РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИРОЩУВАННЯ ЯРОВОГО ЧАСНИКУ

Сад і город (енциклопедія)

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ ОКРЕМИХ

ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИРОЩУВАННЯ ЯРОВОГО ЧАСНИКУ

Яровий часник, не стрілкуватий, має дрібніші зубки, але зберігається краще, ніж із стрілками. Грунт готують під нього так само, як під озимий. Висаджують яровий часник рядами при відстані між рослинами 6-8 см, між рядами – 20 см. Засипають землею на 2-3 см від верхньої частини зубка. Висаджують яровий часник при встановленні стійкої теплої погоди, залежно від регіону, у першу-третю декаду квітня. Перед садінням

зубки сортують так само, як і в озимого часнику.

Яровий часник висаджують в удобрений вологий грунт. Перше підживлювання проводять азотним добривом із появою сходів. За 10 днів підживлюють удруге.

У першій половиш вегетації часник потрібно поливати кожні 5- 6 днів, щоб грунт був вологим, витрачаючи на 10 м2 30-40 відер води. Між поливаннями грунт розпушують на глибину 1,5-2 см, регулярно просапують і знищують бур’яни. Між підживлюваннями рослини підсипають деревним попелом (1 склянка попелу на 1 м2). Коли нижнє листя починає висихати, а верхнє жовкне та вилягає, яровий часник починають збирати. Після збирання його просушують так само, як і озимий, і зберігають у таких же умовах.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...


Ви зараз читаєте: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИРОЩУВАННЯ ЯРОВОГО ЧАСНИКУ