ВИРОЩУВАННЯ ОГІРКІВ БЕЗРОЗСАДНИМ СПОСОБОМСад і город (енциклопедія)

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ ОКРЕМИХ

ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

ВИРОЩУВАННЯ ОГІРКІВ БЕЗРОЗСАДНИМ СПОСОБОМ

Спочатку відбирають найкраще насіння, калібруючи його в 5% – ному розчині кухонної солі. Порожні й дрібні насінини спливають, а великі та повні промивають і підсушують. Для посіву використовують насіння огірків 2-3-річної давнини, якщо ж його немає, використовують прогріті при температурі +50…+65 °С однорічні насінини. Потрібно провести протруєння насіння для боротьби з хворобами й шкідниками, Перед садінням

насіння замочують на 12 годин у розчині такого складу: на 1 л води 1 чайна ложка нітрофоски й 1 столова ложка деревного попелу. Перший посів, найбільш ранній, проводять сухим насінням, а другий – набубнявілим насінням. Температура грунту на глибині 12 см має бути не нижче +15 °С. На 4-й день при правильному посіві з’являються сходи. Норма посіву: для сортів із коротким огудинням відстань між рядами 70 см, із довгим – 70 см, але з наступним прориванням рослин із розрахунку: 1 рослина на 30-25 см. У такий спосіб виходить 6-7 рослин з коротким огудинням або 4-5 із довгим на 1 м2.

Коли з’являться справжні листочки, сходи проріджують, мульчують чистим торфом або чистою тирсою шаром у 2-3 см. Рослини краще не висмикувати, а зрізати на рівні грунту.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No Ratings Yet)
Loading...


Особливості організації і життєдіяльності багатоклітинних організмів.
Ви зараз читаєте: ВИРОЩУВАННЯ ОГІРКІВ БЕЗРОЗСАДНИМ СПОСОБОМ