Практична робота 1. Тексти, малюнки, анімація та звук на слайдах. Інтерактивні презентації (реалізація переходів між слайдами за допомогою гіперпосилань і системи навігації)
ТЕМА 5.3. КОМП’ЮТЕРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ (4 ГОДИНИ)
Урок 47
Практична робота 1. Тексти, малюнки, анімація та звук на слайдах.
Інтерактивні презентації (реалізація переходів між слайдами за допомогою гіперпосилань і системи навігації)
Мета:
– навчити учнів загальному оформленню презентації;
– розвивати вміння та навички редагувати слайди за допомогою додання та зміни тексту, розміщення на слайдах графічних зображень, вставки об’єктів мультімедіа, створення анімації;
– виховувати особистість, яка здатна поєднувати
Тип уроку: урок формування і вдосконалення практичних вмінь та навичок.
ХІД УРОКУ
I. Актуалізація опорних знань
Інтерактивна вправа “Лови помилку”
– Колекція графічних елементів пакету Microsoft office дозволяє додавати до слайда презентації не тільки малюнки та інші зображення, а також звуки та відео-фрагменти. (Так)
– Після вставки на слайд презентації графічного елемента його параметри вже не можна змінити. (Ні)
– Намалювати зображення квадрата на слайді неможливо, оскільки панель інструментів малювання не містить
– Інструмент “Напис” дозволяє вводити текст як безпосередньо на слайді, так і на будь-яку створену фігуру, за виключенням таких фігур, як лінії та стрілки. (Так)
– Неможливо залити кольором намальовану на слайді замкнуту автофігуру. (Ні)
– Модуль Microsoft Graph призначено для створення та редагування діаграм на слайдах презентації Power Point. (Так)
– Неможливо змінити параметри елементів діаграми на слайді. (Ні)
– Як звичайні, так і організаційні діаграми на слайді можливо переміщувати та змінювати їх розміри. (Так)
II. Виконання завдань практичної роботи
Створіть презентацію за темою “Місто, в якому я живу” з використанням допоміжних матеріалів (фото, картинки, музика). Заповніть відповідні комірки таблиці.
Етап побудови презентації | Алгоритм виконання |
Розробка сценарію, планування змісту та компонування елементів презентації | 1-ша сторінка повинна містити назву презентації, її авторів |
Запуск та настройка параметрів | |
Створення структури презентації | |
Доповнення презентації графікою, відео, музикою та ін. | |
Настройка анімаційних ефектів | 1. Меню “Вигляд” – вказівка “Звичайний”. 2. Вибір слайда, виділення об’єкта, до якого застосовуватимемо анімацію. 3. Меню “Показ слайдів” – “Настройка анімації” 4. “Додати ефект”, здійснити вибір відповідної вказівки: |
Демонстрація презентації |
III. Підсумок уроку
1. Що називають ефектом анімації?
2. Для чого використовується режим структури?
3. Чим відрізняється режим структури від режиму слайдів?
4. Як вставити картинку в слайд?
5. Як у слайд увести заголовок та текст?
6. Для чого існує кнопка керування показом?
VI. Домашнє завдання
Опрацювати текст підручника. Підготувати матеріал для створення освітньої презентації з навчальних предметів: математики, біології, фізики, хімії, географії або ін.
Related posts:
- Об’єкти, що опрацьовуються за допомогою системи підготовки презентації, та їх властивості ТЕМА 5.3. КОМП’ЮТЕРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ (4 ГОДИНИ) Урок 46 Об’єкти, що опрацьовуються за допомогою системи підготовки презентації, та їх властивості Мета: – познайомити учнів з основними об’єктами, які використовуються для створення слайдів презентації; – розвивати вміння застосовувати набуті знання під час виконання практичних завдань та навички володіння термінологією теми, що вивчається; – виховувати культуру роботи за […]...
- Практична робота 2. Створення освітніх презентації. Демонстрація презентації ТЕМА 5.3. КОМП’ЮТЕРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ (4 ГОДИНИ) Урок 48 Практична робота 2. Створення освітніх презентації. Демонстрація презентації Мета: – систематизувати та узагальнити знання учнів з теми; – розвивати вміння застосовувати набуті знання, які базуються на міжпредметних зв’язках, на практиці; – виховувати повагу до однокласників, уміння слухати та вчитись у товаришів. Тип уроку: узагальнення та систематизації знань. […]...
