Матеріали та інструменти для мозаїчного торцюванняМОЗАЇКА

Я торцюю у рядки “кольорові сторчаки”. Розмаїто кольоровий мій “пухнастик” паперовий.

Мозаїчне торцювання – це створення зображень і предметів за допомогою об’ємних торцівок з паперу. Об’ємну торцівку можна умовно назвати “кольоровим сторчаком”. Він являє собою шматочок м’якого паперу, стиснутий у вигляді заглибини або конуса. Кожна така “торцівочка-сторчак”, як один мазок пензля у створенні картини, як одна петелька у в’язанні або одна намистинка в бісероплетінні. Торцювання – робота

не складна, але копітка. Вона вимагає не тільки посидючості, але й акуратності, уваги і певної спритності.

Перш за все, у техніці торцювання виконують усілякі іграшки-прикраси. Деякі умільці використовують її в оформленні фоторамок, прикрашанні вітальних листівок та оздобленні різноманітних побутових предметів.

Матеріали та інструменти для мозаїчного торцювання

Матеріали та інструменти для мозаїчного торцювання

Для виконання виробів у техніці торцювання потрібен мінімальний набір матеріалів та інструментів: папір, клей, ножиці і торцювальний інструмент.

Основний інструмент торцювання – довга тонка паличка з тупим

кінцем (олівець, корпус від кулькової ручки, китайська паличка для їжі тощо).

У техніці торцювання зазвичай використовується гофрований папір або звичайні паперові серветки. з паперу виготовляють безпосередньо “торцівки” – елементи об’ємної аплікації. Ножиці і клей знадобляться для вирізування і приклеювання цих торцівок до основи майбутнього виробу.

Як основу використовують досить різноманітні матеріали. “Опушити” гофрованим папером можна будь-яку поверхню, до якої цей папір приклеюється.

Матеріали та інструменти для мозаїчного торцювання


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No Ratings Yet)
Loading...


Вірші з займенниками.
Ви зараз читаєте: Матеріали та інструменти для мозаїчного торцювання