The Mystery of Music. Grammar Revision
II Семестр
UNIT 4. LISTENING TO MUSIC
УРОК 44
Тема. The Mystery of Music. Grammar Revision
Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на вивчені лексико-граматичні структури; продовжувати формувати навички непідготовленого усного мовлення за проблемними ситуаціями; розвивати спостережливість, уяву й естетичне сприйняття навколишнього середовища; сприяти розвитку логічного і критичного мислення, інтересу до поставлених завдань.
ХІД УРОКУ
I. Організація класу. Привітання
II. Підготовка до іноземного мовлення
Фонетична
III. Основна частина уроку
A) Ex. 1, р. 90 – Listen and read a poem. Say why the author says that music is everywhere:
– Hum – a low continuous sound
– Honeybee – a black and yellow flying insect that can sting
– Shiver – to shake slightly because you’re cold, frightened, excited
– Murmur – to say something in a soft quiet voice that is difficult to hear or understand
– Moan – to make a long deep sound, usually expressing unhappiness, suffering or pleasure
– Surge – a sudden, strong forward or upward movement
– Rattle – to make a series of short loud sounds when hitting against something hard.
B) Ex. 2, p. 90 – Look at the pictures. Say where the people are, what they are doing, what you think their age is. Do they enjoy listening to the music? What kind of music do they listen to? Use the words from the box.
C) Ех. З, р. 91 – Listen and read the text. Say where you think music
– Arise emotions – refreshment from routine – wash away the dust
– Accompany people – beats tapped out – digital tunes – souls
– Enchanted by – contemporary – inspiration – the next generation
D) Ex. 4, p. 91 – Work in pairs. Take turns to ask and answer the questions.
– Why is music called a “universal language?”
– How does music communicate to different people?
– What do our emotions depend on?
– What kinds of sounds did the ancient people listen to?
– How has the music changed through centuries?
– What helps modern composers make their expressions more personal?
E) Ex. 5, p. 91 – Match the parts (1-8) to the parts (a-h) to make word combinations.
– To offer up refreshment from our daily life
– To arise various emotions
– To use something as a starting point
– To wash away the dust of everyday life
– To be enchanted by the mystery of music patterns
– To tap out the first beats
– To be the main source of inspiration
– To accompany somebody through the ages
F) Ex. 6, p. 92 – Say what role music plays in your life. What emotions does it arise in you? Use the phrases from Ex. 5.
G) Ex. 7, p. 92 – Write the following sentences in the Future Simple Passive Voice.
IV. Завершальна частина уроку
Домашнє завдання
Ех. 8, р. 92.
Підсумки уроку
Учитель підбиває підсумки уроку й оцінює роботу учнів.
Related posts:
- Music Lessons. Grammar Revision II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 47 Тема. Music Lessons. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; практикувати учнів у ММ і ДМ за проблемними ситуаціями, розвивати логічне й аналітичне мислення; формувати навички непідготовленого усного мовлення; розвивати пізнавальний інтерес, аудитивну пам’ять та увагу. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка […]...
- Project Work. Grammar Revision. Music in Our Life II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 51 Тема. Project Work. Grammar Revision. Music in Our Life Мета: формувати лексичні навички з нової теми; вдосконалювати навички читання, усного мовлення; практикувати в уживанні нових лексико-граматичних структур у словосполученнях та реченнях з теми; навчити учнів уживати нові JIO з використанням зорових лексичних опор; розвивати логічне мислення, […]...
- Music Styles. Talking about Music II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 45 Тема. Music Styles. Talking about Music Мета: вдосконалювати навички писемного й усного мовлення з вивчених тематичних лексико-граматичних одиниць; закріпити вивчений лексико-граматичний матеріал на письмі; практикувати учнів у ММ за проблемними ситуаціями; розвивати комунікативні здібності учнів, елементи логічного та критичного мислення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання […]...
