Бережи здоров’я змолоду
ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я
UNIT 9. HE>
УРОК 97 (1-2)
Підтема: Бережи здоров’я змолоду.
Мета: Закріпити ЛО, вивчені на попередньому уроці.
Продовжувати формувати навички усного мовлення.
Розвивати комунікативні здібності учнів.
Практикувати учнів у письмі.
Допомагати зрозуміти переваги здорового способу життя.
Виховувати бажання дотримуватися здорового способу життя.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО
Greeting and Aim
1. Привітання і повідомлення теми та мети уроку.
Т: Hello, boys and girls! Today we’ll speak about keeping fit. You’ll practice speaking and writing on the topic of our lesson.
Warming up
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
Т: How are you today? I hope you are well or you are in good he>
Учні хором повторюють за вчителем ідіоматичний вираз. Потім двоє-троє відтворюють його самостійно.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Check on Homework
1. Перевірка домашнього завдання.
Учитель перевіряє наявність словникової роботи і знання учнями нових ЛO.
Speaking
2. Розвиток умінь усного мовлення.
1) Впр. 4 (с. 132).
Учні ланцюжком висловлюються, спираючись на малюнки
2) Робота в групах. Проект постера “He>
Учні працюють у групах по троє-четверо, вони обговорюють проект постера “He>
Vocabulary Practice
3. Закріплення введених ЛO.
1) Гра “Tell the Classmate”.
Один з учнів виходить до дошки. Клас перевіряє, як він вивчив нові ЛO, пропонуючи йому перекласти слова з англійської на рідну мову або з рідної мови на англійську.
2) Гра “Match the Phrases”.
Учні працюють з роздавальним матеріалом, знаходять синонімічні пари і по черзі читають їх.
НО:
Match the phrases.
1. I have a fever. a) I feel well.
2. What’s wrong with you? b) I have a high temperature.
3. I have a pain in my back. c) What’s the matter with you?
4. I’m unwell. d) I have a cold.
5. I’m in good he>
6. I have a running nose. f) I have a backache.
Writing
4. Письмо.
1) Впр. 5 (с. 132).
Учні складають речення за зразком, потім ланцюжком читають їх.
2) РЗ, впр. 2 (с. 95).
Учні вставляють прийменники і записують два-три речення із словосполученнями, потім по черзі читають їх. Учитель виправляє помилки.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework
1. Домашнє завдання.
1) Закінчити постер “He>
2) РЗ, впр. 3 (с. 96), відповісти на запитання.
Summarizing
2. Підведення підсумків уроку.
Т: Dear pupils, I wish you to be as fit as a fiddle. And I’d like to listen again to your telling me what is good and what is bad for your he>
Учні ланцюжком називають, що корисно і що шкідливо для здоров’я людини.