Родинне дозвілля
II Семестр
ТЕМА “ДОМАШНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА СІМЕЙНІ ТРАДИЦІЇ”
УРОК 77
Тема. Родинне дозвілля
Мета:
– вдосконалювати навички усного мовлення та читання з теми;
– вчити учнів логічного висловлювання під час виконання проблемних завдань;
– сприяти розвитку критичного та аналітичного мислення, аналізу та самоаналізу, колективізму та персональної відповідальності;
– виховувати інтерес до вивчення англійської мови й естетичне сприйняття навколишнього середовища.
ХІД УРОКУ
I. Організація класу.
II. Підготовка до іноземного мовлення
Фонетична й мовленнєва зарядка.
III. Основна частина уроку
A) Перевірка виконання домашнього завдання. Впр. 4, с. 125
In the UK different parents have different rules some parents let their children go to discoswhen they are 12. Some don’t let them do this until they are 12.
Discuss the fallowing questions:
Is this the same in your country?
What do you thins about it?
Should the rules for girls and boys be different or not?
B) Впр. 1, c. 126 – listen to the announcement (tapescript 48, p. 199) and put down the statements from it that mean the following.
You are not allowed to put your arms and legs outside the car;
You are not allowed to leave your seats at any time;
Definitely not allowed;
You are not allowed to leave the car until it stopped completely.
Discuss the rules of the ride. The following questions may be helpful for you.
What
What are you not allowed to de?
What should you remember to do before leaving?
Do you think these rules fair? Why? Why not?
C) Впр. 2, с. 126 – the Pickard family have come to the amusement park. Look at the warning signal. Formulate the rules of the ride.
Which of the Pickard family is allowed to go on a ride? Why? What rules of different attractions in your country do you know?
D) Bпp. 3, c. 126 – match the ages with the things you think yond people are allowed to do in the UK at these ages. The chart below may help you to speak.
You can drink alcohol in private. | 13 |
You can get a part-time job. | 13 |
You can leave home without permission. | 16 |
You can get married if your parents agree. | 16 |
You can leave school and work full-time. | 16 |
You can apply for a passport. | 16 |
You can drive a car but not a lorry. | 17 |
You can go to prison. | 17 |
You can vote. | 18 |
You can drink alcohol in public. | 18 |
E) Compare these age rules with the age rules in your country. Which ones are the same/ different? Do you think some age rules need changing? How?
IV. Завершальна частина уроку
Домашнє завдання
Впр. 4, с. 127.
Підсумки уроку
Учитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.
Related posts:
- Unit 7. Home duties and family traditions Unit 7. Home duties and family traditions 1. This articles are about new reports from the spaceship related with of aliens or robots. 2. Of course, it is “Robots or Aliens?” 3. A) 1 – c; 2 – b; 3 – a. B) “Robot and cleaning!” Lesson 2 1. A) 1 – b; 2 – […]...
- FAMILY VALUES Цілі: вдосконалювати навички вживання 3rd Conditionals і навички вимови; вдосконалювати навички усного мовлення, читання й письма; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати поважне ставлення до сімейних цінностей. Procedure 1.Warm-up 1) How would your life have been different if you had been born a boy/ girl? 2) How would your life have been different […]...
- Родинне хобі ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 80 (6-7) Підтема: Родинне хобі. Мета: Повторити й узагальнити граматичний матеріал теми. Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати учнів у читанні. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Розширювати знання учнів про дитячу літературу. Виховувати в учнів інтерес до читання. Обладнання: […]...
- REASONS OF CONFLICTS Цілі: вдосконалювати навички аудіювання, читання й усного мовлення; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1.Warm-up 1) Do you get on well with all of your family members? 2) How often do you have big family get-togethers? 2. Reading Do ex. 1, p. 89. Key: 1 violence, 2 […]...
- Контроль навичок писемного мовлення II Семестр ПОВТОРЕННЯ УРОК 97 Тема. Контроль навичок писемного мовлення Мета: – проконтролювати рівень сформованості граматичних навичок учнів під час виконання письмових тестових завдань; – виховувати позитивне ставлення до навчання, увагу, уміння чітко виконувати інструкції вчителя; – розвивати мовну здогадку й логічність граматичного висловлювання. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до іноземного мовлення […]...
- WRITING FORMAL LETTERS Цілі: формувати навички письма; вдосконалювати навички усного мовлення, читання; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1.Warm-up What is the difference between families in the past and modern families. (Homework ex. 6, p. 91.) 2. Reading Do ex. 7, p. 92. Do ex. 1, p. 95. 3. Reading […]...
