Вади здоров’я. Порядок слів у простому реченні
І семестр
ТЕМА “МЕДИЦИНА. ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ”
УРОК 37
Тема. Вади здоров’я. Порядок слів у простому реченні
Мета:
– вдосконалювати навички читання та усного мовлення з теми;
– формувати навички вживання нових ЛО в ММ і ДМ учнів у лексико-граматичних структурах;
– формувати навички групової та парної роботи, відповідальності за доручену справу, колективізму та толерантності;
– сприяти розвитку аналітичного та критичного мислення;
– розвивати кмітливість і пізнавальний інтерес до вивчення
ХІД УРОКУ
I. Організація класу. Привітання
II. Підготовка до іноземного мовлення
Фонетична й мовленнєва зарядка.
III. Основна частина уроку
A) Впр. 1, с. 66 – discuss the following questions.
What does the word disability mean?
What’s the meaning of prefix – dis in the words disorder, disappear, discomfort?
What does the term disability mean?
What kinds of disabilities do some people have?
Why do some people have disabilities?
Can disabilities be cured?
B) Vocabulary
Blind – сліпий
Deaf – глухий
Disability – неспроможність щось робити
Disabled person – людина з фізичними вадами
Handicapped – який має вади
Mute – німий
Wheelchair – інвалідна коляска
C) Впр. 2, с. 66 –
D) Bпp. 2, c. 66 – look at the list of activities in which disabled people may have problems.
– watching TV
– getting on and off the bus
– using the telephone
– reading books
– getting dressed and undressed
– taking things
– getting to places
– writing
– going shopping
– remembering things
– cooking
– exercising
– communicating
– crossing the street
– studying
– listening to music
E) Bпp. 4, c. 66 – look at the picture and find all places where a disabled person may have problems
F) “Personal Questions”
During the draft times in the USA to get the lowest IQ possible a prospective draftee answered some personal questions like this.
“Name?”
“Yes”.
“Address?”
“Here”.
“Age?”
“Constantly”.
“Sex?”
“Occasionally”.
“Occupation?”
“Clock watcher”.
“Parents?”
“Two”.
“Medical history?”
“Don’t read them – waiting for a movie”.
“Medical Definition”
An Army nurse was asked at an exam, “What is a blood vessel?”
She replied, “A pirate ship”.
G) Music and He>
Many young people like to listen to music everywhere they go, but loud music is a new he>
A decibel (d B) is a unit which measures how loud a sound is.
Here are the decibel counts for some everyday activities.
Sound Decibel level (dB)
Whispering 30
Normal 60
Busy street 70
Noisy factory 90
Jet plane overhead 100
Thunder 110
Pop concert (near speakers) 120
A sound level of 120 dB causes pain.
Doctors have found that 8 hours of listening to noises above 90 decibels results in a temporary loss of hearing and only 2 hours spent in 100 decibel noise causes permanent damage.
IV. Завершальна частина уроку
Домашнє завдання
Впр. 5, с. 67.
Підсумки уроку
Учитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.
Related posts:
- ЗВЕРТАННЯ, ВСТАВНІ СЛОВА, ОДНОРІДНІ ЧЛЕНИ РЕЧЕННЯ В ПРОСТОМУ РЕЧЕННІ. РОЗДІЛОВІ ЗНАКИ В ПРОСТОМУ РЕЧЕННІ Мета: навчальна: повторити та поглибити знання, уміння та навички з відповідних питань; розвивальна: розвивати пізнавальні здібності; виховна: виховувати прагнення до самовдосконалення. Внутрішньопредметні зв’язки: граматика, пунктуація, орфографія, розвиток мовлення. Міжпредметні зв’язки: мова, література, культура. Тип уроку: систематизація й узагальнення знань, умінь і навичок. ПЕРЕБІГ УРОКУ ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ […]...
- Однорідні члени речення, вставні слова і звертання в простому реченні. Розділові знаки в простому реченні ПОВТОРЕННЯ. УЗАГАЛЬНЕННЯ ТА ПОГЛИБЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО § 3 Однорідні члени речення, вставні слова і звертання в простому реченні. Розділові знаки в простому реченні Пригадаймо! 1. Назвіть три характерні риси, властиві для однорідних членів речення. 2. З якою інтонацією вимовляються однорідні члени речення? 3. Які члени речення можуть бути однорідними? Розділові знаки в реченнях з однорідними членами […]...
- The Mystery of Music. Grammar Revision II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 44 Тема. The Mystery of Music. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на вивчені лексико-граматичні структури; продовжувати формувати навички непідготовленого усного мовлення за проблемними ситуаціями; розвивати спостережливість, уяву й естетичне сприйняття навколишнього середовища; сприяти розвитку логічного і критичного мислення, інтересу до поставлених […]...
