УГОРЩИНА – Правове регулювання захисту комерційної таємниці за кордоном

Економічна безпека підприємства

Розділ 2. ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ КОМЕРЦІЙНОЇ ТАЄМНИЦІ

2.2. Правове регулювання захисту комерційної

Таємниці за кордоном

УГОРЩИНА

Положення Закону “Про заборону недобросовісної ринкової поведінки” 1990 р. (далі – Закон 1990 р.) застосовуються до господарської діяльності, здійснюваної підприємцями на території Угорської Республіки.

Накладається заборона на порушення комерційної таємниці, її незаконне розголошення або використання. Згідно з Законом, комерційною таємницею вважається будь-яке

пов’язане з господарською діяльністю рішення, фактична інформація або відомості, збереження секретності яких забезпечують правомочній особі можливість охорони його майнових інтересів.

Комерційна таємниця вважається отриманою недобросовісно у випадках, коли комерційна інформація придбана:

– без згоди особи, що має право на комерційну таємницю;

– за посередництвом особи, що знаходиться з власником комерційної таємниці в довірчих відносинах або має з ним комерційні зв’язки.

Законом “Про заборону недобросовісної ринкової поведінки” 1990 р. передбачені цивільно-правові і адміністративні

санкції за недобросовісну конкурентну діяльність. В судовому порядку можуть бути розглянуті позови щодо відшкодування заподіяного збитку, щодо винесення судової заборони на здійснення подібних дій, а також щодо задоволення у формі заяви тощо.

В рамках адміністративного провадження розглядаються заяви щодо порушення споживачем зобов’язання про дотримання свободи здійснення конкуренції. Розгляд заяв проводиться Управлінням з економічної конкуренції, яке має право також порушувати провадження у разі порушення угоди, що обмежує економічну конкуренцію або забороняє зловживання економічною перевагою.

Управління має право порушувати провадження як на підставі заяви зацікавленої особи, так і за власного ініціативою. Процедура винесення рішення складається з двох стадій: розгляди заяв і винесення рішення. В обгрунтованих випадках на засіданні, де ухвалюється рішення, може заслуховуватись думка компетентного органу. Винесене рішення публікується в офіційному виданні Управління.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...WordPress › Error

There has been a critical error on your website.

Learn more about debugging in WordPress.