РЕДЬКА – ВИРОЩУВАННЯ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ НАСІННЯ І ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ


Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ НАСІННЯ І ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ

РЕДЬКА

Насіння редьки легко одержати на своєму городі. Зимову редьку на насіння вирощують як дворічну культуру. У перший рік одержують маткові коренеплоди, а на другий рік – насіння, В умовах, теплого літа можна вирощувати насіння протягом одного сезону.

Редьку висівають на багатому грунті, у який перед перекопуванням уносять добрива. Якщо грунт кислий, його підживлюють вапном, У кожне гніздо висівають 3 насіннячка, глибина

посіву – 1,5 см, розміри гнізда – 40×15 см. Коли з’являються сходи, їх проріджують, щоб на кожне гніздо залишилося по одній рослині. Якщо вирощуються маткові коренеплоди, їх збирають до настання заморозків, зберігають у холодному приміщенні у відкритих поліетиленових мішках, а навесні висаджують у відкритий грунт із розрахунку 1 коренеплід на квадрат 10×10 см. При саджанні потрібно стежити, щоб шийка залишалася відкритою.

Редька, вирощувана на насіння, дає високу надземну частину, тому насінники підв’язують до кілочків. Як тільки стручки пожовкнуть, їх збирають, насіння витягують зі стручків, просівають і зберігають. Насіння редьки зберігає схожість протягом 3-4 років. Для забезпечення насінням індивідуального городу досить 2-3 рослин.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5,00 out of 5)Розподільний закон.
Ви зараз читаєте: РЕДЬКА – ВИРОЩУВАННЯ ГОРОДНІХ КУЛЬТУР ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ НАСІННЯ І ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