Поцілунок принца
ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА
UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES
УРОК 93 (9)
Підтема: Поцілунок принца.
Мета: Розвивати вміння аудіювання.
Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення.
Розвивати комунікативні здібності учнів.
Тренувати учнів у читанні та інсценуванні п’єси.
Розвивати творчі здібності учнів, їхні уяву, пам’ять, увагу.
Виховувати любов до літератури.
Обладнання: Підручник, робочий зошит.
ХІД УРОКУ
I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting and Aim
1. Привітання і повідомлення теми
Т: Good morning, pupils! Do you remember the story “The Sleeping Beauty”? We left Rosamond to sleep for 100 years. Today she’ll wake up, and you’ll help her do it with your listening, reading and acting out.
Warming up
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
Впр. 4 (с. 125). Пісня “Saturday Morning”.
Учні читають текст пісні спочатку хором, потім учитель пропонує кільком з них прочитати “Saturday Morning” напам’ять.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Check on Homework
1. Перевірка домашнього завдання.
РЗ, впр 3 (с. 91).
Учитель викликає учнів по черзі, і вони читають свої роботи. Клас слухає і доповнює відповіді однокласників.
T: Pupils, what didn’t he/she write about? What can you say about him/her as a pupil and your
Listening Comprehension
2. Подання п’єси “А Kiss of the Prince” для аудіювання. Впр. 1 (c. 126).
1) Етап підготовки до аудіювання.
Бесіда за першою частиною п’єси в режимі Т Class.
Т: Dear pupils. Before working on the second part of the fairy tale “The Sleeping Beauty” I want you to answer my questions on the first part. Why did the King and the Queen invite guests? Whom didn’t they invite? What gift did the 13th wise woman have for the princess? How long did the princess and other people in the palace sleep?
2) Прослуховування впр. 1 (c. 126) в аудіо-запису або з голосу вчителя.
Учні уважно стежать по книзі за розповіддю. Учитель може зупинити аудіо-запис і запропонувати повторити окремі слова, речення, відпрацювати інтонацію.
3) Обговорення прослуханого.
А) Впр. 2 (с. 126).
Учні відповідають на запитання в режимі Р Class.
Б) РЗ, впр. 1-3 (с. 92).
Учні письмово виконують завдання, потім обмінюються зошитами з сусідом по парті і перевіряють вправи. Учитель дає ключі, за якими учні перевіряють правильність виконання завдання.
Dramatizing
3. Інсценування уривка.
Учитель поділяє клас на групи (по чотири чоловіка в кожній). Учні в групах самостійно розподіляють ролі і починають “репетицію”. Через 10 хвилин за жеребкуванням одна з груп інсценує уривок п’єси.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework
1.Домашнє завдання.
РЗ, впр. 4 (с. 92), написати переказ казки.
Summarizing
2. Підведення підсумків уроку.
Т: Your homework will be to write the retelling the story “А Kiss of the Prince”. Thank you for waking the princess up.
Related posts:
- Друг пізнається в біді ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 23 (8) Підтема: Друг пізнається в біді. Мета: Продовжувати практикувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Розвивати вміння фонетично бездоганно відтворити прослухане. Учити переказувати фабульний текст з опорою на малюнки. Тренувати учнів у виразному читанні. Виховувати почуття дружби та взаємодопомоги. Обладнання: Підручник, […]...
- Навчання у школі ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 18 (3) Підтема: Навчання у школі. Мета: Продовжувати тренувати учнів у вживанні особових займенників і займенників some, any. Удосконалювати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Закріпити граматичний матеріал на письмі. Розширювати кругозір учнів. Виховувати любов до навчання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для […]...
- Друзі за листуванням ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 21 (6-7) Підтема: Друзі за листуванням. Мета: Продовжувати розвивати вміння діалогічного та монологічного мовлення. Формувати в учнів навички аудіювання тексту за темою. Тренувати у правильній вимові звуків. Готувати учнів до практичного застосування вивченого матеріалу. Виховувати повагу до однокласників. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД УРОКУ […]...
- У таборі відпочинку ТЕМА: ЗНОВ ДО ШКОЛИ UNIT 1. SUMMER IS OVER УРОК 10 (5) Підтема: У таборі відпочинку. Мета: Ознайомити учнів з новим лексичним матеріалом теми. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Навчати учнів під час роботи з текстом знаходити певну інформацію. Розвивати вміння самостійно працювати з текстом. Виховувати в учнях почуття взаємодопомоги. Обладнання: Підручник, […]...