- Робота з об’єктами на слайдах презентації Тема. Робота з об’єктами на слайдах презентації. Мета. Повторити та закріпити попередньо засвоєні знання про середовище редактора презентацій, комп’ютерну презентацію. її об’єкти. Вдосконалювати вміння виділяти об’єкт слайда, змінювати значення його властивостей, переміщувати та видаляти об’єкти слайда. Формувати ІКТ – компетентності учнів та ключові компетентності для реалізації творчого потенціалу дітей. Розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення, самостійність […]...
- АНІМАЦІЯ ОБ’ЄКТІВ СЛАЙДА Розділ 6 КОМП’ЮТЕРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ 31. АНІМАЦІЯ ОБ’ЄКТІВ СЛАЙДА Переглядаючи або демонструючи комп’ютерну презентацію ти напевне помітив, що при відкритті чергового слайда всі його об’єкти – тексти і графічні зображення – з’являлися на екрані одночасно. Одночасно вони й зникали при переході до наступного слайда. Але можна зробити так, щоб об’єкти слайда з’являлися або зникали не одночасно, […]...
- Поняття комп’ютерної презентації. Основне призначення системи підготовки презентації ТЕМА 5.3. КОМП’ЮТЕРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ (4 ГОДИНИ) № уроку у темі Зміст Кількість годин 1 Поняття комп’ютерної презентації. Основне призначення системи підготовки презентації 1 2 Об’єкти, що опрацьовуються за допомогою системи підготовки презентації, та їх властивості 1 3 Практична робота 1 Тексти, малюнки, анімація та звук на слайдах. Інтерактивні презентації (реалізація переходів між слайдами за допомогою […]...
- Створення презентації – Прикладне програмне забезпечення Інформатика Прикладне програмне забезпечення Створення презентації Презентації необхідні в багатьох сферах професійної діяльності. Ще декілька років тому презентації, як правило, являли собою доповідь з ілюстраціями, виконаними на папері або плівках, зображення на яких демонструвалися за допомогою проекторів. При цьому створення яскравих і переконливих ілюстрацій було вельми складним заняттям, і тому успіх або невдача презентації напряму […]...
- Комп’ютерна презентація, її об’єкти. Середовище редактора презентацій. Розробка плану створення презентації на задану тему. Створення презентації на основі шаблону Тема. Комп’ютерна презентація, її об’єкти. Середовище редактора презентацій. Розробка плану створення презентації на задану тему. Створення презентації на основі шаблону. Мета. Повторити та закріпити попередньо засвоєні знання про середовище редактора презентацій, комп’ютерну презентацію, її об’єкти. Вдосконалювати вміння планувати і коментувати процес створення презентації, орієнтуватися в середовищі редактора презентацій, створювати презентацію за шаблоном. Формувати ІКТ-компетентності учнів […]...
- Анімаційні ефекти в комп’ютерній презентації Тема. Анімаційні ефекти в комп’ютерній презентації. Мета. Повторити та закріпити попередньо засвоєні знання про середовище редактора презентацій, комп’ютерну презентацію, її об’єкти. Навчати учнів додавати анімаційні ефекти до об’єкта слайда. Формувати ІКТ-компетентності учнів та ключові компетентності для реалізації творчого потенціалу дітей. Розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення, самостійність учнів. Розвивати інтерес до здобуття знань. Стимулювати пізнавальну активність. […]...
- КОМП’ЮТЕРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ Розділ 6 КОМП’ЮТЕРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ 29. КОМП’ЮТЕРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ З презентаціями і комп’ютерними презентаціями ти ознайомився минулого навчального року. Пригадаємо, що таке презентація і що таке комп’ютерна презентація, як правильно працювати над створенням комп’ютерної презентації та як її використовувати. – Презентація – це представлення чогось нового. Під час презентації використовують різноманітні наочні матеріали: схеми, плакати, моделі, а […]...
- Практична робота 2. Основні вказівки операційної системи для роботи з файлами, папками, дисками ТЕМА 3. ОПЕРАЦІЙНІ СИСТЕМИ (9 ГОДИН) Урок 16 Практична робота 2. Основні вказівки операційної системи для роботи з файлами, папками, дисками Мета: – ознайомити учнів з основними вказівками операційної системи для роботи з об’єктами; – навчити учнів створювати, копіювати, переносити, вилучати, перейменовувати файли та папки; – розвивати практичні навички самостійно працювати з об’єктами ОС та […]...