- Порядок слів у реченні СИНТАКСИС. ПУНКТУАЦІЯ УРОК № 13 Тема. Порядок слів у реченні Мета: навчити учнів розрізняти “нове” і “відоме” в реченні, правильно об’єднувати речення в текст; прищеплювати любов до навколишнього світу і вчити оберігати його. Обладнання: підручник. ХІД УРОКУ I. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ УЧНІВ 1. Перевірка домашньої вправи. 2. Бесіда з учнями. – Які ви знаєте речення […]...
- Речі, без яких ми не можемо жити. Видатні люди в галузі медицини І семестр ТЕМА “МЕДИЦИНА. ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ” УРОК 38 Тема. Речі, без яких ми не можемо жити. Видатні люди в галузі медицини Мета: – вдосконалювати навички читання, аудіювання, усного та писемного мовлення з використанням вивчених лексико-граматичних структур; – активізувати лексичний матеріал теми; – розвивати комунікативні здібності учнів, закріпити вивчений лексичний матеріал на письмі; – сприяти […]...
- Порядок слів у реченні. Логічний наголос УКРАЇНСЬКА МОВА. ПІДГОТОВКА ДО ЗНО СИНТАКСИС І ПУНКТУАЦІЯ Речення Порядок слів у реченні. Логічний наголос Значення речення залежить не тільки від набору слів та їхніх форм, але й від порядку їхнього розташування. Порівняйте: Від села до залізничної станції п’ять кілометрів – точний вимір відстані; Від села до залізничної станції кілометрів п’ять – приблизна оцінка відстані. […]...
- Прямий та зворотний порядок слів у реченні – Речення Словосполучення Речення Прямий та зворотний порядок слів у реченні При прямому (звичайному) порядку слів у реченні спочатку йде підмет, потім – присудок; означення, потім – означуване слово; додаток стоїть після слова, яке ним керує, а обставина – перед присудком. Якщо такий порядок порушується, особливо коли підмет стоїть після присудка, а означуване слово перед означенням, то […]...
- Порядок слів у реченні. Логічний наголос – Речення СИНТАКСИС І ПУНКТУАЦІЯ Речення Порядок слів у реченні. Логічний наголос Розрізняються два типи порядку слів у реченні: прямий (звичайний) і зворотний (інверсія). При Прямому порядку слів підмет стоїть перед присудком, узгоджене означення – перед означуваним словом, неузгоджене – після нього, додаток – після слова, яке ним керує, а обставини – перед присудком (найчастіше на початку […]...
- Thematic Evaluation 4. “Music” II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 54 Тема. Thematic Evaluation 4. “Music” Мета: вдосконалювати навички аудіювання, читання й усного мовлення; формувати навички вживання нових ЛО в усному мовленні учнів у граматичних структурах Present і Past Simple Tenses; навчити учнів правильного вживання англійських модальних дієслів і фраз наповнення; сприяти розвитку логічного та критичного мислення; […]...
- Поняття про службові слова, їх роль у реченні. Вживання службових слів для зв’язку слів у реченні. Навчальний діалог Урок 73 Тема. Поняття про службові слова, їх роль у реченні. Вживання службових слів для зв’язку слів у реченні. Навчальний діалог Мета: дати учням уявлення про службові слова та їх роль у реченні; формувати навички правильно вимовляти їх та писати окремо від інших слів; вчити складати текст з деформованих речень, вести діалог; виховувати любов до […]...
- Exclamatory sentence. Окличне речення – Sentence Structure. Порядок слів у реченні Англійська мова Sentence Structure. Порядок слів у реченні Exclamatory sentence. Окличне речення В окличному реченні вживається What a/an та іменник в однині, або What та іменник у множині чи незлічуваний іменник: What a good idea! (іменник в однині) What lovely flowers! (іменник у множині) What fun we had! (злічуваний іменник)...
- Другорядні члени речення. Речення поширені і непоширень Порядок слів у реченні СИНТАКСИС. ПУНКТАЦІЯ § 13. Другорядні члени речення. Речення поширені і непоширень Порядок слів у реченні 132.1. Спишіть текст. Покажіть зв’язок між членами речення за зразком. Київ – найстаріше і найвідоміше українське місто. Воно побудоване дуже давно. Про Київ згадують у своїх книжках давні греки. Грецькі купці заїздили колись за товарами до української столиці (3 календаря). […]...
