Матеріали прошивного способу з’єднання


Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

КОМПЛЕКСНІ МАТЕРІАЛИ ТА МАТЕРІАЛИ З ПЛІВОК

Матеріали прошивного способу з’єднання

При виготовленні трьохшарових матеріалів для пальт, напів-пальт, курток, комбінезонів та спортивних костюмів для верхнього шару використовують щільні гладкофарбовані або надруковані синтетичні тканини з плівковими покриттями або водотривкими насиченнями, для підкладкового шару – тонкі гладкі синтетичні тканини або трикотажні полотна. Між лицевим та підкладковим шаром знаходиться утеплювальна прокладка – поліакрилнітрільна ватка, теплоізоляційні неткані матеріали голкопробивного або в’язально-прошивного способу виготовлення, неткані клейові об’ємні полотна. Трьохшарові прошивні матеріали для жіночих халатів та пеньюарів виготовляють з капронового трикотажного полотна (два шари – і лицевий, і виворітний), прокладка – нетканий матеріал – ватка з ПАН волокна.

В двошарових

матеріалах, з яких виготовляють халати, дитячі спортивні куртки та комбінезони, для верху використовують сатини та різноманітні синтетичні тканини (гладкофарбовані та надруковані). Ці тканини дублюють трикотажними полотнами з начосом. Для покривал та накидок виробляють трьохшарові матеріали з товстим шаром утеплювача, великими рельєфними малюнками прошивних строчок та ефектними гладкими синтетичними матеріалами верху з різними друкарськими малюнками.

Особливості обробки комплексних матеріалів в швейному виробництві:

– виготовлення швейних виробів з комплексних матеріалів здійснюється без волого-теплових оброблень;

– моделі швейних виробів повинні мати просту форму, прямі силуетні лінії, мінімальну кількість розрізів та швів, що пояснюється підвищеною жорсткістю та низьким драпіруванням більшості комплексних матеріалів;

– при розкрої деталей дають більші припуски по довжині деталей (внаслідок релаксації виникає зменшення довжини на 1,5-3%);

– використовують синтетичні (капронові) швейні нитки, спеціальне швейне обладнання для пошиття товстих матеріалів;

– на матеріалах з верхом зі штучної замші або з плівковими покриттями можуть залишатися проколи, тому необхідно правильно підбирати швейні голки та нитки, слідкувати за станом голки, уважно прокладати строчки.1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No Ratings Yet)
Loading...


Оксиди неметалічних елементів таблиця.
Ви зараз читаєте: Матеріали прошивного способу з’єднання