- Практична робота 1. Робота з графічними файлами. Система вказівок графічного редактора ТЕМА 5.2. ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР (4 ГОДИНИ) Урок 42 Практична робота 1. Робота з графічними файлами. Система вказівок графічного редактора Мета: – оволодіння навичками створення зображення із застосуванням графічного редактора PAINT за допомогою вказівок графічного редактора; – удосконалення навичок роботи з файлами в середовищі Windows; – розвиток уміння застосовувати здобути знання на практиці; – виховання творчих […]...
- ПРАКТИЧНА РОБОТА № 4 “ПОРІВНЯННЯ БУДОВИ КРОВОНОСНОЇ СИСТЕМИ ХРЕБЕТНИХ ТВАРИН” Цілі уроку: – освітня: провести порівняння будови кровоносних систем хребетних тварин, які належать до різних груп; – розвивальна: розвивати вміння зіставляти і робити висновки, аналізувати інформацію і використовувати здобуті раніше знання; – виховна: виховувати поважне ставлення до всієї природи взагалі та світу тварин зокрема. Обладнання й матеріали: рисунки, фотографії і схеми кровоносних систем та моделі […]...
- Спостереження та досліди. Практична робота. Дослідження дрібних деталей предметів за допомогою лупи СВІТ, У ЯКОМУ ТИ ЖИВЕШ Урок 8 Тема. Спостереження та досліди. Практична робота. Дослідження дрібних деталей предметів за допомогою лупи Мета: дати учням уявлення про спостереження та досліди як методи вивчення природи; учити проводити дослід і спостереження; закріплювати знання та використання терміну “органи чуття”; учити проводити досліди і спостереження з метою визначення ознак предмета; розвивати […]...
- ПРЕДСТАВЛЯЄМСЯ ПРОЕКТ Розділ 7 ПОВТОРЕННЯ 35. ПРЕДСТАВЛЯЄМСЯ ПРОЕКТ Комп’ютерна презентація проекту повинна містити: 1. Титульний слайд, на якому вказана тема проекту та його автори. 2. Другий слайд – мета та завдання проекту. 3. Третій слайд – короткий опис роботи в групі. 4. Четвертий слайд повинен містити висновки, тобто, що потрібно зробити для досягнення мети проекту. 5. П’ятий […]...
- Створюємо презентацію РОБОТА З ПРЕЗЕНТАЦІЯМИ § 32. Створюємо презентацію Данилку, я приготував для тебе сюрприз! Сьогодні на уроці ми будемо створювати презентації-казки або презентації-історії. Так. Я зараз спробую. План розробки презентації 1. Вибір сюжету. 2. Складання тексту казки або історії. 3. Розробка ескізів малюнка персонажів. 4. Розробка ескізу презентації. 5. Розробка презентації. 6. Анімація руху персонажів. 7. […]...
- НАЙБІЛЬШІ РІЧКОВІ СИСТЕМИ. ПРАКТИЧНА РОБОТА № 4 РОЗДІЛ ІІ. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРИРОДНИХ УМОВ І ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ ТЕМА 6. ВНУТРІШНІ ВОДИ УРОК 25. НАЙБІЛЬШІ РІЧКОВІ СИСТЕМИ. ПРАКТИЧНА РОБОТА № 4 Тема. Річкові системи Дніпра, Сіверського Дінця, Південного Бугу, Дністра, Дунаю, Тиси. Канали: Сіверський Донець – Донбас, Дніпро – Кривий Ріг, Дніпро – Донбас, Північно-Кримський. Практична робота № 4 (початок). Позначення на контурній […]...
- КЛІМАТИЧНІ ПОЯСИ Й ТИПИ КЛІМАТУ ЄВРАЗІЇ. ПРАКТИЧНА РОБОТА 11. ВИЗНАЧЕННЯ ТИПІВ КЛІМАТУ В МЕЖАХ ПОМІРНОГО ПОЯСУ ЗА ДОПОМОГОЮ КЛІМАТИЧНИХ ДІАГРАМ Мета: Навчальна: формувати уявлення про розташування кліматичних поясів та особливості їх утворення на материку Євразія, вдосконалювати вміння виявляти основні характеристики кліматичних поясів, пояснювати причини їх утворення, аналізувати кліматичні діаграми; Розвивальна: розвивати вміння складати опис компонента природи за запропонованим планом; формувати вміння аналізувати, виділяти істотні ознаки, порівнювати, узагальнювати, робити висновки; Виховна: формувати самостійність, уважність, старанність, наполегливість. […]...
