БАГАТОРІЧНІ ЗЛАКОВІ ТРАВИ


КОРМОВІ ТРАВИ

9.3. БАГАТОРІЧНІ ТРАВИ

9.3.2. БАГАТОРІЧНІ ЗЛАКОВІ ТРАВИ

Багаторічні злакові трави мають добре розвинену кореневу систему, яка розміщується переважно у верхньому шарі грунту (до 20-30 см). Вони набагато врожайніші порівняно з іншими травами. Однак у районах з малою кількістю опадів бобові (люцерна, буркун) урожайніші.

Уведення злакових трав до сумішок з бобовими відіграє важливу роль у поліпшенні структури грунту. Вони сприяють нагромадженню органічної речовини в грунті, поліпшують його фізичні властивості. Злакові трави мають високу кормову цінність і дають високі врожаї сіна та пасовищного корму. Крім того, вони менш вибагливі та добре ростуть, як уже зазначалося, там, де бобові розвиваються погано. Злакові трави засвоюють азот переважно з верхнього шару грунту, тому добре розвиваються в сумішках з бобовими. Слід зазначити, що зелений корм і сіно злакових трав у сумішках з бобовими кращі за якістю, ніж злакових.

Злакові трави добре реагують на внесення азотних і калійних добрив. Вони дають високі врожаї протягом п’яти-семи і більше років.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5,00 out of 5)Проект на тему екологічні проблеми атомної енергетики.
Ви зараз читаєте: БАГАТОРІЧНІ ЗЛАКОВІ ТРАВИ