Фінансовий ринок

Реєстратор

Фінансовий ринок СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ Реєстратор – юридична особа – суб’єкт підприємницької діяльності, який має відповідний дозвіл і здійснює діяльність щодо ведення реєстру власників іменних цінних паперів.

Облігації з участю в прибутках

Фінансовий ринок СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ Облігації з участю в прибутках – облігації, що надають власнику право одержання основного і/або додаткового прибутку у вигляді відрахувань від прибутку емітента.

Банк депозитний

Фінансовий ринок СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ Банк депозитний – банк, що приймає вклади від населення. Спеціалізується на залученні тимчасово вільних коштів приватних осіб і підприємств, наданні за рахунок цих коштів на нетривалий час (найчастіше на

Вексель дисконтний

Фінансовий ринок СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ Вексель дисконтний – банківський вексель, що реалізується нижче від номінальної вартості, а погашається за номіналом.

Дилер інвестиційний

Фінансовий ринок СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ Дилер інвестиційний – спеціалізована посередницька фірма на ринку цінних паперів, яка купує на своє ім’я цінні папери нового випуску і перепродає їх дрібними партіями інституційним та індивідуальним інвесторам. Може

Ремітент

Фінансовий ринок СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ Ремітент – особа, на користь якої виписаний переказний вексель (тратта) і якому платник повинен сплатити вексельну суму.

Розділ 3. Фінансова політика і фінансовий механізм – МОДУЛЬ 1

ФІНАНСИ ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ МОДУЛЬ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ І РОЗВИТКУ ФІНАНСІВ Розділ 3. Фінансова політика і фінансовий механізм 1. Складовими фінансового механізму є: А) фінансові методи, фінансові важелі, правове забезпечення нормативне й інформаційне забезпечення;

Виплата дивідендів

Фінансовий ринок СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ Виплата дивідендів – видача або перерахування власнику цінного папера дивідендів, що розподіляються за рахунок чистого прибутку.

Кредитні гроші

Фінансовий ринок СЛОВНИК ФІНАНСОВИХ ТЕРМІНІВ Кредитні гроші – одна з форм грошей, яка виникла на основі розвитку кредитних відносин. Являє собою знаки вартості (тобто неповноцінні гроші) та боргові зобов’язання.

Фінанси громадських організацій і доброчинних фондів

ФІНАНСИ Розділ 4. ФІНАНСИ ГОСПОДАРСЬКИХ СУБ’ЄКТІВ 4.5. Фінанси громадських організацій і доброчинних фондів Добровільні громадські формування, що об’єднують громадян на основі єдності інтересів, уподобань тощо є некомерційними організаціями. Вони створюються для задоволення та захисту
Page 1 of 5912345...102030...Last »