ДИДАКТИЧНІ ІГРИ

ДОДАТОК

ДИДАКТИЧНІ ІГРИ

Гра “Виручай”

Учні кожного ряду отримують по картці. У першого учня в ряду завдання записане повністю, а в решти замість першого числа – “віконечко”. Що ховається за “віконечком”, учень дізнається тільки тоді, коли його товариш, що сидить попереду, повідомить йому відповідь у своєму завданні. Ця відповідь і буде числом, якого бракує. У такій грі всі мають бути гранично уважними, оскільки помилка одного учасника перекреслює роботу всіх.

ДИДАКТИЧНІ ІГРИ

Гра “Лабіринт”

Допоможіть Царівні-жабі провести брата і сестру лабіринтом з числовими виразами. При цьому значення виразів повинні скласти відрізок чисел натурального ряду.

ДИДАКТИЧНІ ІГРИ

Гра “Весела лічба, або Боротьба за число”

У кожної дитини на парті – дві таблиці.

Завдання кожного учня полягає в тому, щоб лічити від 1 до 24 чи від 52 до 76, показувати одночасно кожне з чисел на таблиці. Учні тренуються на місцях.

До дошки запрошуються двоє учнів і стають перед однією з двох таблиць, виконують завдання. Той, хто швидше назве числа, вважається переможцем. Учні змагаються парами.

ДИДАКТИЧНІ ІГРИ

class=""/>

Гра “Кращий льотчик”

Провести невелику бесіду з питань: “Хто хоче стати льотчиком?”, “Що він повинен добре знати й уміти?”. Діти узагальнюють: “Льотчик повинен багато знати й уміти, щоб упевнено вести свій літак, і передусім він повинен правильно вести розрахунки”.

Щоб льотчиком стати,

Щоб в небо злетіти,

Потрібно багато знати,

Потрібно добре лічити.

На дошці записано три стовпчики виразів, під ними – малюнки літаків. Над кожним виразом – три відповіді. Одна з них – правильна.

ДИДАКТИЧНІ ІГРИ

Клас об’єднується у три команди, у кожній призначаються льотчики. Вони за командою по черзі обчислюють значення виразів, починаючи з нижнього, обводять відповідь і ведуть свій літак наміченим курсом.

Наприкінці гри підбивають підсумки.

Учитель показує на вирази. Контролери підтверджують відповідь або виправляють помилку, якщо вона допущена. Визначають кращого льотчика. Допущені помилки аналізуються.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...Об ємні фігури з пластиліну.
Ви зараз читаєте: ДИДАКТИЧНІ ІГРИ