Вчать у школі, вчать у школі, вчать у школі
ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА
UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES
УРОК 91 (7-8)
Підтема: Вчать у школі, вчать у школі, вчать у школі…
Мета: Активізувати лексико-граматичний матеріал за темою уроку.
Продовжувати формувати навички аудіювання.
Вдосконалювати мовленнєві вміння учнів.
Учити висловлювати свою точку зору, відстоювати свою думку.
Виховувати любов до навчання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, кросворд (НО).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting and Aim 1. Привітання і повідомлення теми та мети
Т: Good morning, pupils! I am glad to see you. Today we are going to discuss your school life. You’ll listen to a story, practice making up dialogues and speaking about your favourite subjects.
Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.
Т: Let us start with a crossword puzzle. Who will be the first to do it?
HO:
Solve the crossword puzzle.
Across:
Mathematics
Art
Down-.
History
Music
Literature
Geography
Учні змагаються, хто швидше розгадає кросворд.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Check on Homework
1. Перевірка домашнього завдання.
Т: Your homework was to write about your favourite school day. I guess it is when there are few lessons, and they are not difficult. Am I right? Read your stories, please. Учні за бажанням або на вимогу вчителя читають повідомлення про
Listening Comprehension
2. Подання тексту для аудіювання. Впр. 1 (с. 124).
1) Етап підготовки до аудіювання.
Учні розглядають малюнки на с. 124, читають про себе запитання, готуючись до сприйняття тексту. Учитель звертає їхню увагу на дошку, де записано:
Polynesia, Polynesian;
The Pacific Ocean;
Ita Такі;
Tara Tariki.
Учитель пояснює значення цих слів.
2) Етап аудіювання.
Учні прослуховують текст в аудіо-запису або з голосу вчителя.
My name is Tara Tariki. Pm Polynesian. I live on a little island of Ita Такі. It is in the Pacific Ocean.
I’m 14. I go to school on the island. I like all the subjects. I like learning new things. My favourite subject is Nature Studies. I also like gymnastics and volleyball. We have to do homework every evening.
At home I like cooking and making clothes. At the weekend on Saturday I have dancing classes. I love dancing and listening to music.
3) Перевірка розуміння змісту тексту для аудіювання. Впр. 1 (с. 124).
Учні відповідають на запитання в режимі Р Class.
Retelling 3. Переказ прослуханого тексту з опорою на запитання.
Висловлювання учнів про їхні улюблені шкільні предмети (троє-четверо – за бажанням).
Lexical and Grammar Revision
4. Активізація лексико-граматичного матеріалу за темою уроку.
1) РЗ, впр. 1 (с. 90) – Робота в парах.
Учні реконструюють діалог. Учитель пропонує одній парі з кожного ряду відтворити його.
2) РЗ, впр. 2 (с. 90) – підготовка до виконання домашнього письмового завдання. Учні працюють самостійно, дописують пропущені у тексті слова. Потім читають текст вголос (по абзацу).
ІII. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework
1. Домашнє завдання.
1) Впр. 2 (с. 124), прочитати текст.
2) РЗ, впр. 3 (с. 90), відповісти на запитання Дмитра, написати про свій урок англійської мови.
Summarizing
2. Підведення підсумків уроку.
Т: Your homework will be to read ex. 2 on p. 124. You’ll also answer Dmytro’s questions and write about your English lessons. By the way, did you like our today’s lesson? Why? Or why not?