- РОБОТА З ПРЕЗЕНТАЦІЯМИ РОБОТА З ПРЕЗЕНТАЦІЯМИ § 17. Презентація та слайди 1. Призначення електронної презентації – допомогти краще запам’ятати інформацію, уявити те, що презентують, а також більше зацікавити аудиторію. 2. Слайд презентації – це окрема екранна сторінка, яка може містити різні об’єкти презентації (текст, відео, звук, малюнок та інше). 3. На мою думку, доречно і цікаво використовувати презентації […]...
- Практична робота 5. Робота з об’єктами у середовищі текстового редактора ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 36 Практична робота 5. Робота з об’єктами у середовищі текстового редактора Мета: – навчити учнів працювати з графічними об’єктами та автофігурами у середовищі текстового процесора; – розвивати практичні навички опрацювання графічної інформації під час роботи з текстовими документами, розвивати інтерес до інформатики; – виховувати культуру користувача ПК. Тип […]...
- ВОДИ СУХОДОЛУ. ОСНОВНІ РІЧКОВІ СИСТЕМИ. ОЗЕРА. ПРАКТИЧНА РОБОТА 10 “СКЛАДАННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОДНІЄЇ З РІЧОК МАТЕРИКА” УРОК 44. ВОДИ СУХОДОЛУ. ОСНОВНІ РІЧКОВІ СИСТЕМИ. ОЗЕРА. ПРАКТИЧНА РОБОТА 10 “СКЛАДАННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОДНІЄЇ З РІЧОК МАТЕРИКА” Навчальна мета: формувати знання про особливості вод суходолу, основні річкові системи, Великі озера Північної Америки; вдосконалювати практичні уміння та навички складати комплексну характеристику річки за картами атласа та текстом підручника; розвивати уміння працювати з додатковою літературою, відбирати […]...
- Практична робота 2. Різні способи введення та редагування даних ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 61 Практична робота 2. Різні способи введення та редагування даних Мета: – навчити учнів створювати таблиці, які містяться у базі даних, за допомогою різних способів: режиму таблиць, конструктора таблиць, майстра таблиць та імпорту таблиць; – розвивати практичні вміння учнів щодо вибору оптимального способу створення […]...
- Практична робота 3. Використання буфера обміну. Робота з фрагментами тексту ТЕМА 6.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 33 Практична робота 3. Використання буфера обміну. Робота з фрагментами тексту – видалення, копіювання, вилучення, вставлення, переміщення Мета: – навчити учнів прийомам редагування тексту з використанням буфера обміну; – розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиці; – виховувати культуру спілкування у процесі спільної роботи. Тип уроку: урок формування […]...
- Практична робота 6. Уведення формул, оздоблення тексту ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 37 Практична робота 6. Уведення формул, оздоблення тексту Мета: – навчити учнів працювати із вбудованими об’єктами у середовищі текстового процесора; – розвивати практичні вміння та навички щодо уведення математичних формул, побудови діаграм, створення структурних схем під час роботи у текстовому процесорі; – виховувати культуру міжпредметних зв’язків; Тип уроку: […]...
- Практична робота 4. Використання таблиць у текстах ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН) Урок 35 Практична робота 4. Використання таблиць у текстах Мета: – навчити створювати таблиці у Word різними способами, редагувати та форматувати їх; – розвивати практичні навики обробки табличної інформації; – виховувати особистість, яка здатна навчатись упродовж усього життя. Тип уроку: урок систематизації, корекції та поглиблення знань, умінь і навичок. […]...
- Практична робота 1. Особливості реляційних баз даних. Створення структури бази даних. Типи даних, що зберігаються в базі даних ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 60 Практична робота 1. Особливості реляційних баз даних. Створення структури бази даних. Типи даних, що зберігаються в базі даних Мета: – увести поняття основних елементів бази даних, особливості реляційних баз даних; – навчити учнів аналізувати інформацію для правильного визначення типу поля у відповідності до […]...
