Вивчати англійську
ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА
UNIT 5. WHAT’S THE NEWS
УРОК 63 (12-13)
Підтема: Вивчати англійську – необхідно!
Мета: Узагальнити вивчений лексичний та граматичний матеріал.
Тренувати учнів в усному мовленні за темою уроку.
Удосконалювати техніку читання.
Практикувати учнів у письмі.
Підкреслити важливість вивчення англійської мови.
Виховувати в учнів прагнення одержувати нові знання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки з текстом вірша “I’ll Try and I Can’t” (HO).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ
Greeting and Aim
1. Привітання і повідомлення теми та мети уроку.
Т: Hello, everyone! Today we are finishing Unit 5. The topic of our lesson is “We Need English”. We need English for study, work, travelling, communication, reading, and understanding. Learning English helps us make friends. And you know how important friends are. I want to hear your stories about your friend’s help. But first we will analyze the test.
Analyzing the Test
2. Аналіз контрольної роботи з аудіювання.
Учитель оголошує оцінки й аналізує типові помилки, які зробили учні.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Speaking
1. Тренування учнів в усних висловлюваннях за темою уроку.
1) Впр. 1 (с. 86).
Робота в парах. Учні по черзі ставлять один одному запитання та відповідають
2) Bпp. 2 (c. 86).
Учитель поділяє клас на групи. Учні розповідають своїм співрозмовникам про події, що відбуваються у зазначений час. Учитель контролює виконання завдання, підходячи до кожної групи.
3) Впр. 3 (с. 87).
Учні ланцюжком читають речення.
Writing
2. Тренування учнів у письмі.
РЗ, впр. 4 (с. 61), 5 (с. 62).
Учні письмово виконують вправи, після чого один з них читає речення, інші перевіряють.
II. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework
1. Домашнє завдання.
Впр. 5 (с. 87), зробити проект “Му Recipe of Learning English”.
Summarizing
2. Підведення підсумків уроку.
Т: Your homework for the next time will be to do the Project Work. Write your “Recipe How to Learn English Communication”. You’ll present your recipe and we’ll vote for the best one. I’m sure you’ll try to do your best. Now I’d like you to listen to Robert Louis Stevenson’s poem “I’ll Try and I Can’t”.
HO:
Read the poem.
I’LL TRY AND I CAN’T
The little boy who says “I’ll try”
Will climb to the hill-top.
The little boy who says “I can’t”
Will at the bottom stop.
“I’ll try” does great things each day,
“I can’t” gets nothing done.
Be sure that you say “I’ll try”
And let “I can’t” alone.
Учитель декламує вірш, учні хором повторюють за ним і відповідають на запитання, потім відпрацьовують вірш самостійно, і двоє-троє намагаються розповісти його напам’ять.
Т: What is the main idea of this poem? I think it is in the proverb: “There is nothing impossible for a willing heart”. Let us learn the poem.
Related posts:
- Поради тим, хто вивчає англійську ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 56 (6) Підтема: Поради тим, хто вивчає англійську. Мета: Активізувати лексичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Вселяти в учнів впевненість щодо досягнення успіху у вивченні іноземної мови. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Обладнання: Підручник, робочий зошит, […]...
- Де вивчати англійську? ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 57 (7-8) Підтема: Де вивчати англійську? Мета: Увести граматичну структуру I would tike (I’d tike). Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Учити учнів висловлювати і відстоювати свою думку. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Обладнання: Підручник, робочий зошит, кольорова крейда (маркери). ХІД УРОКУ I. […]...
- Вивчаймо англійську! ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 31 (6) Підтема: Вивчаймо англійську! Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал теми. Активізувати використання учнями модального дієслова to have to. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Тренувати учнів у читанні текстів за темою уроку. Формувати позитивне ставлення до вивчення іноземної мови. Виховувати вміння працювати в парах, […]...
- Удосконалюй свою англійську ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 36 (11-12) Підтема: Удосконалюй свою англійську. Мета: Повторити й узагальнити лексико-граматичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати учнів у письмі. Практикувати інтерактивні форми навчання. Стимулювати прояви ініціативи. Виховувати в учнів інтерес до життя людей в інших країнах. Обладнання: Підручник, […]...
- Повторення. Чому потрібно вивчати іноземні мови? II Семестр ПОВТОРЕННЯ УРОК 92 Тема. Повторення. Чому потрібно вивчати іноземні мови? Мета: – вдосконалювати навички писемного та усного мовлення з вивчених тематичних лексико-граматичних одиниць; – закріпити вивчений лексико-граматичний матеріал на письмі; – практикувати учнів у ММ за проблемними ситуаціями; – розвивати комунікативні здібності учнів, елементи логічного та критичного мислення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. […]...