- Батьки та діти. Права та обов’язки II Семестр ТЕМА “ДОМАШНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА СІМЕЙНІ ТРАДИЦІЇ” УРОК 76 Тема. Батьки та діти. Права та обов’язки Мета: – формувати навички аудіювання та писемного мовлення з теми; – навчити учнів самостійного виконання проблемних завдань, правильного вибору комунікативних завдань різного рівня складності; – виховувати позитивне ставлення до навчання; – розвивати мовну здогадку, логічність висловлювання, навички аналізу […]...
- Кому потрібен чистий будинок? II Семестр ТЕМА “ДОМАШНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА СІМЕЙНІ ТРАДИЦІЇ” УРОК 75 Тема. Кому потрібен чистий будинок? Мета: – вдосконалювати навички читання, вживання ЛО у ММ учнів; – формувати мовні навички з вживання модальних дієслів; – формувати мовні навички під час обговорення проблемних завдань; – вчити учнів самостійно і критично оцінювати події та явища навколишнього середовища. ХІД […]...
- Контроль знань і вмінь учнів за темами “Дозвілля” й “У школі та вдома” ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 95 КОНТРОЛЬНИЙ Підтема: Контроль знань і вмінь учнів за темами “Дозвілля” й “У школі та вдома”. Мета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів за матеріалом розділів 7,8. Обладнання: Підручник, зошит для тематичного оцінювання, Тест б. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Greeting […]...
- Lesson 11 Unit 1 FAMILY. WORKING DAY Lesson 11 1. Listen, read and remember the words. To consist of Senior to Viewpoint To lose one’s temper Argue Hurt /ˈsiːnjə/ /ˈvjuːpɔɪnt/ /ˈɑːgjuː/ /hɜːt/ Складатися з Старший за Точка зору Втрачати самовладання Сперечатися Завдати болю; ображати 2. Give laconic answers to the questions. Model: – Does your family consist […]...
- Lesson 14 Unit 1 FAMILY. WORKING DAY Lesson 14 1. Divide into two teams. Each team thinks of five questions with can and may. Work in turn. One team asks a question, the other answers. Model: Team A: May I use your book? Team B: Yes, you may / Yes, sure / Sorry, no / Yes of […]...
- CONFLICTS IN FAMILIES Цілі: формувати навички вживання 3rd Conditionals і навички вимови; вдосконалювати навички усного мовлення, читання й письма; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1.Warm-up 1) Are there any kind of conflicts in the family? 2) What kind of conflicts occur in a family? 3) Is there any conflict […]...
- TALKING ABOUT PEOPLE UNIT 1. PEOPLE AND RELATIONSHIP LESSON 5 TALKING ABOUT PEOPLE Цілі: вдосконалювати навички усного мовлення й читання; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1. Warm-up 1) Do you think you have a strong personality? 2) What personality types are you attracted to? 3) What word would sum […]...
- Learn to talk about your parents Lessons 6-8 Learn to talk about your parents Word Box Communication Box Music hall Office Musician Manager To play the piano I say, … Where is your… now? Wow! What does your… do? How interesting! 1. Look and say where the parents work. Example: The girl’s mum works in the hospital. 2. Listen and repeat. […]...
- SCHOOL RULES Цілі: вдосконалювати навички вживання модальних дієслів must, have to, need в мовленні; вдосконалювати лексичні навички, навички вимови, навички читання й усного мовлення; розвивати логічне мислення; виховувати загальну культуру учнів. Procedure 1.Warm-up Categorize modal verbs and complete sentences about your country. Use must, mustn’t, have to, don’t have to, needn’t where necessary. 1. In our country… […]...
- WHAT WOULD YOU DO? Цілі: вдосконалювати навички усного мовлення й читання; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати відповідальне ставлення до сімейних цінностей. Procedure 1.Warm-up Talk with your partner about these situations. Which have you experienced? Which would make your parents really angry? – a party while parents are away – crashing the family car – losing the […]...
- People around me Unit 1. FAMILY AND FRIENDS 1.3. People around me Grammar smart Ex 1 (b), p.27 1. How often do you have a jog? – I have a jog every morning. 2. How often do you have a swim? – I have a swim twice a week. 3. How often do you have a walk? – […]...
