ЗАМІТКА В ГАЗЕТУ ДИСКУСІЙНОГО ХАРАКТЕРУТЕМА 15. ЗАМІТКА В ГАЗЕТУ ДИСКУСІЙНОГО ХАРАКТЕРУ

Замітка – це жанр інформаційної журналістики. Основою замітки є новина, яку журналіст описує, відповідаючи на запитання: .”що трапилось?”, “де трапилось?”, “коли це трапилось?”, “хто брав у цьому участь?”, “як це трапилось?”, “чому це трапилось?”. У журналістиці замітка вважається неавторським матеріалом, згідно із журналістськими стандартами вона не повинна містити думки автора.

Вправа 626

Замітка дискусійного характеру в газету

Що робити зі сміттям?

Як

часто навесні, лише зійде сніг, ми помічаємо купи сміття скрізь. Дуже прикро, що його багато не тільки на вулицях селищ та міст, а й у лісах. Дехто не розуміє, що після прогулянки на природі необхідно після себе залишити місце відпочинку чистим. Щороку ми беремо участь в акції “Зелена весна”, і починається боротьба за чистоту. Хтось з ентузіазмом береться за мітлу чи граблі і має від цього задоволення. Хтось скептично або навіть грубо відмахується, вважаючи, що це справа двірників. Де хто по-своєму реагує па такі заклики, продовжуючи смітити, де захочеться. Ще одна дуже важлива, на мій погляд, проблема. Що
робити зі сміттям? Нашій країні катастрофічно не вистачає потужностей з утилізації сміття, використаної комбінованому наковки і харчових відходів. Усе. просто: такі заводи потрібно побудувати!

І все ж ми повинні пам’ятати одне правило: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No Ratings Yet)
Loading...


Площа круга.
Ви зараз читаєте: ЗАМІТКА В ГАЗЕТУ ДИСКУСІЙНОГО ХАРАКТЕРУ