Поняття про десятковий дріб

УРОК 93

Тема. Поняття про десятковий дріб

Мета: підготувати учнів до тематичної контрольної роботи.

Тип уроку: узагальнення і систематизація знань.

Хід уроку

I. Перевірка домашнього завдання

Здійснюється під час перевірки зошитів (учитель збирає зошити з домашніми вправами).

II. Узагальнення і систематизація знань

@ Оскільки єдиною вимогою до знань учнів з цієї теми є розуміння алгоритмів і вміння їх застосувати до розв’язування задач, повторення знань учнів найкраще провести у вигляді розв’язування усних

вправ (щоб охопити всіх учнів, можна використовувати сигнальні картки). Зрозуміло, що виконання кожного завдання супроводжується відповідними коментарями.

Усні вправи

1. Яке з наступних чисел отримаємо, якщо округлимо десятковий дріб 8,364 до сотих?

1) 8,3; 2) 8,4; 3) 8,36; 4) 8,37.

2. Порівняйте: 1) 6,812 і 6,9; 2) 0,52 і 0,4995.

3. Швидкість течії річки дорівнює 2,6 км/год., а швидкість катера за течією 29,4 км/год. Знайдіть власну швидкість катера і його швидкість проти течії.

4. Марічка купила 6,5 кг картоплі, а огірків на 2,5 кг менше. Скільки кілограмів овочів купила дівчинка?

5. Виразіть дані величини:

1) у кілограмах: 742 г, 1

кг 2 г, 1 кг 120 г;

2) у метрах: 85 см, 1 м 3 см, 1 м 30 см 2 мм.

III. Розв’язування задач

Наступні задачі учні розв’язують із записом у зошити, умови цих задач учитель і учні беруть із робочих зошитів з друкованою основою з таких розділів.

1. Тема 22. Уявлення про десятковий дріб. Задачі: №№ 283-285.

2. Тема 23. Порівняння десяткових дробів. Задачі: №№ 289, 296; 297.

3. Тема 24. Округлення десяткових дробів. Задача № 298.

4. Тема 25. Додавання і віднімання десяткових дробів. Задачі: №№ 302, 304, 309, 310.

IV. Домашнє завдання

Один з варіантів домашнього, завдання – тематичне оцінювання № 7 (робочі зошити з друкованою основою).


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...


Ви зараз читаєте: Поняття про десятковий дріб