- Learn to talk about your meals at home Lessons 3-5 Learn to introduce your family Word Box Communication Box Family album to make a film busy to adore To be full of life and energy What’s on the… , I wonder? Who is that girl with…? She is fond of… , you know. I can see that! 1. Look and say what relatives […]...
- WELCOME TO CANADA Цілі: вдосконалювати лексичні й граматичні навички; вдосконалювати навички читання, аудіювання й усного мовлення; розвивати логічне мислення і пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до культури інших народів. Procedure 1.Warm-up Answer the guestion. 1. Why is London a cultural capital of Britain? 2. What is London famous for? […]...
- PERSONAL INFORMATION І семестр INTRODUCTION LESSON 3 PERSONAL INFORMATION Цілі: вдосконалювати навички аудіювання й читання, уживання лексичного матеріалу за темою “Сім’я”; розвивати мовленнєву реакцію учнів; виховувати позитивне ставлення до родинних стосунків. PROCEDURE 1. Warm-up Answer the questions. 1) What’s your surname? 2) How do you spell it? 3) What’s your name? 4) How old are you? 5) […]...
- PARENTS AND ADOLESCENTS Цілі: вдосконалювати лексичні навички й навички вимови; вдосконалювати навички аудіювання, читання й усного мовлення; розвивати логічне мислення; виховувати відповідальне ставлення до сім’ї, а також загальну культуру учнів. Procedure 1.Warm-up Match. 1) My grandmother’s husband is A) my sister too 2) My mother’s grandmother is B) my uncle 3) My brother’s sister is C) my great […]...
- РОДИННЕ ВИХОВАННЯ Культурологічний словник РОДИННЕ ВИХОВАННЯ дітей від найдавніших часів відбувалося в контексті життя і потреб сім’ї. На цьому грунті й постала народна педагогіка, провідними виховними засобами якої стали поведінка і вчинки батьків, рідна (материнська) мова, праця, фольклор, родинно-побутова культура, народні звичаї і традиції, мистецтво, ремесла й промисли, вірування, свята, обряди, символи, дитячі ігри та іграшки....
- “Родинне виховання” дітей дошкільного віку Історія педагогіки України Розділ IV ПЕДАГОГІЧНА ДУМКА В ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ XVIII-XIX ст. 8. “Родинне виховання” дітей дошкільного віку Розвиток капіталізму в другій половині XVIII – XIX ст. зумовив значне майнове і станове розшарування українського суспільства. У зв’язку з цим виховання й освіта дітей визначалися належністю їхніх родин до певного класу, стану, верстви. Втім, до початку […]...
- Корисні поради Мета: продовжувати вчити учнів надавати корисні поради співрозмовнику, вживаючи в мовленні модальні дієслова; виховувати культуру спілкування та поведінки. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Good morning, boys and girls! Ps. Good morning, good morning! Good morning to you! Good morning, our teacher, We are glad to see you! Т. […]...
- Lesson 9 Unit 1 FAMILY. WORKING DAY Lesson 9 1. Look at the picture and remember the words. 2. Match the pairs of words. 3. Complete the sentences with the words from exercise 1. 1. Your mothers father is your… . 2 Your mother s son is your… .3. Your father’s brother is your… 4 Your fathers […]...
- Reserved Lesson. Grammar Recapitulation І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 32 Тема. Reserved Lesson. Grammar Recapitulation Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення, вживання ЛO у граматичних структурах; розвивати комунікативні здібності учнів; сприяти розвитку самостійного мислення, вміння робити висновки, узагальнення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до іноземного мовлення Фонетична й мовленнєва зарядка. III. Основна частина […]...
- In comfort with yourself Unit 1. FAMILY AND FRIENDS 1.4. In comfort with yourself Function Smart. Наводяться необхідні слова та словосполучення, які треба додати. A) feel lonely; socialize with friends B) losing your temper C) outfit; wear something new D)troubles; generation gap E) maths; try a little harder F) the Carpathians; the weather Word smart Ex.1(a), p.34 When we […]...
- UKRAINIAN CUISINE Цілі: формувати лексичні навички й навички вимови; вдосконалювати навички читання й усного мовлення; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1. Warm-up Do the food quiz 1) I must have a drink. I’m… . A) dirty B) hungry C) thirsty D) thirty 2) Look into the oven and […]...
- KNOW MORE ABOUT UKRAINE II семестр UNIT 7. WELCOME TO UKRAINE! LESSON 73 KNOW MORE ABOUT UKRAINE Цілі: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; удосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць і монологічного висловлювання; розвивати мовну здогадку; розвивати пам’ять; виховувати любов до своєї країни, інтерес до іноземної мови, подорожування. PROCEDURE 1. Warm-up 1) What’s your favourite place in your country? […]...