- Musical Instruments. Grammar Revision II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 46 Тема. Musical Instruments. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання, аудіювання й писемного мовлення, вживання лексичних одиниць у непрямій мові; сприяти розвитку самостійного мислення, елементів аналізу й самоаналізу, спостережливості й уваги; розвивати комунікативні здібності учнів. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до іноземного мовлення Фонетична […]...
- Thematic Evaluation 4. “Music” II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 54 Тема. Thematic Evaluation 4. “Music” Мета: вдосконалювати навички аудіювання, читання й усного мовлення; формувати навички вживання нових ЛО в усному мовленні учнів у граматичних структурах Present і Past Simple Tenses; навчити учнів правильного вживання англійських модальних дієслів і фраз наповнення; сприяти розвитку логічного та критичного мислення; […]...
- Famous Composers. Jigsaw Reading. Grammar Revision II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 50 Тема. Famous Composers. Jigsaw Reading. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; формувати навички конкретного й логічного висловлювання з використанням вивчених лексико-граматичних структур; повторити граматичні структури часів Present і Past Simple, уживання фраз наповнення; розвивати аналітичне та критичне мислення, елементи аналізу й самоаналізу. ХІД […]...
- My Studies at School, Grammar Revision І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 17 Тема. My Studies At School, Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання, усного й писемного мовлення з теми; формувати навички вживання ситуативної лексики в лексико-граматичних структурах Present Simple, Past Simple Tense / conditional sentences; вчити учнів логічного висловлювання під час виконання проблемних завдань; розвивати фантазію, уяву, відчуття реальності, […]...
- This is the Way We Live. Project Work. Grammar Revision II Семестр UNIT 5. THE UK AND UKRAINE УРОК 64 Тема. This is the Way We Live. Project Work. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; формувати навички конкретного й логічного висловлювання з використанням вивчених лексико-граматичних структур; повторити граматичні структури, вживання фраз наповнення; розвивати аналітичне та критичне мислення, елементи аналізу й самоаналізу. ХІД […]...
- Project Presentation. Grammar Revision II Семестр UNIT 3. BOOKS AND WRITERS УРОК 41 Тема. Project Presentation. Grammar Revision Мета: перевірити рівень учнівських знань, умінь і навичок з читання; навчити учнів самостійного виконання завдань тестового характеру, правильного вибору комунікативних завдань, реально оцінювати рівень власних знань; прищеплювати повагу до навчання, розвивати елементи логічного й аналітичного мислення під час виконання контрольних тематичних […]...
- School in the News. Grammar Revision І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 26 Тема. School in the News. Grammar Revision Мета: активізувати й закріпити тематичні ЛО; вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення; практикувати учнів у ММ та ДМ за проблемними ситуаціями; навчати систематизувати здобуту інформацію; розвивати логічне й аналітичне мислення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до […]...
- Primary and Secondary Education in Ukraine. Grammar Revision І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 21 Тема. Primary and Secondary Education in Ukraine. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички писемного й усного мовлення з уживанням лексико-граматичних структур Present і Past Simple Active; формувати навички вживання граматичних структур; виховувати увагу, уміння чітко виконувати інструкції вчителя; розвивати спостережливість, мовну здогадку, елементи аналізу й самоаналізу. ХІД УРОКУ […]...
- Navigating the Newspaper. Grammar Revision І семестр UNIT 1. MASS MEDIA: THE PRESS УРОК 11 Тема. Navigating the Newspaper. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення з теми; формувати навички вживання ситуативної лексики у граматичних структурах Past Simple Tense / irregular verbs; навчити учнів правильного вживання розповідних, заперечних та питальних лексико-граматичних структур у Past Simple Tense; практикувати […]...
- News Services. Grammar Revision І семестр UNIT 1. MASS MEDIA: THE PRESS УРОК 9 Тема. News Services. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення з теми; формувати навички вживання нових ЛО в ММ і ДМ учнів у лексико-граматичних структурах; формувати навички групової та парної роботи, відповідальності за доручену справу, колективізму та толерантності; сприяти розвитку аналітичного та критичного […]...