- Declarative sentence. Розповідне речення – Sentence Structure. Порядок слів у реченні Англійська мова Sentence Structure. Порядок слів у реченні Declarative sentence. Розповідне речення Для англійської мови характерний сталий порядок слів у реченні. У розповідному реченні типовим є прямий порядок слів, коли підмет стоїть перед присудком, після якого вживається прямий додаток: Ann likes sweets. (Аня любить цукерки.) Між присудком та прямим додатком ставиться непрямий додаток: He will […]...
- Imperative sentence. Спонукальне речення – Sentence Structure. Порядок слів у реченні Англійська мова Sentence Structure. Порядок слів у реченні Imperative sentence. Спонукальне речення Спонукальні речення виражають заохочення до дії, або заборону дії. Ці речення утворюються за допомогою дієслова без частки To: Go to the blackboard! (Йдіть до дошки!) Retell the text! (Перекажи текст!) Заперечна форма утворюється за допомогою заперечної форми Don’t та неозначеної форми основного дієслова […]...
- Основні пунктограми у простому реченні. Тематичне тестування Урок № 25 Тема. Основні пунктограми у простому реченні. Тематичне тестування Мета: закріпити знання учнів про основні пунктограми у простому реченні; з’ясувати рівень засвоєння ними вказаної теми; розвивати логічне мислення, пам’ять, формувати вміння використовувати здобуті знання на практиці, навички самостійної роботи. Тип уроку: комбінований (закріплення знань та навичок; перевірка й облік здобутих знань, умінь та […]...
- Основні пунктограми у простому реченні Урок № 24 Тема. Основні пунктограми у простому реченні Мета: пояснити школярам принцип поділу розділових знаків на групи (відокремлюючі та виділяючі), удосконалювати пунктуаційну грамотність учнів, повправляти у написанні речень, ускладнених однорідними членами, звертаннями та вставними словами (словосполученнями, реченнями). Тип уроку: комбінований урок (вивчення нового матеріалу; узагальнення і систематизація вивченого). Обладнання: підручник. ХІД УРОКУ I. Повідомлення […]...
- Звертання. Вставні слова. Розділові знаки в простому реченні І СЕМЕСТР ПОВТОРЕННЯ ТА УЗАГАЛЬНЕННЯ ВИВЧЕНОГО Урок № 3 Тема: Звертання. Вставні слова. Розділові знаки в простому реченні Мета: повторити вивчене про звертання та вставні слова, удосконалювати вміння виділяти звертання та вставні слова в реченнях, правильно інтонувати речення із звертаннями та вставними словами, розставляти розділові знаки в реченнях із звертаннями та вставними словами, розрізняти вставні […]...
- Основні пунктограми в простому реченні § 7. Основні пунктограми в простому реченні 91.II. 1. Місцевий Референдум – це Форма прийняття територіальною громадою рішень з питань, що Належать до компетенції місцевого самоврядування, шляхом прямого голосування. 2. Інтелектуальний Потенціал України – надійне Джерело кадрового забезпечення державної служби. 3. Підвищення кваліфікаціїДержавних службовців Здійснюється не рідше одного разу на 5 років, а для фахівців, […]...
- Основні пунктограми в простому реченні ПОГЛИБЛЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ НАЙВАЖЛИВІШИХ ВІДОМОСТЕЙ ІЗ СИНТАКСИСУ, ПУНКТУАЦІЇ І СТИЛІСТИКИ § 7. Основні пунктограми в простому реченні Про вживання тире між підметом і присудком та в неповному реченні, виділення на письмі однорідних і відокремлених членів речення, вставних конструкцій Пригадайте – Які синтаксичні конструкції в простому реченні виділяються комами? – У яких випадках у простому реченні […]...
- Аналіз контрольної роботи. Текст, його головна думка, заголовок. Порядок виконання звуко-буквеного аналізу слова. Порядок розбору слів за будовою Урок 113 Тема. Аналіз контрольної роботи. Текст, його головна думка, заголовок. Порядок виконання звуко-буквеного аналізу слова. Порядок розбору слів за будовою Мета: повторити й закріпити в учнів поняття про текст як зв’язне висловлення певної думки, повторити порядок звуко-буквеного аналізу слова і порядок розбору слів за будовою; розвивати вміння підбирати заголовок до тексту, який би виражав […]...
