Мій День Народження
Урок 27
Тема: Мій День Народження.
Мета:
– Повторити й активізувати ЛО теми.
– Ознайомити з літерами Ww, Xx.
– Розвивати вміння сприйняття тексту на слух, розвивати навички письма, комунікативні здібності учнів.
– Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
– Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
– Виховувати культуру взаємовідносин
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Привітання.
Т: Hello, children! Ps: Hello!
Повідомлення теми та мети уроку.
Т
Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра “Be Quick!”.
Клас поділяється на дві команди. Учитель показує картки (НО) з цифрами, а учні називають їх англійською мовою. Команда, гравець якої першим правильно називає цифру, отримує один бал. Перемагає команда, яка набере більше балів.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Фонетична зарядка.
Гра “Аукціон слів”.
Клас поділяється на дві команди. Одна команда може “купувати” тільки звуком [ ], а друга – зі звуком [h]. Учитель вимовляє слова
Перемагає.
Т: Candle, happy, birthday, girl, boy, good morning, hello, holiday, cake, cat, 1 ,now, she, he, Vicky, uncle, head, car…
Повторення й активізація ЛО теми.
1) Впр. 1 (с. 68).
Т: Look at the picture on page 58. Who can we see? How old are the child: Ask and answer in pairs.
Учні в парах ставлять один одному запитання за малюнками й відповідають
Наприклад:
PL: How old is the girl? P2: She is five. How old is the boy? Pt: He is nine.
2) Гра ” Meet My Friend “.
Учні стають у коло. Кожен повинен представити сусіда праворуч й і сказати, скільки йому (їй) років: “His/Her-name is…”; “Не/She is six/a
3) P 3, впр. 1 ( c. 49).
Учні поєднують зображених дітей з цифрами, а потім ланцюжком називають вік.
Фізкультхвилинка.
Впр. 1 (с. 58).
Учитель розповідає вірш, супроводжуючи його рухами: коли називає числа, сплескують в долоні, на слові “Dance!” показує різні танцювальні рухи. Учні повторюють р ріпа й рухи. Потім римування розповідає і показує рухи один з них
Вивчення літер англійської абетки: Ww, Xx.
1)Впр. З (с. 59).
Т: Look at the pictures on page 59 (показує відповідну сторінку). Here we two letters of the English alphabet. Listen to the song and say these letters Учні слухають фонетичну пісню і називають літери.
Т: So, in this picture we can see the letter W (указує) and a WOLF – вовка (we can also see the letter X (указує) and an OX – бика (указує). So, W is for a WOLF, and X is for an OX (показує відповідні літери у словах
2) Впр. 4 (с. 59). Гра “Air Writing”.
Учитель демонструє на дошці написання літер Ww, Xx. Учні в повітрі “пишуть” ці літери. Після цього ведучий (спочатку вчитель, а потім один “пише” в повітрі вивченні літери, а решта називає їх
3) Гра ” A Pencil “.
Діти стають у коло, в центрі якого – ведучий (учитель або учень) із заплющеними очима. Учні передають олівець, доки ведучий не скаже: “Stop!” Далі він називає одну з вивчених літер англійського алфавіту, а той учень, у якого в цей момент знаходиться олівець, називає слово, в якому є ця літера. Якщо він не може пригадати таке слово, то займає місце учня в колі.
Письмо.
1) РЗ, впр. 2 (с. 49). Учні обводять зайві літери в рядках та називають їх.
2) РЗ, впр. З (с. 50). Учні самостійно прописують літери Ww, Xx та знаходять їх у рядах букв. Учитель ходить по класу та стежить за охайністю виконання вправ.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Які нові слова і літери ми вивчили сьогодні на уроці? Яке завдання вам сподобалося найбільше?
2.Закінчення уроку.
Т: Goodbye! Ps: Bye!