- Planning the School Newspaper. Grammar Revision І семестр UNIT 1. MASS MEDIA: THE PRESS УРОК 14 Тема. Planning the School Newspaper. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички аудіювання, читання та усного мовлення з теми “Подорож до інших планет”; формувати навички вживання нової ситуативної лексики у граматичних структурах Active and Passive; формувати навички теоретичного та практичного виконання завдань проблемно-пошукового характеру; сприяти розвитку навичок […]...
- How You Get to Know the News. Grammar Revision І семестр UNIT 1. MASS MEDIA: THE PRESS УРОК 7 Тема. How You Get to Know the News. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички аудіювання, читання, ММ та ДМ; формувати навички вживання нових ЛO в усному мовленні учнів у граматичних структурах; навчити учнів самостійного непідготовленого висловлювання з теми з використанням мовленнєвих штампів; сприяти розвитку самостійного мислення, […]...
- Grammar Revision Unit 1. My Family and Friends Lesson 9. Grammar Revision 1. a) Work in pairs. Take turns to ask and answer the questions in the table on page 25. Add information. B) Speak in class. Tell your classmates about your friend’s relatives. Example: A: How many relatives have you got? В: I have got two […]...
- EMOTIONS Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички читання, аудіювання й усного монологічного мовлення; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати толерантне ставлення до інших, а також загальну культуру учнів. Procedure 1. Warm-up How do you feel today? Today I’m Sleepy Nervous Shocked Furious Exhausted Surprised Depressed Pleased Satisfied Convinced Upset Flattered Because… 2. Speaking Do […]...
- BRUSH UP YOUR GRAMMAR І семестр INTRODUCTION LESSON 4 BRUSH UP YOUR GRAMMAR Цілі: вдосконалювати навички вживання граматичних структур груп simple and Continuous у мовленні, удосконалювати навички усного мовлення, читання й письма; розвивати мовну здогадку; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. PROCEDURE 1. Warm-up Bring some photos of famous people and ask pupils to answer the questions. – Where […]...
- My Favourite Singer (Group) II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 52 Тема. My Favourite Singer (Group) Мета: вдосконалювати навички усного мовлення й читання; розвивати навички учнів уживати нові ЛО з теми; формувати лексичні й граматичні навички учнів; сприяти розвитку самостійного мислення й спостережливості. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до іноземного мовлення Фонетична й мовленнєва […]...
- Reserved Lesson. Grammar Recapitulation І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 32 Тема. Reserved Lesson. Grammar Recapitulation Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення, вживання ЛO у граматичних структурах; розвивати комунікативні здібності учнів; сприяти розвитку самостійного мислення, вміння робити висновки, узагальнення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до іноземного мовлення Фонетична й мовленнєва зарядка. III. Основна частина […]...
- Ukrainian School. Listening Activities І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 20 Тема. Ukrainian School. Listening Activities Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; навчити учнів виконувати трансформаційні завдання; виховувати вміння працювати в парах, давати суб’єктивну й об’єктивну оцінку явищам навколишнього середовища; розвивати комунікативні здібності учнів, елементи аналізу й самоаналізу. ХІД УРОКУ I. Організація […]...
- DO WE NEED MUCH? Цілі: формувати лексичні навички й навички вимови; вдосконалювати навички читання й усного мовлення; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1.Warm-up Work in groups What makes the Earth either he> Collect your ideas for two minutes and discuss them with the other groups. 2. Listening Tom and Jess […]...
- After Classes Activities of Pupils. Grammar: Sentences with the Conjunctions if/unless І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 25 Тема. After Classes Activities of Pupils. Grammar: Sentences with the Conjunctions if / unless… Мета: вдосконалювати навички аудіювання, читання й усного мовлення з теми; формувати навички вживання нової ситуативної лексики у граматичних структурах; формувати навички теоретичного та практичного виконання завдань проблемно-пошукового характеру; сприяти розвитку навичок логічного й […]...
