Ти і твоє здоров’я
ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я
UNIT 9. HE>
УРОК 103 (8-9)
Підтема: Ти і твоє здоров’я.
Мета: Повторити й активізувати лексико-граматичний матеріал теми.
Закріпити й удосконалити вживання лексики у вивчених граматичних структурах.
Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення.
Розвивати комунікативні здібності учнів.
Обговорити текст про надання першої допомоги.
Виховувати культуру мовлення.
Виховувати в учнів бережливе ставлення до свого здоров’я та здоров’я рідних.
Обладнання:
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting and Aim
1. Привітання і повідомлення теми та мети уроку.
Т: Hello, boys and girls! Our topic today is “You And Your He>
Warming up
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
Т: It is very important to be in a good mood. Jokes help us enjoy life. Let us work with some jokes.
РЗ, впр. 1 (c. 101).
Учні, працюючи в парах, визначають порядок реплік у жартах й інсценують їх.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Check on Homework
1. Перевірка домашнього завдання.
1) Впр. 2 (с. 140).
Обговорення тексту про надання першої допомоги.
Учитель викликає кількох
Т: Did you know how to give first aid in some situations? Did the text help you? Is it important to know how to give first aid? Can it save a person’s life? Now tell me how to give first aid if your friend cuts his or her finger. And who knows what to do in case of dizziness?
2) РЗ, впр. 3 (c. 101).
Кілька учнів по черзі читають свої відповіді на запитання.
Grammar Practice
2. Повторення лексико-граматичних структур.
РЗ, впр. 2 (c. 101).
Учні в робочих зошитах визначають порядок слів у реченнях та ланцюжком читають їх.
Project Work
3. Підготовка проекту “Ти і твоє здоров’я”.
Учитель поділяє учнів на три групи для обговорення таких запитань:
Group 1 – впр. 11 (с. 142).
Group 2 – впр. 12 (с. 142).
Group 3 – впр. 13 (с. 142).
Т: You are to work in groups and discuss the questions. Your homework will be to make a project “You And Your He>
Speaking
4. Тренування учнів у діалогічному мовленні.
1) РЗ, впр. 4 (с. 102).
Учні працюють у групах по троє: відтворюють діалог. Учитель пропонує обговорити вчинок дівчат.
2) Рольова гра “At the Chemist’s”. Впр. 3 (с. 142).
Т: Now you will work in pairs. You will role play two situations. Open your books at page 142 and look at exercise 3. One of you will be a customer and the other a chemist. You will change your roles in the second situation. Here are the role-cards for the customer and the chemist.
Учні працюють із роздавальним матеріалом, відтворюючи діалог у парах.
HO:
A. Make up a dialogue. | B. Make up a dialogue. |
– Please, give me something for… | – What can I do for you? |
– Do you have this medicine? | – Can I help you? |
– How many times a day should I take it? | – What’s troubling you? |
– Before or after meals? | – What do you complain of? |
– How much is it? | – This medicine will be the best. |
– Can you show me some toothbrushes? | – It will be… hryvnyas. |
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework
1. Домашнє завдання.
Впр. 5 (с. 143), зробити проект “You And Your He>
Summarizing
2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: All right, I hope your heads don’t hurt and you’ve bought nice toothbrushes. Please, do your parts of the Project and revise the material we’ve studied for the test.