У таборі відпочинку
ТЕМА: ЗНОВ ДО ШКОЛИ
UNIT 1. SUMMER IS OVER
УРОК 10 (5)
Підтема: У таборі відпочинку.
Мета: Ознайомити учнів з новим лексичним матеріалом теми.
Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення.
Удосконалювати техніку читання.
Навчати учнів під час роботи з текстом знаходити певну інформацію.
Розвивати вміння самостійно працювати з текстом.
Виховувати в учнях почуття взаємодопомоги.
Обладнання: Підручник, робочий зошит.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting and Aim 1. Привітання
Вивчення вітального римування, що записане на дошці.
Т: Good morning, dear pupils.
Ps: Good morning to you.
T: I’m glad to see you. How are you?
Ps: We have got spirit. Yes, we do.
We have got spirit and what about you?
T: I’ve got spirit too. So let’s start our work.
Учитель звертає увагу учнів на речення We have got spirit – “Ми в гарному настрої”.
Т: Dear pupils! Today we’ll go to Kid’s Camp to learn what children do there.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Check on Homework
1. Перевірка домашнього завдання.
РЗ, впр. 4 (с. 10).
Учні за викликом учителя читають свої твори.
Reading
2. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 18).
1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.
Т:
РЗ, впр. 1 (c. 10).
Учні усно виконують вправу. Вони співвідносять дії людей з обставинами місця. Учитель перевіряє правильність виконання вправи. Key: 1с; 2d; 3а; 4b.
2) Reading. Читання тексту.
А) Робота учнів у групах.
Учитель поділяє учнів на три-чотири групи й у кожній з них призначає лідера (leader) – учня, який добре навчається, він повинен допомагати членам своєї групи, якщо у них виникають труднощі під час читання. Учитель повинен націлити учнів на те, що у групі всі приязні (friendly) і готові допомогти (helpful). Час для читання – 5-7 хв.
Б) Читання тексту.
Учні працюють у групах, читають текст по черзі. Учитель у разі необхідності надає допомогу.
В) Post-Reading Activity. Перевірка розуміння змісту тексту.
Впр. 2-4 (с. 19).
Учні в групах усно виконують завдання, потім лідери кожної з них читають виконані вправи. Учитель обирає кращу групу за результатами перевірки.
Speaking
3. Тренування учнів в усному мовленні.
1) Впр. 5 (с. 19).
Два-три учні за бажанням виступають з усними повідомленнями: розповідають про відпочинок у дитячому таборі.
2) РЗ, впр. 2 (с. 10).
Учні самостійно виконують вправу (заповнюють анкету), потім у парах читають свої анкети один одному.
3) РЗ, впр. 3 (с. 11).
Учні ставлять запитання до тексту, потім ланцюжком відповідають на них.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework
1. Домашнє завдання.
Впр. 1 (с. 18), прочитати текст і написати про своє вигадане перебування в Kid’s Camp.
Summarizing
2. Підведення підсумків уроку.
Т: Your homework for the next lesson is to study the text “Kid’s Camp: A Summer of Fun” and imagine that you were there last summer. Write what you did there. Use the Past Simple.
Учитель читає учням розповідь про свій відпочинок у таборі, щоб вони могли використати її під час виконання домашнього завдання як зразок.