- Речі, без яких ми не можемо жити. Видатні люди в галузі медицини І семестр ТЕМА “МЕДИЦИНА. ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ” УРОК 38 Тема. Речі, без яких ми не можемо жити. Видатні люди в галузі медицини Мета: – вдосконалювати навички читання, аудіювання, усного та писемного мовлення з використанням вивчених лексико-граматичних структур; – активізувати лексичний матеріал теми; – розвивати комунікативні здібності учнів, закріпити вивчений лексичний матеріал на письмі; – сприяти […]...
- HOW TO CONTROL EMOTIONS Цілі: вдосконалювати навички вживання нових лексичних одиниць; вдосконалювати навички читання, аудіювання й усного монологічного мовлення; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати толерантне ставлення до інших, а також загальну культуру учнів. Procedure 1.Warm-up 1) Does it drive you crazy to always see the same faces and read about the same celebrities in the gossip columns? 2) Does […]...
- At the Concert. Favourite Melodies. Present Perfect Passive II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 49 Тема. At the Concert. Favourite Melodies. Present Perfect Passive Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; практикувати учнів у ММ і ДМ за проблемними ситуаціями, розвивати логічне й аналітичне мислення; формувати навички непідготовленого усного мовлення; розвивати пізнавальний інтерес, аудитивну пам’ять та увагу. ХІД УРОКУ I. Організація […]...
- Going to School in Ukraine І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 19 Тема. Going to School in Ukraine Мета: вдосконалювати навички читання, монологічного й діалогічного мовлення у вивчених лексико-граматичних структурах з теми; практикувати інтерактивні форми навчання, стимулювати прояви ініціативи учнів; виховувати вміння працювати в парах і групах, почуття взаємодопомоги та колективізму під час обговорення дискусійних проблем; розвивати комунікативні здібності […]...
- Life in Britain. Changes in the Reported Speech II Семестр UNIT 5. THE UK AND UKRAINE УРОК 61 Тема. Life in Britain. Changes in the Reported Speech Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; практикувати учнів у ММ і ДМ за проблемними ситуаціями, розвивати логічне й аналітичне мислення; формувати навички непідготовленого усного мовлення; розвивати пізнавальний інтерес, аудитивну пам’ять та увагу. ХІД УРОКУ I. […]...
- Літній табір відпочинку. Огляд визначних місць І семестр ТЕМА “ПОВТОРЕННЯ. ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК” УРОК 3 Тема. Літній табір відпочинку. Огляд визначних місць Мета: – вдосконалювати навички читання та усного мовлення; – практикувати учнів у ММ і ДМ за проблемними ситуаціями, розвивати логічне та аналітичне мислення; – формувати навички непідготовленого усного мовлення; – розвивати пізнавальний інтерес, аудитивну пам’ять та увагу. ХІД УРОКУ I. […]...
- THE PROBLEMS OF TEENAGERS Цілі: вдосконалювати навички усного мовлення й читання; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати толерантне ставлення до інших і загальну культуру учнів. Procedure 1.Warm-up Do teenagers have common problems? There are many common problems for all teenagers. Share your ideas with your partner and add some of your own to these list, to plan […]...
- LET’S BRUSH UP OUR GRAMMAR II семестр UNIT 9. HELLO, SUMMER HOLIDAYS! LESSON 96 LET’S BRUSH UP OUR GRAMMAR Цілі: вдосконалювати навички вживання лексичних одиниць у граматичних структурах різних часів, удосконалювати навички усного мовлення, читання й письма; розвивати увагу дітей та кмітливість; виховувати інтерес до іноземної мови. PROCEDURE 1. Warm-up Brainstorm all words connected with the following key words: sea, […]...