- Чому важливо вивчати іноземні мови? Мета: забезпечувати усвідомлення учнями важливості та необхідності вивчення іноземних мов у житті; розвивати мовні та мовленнєві навички в межах теми. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Hi, my dear friends. I’m glad to see you. How are you? What day is it today? ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Перевірка домашнього […]...
- Американська англійська ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 33 (7-8) Підтема: Американська англійська. Мета: Активізувати і закріпити ЛО за темою. Тренувати учнів в аудіюванні віршів. Практикувати учнів у письмі. Продовжити ознайомлення учнів з американським варіантом англійської мови. Навчати систематизувати одержану інформацію. Розвивати мовну здогадку. Виховувати в учнів почуття взаємоповаги. Обладнання: Підручник, робочий зошит. […]...
- Ласкаво просимо на свято ТЕМА: СВЯТА І ТРАДИЦІЇ UNIT 6. PARTIES AND HOLIDAYS УРОК 64 (1-2) Підтема: Ласкаво просимо на свято. Мета: Увести новий лексичний матеріал. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Практикувати учнів у письмі. Продемонструвати зразки запрошень на свято, вчити учнів писати подібні запрошення. Розвивати творчі здібності учнів. Виховувати в учнів бажання з користю […]...
- Чому потрібно вивчати іноземні мови І семестр ТЕМА “АНГЛІЙСЬКА МОВА В ПОЗАУРОЧНИЙ ЧАС” УРОК 7 Тема. Чому потрібно вивчати іноземні мови Мета: – вдосконалювати навички аудіювання, читання, ММ та ДМ; – формувати навички вживання нових ЛО в усному мовленні учнів у граматичних структурах; – навчити учнів самостійного непідготовленого висловлювання з теми з використанням мовленнєвих штампів; – сприяти розвитку самостійного мислення, […]...
- Друг пізнається в біді ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 23 (8) Підтема: Друг пізнається в біді. Мета: Продовжувати практикувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Розвивати вміння фонетично бездоганно відтворити прослухане. Учити переказувати фабульний текст з опорою на малюнки. Тренувати учнів у виразному читанні. Виховувати почуття дружби та взаємодопомоги. Обладнання: Підручник, […]...
- Робочий день школяра ТЕМА: ПОВТОРЕННЯ (INTRODUCTION) УРОК 3 (3) Підтема: Робочий день школяра. Мета: Відпрацювати в мовленні учнів структури It takes те…. Навчати трансформувати текст, ставити запитання, відповідати на них, уживаючи структури Present Simple, робити висновки. Формувати навички аудіювання. Практикувати учнів в усному мовленні. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Виховувати свідоме ставлення до навчання. Обладнання: Підручник, […]...
- Школа в Англії та Україні ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 22 (6-7) Підтема: Школа в Англії та Україні. Мета: Повторити й узагальнити лексико-граматичний матеріал теми. Розвивати вміння монологічного мовлення. Продовжувати формувати в учнів комунікативні навички. Учити висловлювати свою думку. Удосконалювати техніку читання. Проконтролювати розуміння змісту самостійно прочитаного тексту за темою уроку. Виховувати інтерес до […]...
- Друзі за листуванням ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 21 (6-7) Підтема: Друзі за листуванням. Мета: Продовжувати розвивати вміння діалогічного та монологічного мовлення. Формувати в учнів навички аудіювання тексту за темою. Тренувати у правильній вимові звуків. Готувати учнів до практичного застосування вивченого матеріалу. Виховувати повагу до однокласників. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД УРОКУ […]...
- Школа у Великій Британії ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 92 (7-8) Підтема: Школа у Великій Британії. Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Учити робити висновки і висловлювати своє ставлення до прочитаного. Тренувати учнів у читанні. Практикувати учнів у письмі. Розширювати і поглиблювати знання учнів про життя […]...
- Бережи час ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 89 (4-5) Підтема: Бережи час. Мета: Повторити й систематизувати граматичний матеріал: вживання прийменників часу. Тренувати учнів в аудіюванні. Розвивати вміння діалогічного та монологічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Виховувати вміння планувати свій час. Обладнання: Підручник, робочий зошит, “Proverbs about Time” (HO), ілюстрація з Біг Беном. […]...
- Навіщо вивчати етику Тема І. Прагнімо вершин добра Урок 1 Навіщо вивчати етику. Тема. Навіщо вивчати етику. Мета: відновити знання, здобуті учнями в 5 класі, пригадати, що таке етика, мораль, етикет, звичай, традиція; підвести учнів до висновку про необхідність вивчення етики, познайомити дітей з історією виникнення моралі; поговорити про те, що означає дотримуватися норм етикету в повсякденному житті. […]...