- Привітайся з друзями Unit 1. MY FAMILY AND FRIENDS Lesson 1 Тема. Привітайся з друзями Мета: Навчальна: презентувати лексичний матеріал за темою “Моя сім’я і друзі”; ознайомитися з мовними виразами знайомства й вітання; формувати уявлення про мову як засіб спілкування між людьми; ознайомитися з римівками за темою “Знайомство”; Розвивальна: розвивати навички аудіювання та діалогічного мовлення; Виховна: викликати в […]...
- Вчать у школі, вчать у школі, вчать у школі ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 91 (7-8) Підтема: Вчать у школі, вчать у школі, вчать у школі… Мета: Активізувати лексико-граматичний матеріал за темою уроку. Продовжувати формувати навички аудіювання. Вдосконалювати мовленнєві вміння учнів. Учити висловлювати свою точку зору, відстоювати свою думку. Виховувати любов до навчання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, кросворд (НО). […]...
- День народження ТЕМА: СВЯТА І ТРАДИЦІЇ UNIT 6. PARTIES AND HOLIDAYS УРОК 72 (9) Підтема: День народження. Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал теми. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Учити переказувати фабульний текст із використанням візуальних опор і без них. Практикувати учнів у письмі. Розвивати мовленнєві вміння й навички. Прищеплювати любов до дитячої […]...
- Подарунок для принцеси ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 82 (8) Підтема: Подарунок для принцеси. Мета: Повторити й узагальнити граматичний матеріал: часові форми дієслова. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Підготувати учнів до інсценування п’єси. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Сприяти розкриттю артистичних здібностей учнів. Виховувати вміння працювати в групі. Обладнання: Підручник, […]...
- Потрібно і не потрібно ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 35 (10) Підтема: Потрібно і не потрібно. Мета: Узагальнити граматичний матеріал: вживання модального дієслова to have to. Продовжувати формувати навички монологічного та діалогічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Виховувати в учнів почуття взаємодопомоги. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД УРОКУ […]...
- Підготовка до свята ТЕМА: СВЯТА І ТРАДИЦІЇ UNIT 6. PARTIES AND HOLIDAYS УРОК 65 (1-2) Підтема: Підготовка до свята. Мета: Активізувати в мовленні учнів ЛО, введені на попередньому уроці. Повторити й узагальнити граматичний матеріал теми. Тренувати учнів в аудіюванні з наступним відтворенням прослуханого. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Розвивати вміння працювати в парі, групі. […]...
- Захоплення для кожного ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 79 (5) Підтема: Захоплення для кожного. Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал теми. Продовжувати розвивати навички усного мовлення. Тренувати учнів у читанні тексту за темою. Розвивати комунікативні здібності учнів. Підготувати учнів до написання листа другові про своє улюблене заняття. Виховувати дбайливе ставлення до культурних цінностей. Обладнання: Підручник, […]...
- Послуга за послугу ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 62 (12-13) Підтема: Послуга за послугу. Мета: Активізувати лексичний матеріал теми. Тренувати учнів в аудіюванні. Проконтролювати вміння письмово подавати зміст фабульного тексту. Продовжувати формувати навички письма англійською. Виховувати в учнів почуття взаємодопомоги. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Greeting and […]...
- Давайте випустимо газету ТЕМА: РОБОТА. ПРОФЕСІЇ UNIT 4. PLENTY OF THINGS TO DO УРОК 38 (1-2) Підтема: Давайте випустимо газету. Мета: Увести новий лексичний матеріал. Відпрацювати новий граматичний матеріал: вживання Future Simple. Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Проаналізувати результати контрольної роботи. Розвивати фонетичні вміння, мовну інтуїцію. Виховувати вміння працювати у групі. Обладнання: Підручник, робочий зошит, […]...
- Що трапилось? ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 96 (1-2) Підтема: Що трапилось? Мета: Увести й активізувати лексичний матеріал теми “Здоров’я”. Продовжувати формувати навички аудіювання тексту. Розвивати мовленнєві вміння учнів у відтворенні діалогів. Заохочувати учнів піклуватися про своє здоров’я. Виховувати бажання дотримуватися здорового способу життя. Обладнання: Підручник, робочий зошит, анкета (НО). ХІД […]...
- Школа у Великій Британії ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 92 (7-8) Підтема: Школа у Великій Британії. Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Учити робити висновки і висловлювати своє ставлення до прочитаного. Тренувати учнів у читанні. Практикувати учнів у письмі. Розширювати і поглиблювати знання учнів про життя […]...
