Знаходження числа за відсотками

Урок № 59.

Тема. Знаходження числа за відсотками

Мета уроку. Ознайомити учнів з задачами на знаходження числа за відсотками, сформулювати правило знаходження числа за відсотками, вчити учнів використовувати його при розв’язуванні задач.

Хід уроку

І. Повторення вивченого матеріалу

ІІ. Перевірка домашнього завдання

Поки учні розв’язують завдання, усі решта звіряють відповіді до вправ домашнього завдання.

Робота в парах.

Двоє учнів виконують завдання біля дошки, а двоє виконують ці самі завдання на місцях.

По закінченню роботи учні, які працювали на місцях перевіряють виконання завдань учнями, які працювали біля дошки.

Після цього учні слухають тих, хто працював в парах. Учитель, щоб оцінити учнів біля дошки дає їм додаткові завдання:

N що таке відсоток?

N виразити відсотки у вигляді десяткового дробу: 2%, 31%, 121%.

N Як знайти відсотки від числа?

N Знайти 7% від 300, 21% від 400.

ІІІ. Вивчення нового матеріалу

Пояснення задач із другої частини § 37. Учні самі формулюють правило знаходження числа за відсотками, кілька разів повторюють його.

1. Розв’язування вправ.

Усно: №№ 1639, 1640.

Письмове розв’язування

вправ проводиться диференційовано. Клас поділяється на дві групи:

1 група “сильних” учнів, 2 група решта учнів класу.

Бажано, щоб учні групи сиділи на одному ряду.

1). Увесь клас розв’язує на дошці і в зошиті такі вправи: №№ 1654, 1657, 1681.

2). 1 група розв’язує: №№ 1662, 1669.

2 група розв’язує: №№ 1658, 1659.

Усі вправи записують на дошці паралельно для обох груп.

ІV. Підсумок уроку

V. Домашнє завдання

§37, №№ 1655, 1656, 1670.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...


Ви зараз читаєте: Знаходження числа за відсотками