- Початок навчального року ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 17 (1-2) Підтема: Початок навчального року. Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Повторити вживання Present Continuous. Відпрацювати граматичний матеріал: вживання особових займенників в об’єктному відмінку та займенників some, any. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Практикувати учнів у письмі. Учити трансформувати навчальний матеріал і […]...
- Захоплення моїх друзів ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 83 (9-10) Підтема: Захоплення моїх друзів. Мета: Повторити лексичний матеріал теми. Узагальнити й відпрацювати граматичний матеріал теми. Тренувати учнів у діалогічному мовленні. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Навчати граматично правильно будувати свої висловлювання. Виховувати бажання з користю проводити вільний час. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД УРОКУ […]...
- Час іти до школи ТЕМА: ЗНОВ ДО ШКОЛИ UNIT 1. SUMMER IS OVER УРОК 13 (8) Підтема: Час іти до школи. Мета: Повторити граматичний матеріал: вживання прийменників часу in, on, at і модального дієслова should. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Навчати переказувати текст з опорою на наочні матеріали. Удосконалювати техніку читання. Практикувати учнів у письмі. […]...
- Осінь. Урок позакласного читання ТЕМА: ЗНОВ ДО ШКОЛИ UNIT 1. SUMMER IS OVER УРОК 11 Підтема: Осінь. Урок позакласного читання. Мета: Активізувати в мовленні учнів лексичний матеріал тем “Осінь”, “Пори року і погода”. Повторити і відпрацювати граматичний матеріал: вживання Present Simple, Present Continuous. Формувати навички аудіювання. Удосконалювати техніку читання. Організувати позакласне читання. Практикувати учнів у письмі. Виховувати інтерес до […]...
- Контроль знань і вмінь учнів за темами “Знов до школи” і “Я та мої друзі” ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 25 КОНТРОЛЬНИЙ Підтема: Контроль знань і вмінь учнів за темами “Знов до школи” і “Я та мої друзі”. Мета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів. Обладнання: Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, тест 2. ХІД УРОКУ I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ […]...
- Традиції Великодня ТЕМА: МИ УКРАЇНЦІ UNIT 10. WE ARE UKRAINIANS УРОК 106 (1-2) Підтема: Традиції Великодня. Мета: Активізувати в мовленні учнів новий лексичний матеріал. Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Учити обмінюватися інформацією про звичаї та традиції України. Навчати розповідати про важливі події в житті народу. Виховувати культуру мовлення. Виховувати повагу до […]...
- Контроль навичок усного мовлення за І семестр І семестр ТЕМА “МЕДИЦИНА. ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ” УРОК 45 Тема. Контроль навичок усного мовлення за І семестр Мета: – перевірити рівень учнівських знань, умінь та навичок читання з вивчених протягом семестру тем; – навчити учнів самостійного виконання завдань тестового характеру, правильного вибору комунікативних завдань, реально оцінювати рівень власних знань; – прищеплювати повагу до навчання, розвивати […]...
- Свята в англомовних країнах ТЕМА: СВЯТА І ТРАДИЦІЇ UNIT 6. PARTIES AND HOLIDAYS УРОК 71 (7-8) Підтема: Свята в англомовних країнах. Мета: Закріпити граматичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Проконтролювати самостійне читання учнями країнознавчого тексту. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Розширювати знання учнів про традиції та свята різних країн. Виховувати в учнів […]...
- Іди в гості сміло, як не жде вдома діло ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 94 (10-11) Підтема: Іди в гості сміло, як не жде вдома діло. Мета: Узагальнити лексико-граматичний матеріал розділу “Everyday Activities”. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Підготувати учнів до виконання тематичного тесту. Виховувати вміння планувати свій час. […]...
- Слідкуй за своїм здоров’ям ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 99 (4) Підтема: Слідкуй за своїм здоров’ям. Мета: Увести й відпрацювати новий лексичний матеріал. Формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати учнів у письмі. Формувати позитивне ставлення до зміцнення здоров’я. Виховувати бажання дотримуватися здорового способу життя. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для […]...
- Звичаї та традиції ТЕМА: МИ УКРАЇНЦІ UNIT 10. WE ARE UKRAINIANS УРОК 107 (3) Підтема: Звичаї та традиції. Мета: Увести і закріпити граматичний матеріал: вживання структур Att (most, some, one, none) of. Тренувати учнів в усних висловлюваннях. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Виховувати повагу до традицій і звичаїв народів різних країн. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки […]...