- Лабораторна робота № 11 “Вимірювання температури за допомогою різних термометрів” РОЗДІЛ IV ТЕПЛОВІ ЯВИЩА УРОК № 2/47 Тема уроку. Лабораторна робота № 11 “Вимірювання температури за допомогою різних термометрів” Тип уроку: удосконалювання знань і вмінь. Мета уроку: показати практичне застосування знань, отриманих під час вивчення теплових явищ; формувати навички самостійної роботи, уміння спостерігати теплові процеси; навчити користуватися фізичними приладами. План уроку Етапи Час Прийоми і […]...
- Розв’язування задач за допомогою системи лінійних рівнянь Урок № 80 Тема. Розв’язування задач за допомогою системи лінійних рівнянь Мета: відпрацювати навички застосування схеми розв’язання текстових задач на складання системи лінійних рівнянь із двома змінними до розв’язування задач на рух; вдосконалювати вміння розв’язувати системи лінійних рівнянь із двома змінними аналітичними способами. Тип уроку: застосування знань, умінь та навичок. Хід уроку I. Організаційний момент […]...
- Практична робота 5. Формування форм та звітів ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 65 Практична робота 5. Формування форм та звітів Мета: – засвоєння навичок створення та дослідження різних об’єктів баз даних у середовищі СУБД Access; – розвиток в учнів естетичної уяви щодо оформлення документації з використанням комп’ютера; – виховувати повагу та любов до рідної країни. Тип […]...
- Практична робота 4. Ділова графіка. Побудова діаграм і графіків на основі табличної інформації. Друкування діаграм ТЕМА 5.4. ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ (10 ГОДИН) Урок 55 Практична робота 4. Ділова графіка. Побудова діаграм і графіків на основі табличної інформації. Друкування діаграм Мета: – навчити учнів будувати діаграми та графіки за допомогою засобів ЕТ; – розвивати вміння самостійно міркувати, аналізувати та використовувати інформацію; – виховувати сучасну людину, яка спирається на естетичні цінності при оформленні […]...
- Практична робота № 1. Приготування розчину солі із заданою масовою часткою розчиненої речовини Тема 1 РОЗЧИНИ Урок 10 Тема уроку. Практична робота № 1. Приготування розчину солі із заданою масовою часткою розчиненої речовини Цілі уроку: перевірити знання правил техніки безпеки, практичні вміння й навички приготування розчинів із заданою масовою часткою розчиненої речовини. Тип уроку: практичного використання знань, умінь і навичок. Форми роботи: виконання практичної роботи. Обладнання: періодична система […]...
- Практична робота 3. Пошук інформації в базі даних. Упорядкування даних ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 63 Практична робота 3. Пошук інформації в базі даних. Упорядкування даних Мета: – оволодіння методами пошуку інформації в базі даних, вивчення засобів упорядкування даних; – розвивати в учнів упевненість у собі, у своїх можливостях під час застосування набутих знань на практиці; – виховання особистості […]...
- Практична робота 7 Розділ 4 Текстовий процесор 23. Практична робота 7. Редагуємо і форматуємо текстовий документ ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА Під час виконання практичних завдань пам’ятай про правила безпеки життєдіяльності при роботі за комп’ютером! № Завдання Бали Завдання 4. Подоляночка Уведи текст пісні за зразком і відформатуй за завданням Відкрий папку Практичні роботи твоєї структури папок. Створи в […]...
- Практична робота № 2 “Розв’язання експериментальних задач” Тема 2 ОСНОВНІ КЛАСИ НЕОРГАНІЧНИХ СПОЛУК УРОК 36 Тема. Практична робота № 2 “Розв’язання експериментальних задач” Цілі уроку: перевірити знання правил техніки безпеки, навички роботи з лабораторним устаткуванням, хімічними реактивами, навички проведення хімічного експерименту; перевірити навички практичного використання знань про фізичні й хімічні властивості речовин різних класів неорганічних сполук. Тип уроку: практичне використання знань, умінь […]...
- ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ АФРИКИ. ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ОСВОЄННЯ МАТЕРИКА. ПРАКТИЧНА РОБОТА 2. ВИЗНАЧЕННЯ ГЕОГРАФІЧНИХ КООРДИНАТ КРАЙНІХ ТОЧОК ТА ПРОТЯЖНОСТІ МАТЕРИКА З ПІВНОЧІ НА ПІВДЕНЬ ТА ІЗ ЗАХОДУ НА СХІД АФРИКИ. ПРАКТИЧНА РОБОТА 3. ПОЗНАЧЕННЯ НА КОНТУРНІЙ КАРТІ НАЗВ ОСНОВНИХ ГЕОГРАФІЧНИХ ОБ’ЄКТІВ МАТЕРИКА (ПОЧАТОК) Мета: Навчальна: сформувати поняття “географічне положення материка”, формувати вміння характеризувати географічне положення материка в певній послідовності за типовим планом; сформувати уявлення про географічне положенням Африки, його вплив на різноманітність природи; систематизувати знання учнів про основні етапи дослідження материка; Розвивальна: розвивати навички самостійної роботи з картою, підручником, довідковою літературою, складання характеристики географічного положення материка; закріпити практичні […]...
- Оживляємо презентацію РОБОТА З ПРЕЗЕНТАЦІЯМИ § 31. Оживляємо презентацію Данилку, а ти знаєш, що об’єкти в презентації можуть рухатися, з’являтися різним чином на екрані, збільшуватися, зменшуватися, обертатися, пересуватися та здійснювати інші дії? Ні, розкажи про це, будь ласка. Залюбки! І почнемо ми із знайомства зі словом “анімація”, що в перекладі з французької означає “оживлення”. Анімація використовується в […]...
- Контрольна робота з теми “Бази даних. Системи управління базами даних” ТЕМА 5.5. БАЗИ ДАНИХ. СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БАЗАМИ ДАНИХ (10 ГОДИН) Урок 68 Контрольна робота з теми “Бази даних. Системи управління базами даних” Мета: перевірка знань, вмінь та навичок учнів з теми “Бази даних. Системи управління базами даних”. Тип уроку: урок контролю знань, умінь та навичок. ХІД УРОКУ І варіант II варіант І рівень (тестові завдання, […]...
- Практична робота 2. Вказівки до малювання графічних примітивів ТЕМА 5.2. ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР (4 ГОДИНИ) Урок № 43 Практична робота 2. Вказівки до малювання графічних примітивів Мета: Закріпити вміння та навички учнів щодо використання основних вказівок малювання графічних примітивів при створенні малюнків; Розвивати вміння передавати свої знання іншим людям та використовувати набуті знання на практиці; виховувати сучасну інформаційно-компетентну людину. Тип уроку: урок закріплення та […]...
- ПРАКТИЧНА РОБОТА № 3 РОЗДІЛ ІІ. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРИРОДНИХ УМОВ І ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ ТЕМА 4. МІНЕРАЛЬНО-СИРОВИННІ РЕСУРСИ УРОК 18. ПРАКТИЧНА РОБОТА № 3 Тема. Практична робота № 3. Встановлення взаємозв’язків між тектонічними структурами, формами рельєфу та корисними копалинами. Навчальна мета: повторити й систематизувати знання про взаємозв’язок тектонічної будови, геологічної будови, палеогеографічних умов розвитку, форм рельєфу і корисних копалин; […]...
- Практична робота 6. Складання та виконання алгоритмів із повторенням та розгалуженням у середовищі Скретч Розділ 3. АЛГОРИТМИ З ПОВТОРЕННЯМ ТА РОЗГАЛУЖЕННЯМ 19. Практична робота 6. Складання та виконання алгоритмів із повторенням та розгалуженням у середовищі Скретч – Скористатися планом створення проектів в Скретч: 1) Визначити об’єкти проекту та їх зображення; 2) Виділити події проекту та дібрати відповідні команди для їх реалізації; 3) Задати метод розв’язування завдання, розділити завдання на […]...
- ПРАКТИЧНА РОБОТА № 5 “ПОРІВНЯННЯ БУДОВИ СКЕЛЕТІВ ХРЕБЕТНИХ ТВАРИН” Цілі уроку: – освітня: провести порівняння будови скелетів хребетних тварин, які належать до різних груп; – розвивальна: розвивати вміння зіставляти і робити висновки, аналізувати інформацію і використовувати здобуті раніше знання; – виховна: виховувати поважне ставлення до всієї природи взагалі та світу тварин зокрема. Обладнання й матеріали: колекції, рисунки, фотографії і моделі скелетів різних груп хребетних […]...