Підсумковий урок. Урок-гра “Що? Де? Коли?”
Урок 17
Тема. Підсумковий урок. Урок-гра “Що? Де? Коли?”
Мета:
– Повторити й активізувати ЛО вивчених тем.
– Повторити літери англійського алфавіту, вивчені вірші;
– Продовжувати формувати вміння сприймання тексту на слух.
– Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
– Розвивати пам’ять, увагу.
– Виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1.Привітання.
Т: Good morning, children! Ps: Good morning, teacher!
Повідомлення
Т: Сьогодні ми повторимо відомі вам слова.. А наприкінці уроку ми підведемо підсумки цих двох чвертей навчального року.
So, let’s start our lesson!
Уведення в іншомовну атмосферу.
1)Повторення віршів “Family Alphabet”, “Here Is My Family”, пісні “Grandfather and Grandmother”.
Учні спочатку хором розповідають вірші, потім співають пісню. За бажанням вони можуть розповісти вірші самостійно.
2)Декламування вірша “І Have a Father”.
І HAVE A FATHER
І have a father.
І have a mother.
І have a sister.
І have a brother.
Father, mother, sister, brother –
Hand in hand with one another.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Повторення ЛО
1)
Учні в групах по троє, використовуючи малюнки на с. 36-37 підручника як підказки, інсценують діалоги за ролями. Учитель стежить за правильністю вимови.
2.Повторення пісні. Впр. З (с. 37).
Учні слухають пісню “Merry Christmas!”, а потім разом з учителем співають хором.
3.Інсценування пісні “Christmas Dance”.
Танок “Christmas Dance”.
Танок виконується під пісню “Merry Christmas!”. Звучить пісня. Учитель показує,
Що треба робити. Учні виконують рухи за ним.
(В такт пісні хитаються й розмахують руками.)
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas,
And a happy New Year!
Let’s all do a little clapping (Плескають у долоні),
Let’s all do a little clapping (Плескають у долоні),
Let’s all do a little clapping (Плескають у долоні),
To spread Christmas cheer! (Повертаються один до одного,
Простягаючи руки у вітанні.)
(В такт пісні хитаються й розмахують руками.)
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas,
And a happy New Year!
Let’s all do a little jumping (Підстрибують),
Let’s all do a little jumping (Підстрибують),
Let’s all do a little jumping (Підстрибують),
To spread Christmas cheer! (Повертаються один до одного,
Простягаючи руки у вітанні.)
(В такт пісні хитаються й розмахують руками.) v
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas,
We wish you a merry Christmas, And a happy New Year!
Let’s all do a little turning (Повертаються навколо себе), Let’s all do a little turning (Повертаються навколо себе), Let’s all do a little turning (Повертаються навколо себе), To spread Christmas cheer! (Повертаються один до одного, простягаючи руки у вітанні.)
(В такт пісні хитаються й розмахують руками.) We wish you a merry Christmas, We wish you a merry Christmas, We wish you a merry Christmas, And a happy New Year!
Закріплення вивчених ЛО
1) Повторення літер англійського алфавіту. Впр. 2 (с. 39).
Кожній великій літері учні знаходять пару й називають цю літеру.
3) Впр. З (с. 39),
Учні спочатку називають предмети з кожного стовпчика, а потім пояснюють,, із них зайвий.
4)РЗ, впр. 1 (с. ЗО).
Учні виконують завдання самостійно, потім повідомляють, до якого альбому віднесли кожну з “листівок”.
Учні вітають зі святом Різдва Санта Клауса й один одного. Учитель контрі правильність вимови слів.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Чого ви вже навчилися на уроках англійської мови? Які літери ви вже знаєте?
2. Закінчення уроку.
Т: Goodbye! Ps: Goodbye!