Шкільне приладдя

Урок 5

Тема. Шкільне приладдя

Мета:

– Ознайомити з новими ЛО.

– Навчати діалогічного мовлення.

– Розвивати вміння сприйняття тексту на слух.

– Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови, формувати навички письма.

– Виховувати культуру спілкування

ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1.Привітання.

Т: Hello, children! How are you?

Ps: We are fine, thank you!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: На цьому уроці ми починаємо розмову про школу: шкільне життя й шкільне приладдя.

Ви засвоїте нові слова й команди та відпрацюєте їх, виконуючи цікаві вправи і вивчаючи вірші.

Let’s start our lesson. Почнемо наш урок..

3.Фонетична зарядка.

Учитель розповідає історію, діти слухають і повторюють звуки та звукосполучення. – Т: Одного разу до будинку містера Язичка увірвався вітер. Містера Язичка саме не було вдома. Вітер завивав: [u:-u:-u:]. І шумів: [0-0-0]. Хлопали двері й вікна: [р-р-р], [b-b-b]. І в будиночку було дуже холодно. Тут прийшов містер Язичок, побачив це і здивувався: [е-е-е]. Тоді він відчинив двері й випустив вітер: [ае-аз-аг]! І знов стало в будиночку тепло й тихо.

Уведення в іншомовну атмосферу.

1)Вивчення

домовок.

Учитель розповідає учням домовки й показує предмети, які називає англійською. Учні повторюють нові слова за вчителем.

Учням це найкращий друг: їм про все розкаже… BOOK .

Англійською ми кожен день Називаймо ручку… PEN .

Я не брав до школи пензлів. А дістав з пеналу… PENCIL

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Презентація нових ЛО.

1) Бесіда з учнями.

Т: Look! (Бере в руки книгу.) This is a book. Repeat: book. (Бере в руки ручку.) This is a pen. Repeat: pen. (Бере в руки олівець.) This is a pencil. Repeat: pencil. (Бере в руки портфель або сумку.) This is a bag. Repeat: bag. Учні повторюють нові слова по кілька разів.

2)Впр. 1 (с. 14).

Т: Подивіться на сторінку 14 (показує відповідну сторінку). Ми бачимо ручку.

Pen (указує на ручку). Repeat: pen.

Покажіть олівець. Repeat: pencil.

Покажіть книгу. Repeat: book.

Покажіть портфель. Repeat: bag.

Учні повторюють нові слова по кілька разів.

3)Впр. 2(с. 15).

Учні знаходять на малюнку знайомі предмети й називають їх англійською мовою. Учитель стежить за правильністю вимови.

4)Гра “Естафета”.

Учитель поділяє клас на три команди. На трьох партах (кожна парта закріплена за однією з команд) у кінці класної кімнати розкладує предмети: декілька ручок, олівців, книг та невелику (можна іграшкову) сумку (портфель). Потім називає предмети, що лежать на партах, а представники команд повинні швидко принести їх на старт. Наприклад: Т: Book!

Представники команд біжать кожний до парти своєї команди і приносять книги. Гравець, що першим приносить правильний предмет, виграє 1 бал для своєї команди. Перемагає команда, що отримає більше балів.

5)Впр. З (с. 15).

Т: Подивіться на малюнок до вправи 2. Кого ви бачите? Що говорить вчителька?

Listen and repeat.

Учні слухають аудіозапис вправи, а потім повторюють нові фрази.

Т: Now, stand up! Sit down. Take your bag!

Учні виконують відповідні рухи.

2.Аудіювання.

Учитель роздає учням картки з малюнками (НО), потім читає речення. Якщо речення

Відповідає малюнку, учні ставлять поряд з ним “галочку”, а якщо не відповідає, то хрестик. (Учитель демонструє відповідні позначки на дошці.)

Учитель читає речення удруге, учні повідомляють, відповідає речення малюнку

(кажуть “yes” або просто кивають) чи ні (кажуть “по” чи хитають головою).

Т: One – один. This is a school. –

Two – два. This is a teacher.

Three – три. This is a pen.

3.Фізкультхвилинка.

Учні стають у коло, учитель по черзі кидає їм м’яч і вимовляє відомі їм фрази.

Учень, який спіймав м’яч, дає відповідь на репліку вчителя. Наприклад:

Т: Hello! Pt: Hello!

Т: How are you? P2: I am fine, thank you! ‘ ,

T: Bye! P3: Bye!

T: I am… (ім’я вчителя). P4: I am… (ім’я учня).

T: Hi! P,: Hello!…

4.Письмо.

1)РЗ, впр. 1 ( c. 9).

Учні самостійно обводять пунктир, а потім по черзі називають зображені предмети.

2)РЗ, впр. 2 (с. 9).

Учні розфарбовують тільки речі, потрібні у школі, а потім по черзі їх називають. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями.

Т: Яку тему ми почали вивчати?

Які слова ви запам’ятали?

Закінчення уроку.

Т: Goodbye, children! Ps: Bye!


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...


Ви зараз читаєте: Шкільне приладдя