Наумкіна Світлана Михайлівна


Політологічний словник

Наумкіна Світлана Михайлівна (нар. 1953, м. Сальськ Ростовської обл.) – доктор політичних наук, професор. Закінчила у 1976 р. Ростовський педагогічний інститут, факультет іноземних мов, відділення англійської мови, історії та права. З 1976 р. живе і працює в м. Одесі. У 1976-1984 рр. викладала англійську мову і суспільствознавство в середній школі. У 1984-1986 р. навчалась в аспірантурі Одеського державного університету ім. І. І.


Мечникова. У 1986 р. достроково захистила кандидатську дисертацію з проблем соціальної філософії. З 1986 р. – викладач Одеського державного педагогічного інституту ім. К. Д. Ушинського (зараз – Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського). У 1996 р. захистила докторську дисертацію на тему “Соціально-політична ефективність управлінської діяльності (теоретико-методологічний аспект)” в Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України. В 1999 р. отримала звання професора й очолила кафедру політичних наук Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського.

З 1999 р.- член – кореспондент, а з 2002 р. – академік Української академії політичних наук.

Нагороджена знаком “Відмінник освіти України”.

Викладає курси і спецкурси: “Загальна політологія”, “Зарубіжна сучасна політологія”, “Основи демократії” та ін.

Має понад 200 наукових публікацій, серед них 3 монографії. Коло наукових інтересів – ефективність управлінської діяльності, політична еліта як суб’єкт суспільних перетворень, “хвилі” демократизації та їх наслідки тощо.

В. Горбатенко1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No Ratings Yet)
Loading...


Заміщення хімія.
Ви зараз читаєте: Наумкіна Світлана Михайлівна