Спортивні гуртки та секції. Якості атлета
II Семестр
ТЕМА “СПОРТ”
УРОК 52
Тема. Спортивні гуртки та секції. Якості атлета
Мета:
– вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення з теми;
– ознайомити та навчити учнів уживати додаткову лексику в монологічному мовленні;
– практикувати учнів у ММ та ДМ за проблемними ситуаціями;
– навчити узагальнювати й систематизовувати отриману інформацію;
– розвивати елементи аналізу та самоаналізу, логічного і критичного мислення.
ХІД УРОКУ
I. Організація класу. Привітання
II.
Фонетична й мовленнєва зарядка.
III. Основна частина уроку
А) Перевірка виконання домашнього завдання. Впр. 5 в, с. 83
В) Впр. 1, с. 83 – match the qualities their descriptions.
1) to be aggressive – to behave in an angry way
2) to be competitive – to try very hard to be more successful
3) to be dedicated – to work very hard at what one does
4) to have guts – to have courage to do something difficult
5) to have stamina – to be able to continue doing something for a long time
C) Say which of the above qualities are described in the sentences.
He can keep running all day – 5
He sometimes gets into trouble with the referee – 1
He always wants to win – 2
He trains every day in wind, rain or snow – 5
He’s not afraid of anything – 3
D) Which of these qualities are important for a sportsman
Are these any other qualities? What are they?
E) Tao exercise 4. “Pelvis rolling”
Stand in the balanced position with hands resting lightly on the top of each hip, thumbs to the rear, finger to the front. Rotate your pelvis slowly towards the front from right to left as you take a breath. On the out-breath roll your pelvis backwards towards the right. Do this five times. Then reverse the process – rolling first to the front right, then returning to the back left.
Visualize your pelvis as resting on a big ball-bearing. Make sure only your pelvis moves (not your shoulders, heard and knees).
F) Bпp. 2, c. 83-84 – “The Sahara Marathon” (tape 30, p. 192)
1) False 6) False
2) True 7) False
3) False 8) True
4) False 9) True
5) False
Discuss the following questions.
How can you characterize the people described in the program?
What qualities do they have?
Can we call such people heroes? Why?
G) Read some ads about sports clubs. Choose the best club for someone who.
Wants to use weights
Likes moving to music
Want to improve their concentration in daily life
Needs to improve their performance in another sport
Is interested in sport from the Far East
Wants to become much stronger
IV. Завершальна частина уроку
Домашнє завдання
Розповідь про спортивні гуртки в школі.
Підсумки уроку
Учитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.
Related posts:
- Мої спортивні уподобання Мета: повторити й узагальнити лексичний матеріал теми; розвивати вміння монологічного мовлення; продовжувати формувати в учнів комунікативні навички; учити висловлювати свою думку; удосконалити техніку читання; виховувати інтерес до спорту. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Hi, my dear friends. I’m glad to see you. How are you? What day is […]...
- Чому люди займаються спортом. Якості спортсмена II Семестр ТЕМА “СПОРТ” УРОК 49 Тема. Чому люди займаються спортом. Якості спортсмена Мета: – вдосконалювати навички читання та усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури нової теми; – формувати навички читання та усного мовлення, виконуючи різнотипні комунікативні завдання з теми “Улюблені заняття”; – розвивати комунікативні здібності учнів, елементи логічного та критичного мислення; – виховувати […]...
- Teenage Leisure. Favourite Pastime II Семестр UNIT 5. THE UK AND UKRAINE УРОК 56 Тема. Teenage Leisure. Favourite Pastime Мета: формувати навички вживання тематичних ЛО в усному мовленні учнів у граматичних структурах; навчити учнів правильного вживання мовленнєвих штампів; практикувати в непідготовленому ММ і ДМ за проблемними завданнями; вдосконалювати навички аудіювання, читання й усного мовлення з теми; розвивати спостережливість, кмітливість […]...
