Скільки йому/ їй років?
Урок 25
Тема: Скільки йому/ їй років?
Мета:
– Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми.
– Повторити й активізувати ЛО теми.
– Ознайомити з літерами S s, Tt.
– Навчити рахувати англійською до десяти, монологічного й діалогічного мовлення.
– Розвивати вміння сприйняття тексту на слух, розвивати навички письма.
– Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
– Виховувати культуру спілкування.
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Привітання.
Т:
Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми повправляємося правильно запитувати англійською, скільки людині років. А також вивчимо ще дві літери англійської абетки.. Let’s start our les son. Почнемо наш урок.
Фонетична зарядка.
1) Практикування у вимовлянні звуків.
Учитель показує, як правильно вимовляти звук [t]. Діти повторюють.
2) Вивчення скоромовки.
Т: Two tiny tigers take two taxis to town.
Учні спочатку повторюють скоромовку за вчителем.
Уведення в іншомовну атмосферу.
Повторення вірша.”Someone’s Birthday”. Клас хором декламує вірш
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1) Впр. 1 (с. 54).
Т: Look at the picture on page 54 (показує відповідну сторінку). Point to the cake with number eight/nine/ten! Учні вказують за вчителем.
Т: Look at the children. How old are they? Не/She is one/four/ten/eight.
Учні повторюють фрази за вчителем.
2) Робота в парах.
Т: Ask each other in pairs: “How old is he/she?” Учні, спираючись на малюнки на с. 54, у парах ставлять один одному запитання:
“How old is he/she?” – і відповідають на нього. Учитель допомагає за потреби.
3) РЗ, вир. 1 (с. 45). Учні самостійно рахують зображені предмети та поєднують їх із відповідними цифрами, а потім по черзі називають кількість предметів.
4)РЗ, впр. 2 (с. 45). Учні розглядають малюнки й по черзі складають речення за зразком.
5) Гра ” Numbers “.
Клас поділяється на дві команди. Учитель називає число від 1 до 9. Перша команда повинна назвати попереднє число, друга – наступне. За кожну помилку команда отримує штрафний бал. Виграє команда, що отримала меншу кількість штрафних балів.
Аудіювання. \
Учитель роздає учням картки з малюнками (НО), потім читає речення. Якщо речення відповідає малюнку, учні ставлять поряд з малюнком “галочку”, а якщо не відповідає, то хрестик. Учитель читає речення двічі: після першого разу учні виконують завдання, після другого – повідомляють, відповідають речення малюнкам (кажуть “yes” або просто кивають) чи не відповідають (кажуть “по” чи хитають головою).
T: Listen and put a tick or a cross. One. He is one. Two. He is two. Three. She is three. Four. He is seven. Five. He is two. Six. She is four.
3.Фізкультхвилинка
Dance and dance together! Dance, dance, dance and dance, Dance and dance together!
4.Вивчення літер англійської абетки: Ss, Tt.
1) Впр. 2 (c. 55).
T: Look at the pictures on page 55 (показує відповідну сторінку). Here we can see two more letters of the English alphabet. Listen to the song and say these letters.
Учні слухають фонетичну пісню і називають літери.
Т: So, in this picture we can see the letter S (указує) and a SNAKE – змію (указує); we can also see the letter T (указує) and a TIGER – тигра (указує). S is for a SNAKE, T is for a TIGER (показує перші літери слів).
2) Впр. З (с. 55).
Гра “Air Writing”.
Учитель демонструє на дошці написання літер Ss, Tt. Учні в повітрі нібито “пишуть” ці літери. Потім учні по черзі “пишуть” у повітрі будь-які вивчені літери, а решта здогадується, що це за літери.
5. Письмо. РЗ, впр. З (с. 46).
Учні самостійно прописують літери Ss, Tt та знаходять їх у рядах літер. Учитель ходить по класу та перевіряє охайність виконання вправи.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Які цифри ми повторили сьогодні на уроці? А яке римування вивчили? А які нові літери англійської абетки?
2. Закінчення уроку.
Т: Goodbye! Ps: Goodbye!