- Моє улюблене заняття. Теперішній простий час (повторення) І семестр ТЕМА “ПОВТОРЕННЯ. ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК” УРОК 4 Тема. Моє улюблене заняття. Теперішній простий час (повторення) Мета: – вдосконалювати навички читання та усного мовлення; – формувати навички конкретного та логічного висловлювання з використанням вивчених лексико-граматичних структур; – повторити граматичні структури часів Present і Past Simple, вживання фраз наповнення; – розвивати аналітичне та критичне мислення, елементи […]...
- Learn to talk about your native place Unit 3 The Place I Live In 3.1 Learn to talk about your native place Word Box Phrase Box Communication Box City Town Village Picturesque Square – busy streets – to feel comfortable – to be in blossom and in bloom – to be famous for something I’d love to. It’s a pity! Look and […]...
- Learn to talk about Ukrainian spring holidays Unit 6 Holidays and Traditions Lessons 87 – 92 Learn to talk about Ukrainian spring holidays Word Box Communication Box April Fools’ Day to play tricks on sb. to laugh The Monument of Glory Eternal Flame Look around. Small wonder. 1. Look and say what Ukrainian children can see on different spring holidays. April Fools’ […]...
- IS SPORT ALWAYS FUN? Цілі: вдосконалювати лексичні и граматичні навички; вдосконалювати навички аудіювання й усного мовлення; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати доброзичливе ставлення до співрозмовника і позитивне ставлення до здорового способу життя. Procedure 1.Warm-up Answer the questions. 1. What do you do to keep fit? 2. Are there any fitness clubs in your town? 3. Have […]...
- FRIENDS UNIT 1. PEOPLE AND RELATIONSHIP LESSON 8 FRIENDS Цілі: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1. Warm-up 1) Are there any famous stories of friendship in your culture? 2) Can you describe one of your closest friends? 3) Do you have […]...
- Learn to talk about travelling in Ukraine Unit 7 Travelling 7.2 Learn to talk about travelling in Ukraine Word Box Phrase Box Communication Box Breathtaking Memorable Entertainment Relaxing – a sightseeing tour – means of transport – to go (travel) by bus (car, plane, train) – to travel on foot – to go on a hike – to make a fire That […]...
- Мої дідусь та бабуся Unit 1. MY FAMILY AND FRIENDS Lesson 6 Тема. Мої дідусь та бабуся Мета: Навчальна: презентувати новий граматичний і лексичний матеріал за темою “Моя сім’я”; практикувати лексичні одиниці за темою “Знайомство”; “Указові займенники”; Розвивальна: розвивати навички аудіювання, спонтанні відповіді на запитання та швидку реакцію; розвивати міжособове спілкування в парі, групі; розвивати комунікативні здібності; Виховна: виховувати […]...
- MY TYPICAL DAY Цілі: вдосконалювати лексичні навички, навички вимови, навички читання и усного мовлення; розвивати логічне мислення; виховувати відповідальне ставлення до своїх обов’язків. Procedure 1.Warm-up Answer the questions. 1. Do your parents ask you to do chores? 2. How many chores do you usually do? 3. Which chores are the worst? 4. Which chores do you prefer? 2. […]...
- GOING IN FOR SPORTS UNIT 8. DO YOU LIKE SPORTS? LESSON 74 GOING IN FOR SPORTS Цілі: вдосконалювати навички вживання Past Tenses and Future Tenses і навички вимови, аудіювання, читання й письма; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1. Warm-up 1) What nationality is the tennis player Lleyton Hewitt? (Australion) 2) […]...
- Проектна робота “Моє шкільне життя” Мета: продовжувати вдосконалювати навички читання й усного мовлення в межах теми “Школа. Урок англійської мови”; виховувати інтерес до іноземної мови; розвивати мовну здогадку. Обладнання: підручник, матеріали до проектної роботи. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Hi, my dear friends. I’m glad to see you. How are you? What day is it today? ІІ. ОСНОВНА […]...
- YOUTH IS WONDERING Цілі: вдосконалювати навички вживання Infinitive and Gerund і навички вимови; вдосконалювати навички аудіювання, читання й письма; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1.Warm-up 1) Can teenagers be allowed to do everything? 2) At what age should teenagers be allowed to leave school? 3) At what age should […]...