- Школа майбутнього ТЕМА: РОБОТА. ПРОФЕСІЇ UNIT 4. PLENTY OF THINGS TO DO УРОК 43 (6) Підтема: Школа майбутнього. Мета: Увести структуру shatt/witt be able to. Тренувати учнів у вживанні модального дієслова сап та його еквівалента. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Навчати учнів висловлюватися за темою уроку, використовуючи текст та опорні твердження. Практикувати учнів у письмі. Розвивати уяву […]...
- Хелловін ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 59 (9-10) Підтема: Хелловін. Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Практикувати учнів у письмі. Продовжувати ознайомлювати учнів зі святом Хелловін. Виховувати інтерес і повагу до народних традицій. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД УРОКУ I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ […]...
- Іди в гості сміло, як не жде вдома діло ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 94 (10-11) Підтема: Іди в гості сміло, як не жде вдома діло. Мета: Узагальнити лексико-граматичний матеріал розділу “Everyday Activities”. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Підготувати учнів до виконання тематичного тесту. Виховувати вміння планувати свій час. […]...
- Що винен ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 61 (11) Підтема: Що винен – віддати повинен. Мета: Активізувати граматичні структури Past Continuous. Продовжувати формувати навички аудіювання. Розвивати вміння монологічного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Розвивати мовленневі вміння учнів. Виховувати в учнів почуття взаємодопомоги. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ […]...
- Поради тим, хто вивчає англійську ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 56 (6) Підтема: Поради тим, хто вивчає англійську. Мета: Активізувати лексичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Вселяти в учнів впевненість щодо досягнення успіху у вивченні іноземної мови. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Обладнання: Підручник, робочий зошит, […]...
- Робочий день школяра ТЕМА: ПОВТОРЕННЯ (INTRODUCTION) УРОК 3 (3) Підтема: Робочий день школяра. Мета: Відпрацювати в мовленні учнів структури It takes те…. Навчати трансформувати текст, ставити запитання, відповідати на них, уживаючи структури Present Simple, робити висновки. Формувати навички аудіювання. Практикувати учнів в усному мовленні. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Виховувати свідоме ставлення до навчання. Обладнання: Підручник, […]...
- Важливість вивчення іноземних мов ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 34 (9) Підтема: Важливість вивчення іноземних мов. Мета: Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Навчати учнів переказувати фабульний текст. Удосконалювати техніку читання. Учити знаходити потрібну інформацію в тексті, трансформувати його, обирати потрібні граматичні структури. Виховувати в учнів інтерес до […]...
- Моє шкільне життя Мета: формувати навички вживання модальних дієслів у писемному й усному мовленні; удосконалювати навички усного мовлення й аудіювання, уживання лексичних одиниць; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Good morning, boys and girls! Ps. Good morning, good morning! […]...
- Є ідея ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 26 (1-2) Підтема: Є ідея. Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал. Увести нові ЛО. Відпрацювати граматичний матеріал: вживання структури It’s tike…. Розширювати базовий словниковий запас учнів. Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Виховувати вміння працювати в групі, допомагати людям і підтримувати один одного. […]...
- Про братів наших менших ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 81 (6-7) Підтема: Про братів наших менших. Мета: Повторити й відпрацювати лексико-граматичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Проконтролювати розуміння учнями змісту тексту для домашнього читання. Формувати навички критичного мислення. Продовжувати розвивати мовленнєві вміння учнів. Виховувати любов до природи […]...
- Які новини? ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 52 (1-2) Підтема: Які новини? Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал. Активізувати граматичний матеріал: уживання минулого тривалого часу. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Практикувати учнів у письмі. Виховувати культуру мовлення. Розвивати вміння слухати співрозмовника, підтримувати бесіду. Виховувати в учнів повагу до інших […]...
- Де вивчати англійську? ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 57 (7-8) Підтема: Де вивчати англійську? Мета: Увести граматичну структуру I would tike (I’d tike). Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Учити учнів висловлювати і відстоювати свою думку. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Обладнання: Підручник, робочий зошит, кольорова крейда (маркери). ХІД УРОКУ I. […]...
- Час іти до школи ТЕМА: ЗНОВ ДО ШКОЛИ UNIT 1. SUMMER IS OVER УРОК 13 (8) Підтема: Час іти до школи. Мета: Повторити граматичний матеріал: вживання прийменників часу in, on, at і модального дієслова should. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Навчати переказувати текст з опорою на наочні матеріали. Удосконалювати техніку читання. Практикувати учнів у письмі. […]...
