Речі в класній кімнаті
Урок 9
Тема: Речі в класній кімнаті
Мета:
– Повторити й активізувати ЛО теми.
– Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
– Розвивати вміння сприйняття тексту на слух, розвивати навички письма, комунікативні здібності учнів.
– Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
– Виховувати культуру спілкування.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Привітання.
Т: Hello, children! How are you? Ps: We are fine, thank you!
Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на
Let’s start our lesson. Почнемо наш урок.
Фонетична зарядка.
1) Розпізнавання звуків
An elephant lives In the zoo, in the zoo,
A fox lives there, too In the zoo.
A bear lives
In the zoo, in the zoo,
But a dog does not live there –
It does not live in the zoo.
2) Репродукція.
Учні повторюють текст вірша за вчителем, потім хором або за бажанням самостійно розповідають.
Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Гра ” Ask Your Friend “.
Т: Попросіть товариша зробити те, про що я прошу вас. Наприклад: Give me the book.
P1 (звертаючись до товариша): Give me the book, please. T: Give me the pen.
P (звертаючись
T: Тепер я звернуся до вас з проханням дати мені певну річ. Зверніться до товариша з подібним проханням, але попросіть іншу річ. Наприклад: Give me a pen.
Р1 (звертаючись до товариша): Give me a pencil. Т: Give me a book. Р2 (звертаючись до товариша): Give me a ball…
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Повторення ЛО теми.
1) Впр. 1 (с. 22).
Т: Подивіться на сторінку 22 (показує відповідну сторінку). Яких тварин ви там бачите? З яких літер починаються їх назви?
Учні відповідають.
Т: Now listen and point.
Учні слухають запис вправи (див. Teacher’s Files, c. 92) та показують на малюнку тварин, назви яких почули.
2) Впр. 2 (с. 22). Робота в парах.
Учні в парах ставлять один одному запитання за малюнками. Наприклад:
Рг (указує на книгу): Is it a book?
Р3: Yes, it is. (Указує на олівець.) Is it a bag?
P4. No, it is not. It’s a pen…
3) Повторення чанту (див. впр. 2 (с. 20)).
Клас хором розповідає вірш.
2.Повторення вивчених літер алфавіту.
1) Гра ” Air Writing “.
Ведучий (спочатку вчитель, а потім один з учнів) “пише” в повітрі літери Аа, ВЬ, Сс, Dd, Ee, Ff, а решта називає ці літери.
3.Аудіювання.
Учитель роздає учням картки з малюнками (Н0), потім читає речення. Учні слухають і ставлять “галочки” поряд із відповідними малюнками.
Т: Listen and tick (V) the correct item. Прослухайте та позначте (Х) відповідні малюнки.
One – один. It is a cat.
Two – два. It is an elephant.
Three – три. It is a fox.
Four – чотири. It is a pencil box.
Five – п’ять. It is a bag.
Six – шість. It is a book.
Фізкультхвилинка.
Учитель вимовляє команди (див. урок 8 (4)). а учні виконують відповідні рухи.
Письмо.
1) РЗ, впр. 1 (с. 16).
Учні самостійно домальовують предмети, а потім ланцюжком називають їх за зразком.
2) РЗ, впр. 2 (с. 17).
Учні самостійно поєднують великі й малі літери. Учитель стежить за правильністю виконання завдання, переміщуючись класом.
3)РЗ, впр. З (с. 17).
Учні самостійно обводять літери, з яких починаються назви зображених тварин, а потім у парах по черзі інсценують міні-діалоги за зразком. Учитель стежить за правильністю вимови.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Підведення підсумків уроку.
– Бесіда з учнями.
Т: Які ігри та завдання уроку вам сподобалися найбільше?
Закінчення уроку.
Т: Goodbye! Ps: Bye!