Створюємо написи на малюнках


ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР

§ 15. Створюємо написи на малюнках

Створюємо написи на малюнкахКомп’юшку, я вчора намалював такі гарні орнаменти і хотів би їх використати для створення листівки, але я ще не вмію додавати написи до малюнка.

Це не складно, зараз я тобі покажу, як це робиться.

У середовищі графічного редактора OOo4Kids Draw текстові написи можна вводити всередину будь-якого графічного об’єкта. Для цього достатньо подвійним клацанням лівої клавіші миші встановити курсор і ввести текстові дані.

Створюємо написи на малюнках

src="/pictures/image244_30.jpg" class=""/>

Створюємо написи на малюнках Форматування тексту здійснюється саме так, як і в текстовому редакторі, панель інструментів форматування відкривається після натиснення на кнопку Створюємо написи на малюнках що знаходиться на панелі інструментів.

Створюємо написи на малюнках

Створюємо написи на малюнкахМожна створювати написи з різними графічними ефектами. Наприклад:

Створюємо написи на малюнках

Створюємо написи на малюнкахЩоб створити такі написи, потрібно натисканням на кнопку Створюємо написи на малюнках “Галерея текстових ефектів” відкрити відповідне ВІКНО і обрати стиль напису.

src="/pictures/image252_28.jpg" class=""/>

Створюємо написи на малюнкахЩоб змінити стандартний текст Fontwork на бажаний, потрібно виділити напис і за допомогою клавіш Backspace або Delete вилучити “зайві” літери та ввести потрібні.

Створюємо написи на малюнкахЦе зовсім не складно! Пропоную всім створити листівку за зразком і обов’язково зберегти її, використавши пункт меню “Файл” – команда “Зберегти”.

Створюємо написи на малюнках

Завдання для практичного виконання

Створюємо написи на малюнках


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5,00 out of 5)Грунтове середовище життя 5 клас.
Ви зараз читаєте: Створюємо написи на малюнках