- Find It in the Book! UNIT 13. MY FAVOURITE CHARACTER Lesson 13.1 Find It in the Book! 1. Find the correct pair. Every day I push. Yesterday I pushed – P-U-S-H-E-D Tell the weather Telled Told Push Pushed Pusht Count Countet Counted Feed Feeded Fed Goed Go camping Went Buy Buyed Bought Fly Flew Flied Get coloured Getted Got 2. […]...
- Семестрове оцінювання з аудіювання Мета: контроль сформованості навичок аудіювання. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Today is semester test on listening. ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Перевірка сформованості навичок аудіювання Етап підготовки до аудіювання. Бесіда за малюнками на дошці What kinds of sport can you see on the pictures? Do you go in for these kinds of sport? New […]...
- Повторення. Традиційний англійський сніданок II Семестр ПОВТОРЕННЯ УРОК 94 Тема. Повторення. Традиційний англійський сніданок Мета: – вдосконалювати навички читання та усного мовлення з теми; – формувати лексичні, граматичні та мовленнєві навички учнів; – виховувати позитивне ставлення до вивчення різних іноземних мов, естетичне ставлення до явищ навколишнього середовища; – сприяти розвитку логічного мислення, спостережливості, уяви, уваги. ХІД УРОКУ I. Організація […]...
- Спорт II Семестр ТЕМА “СПОРТ” УРОК 50 Тема. Спорт – основа здоров’я. Енергетичні рівні спортсмена Мета: – вдосконалювати навички усного мовлення, читання та аудіювання; – навчити вживати ситуативну лексику, фрази наповнення та мовленнєві штампи; – практикувати учнів в усному мовленні за проблемними ситуаціями, розвивати критичне й логічне мислення, елементи аналізу та самоаналізу; – виховувати пізнавальний інтерес […]...
- Reserved Lesson. Grammar Recapitulation І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 32 Тема. Reserved Lesson. Grammar Recapitulation Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення, вживання ЛO у граматичних структурах; розвивати комунікативні здібності учнів; сприяти розвитку самостійного мислення, вміння робити висновки, узагальнення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до іноземного мовлення Фонетична й мовленнєва зарядка. III. Основна частина […]...
- Stories, Stories and Stories II Семестр UNIT 3. BOOKS AND WRITERS УРОК 33 Тема. Stories, Stories and Stories… Мета: вдосконалювати лексико-граматичні навички учнів з теми; навчити учнів правильно вживати нові ЛO у власних словосполученнях, реченнях, мовленнєвих штампах; розвивати навички непідготовленого ММ і ДМ, вміння вести обговорення та дискусії за проблемними завданнями. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка […]...
- Повторення. Місце, де можна жити II Семестр ПОВТОРЕННЯ УРОК 99 Тема. Повторення. Місце, де можна жити Мета: – вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення з теми; – ознайомити та навчити учнів уживати додаткову лексику в монологічному мовленні; – практикувати учнів у ММ та ДМ за проблемними ситуаціями; – навчити узагальнювати й систематизовувати отриману інформацію; – розвивати елементи аналізу та […]...
- Ukrainians and Ukraine. The Use of Articles II Семестр UNIT 5. THE UK AND UKRAINE УРОК 63 Тема. Ukrainians and Ukraine. The Use of Articles Мета: вдосконалювати навички читання, ММ і ДМ; формувати навички вживання нових ЛО в усному мовленні учнів у граматичних структурах; навчити учнів самостійного непідготовленого висловлювання з теми з використанням мовленнєвих штампів; сприяти розвитку самостійного мислення, кмітливості; виховувати повагу […]...
- Перевір себе. So / neither constructions and Past Simple / Present Perfect Compared II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 71 Тема. Перевір себе. So / neither constructions and Past Simple / Present Perfect Compared Мета: – вдосконалювати навички аудіювання, читання, усного та писемного мовлення; – формувати навички вживання ситуативних та тематичних лексичних одиниць у граматичних структурах теми; – розвивати елементи критичного та аналітичного мислення. ХІД УРОКУ […]...