- Школа майбутнього ТЕМА: РОБОТА. ПРОФЕСІЇ UNIT 4. PLENTY OF THINGS TO DO УРОК 43 (6) Підтема: Школа майбутнього. Мета: Увести структуру shatt/witt be able to. Тренувати учнів у вживанні модального дієслова сап та його еквівалента. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Навчати учнів висловлюватися за темою уроку, використовуючи текст та опорні твердження. Практикувати учнів у письмі. Розвивати уяву […]...
- Про братів наших менших ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 81 (6-7) Підтема: Про братів наших менших. Мета: Повторити й відпрацювати лексико-граматичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Проконтролювати розуміння учнями змісту тексту для домашнього читання. Формувати навички критичного мислення. Продовжувати розвивати мовленнєві вміння учнів. Виховувати любов до природи […]...
- День народження ТЕМА: СВЯТА І ТРАДИЦІЇ UNIT 6. PARTIES AND HOLIDAYS УРОК 72 (9) Підтема: День народження. Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал теми. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Учити переказувати фабульний текст із використанням візуальних опор і без них. Практикувати учнів у письмі. Розвивати мовленнєві вміння й навички. Прищеплювати любов до дитячої […]...
- Школа та друзі ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 24 (9-10) Підтема: Школа та друзі. Мета: Узагальнити вивчений лексико-граматичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Практикувати учнів у письмі. Підготувати учнів до виконання контрольної роботи. Виховувати любов до навчання й повагу до інших людей. Обладнання: Підручник, робочий зошит, анкета “Are […]...
- Важливість вивчення іноземних мов ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 34 (9) Підтема: Важливість вивчення іноземних мов. Мета: Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Навчати учнів переказувати фабульний текст. Удосконалювати техніку читання. Учити знаходити потрібну інформацію в тексті, трансформувати його, обирати потрібні граматичні структури. Виховувати в учнів інтерес до […]...
- Навчання у школі ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 18 (3) Підтема: Навчання у школі. Мета: Продовжувати тренувати учнів у вживанні особових займенників і займенників some, any. Удосконалювати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Закріпити граматичний матеріал на письмі. Розширювати кругозір учнів. Виховувати любов до навчання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для […]...
- Хто ми? Які ми? ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 19 (4) Підтема: Хто ми? Які ми? Мета: Увести новий лексичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати вміння описувати зовнішність людей. Удосконалювати техніку читання. Розвивати вміння отримувати детальну інформацію під час читання. Виховувати вміння працювати в групі. Обладнання: Підручник, робочий зошит, малюнки […]...
- Щонеділі Unit 2. LET’S HAVE FUN Lesson 6 Тема. Щонеділі Мета: Навчальна: ознайомити з новими лексичними одиницями, повторити раніше вивчені лексичні одиниці, звуки, граматичні структури, активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, розвивати вміння та навички читання, письма, усного мовлення; Розвивальна: розвивати логічний виклад думок, вміння робити власні висновки, пізнавальний інтерес в учнів, підтримувати високий рівень мотивації до вивчення […]...
- Розпорядок дня ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 90 (6) Підтема: Розпорядок дня. Мета: Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати відповідати на запитання про розпорядок дня школяра. Удосконалювати техніку читання. Учити проводити нескладні соціологічні дослідження. Розвивати креативне мислення. Виховувати вміння правильно планувати свій час. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД […]...
- У таборі відпочинку ТЕМА: ЗНОВ ДО ШКОЛИ UNIT 1. SUMMER IS OVER УРОК 10 (5) Підтема: У таборі відпочинку. Мета: Ознайомити учнів з новим лексичним матеріалом теми. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Навчати учнів під час роботи з текстом знаходити певну інформацію. Розвивати вміння самостійно працювати з текстом. Виховувати в учнях почуття взаємодопомоги. Обладнання: Підручник, […]...
- Learn to introduce your international friends UNIT 1 Me and My Friends 1.2 Learn to introduce your international friends Word Box Phrase Box Communication Box England/English Scotland/Scottish Ireland/Irish Britain/British Ukraine/Ukrainian International – to make a friend – to become friends – to do a project Please, meet… . Nice to meet you. Where are you From? 1. Look and say what […]...
- Проектна робота “Моє шкільне життя” Мета: продовжувати вдосконалювати навички читання й усного мовлення в межах теми “Школа. Урок англійської мови”; виховувати інтерес до іноземної мови; розвивати мовну здогадку. Обладнання: підручник, матеріали до проектної роботи. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Hi, my dear friends. I’m glad to see you. How are you? What day is it today? ІІ. ОСНОВНА […]...
- Є ідея ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 26 (1-2) Підтема: Є ідея. Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал. Увести нові ЛО. Відпрацювати граматичний матеріал: вживання структури It’s tike…. Розширювати базовий словниковий запас учнів. Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Виховувати вміння працювати в групі, допомагати людям і підтримувати один одного. […]...