БДЖОЛИ ЖОВТІ ДОЛИННІ (кавказькі)


БДЖОЛИ ЖОВТІ ДОЛИННІ (кавказькі) – живуть у низинних долинах Грузії, Вірменії, Азербайджану й на Північному Кавказі. Порода є поміссю, отриманою від сірої високогірної породи бджіл і південної перської (жовтої). Забарвлення сіре з чіткими, майже червоними кільцями. Хоботок у П. ж. д. трохи коротший, ніж у сірих кавказьких (6,5-6,9 мм), але вони так само добре працюють на червоній конюшині. Плідність матки досягає 1100-1700 яєць на добу.

Печатка


меду темна “мокра”. II. ж. д. помірно рійливі, винятково миролюбні, напровесні активно нарощують силу. У них часто спостерігається тиха зміна маток. При огляді гнізда з рамок не тікають, матка працювати не припиняє. Рамки сильно прополісують. П. ж. д. відзначаються злодійством і здатні нападати на інші сім’ї.

Кавказькі бджоли добре переносять спекотний сухий клімат. Ця порода являє цінність для селекції й виведення нових порід шляхом прямої та зворотної помісі. Пряма – кавказька матка з місцевим трутнем, зворотна – неплодова місцева матка з кавказьким трутнем. Перше покоління вирізняється високим медозбором, зимостійкістю, стійкістю до захворювань. Третє покоління, як правило, малопродуктивне.1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No Ratings Yet)
Loading...


Від чого залежить коефіцієнт тертя ковзання.
Ви зараз читаєте: БДЖОЛИ ЖОВТІ ДОЛИННІ (кавказькі)