- Good Idea! UNIT 11. MISS MOUSE’S GARDEN Lesson 11. 1 Good Idea! 1. What can you see in the pictures? I can see a house in the village. There is a garden with some vegetables. 2. Do you know these words? Find the words in the pictures Vegetables Garden Reporter Pumpkin Neighbours Pepper Mail box Beans Gate […]...
- Актор II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 62 Тема. Актор – професія чи покликання? Мета: – вдосконалювати навички аудіювання та усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; – навчити учнів виконувати завдання з розвитку навичок ММ і ДМ з використанням вивчених лексико-граматичних одиниць; – розвивати спостережливість і естетичне сприйняття навколишнього середовища; – сприяти розвитку […]...
- Кіно й театр у школі II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 66 Тема. Кіно й театр у школі Мета: – вдосконалювати навички аудіювання та усного мовлення з теми; – формувати навички читання і непідготовленого ММ за темою; – розвивати учнівську спостережливість, аналітичне та критичне мислення; – розвивати пізнавальний інтерес до теми, вміння вести дискусію з проблемних питань теми. […]...
- School in the News. Grammar Revision І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 26 Тема. School in the News. Grammar Revision Мета: активізувати й закріпити тематичні ЛО; вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення; практикувати учнів у ММ та ДМ за проблемними ситуаціями; навчати систематизувати здобуту інформацію; розвивати логічне й аналітичне мислення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до […]...
- MY FAVOURITE SPORT І семестр UNIT 3. BIGGER! STRONGER! FASTER! LESSON 29 MY FAVOURITE SPORT Цілі: формувати навички вимови; удосконалювати навички читання й аудіювання, уживання нових лексичних одиниць; розвивати мовну здогадку, пам’ять, творчий характер. PROCEDURE 1. Warm-up Brainstorm all words connected with the following key words: football, volleyball, basketball, tennis, boxing, etc. Example: tennis – a ball, a […]...
- Проектна робота за темою “Спорт в Україні” Мета: повторити й узагальнити лексичний матеріал теми у вигляді проектної роботи; розвивати вміння монологічного мовлення; продовжувати формувати в учнів комунікативні навички; учити висловлювати свою думку; удосконалити техніку читання; виховувати інтерес до спорту. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Hi, my dear friends. I’m glad to see you. How are […]...
- ARE YOU HAPPY WITH YOUR SCHOOL UNIT 3. WHY GO TO SCHOOL? LESSON 20 ARE YOU HAPPY WITH YOUR SCHOOL? Цілі: формувати лексичні навички й навички вимови; вдосконалювати навички читання й усного мовлення; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1. Warm-up 1) What springs to mind when you hear the word ‘school’? 2) […]...
- Походження продуктів харчування І семестр ТЕМА “ЇЖА. ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ. ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ” УРОК 18 Тема. Походження продуктів харчування Мета: – активізувати й закріпити тематичні ЛО; – вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення; – практикувати учнів у ММ та ДМ за проблемними ситуаціями; – навчати систематизувати одержану інформацію; – розвивати логічне та аналітичне мислення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. […]...
- Технічні засоби кіно та театру II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 65 Тема. Технічні засоби кіно та театру Мета: – проконтролювати рівень набутих навичок з аудіювання та писемного мовлення шляхом виконання проблемних завдань; – формувати навички аудіювання та читання з теми; – розвивати пізнавальний інтерес, увагу, аудитивну пам’ять; – виховувати дисциплінованість, уважність, уміння чітко виконувати інструкції вчителя. ХІД […]...
- Батьки та діти. Права та обов’язки II Семестр ТЕМА “ДОМАШНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА СІМЕЙНІ ТРАДИЦІЇ” УРОК 76 Тема. Батьки та діти. Права та обов’язки Мета: – формувати навички аудіювання та писемного мовлення з теми; – навчити учнів самостійного виконання проблемних завдань, правильного вибору комунікативних завдань різного рівня складності; – виховувати позитивне ставлення до навчання; – розвивати мовну здогадку, логічність висловлювання, навички аналізу […]...
