Поради тим, хто вивчає англійську

ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА

UNIT 5. WHAT’S THE NEWS

УРОК 56 (6)

Підтема: Поради тим, хто вивчає англійську.

Мета: Активізувати лексичний матеріал теми.

Продовжувати формувати навички усного мовлення.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Удосконалювати техніку читання.

Вселяти в учнів впевненість щодо досягнення успіху у вивченні іноземної мови.

Виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, текст римування “І Must” (HO).

ХІД УРОКУ

I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО

МОВЛЕННЯ

Greeting and Aim

1. Привітання і повідомлення теми та мети уроку.

Т: Good morning, pupils! Our topic today is “The recipe for English learners”. You understand what the word “recipe” means, don’t you? Yes, it is “рецепт”. We’ll discuss what makes learning easier. But I think the best recipe for you is to want and to believe in yourselves.

Warming up

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

Мовленнєва розминка.

НО:

Read the rhyme.

I MUST

I mustn’t say “I can’t”,

I mustn’t say “I won’t”,

I mustn’t say “I’m not”,

I mustn’t say “I don’t”.

I must say “I will”,

I must say “I am”,

I must say “I do”,

I must say “I can”.

Учні хором повторюють за вчителем римування

“І Must”, потім читають його пошепки.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Check on Homework

1. Перевірка домашнього завдання.

Т: So, pupils, I want to hear the answer to the question: “What can help you learn a foreign language?”.

Учні за бажанням читають ті речення з тексту, що є відповіддю на запитання. Учитель оцінює роботу активних учнів.

Reading

2. Тренування учнів у читанні тексту. Впр. 1 (с. 78).

1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.

А) Переглядове читання.

Учні переглядають текст, після цього вчитель проводить бесіду.

Т: Look at the text of exercise 1 on page 78. Is it a poem? Is it a story? What is it? Yes, it is a letter. Who is the letter to? (To the “English Bridge”.) Who wrote the letter? (Anna Yaremchuk). Scan the text and tell me what she wrote about? (About learning English.)

Б) Активізація вивченої лексики і введення нових слів.

Т: Before we read the text I want you to practise some words and expressions. Look at the “New Vocabulary” on page 79. I think it is not new for you. Am I right? What is “grammar”? What about “vocabulary”? And the two words “pronounce” and “pronunciation” are also familiar. “Pronounce” means “to say”. You pronounce sounds, words, sentences. Your pronunciation can be good or not very good.

В) P3, впр. 1, 2 (c. 56).

Учні письмово виконують вправи. Учитель контролює орфографічні навички та вміння учнів класифікувати слова – бере на перевірку кілька зошитів й аналізує помилки.

2) Reading. Етап читання.

Учні читають текст уголос у режимі Р Поради тим, хто вивчає англійську Р2 Поради тим, хто вивчає англійську Р3 …

3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Впр. 2 (с. 79).

Учні визначають, відповідають чи ні речення змісту тексту. Один з учнів називає відповіді. Учитель контролює правильність виконання завдання й у разі наявності виправляє помилки.

Key: 1F; 2Т; 3Т; 4F; 5F; 6Т; 7F; 8F.

Speaking

3. Тренування учнів у мовленні.

1) “Корисні поради”.

Т: Now you will tell me what is good and what is not very good for English learners. РЗ, впр. 3 (c. 56).

Учні заповнюють таблицю, потім виступають з повідомленнями.

2) Читання “Anna’s Recipe” (с. 79) і відповіді на запитання: “How do you learn new words?”.

Учні складають свої висловлювання, спираючись на “Рецепт Анни”, потім відповідають на запитання учителя.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework

1. Домашнє завдання.

1) Написати свій рецепт “Як учити нові слова”.

2) Впр. 3 (с. 79), прочитати вірш.

Summarizing

2. Підведення підсумків уроку.

Т: Your homework will be to write your own recipe “How to learn new words”. You will also read the poem “What Are Words?” on page 79. Listen to my reading the poem.

Учитель читає вірш, учні стежать за текстом по підручнику.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...


Ви зараз читаєте: Поради тим, хто вивчає англійську