- СПОЛУЧНИКИ СУРЯДНОСТІ Й ПІДРЯДНОСТІ У ПРОСТОМУ І СКЛАДНОМУ РЕЧЕННІ Службові частини мови. Сполучник & 34. СПОЛУЧНИКИ СУРЯДНОСТІ Й ПІДРЯДНОСТІ У ПРОСТОМУ І СКЛАДНОМУ РЕЧЕННІ Що не річка, то мова – З-над Славути-Дніпра: Українська чудова, Як сопілкова гра. Д. Білоус 229. І. Уважно прочитайте текст. Поясніть його назву. НАТХНЕННИЙ ПРАЦІВНИК СИНТАКСИЧНОГО ЦАРСТВА Сполучник трудиться в синтаксичному царстві натхненно, об’єднуючи прості речення у складні. Одні сполучники […]...
- My Favourite Singer (Group) II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 52 Тема. My Favourite Singer (Group) Мета: вдосконалювати навички усного мовлення й читання; розвивати навички учнів уживати нові ЛО з теми; формувати лексичні й граматичні навички учнів; сприяти розвитку самостійного мислення й спостережливості. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до іноземного мовлення Фонетична й мовленнєва […]...
- Спеціальне питальне речення – Interrogative sentence. Питальне речення – Sentence Structure. Порядок слів у реченні Англійська мова Sentence Structure. Порядок слів у реченні Interrogative sentence. Питальне речення Спеціальне питальне речення Спеціальні – це такі питання до певних членів речення, які починаються з питального слова. What? – Що? Який? Which? – Котрий? Який? Whose? – Чий? Where? – Де? Куди? When? – Коли? How? – Як? Why? – Чому? How Many? […]...
- Альтернативне питальне речення – Interrogative sentence. Питальне речення – Sentence Structure. Порядок слів у реченні Англійська мова Sentence Structure. Порядок слів у реченні Interrogative sentence. Питальне речення Альтернативне питальне речення Альтернативне питальне речення передбачає вибір. Воно може бути окремим, чи входити до складу спеціального питання. Частини альтернативного питання з’єднуються сполучником or: Are you tired or ill? (Ви стомлені чи хворі?) Is she seven or eight? (Їй сім чи вісім років?)...
- Розділове питальне речення – Interrogative sentence. Питальне речення – Sentence Structure. Порядок слів у реченні Англійська мова Sentence Structure. Порядок слів у реченні Interrogative sentence. Питальне речення Розділове питальне речення Розділове питальне речення складається з двох частин. Перша – розповідне речення у стверджувальній або заперечній формах, друга – стисле загальне питання. У ньому вживаються займенник (відповідає підмету основної частини) та допоміжне чи модальне дієслово (співвідносне з присудком). The boys can […]...
- Загальне питальне речення – Interrogative sentence. Питальне речення – Sentence Structure. Порядок слів у реченні Англійська мова Sentence Structure. Порядок слів у реченні Interrogative sentence. Питальне речення В англійській мові розрізняють такі типи питальних речень: загальне, спеціальне, розділове, альтернативне. Загальне питальне речення Загальними називають такі питальні речення, на які можна відповісти так або ні. Вони починаються з допоміжного чи модального дієслова, після якого стоїть підмет, потім – основне дієслово. Якщо […]...
- Домашні ліки. Рецепти здоров’я І семестр ТЕМА “МЕДИЦИНА. ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ” УРОК 42 Тема. Домашні ліки. Рецепти здоров’я Мета: – вдосконалювати навички аудіювання, читання, усного та писемного мовлення; – формувати навички вживання ситуативних та тематичних лексичних одиниць у граматичних структурах теми; – практикувати учнів у виконанні комунікативних проблемних завдань засобами іншомовного спілкування з елементами аналізу та самоаналізу; – розвивати […]...
- WELCOME TO UKRAINE! II семестр UNIT 7. WELCOME TO UKRAINE! LESSON 72 WELCOME TO UKRAINE! Цілі: вдосконалювати навички усного мовлення й читання; формувати навички вживання нових лексичних одиниць і навички вимови; виховувати доброзичливе ставлення до співрозмовника; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів. PROCEDURE 1. Warm-up 1) What is the best city in our country? Why? 2) What […]...
- Науково Мета: Ø формувати навички письма; Ø вдосконалювати навички усного мовлення, читання; Ø розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; Ø виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. . ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Привітання. Т: Good morning, boys and girls! I hope you are ready to work hard and enthusiastically. Повідомлення теми та […]...
- Music Styles. Talking about Music II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 45 Тема. Music Styles. Talking about Music Мета: вдосконалювати навички писемного й усного мовлення з вивчених тематичних лексико-граматичних одиниць; закріпити вивчений лексико-граматичний матеріал на письмі; практикувати учнів у ММ за проблемними ситуаціями; розвивати комунікативні здібності учнів, елементи логічного та критичного мислення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання […]...