- LIFE AT HOME UNIT 6. LIFE AT HOME Lesson 1 Ex. 4, p. 89 1. F; 2. T; 3. F; 4. T; 5. T; 6. F. Ex. 5, p. 89 I have got a flat. There is a bedroom, a livin-groom, a kitchen and a bathroom in it. This room is our living-room. The sofa is near the […]...
- Домашнє читання, текст “The Wizard of Oz” II Семестр ТЕМА “ЛОНДОН І КИЇВ” УРОК 90 Тема. Домашнє читання, текст ” The Wizard Of Oz “ Мета: – проконтролювати навички читання та писемного мовлення за текстом позакласного читання шляхом виконання різнорівневих завдань; – формувати навички самостійного практичного розв’язання завдань проблемно-пошукового характеру; – розвивати пізнавальний інтерес. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка […]...
- Андріївський узвіз II Семестр ТЕМА “ЛОНДОН І КИЇВ” УРОК 86 Тема. Андріївський узвіз Мета: – вдосконалювати навички читання, монологічного та діалогічного мовлення; – ознайомити учнів з деякими практичними рекомендаціями щодо виконання домашнього завдання; – розвивати фантазію, уяву, спостережливість і естетичне сприйняття навколишнього середовища; – сприяти розвитку вміння вдосконалювати власну позицію та об’єктивно оцінювати думки оточуючих. ХІД УРОКУ […]...
- Здоровий спосіб життя. Прислів’я про здоров’я І семестр ТЕМА “МЕДИЦИНА. ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ” УРОК 34 Тема. Здоровий спосіб життя. Прислів’я про здоров’я Мета: – вдосконалювати навички усного мовлення, читання та аудіювання; – ознайомити й навчити вживати граматичні структури з Present Simple Passive Voice в усному та писемному мовленні; – навчити учнів уживати нові фразеологічні одиниці, давати характеристику; – формувати навички непідготовленого […]...
- Читання І семестр ТЕМА “АНГЛІЙСЬКА МОВА В ПОЗАУРОЧНИЙ ЧАС” УРОК 9 Тема. Читання – основа навчання Мета: – вдосконалювати навички читання та усного мовлення з теми; – формувати навички вживання нових ЛО в ММ і ДМ учнів у лексико-граматичних структурах; – формувати навички групової та парної роботи, відповідальності за доручену справу, колективізму та толерантності; – сприяти […]...
- Контроль навичок аудіювання. Текст “About Boxing” II Семестр ПОВТОРЕННЯ УРОК 95 Тема. Контроль навичок аудіювання. Текст ” About Boxing “ Мета: – проконтролювати рівень сформованості навичок аудіювання; – навчити учнів самостійного виконання вправ тестового характеру, правильного вибору комунікативних завдань; – розвивати учнівську спостережливість, елементи креативного мислення, аналізу та самоаналізу; – виховувати увагу, спостережливість, уміння чітко виконувати інструкції вчителя. ХІД УРОКУ I. […]...
- Граматика. Короткі відповіді із So… / Neither… Контрастування Past Simple II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 70 Тема. Граматика. Короткі відповіді із So… / Neither… Контрастування Past Simple – Present Perfect Мета: – вдосконалити навички читання та усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; – навчити учнів виконувати трансформаційні завдання з уживанням виразів; – виховувати вміння працювати в парах, давати суб’єктивну та об’єктивну […]...
- Повторення граматичного матеріалу Мета: узагальнити та систематизувати знання, уміння та навички з тем “Країни та їхні столиці”, “Лондон”; повторити правила уживання означеного та неозначеного артиклів, Present Simple, Past Simple та Present Perfect. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Good morning, dear students! Good morning, teacher! Т. I’ m glad to see you. […]...
- Зовнішність. Одяг. “Оціночні” та “фактичні” прикметники І семестр ТЕМА “ПОВТОРЕННЯ. ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК” УРОК 2 Тема. Зовнішність. Одяг. “Оціночні” та “фактичні” прикметники Мета: – вдосконалювати навички усного мовлення та читання, формувати навички вживання ситуативних та тематичних ЛО в граматичних структурах Present і Past Simple; – сприяти розвитку самостійного мислення, розвивати логічне мислення, спостережливість та кмітливість; – виховувати дисциплінованість та уважність. ХІД УРОКУ […]...
