Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробівУрок № 16

Тема. Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів

Мета: відпрацювати навички зведення дробів до НСЗ та використати ці вміння учнів для розв’язування вправ, що передбачають порівняння дробів.

Тип уроку: застосування вмінь і навичок.

Хід уроку

I. Перевірка домашнього завдання

Розв’язання домашніх вправ учитель заздалегідь записує на відкидній дошці. На цьому уроці учні, працюючи у парах, перевіряють правильність виконання домашнього завдання (учні з місця коментують розв’язання вправ).

II. Актуалізація

опорних знань

Усні вправи

1. Обчисліть:

Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів

Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів

Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів

2. Знайдіть НСК і НСД чисел: а) 12 і 10; б) 12 і 15; в) 12 і 11; г) а = 22 – 33 – 5; b = 22 – 33 – 5.

3. При яких натуральних значеннях m і n правильна рівність: Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів?

4. На пошиття семи однакових спідниць витратили 12 м тканини. Скільки метрів тканини витратили на одну спідницю?

5. Порівняйте: а) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; б) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів

class=""/> і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; в) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; г) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; д) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів.

III. Відпрацювання навичок

@ Оскільки цей урок є заключним з підтеми “Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів”, для фронтальної роботи бажано було б обрати завдання достатнього рівня складності, що передбачають порівняння дробів; розв’язування цих завдань є підготовкою до самостійної роботи. Також слід повторити скорочення дробів.

Виконання завдань

1. Батько Наталі виготовив 42 однакові деталі за 5 годин, а батько Ірини 60 таких же деталей – за 7 годин Хто витрачав на виготовлення однієї деталі більше часу?

2. Знайдіть три натуральні числа, при яких буде правильною нерівність а) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; б) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів.

3. Порівняйте числа а) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; б) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; в) 0,7 і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; г) 5,8 і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів.

4. Скоротіть дроби Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів.

IV. Самостійна робота
Варіант 1

1. Скоротіть дроби Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів.

2. Порівняйте дроби Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів.

3. Мишко купив 15 цукерок за 8 грн, а Марічка – 20 цукерок за 11 грн. У кого з дітей кожна цукерка коштувала дорожче?

4. Запишіть дроби у порядку зростання Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів, Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів, Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів, Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів, Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів.

Варіант 2

1. Скоротіть дроби Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів.

2. Порівняйте дроби Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів.

3. 11 кг вишневого варення розлили порівну в 15 банок, а 13 кг полуничного – порівну у 18 банок. Якого варення в одній банці було більше – полуничного чи вишневого?

4. Запишіть дроби в порядку спадання Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів, Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів, Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів, Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів, Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів.

V. Домашнє завдання

1. Порівняйте числа а) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; б) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; в) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів і 0,35; г) 3,7 і Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів.

2. У 21 кг. рису міститься 16 кг крохмалю, а у 12 кг ячменю – 7 кг крохмалю. Де крохмалю більше – в 1 кг рису чи в 1 кг ячменю?

3. Обчисліть а) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; б) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; в) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; г) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів; д) Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No Ratings Yet)
Loading...


Слова з префіксом без.
Ви зараз читаєте: Зведення дробів до НСЗ. Порівняння дробів