- Світ твоїх захоплень ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 84 (9-10) Підтема: Світ твоїх захоплень. Мета: Узагальнити лексико-граматичний матеріал розділу “Хобі і захоплення”. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати учнів у письмі з використанням візуальних і вербальних опор. Підготувати учнів до виконання проекту “Му Hobby Poster” або “Hobby Survey”. Виховувати бажання з […]...
- У лікаря ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 98 (3) Підтема: У лікаря. Мета: Повторити й активізувати лексико-граматичний матеріал теми. Тренувати учнів у вживанні структур Present Simple, Past Simple. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Надати учням цікаву інформацію про історію медицини. Виховувати повагу до професії лікаря. Обладнання: Підручник, робочий […]...
- Школа в Англії та Україні ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 22 (6-7) Підтема: Школа в Англії та Україні. Мета: Повторити й узагальнити лексико-граматичний матеріал теми. Розвивати вміння монологічного мовлення. Продовжувати формувати в учнів комунікативні навички. Учити висловлювати свою думку. Удосконалювати техніку читання. Проконтролювати розуміння змісту самостійно прочитаного тексту за темою уроку. Виховувати інтерес до […]...
- Захоплення моїх друзів ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 83 (9-10) Підтема: Захоплення моїх друзів. Мета: Повторити лексичний матеріал теми. Узагальнити й відпрацювати граматичний матеріал теми. Тренувати учнів у діалогічному мовленні. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Навчати граматично правильно будувати свої висловлювання. Виховувати бажання з користю проводити вільний час. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД УРОКУ […]...
- Чим ми були зайняті? ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 53 (3) Підтема: Чим ми були зайняті? Мета: Тренувати учнів у вживанні структур Past Continuous, навчати порівнювати їх із структурами Past Simple. Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Виховувати співчуття, почуття поваги до вчинку […]...
- Ми козацького роду ТЕМА: МИ УКРАЇНЦІ UNIT 10. WE ARE UKRAINIANS УРОК 113 (9) Підтема: Ми козацького роду. Мета: Увести й відпрацювати новий лексичний матеріал. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Підготувати учнів до самостійної розповіді про історію українського козацтва. Розвивати комунікативні здібності учнів. Практикувати учнів у читанні. Виховувати шанобливе ставлення до історії країни, в […]...
- Родинне хобі ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 80 (6-7) Підтема: Родинне хобі. Мета: Повторити й узагальнити граматичний матеріал теми. Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати учнів у читанні. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Розширювати знання учнів про дитячу літературу. Виховувати в учнів інтерес до читання. Обладнання: […]...
- Свята в англомовних країнах ТЕМА: СВЯТА І ТРАДИЦІЇ UNIT 6. PARTIES AND HOLIDAYS УРОК 71 (7-8) Підтема: Свята в англомовних країнах. Мета: Закріпити граматичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Проконтролювати самостійне читання учнями країнознавчого тексту. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Розширювати знання учнів про традиції та свята різних країн. Виховувати в учнів […]...
- Що ти збираєшся робити? ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 77 (3) Підтема: Що ти збираєшся робити? Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал теми. Активізувати в мовленні учнів граматичну структуру to be going to і вживання Future Simple. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Навчати учнів самостійно розповідати про свої захоплення та плани на майбутнє. Закріпити вивчений граматичний […]...
- Домашнє читання “The Three Little Pigs” ТЕМА: РОБОТА. ПРОФЕСІЇ UNIT 4. PLENTY OF THINGS TO DO УРОК 41 (4-5) Підтема: Домашнє читання ” The Three Little Pigs “. Мета: Увести нові ЛО, тренувати учнів у їх вживанні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Підготувати учнів до переказу казки за ролями. Удосконалювати техніку читання. Виховувати любов до англійської літератури, […]...
- Поговоримо про хобі ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 75 (1-2) Підтема: Поговоримо про хобі. Мета: Увести новий лексичний матеріал за темою. Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Практикувати учнів у письмі. Розвивати мовну здогадку, довгострокову пам’ять. Виховувати інтерес до корисних захоплень. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для проведення вікторини […]...
- Як ми вчимося спілкуватись ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 55 (4-5) Підтема: Як ми вчимося спілкуватись. Мета: Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Навчати висловлювати свою думку. Формувати в учнів навички отримувати детальну інформацію під час читання тексту. Практикувати учнів у письмі. Розвивати вміння підтримувати бесіду. Виховувати вміння працювати в групі. Обладнання: […]...