- Learn to talk about the secrets of plant life Unit 6 Nature Araund Us 6.3 Learn to talk about the secrets of plant life Word Box Phrase Box Communication Box To participate Soil Seed To sprinkle To harvest weed crop – window garden – windowsill – to take turns – to plant lettuce/radish/carrot seeds – to give a sense of pride and discipline I’ve […]...
- Willie’s School UNIT 9. SCHOOL STORIES Lesson 9.1 Willie’s School 1. Speak about your school using these words. There are three floors in our school. Floor Principal’s office Canteen Hall Stairs Entrance Classroom Sports ground 2. Say what you should do and what you should not do in the places from Task 1? We shouldn’t push our […]...
- Домашні машини II Семестр ТЕМА “ДОМАШНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА СІМЕЙНІ ТРАДИЦІЇ” УРОК 74 Тема. Домашні машини – помічники Мета: – вдосконалювати навички читання, аудіювання та усного мовлення з теми; – навчити учнів елементів самостійного непідготовленого висловлювання з теми з використанням мовленнєвих штампів; – сприяти розвитку самостійного мислення під час виконання завдань проблемно-пошукового характеру; – розвивати логічне мислення, спостережливість […]...
- Тверді і м’які приголосні. Позначення м’якості приголосних на письмі ФОНЕТИКА. ОРФОЕПІЯ. ГРАФІКА. ОРФОГРАФІЯ УРОК № 27 Тема. Тверді і м’які приголосні. Позначення м’якості приголосних на письмі Мета: поглибити знання учнів про тверді й м’які приголосні, формувати навички правильної вимови твердих та м’яких приголосних, розвивати фонематичний слух, культуру усного й писемного мовлення; виховувати в учнів повагу до старших. Обладнання: підручник, текст диктанту. ХІД УРОКУ I. […]...
- Перевір себе І семестр ТЕМА “ЇЖА. ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ. ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ” УРОК 29 Тема. Перевір себе Мета: – вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення; – формувати навички вживання ситуативної та тематичної лексики в граматичних структурах Present і Past Simple Active / modal verbs; – практикувати учнів у виконанні комунікативних проблемних завдань засобами іншомовного спілкування; – виховувати естетичні […]...
- Екстремальні види спорту II Семестр ТЕМА “СПОРТ” УРОК 53 Тема. Екстремальні види спорту Мета: – формувати лексичні навички з нової теми; – вдосконалювати навички читання, аудіювання та усного мовлення; – навчити учнів уживати нові лексичні одиниці з використанням лексичних зорових опор; – розвивати логічне мислення, спостережливість та аудитивну пам’ять. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до […]...
- If-Sentences. Welcome Back І семестр INTRODUCTION УРОК 1 Тема. If-Sentences. Welcome Back! Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; практикувати учнів у ММ і ДМ за проблемними ситуаціями, розвивати логічне й аналітичне мислення; формувати навички непідготовленого усного мовлення; розвивати пізнавальний інтерес, аудитивну пам’ять та увагу. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до іноземного мовлення Фонетична й […]...
- Мої захоплення та захоплення моїх друзів Lesson 4. Мої захоплення та захоплення моїх друзів Мета: – навчальна: закріпити граматичний і лексичний матеріали за підтемою “Розпорядок дня”, “Дозвілля”, “Моє хобі”, практикувати мовні засоби за підтемою “Розпорядок дня”, формування навичок вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного монологічного мовлення; – розвиваюча: уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час […]...
- Контроль навичок усного мовлення II Семестр ПОВТОРЕННЯ УРОК 98 Тема. Контроль навичок усного мовлення Мета: – проконтролювати рівень набутих знань, умінь і навичок усного мовлення з вивчених протягом семестру тем; – проконтролювати учнівські вміння роботи зв’язне повідомлення за певною ситуацією, без попередньої підготовки підтримувати спілкування в межах вивченої тематики; – прищеплювати повагу до навчання, розвивати самостійне мислення. ХІД УРОКУ […]...