- Історичні місця Києва й Лондона II Семестр ТЕМА “ЛОНДОН І КИЇВ” УРОК 85 Тема. Історичні місця Києва й Лондона Мета: – вдосконалювати навички усного мовлення, читання та перекладу з теми; – формувати навички теоретичного та практичного розв’язання завдань проблемно-пошукового характеру; – навчити правильного виконання завдань описово-інструктивного характеру; – виховувати інтерес до вивчення іноземних мов, розвивати вміння аналізу та самоаналізу. ХІД […]...
- Визначні місця Лондона II Семестр ТЕМА “ЛОНДОН І КИЇВ” УРОК 84 Тема. Визначні місця Лондона Мета: – формувати лексичні навички з нової теми; – вдосконалювати навички читання, аудіювання та усного мовлення; – навчити учнів уживати нові лексичні одиниці з використанням лексичних зорових опор; – розвивати логічне мислення, спостережливість та аудитивну пам’ять. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. […]...
- ЗВ’ЯЗОК СЛІВ У РЕЧЕННІ Мета: закріпити вміння учнів визначати основу речення та встановлювати логіко-граматичні зв’язки між словами в реченні за допомогою питань, закінчень і прийменників; збагачувати словниковий запас школярів; виховувати культуру писемного мовлення. Хід уроку ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Лунає дзвіночок, до праці мерщій! Ти всі перешкоди здолати зумій! Працюй наполегливо, швидко, старанно, Щоб кожна хвилина не втратилась марно! АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ […]...
- Здоровий спосіб життя. Прислів’я про здоров’я І семестр ТЕМА “МЕДИЦИНА. ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ” УРОК 34 Тема. Здоровий спосіб життя. Прислів’я про здоров’я Мета: – вдосконалювати навички усного мовлення, читання та аудіювання; – ознайомити й навчити вживати граматичні структури з Present Simple Passive Voice в усному та писемному мовленні; – навчити учнів уживати нові фразеологічні одиниці, давати характеристику; – формувати навички непідготовленого […]...
- Поділ тексту на речення. Зв’язок слів у реченні Урок 27 Тема. Поділ тексту на речення. Зв’язок слів у реченні Мета: закріплювати знання дітей про речення як групу слів, що виражають закінчену думку; ознайомити учнів із другою ознакою речення – зв’язком слів у середині речення; вчити правильно інтонувати речення й записувати їх; виховувати вміння бачити красу природи. Обладнання: картки із текстом до уроку 25. […]...
- Встановлення зв’язку слів у реченні. Поширення речення Урок 39 Тема. Встановлення зв’язку слів у реченні. Поширення речення Мета: закріплювати знання учнів про члени речення, зв’язок слів у реченні; вчити поширювати речення й розвивати вміння дітей, набуті під час вивчення теми “Речення”; виховувати інтерес до рідної мови, любов до природи. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Актуалізація опорних знань і мотивація навчання 1. […]...
- Семестрове оцінювання з говоріння Мета: контроль сформованості навичок говоріння. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Today is semester test on speaking. ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Повідомлення результатів семестрового оцінювання з аудіювання Учитель повідомляє про результати виконання тесту з аудіювання й аналізує типові помилки. Перевірка сформованості навичок говоріння 1-й варіант I. Answer the questions. 1. How do you feel […]...
- Скільки потрібно часу для створення фільму? II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 61 Тема. Скільки потрібно часу для створення фільму? Мета: – вдосконалювати навички усного мовлення, читання та аудіювання; – навчити вживати ситуативну лексику, фрази наповнення та мовленнєві штампи; – практикувати учнів в усному мовленні за проблемними ситуаціями, – розвивати критичне й логічне мислення, елементи аналізу та самоаналізу; – […]...
- Зв’язок слів у реченні. Підсумковий урок Тема: Зв’язок слів у реченні. Підсумковий урок Мета: закріпити знання учнів про зв’язок слів у реченні; вчити встановлювати зв’язок між словами у словосполученнях і реченнях; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати мовне чуття; виховувати бережливе ставлення до хліба. Тип уроку: урок формування мовної компетенції. Обладнання: підручник, зошит. Перебіг уроку І. Організаційний момент Дзвоник всім нам дав […]...
- Службові слова. Роль службових слів у реченні Тема: Службові слова. Роль службових слів у реченні Мета: ознайомити з поняттям “службові слова”; вчити будувати речення, використовуючи службові слова; збагачувати словниковий запас школярів; виховувати наполегливість у праці, бажання вчитися. Тип уроку: урок формування мовної компетенції. Обладнання: підручник, зошит. Перебіг уроку І. Організаційний момент Ось дзвінок сигнал подав – До роботи час настав. Ось і […]...