- Вади здоров’я. Порядок слів у простому реченні І семестр ТЕМА “МЕДИЦИНА. ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ” УРОК 37 Тема. Вади здоров’я. Порядок слів у простому реченні Мета: – вдосконалювати навички читання та усного мовлення з теми; – формувати навички вживання нових ЛО в ММ і ДМ учнів у лексико-граматичних структурах; – формувати навички групової та парної роботи, відповідальності за доручену справу, колективізму та толерантності; […]...
- Екстремальні види спорту II Семестр ТЕМА “СПОРТ” УРОК 53 Тема. Екстремальні види спорту Мета: – формувати лексичні навички з нової теми; – вдосконалювати навички читання, аудіювання та усного мовлення; – навчити учнів уживати нові лексичні одиниці з використанням лексичних зорових опор; – розвивати логічне мислення, спостережливість та аудитивну пам’ять. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до […]...
- FAMILY VALUES Цілі: вдосконалювати навички вживання 3rd Conditionals і навички вимови; вдосконалювати навички усного мовлення, читання й письма; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати поважне ставлення до сімейних цінностей. Procedure 1.Warm-up 1) How would your life have been different if you had been born a boy/ girl? 2) How would your life have been different […]...
- Семестрове оцінювання з говоріння Мета: контроль сформованості навичок говоріння. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Today is semester test on speaking. ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Повідомлення результатів семестрового оцінювання з аудіювання Учитель повідомляє про результати виконання тесту з аудіювання й аналізує типові помилки. Перевірка сформованості навичок говоріння 1-й варіант I. Answer the questions. 1. How do you feel […]...
- REVISION Цілі: вдосконалювати навички усного мовлення, аудіювання, письма и читання; навички вживання нових лексичних одиниць; розвивати логічне мислення; виховувати відповідальне ставлення до своїх обов’язків. Procedure 1.Warm-up Vocabulary revision You don’t need anything except a blackboard and a few pieces of paper. Divide the class into teams of 5 kids and seat each team around a desk. […]...
- Writing a Book Review II Семестр UNIT 3. BOOKS AND WRITERS УРОК 38 Тема. Writing a Book Review Мета: вдосконалювати навички читання, аудіювання, усного й писемного мовлення з використанням вивчених лексико-граматичних структур; активізувати лексичний матеріал теми; розвивати комунікативні здібності учнів, закріпити вивчений лексичний матеріал на письмі; сприяти розвитку логічного мислення, виховувати дисциплінованість та уважність. ХІД УРОКУ I. Організація класу. […]...
- Lesson 44 Unit 4 WEATHER. NATURE Lesson 44 Питальна форма Present Perfect Tense (теперішнього доконаного часу) утворюється за загальним правилом: допоміжне дієслово (have або has) ставиться перед підметом Наприклад: – Have you opened the window? – Yes, I have. – No, I have not (haven’t). Заперечна форма Present Perfect Tense (теперішнього доконаного часу) утворюється за допомогою частки […]...
- Спілкування. Переваги та недоліки комп’ютера І семестр ТЕМА “АНГЛІЙСЬКА МОВА В ПОЗАУРОЧНИЙ ЧАС” УРОК 10 Тема. Спілкування. Переваги та недоліки комп’ютера Мета: – формувати навички вживання тематичних ЛО в усному мовленні учнів у граматичних структурах Present і Past Simple Tense; – навчити учнів правильного вживання мовленнєвих штампів; – практикувати в непідготовленому ММ і ДМ з допомогою проблемних завдань; – вдосконалювати […]...
- A Trip to the Library. Reported Speech (Orders and Instructions) II Семестр UNIT 3. BOOKS AND WRITERS УРОК 35 Тема. A Trip to the Library. Reported Speech (Orders and Instructions) Мета: вдосконалювати навички аудіювання, читання, усного й писемного мовлення; формувати навички вживання ситуативних і тематичних лексичних одиниць у граматичних структурах теми, що вивчається; виховувати естетичні смаки, правила мовного етикету; розвивати елементи критичного й аналітичного мислення. […]...