Основні властивості неперервних функцій


Математика – Алгебра

Границя

Основні властивості неперервних функцій

Теорема 1. Якщо функції Основні властивості неперервних функцій і Основні властивості неперервних функцій є неперервними в точці Основні властивості неперервних функцій, то в цій точці будуть неперервними і функції Основні властивості неперервних функцій, Основні властивості неперервних функцій.
Теорема 2. Якщо Основні властивості неперервних функцій


class=""/> і Основні властивості неперервних функцій є неперервними в точці Основні властивості неперервних функцій і Основні властивості неперервних функцій, то в точці Основні властивості неперервних функцій є неперервною також і функція Основні властивості неперервних функцій.
Зверніть увагу: всі дробово-раціональні функції і основні тригонометричні функції є неперервними на будь-якому проміжку, у кожній точці якого вони визначені. Графік неперервної функції на такому проміжку є безперервною лінією.
Теорема 3. Нехай функція неперервна на проміжку Основні властивості неперервних функцій і приймає на його кінцях значення різних знаків. Тоді вона обертається в нуль хоча б в одній точці цього проміжку. Якщо функція Основні властивості неперервних функцій є монотонною на Основні властивості неперервних функцій, то вона перетворюється на 0 тільки один раз.
Наслідки
1) Якщо функція неперервна на проміжку Основні властивості неперервних функцій, то вона дістає на цьому проміжку будь-яке значення M, яке розташоване між Основні властивості неперервних функцій і Основні властивості неперервних функцій.
2) Якщо функція неперервна на проміжку Основні властивості неперервних функцій і не перетворюється на нуль всередині цього проміжка, то вона має один і той самий знак в усіх внутрішніх точках проміжку.
Ці властивості дають змогу обгрунтувати метод інтервалів, який широко застосовується для розв’язування нерівностей.1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No Ratings Yet)
Loading...


Як дихають тварини.
Ви зараз читаєте: Основні властивості неперервних функцій