Іграшки
Урок 22
Тема: Іграшки
Мета:
– Повторити й активізувати ЛО теми.
– Повторити вивчені літери англійського алфавіту.
– Розвивати вміння сприйняття тексту на слух.
– Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
– Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
– Розвивати навички письма.
– Розвивати комунікативні здібності учнів.
– Виховувати культуру спілкування
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Привітання
Т: Good morning, children! Ps: Good
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми пригадаємо слова за темою “Мої іграшки”, а також літери англійської абетки. Let’s start our lesson.
Фонетична зарядка.
Розпізнавання звуків. Учні слухають скоромовку у виконанні вчителя й рахують, скільки разів вони почують звук: [ kw ]; .
The queen in green screamed. The queen in red was sad.
Уведення в іншомовну атмосферу.
Вивчення вірша “The Toy Shop”.
Учитель вивішує на дошці опорні картки (Н01) із зображенням іграшок, йдеться у вірші. Потім розповідає вірш, указуючи на відповідні малюнк хором, а потім і самостійно, спираючись на малюнки, розповідають
THE TOY SHOP
І can see balls
And I can see planes.
I can see dolls
And robots and trains.
I can see teddies
And I can see bikes.
I can see blocks
And drums and kites.
Of all the toys I can see,
I want one for me!
ІІ О сновна частина уроку
Повторення ЛО теми.
1) Впр. 2 (с. 49).
Т: Look at the pictures on page 49 (показує відповідну сторінку). Look and say.
Учні відповідають
2) Впр. З (с. 49).
Діти грають у парах. Один з учнів бере іграшку й ховає її за спину. Другий учень ставить загальні запитання, намагаючись здогадатися, що це за іграшка. Наприклад:
Р : Is it a plane? Р2: No, it is not. Pt: Is it a car? P2: Yes, it is. Потім учні міняються ролями.
3) РЗ, впр. 1 (с. 40).
Учні роздивляються малюнки, а потім ланцюжком називають відмінності, які вони помітили.
Аудіювання.
Учні отримують картки (Н02) та розфарбовують малюнки на них у кольори, які називає вчитель. Учитель ходить по класу й перевіряє правильність виконання завдання.
T: Listen and colour. Colour the ball yellow and green. Colour one car red and two cars brown. Colour three teddies brown and one teddy black. Colour one plane blue and white and one plane red and white. Colour the train black. Colour the doll yellow.
Фізкультхвилинка. Повторення літер англійського алфавіту.
1) Гра ” Letter Chairs “.
У центрі класу ставляться стільці; їх кількість на один менше, ніж кількість стільців. Гравці ходять навколо стільців, а ведучий називає літери англійської віту. Коли ведучий називає літеру іншого алфавіту або будь-яке інше слово всі повинні зайняти найближчий стілець. Той, хто не має стільця, виходить Гравець, що займає останній стілець, перемагає.
2) Впр. 1 (с. 48).
Учні розглядають малюнки й визначають, з яких літер починаються слова на них зображені.
3) РЗ, впр. 2 (с. 41).
Учні поєднують малюнки з першими літерами відповідних їм слів, і ланцюжком називають ці слова і літери.
4) РЗ, впр. З (с. 41).
Учні самостійно вписують літери, яких бракує. Учитель ходить по класу і перевіряє правильність виконання завдання.
5) Робота з картками.
Учні працюють у групах по четверо-п’ятеро. Кожна група отримує по ком карток (Н03) з вивченими словами і першими літерами, відрізаними від ці Завдання – правильно додати літери до слів. Перемагає команда, що п правильно виконає завдання. Учитель перевіряє правильність виконання
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Що ви запам’ятали з сьогоднішнього уроку? Яке завдання сподобалося найбільше?
Закінчення уроку.
Т: Goodbye! Ps: Goodbye!