Відсотки. Розв’язування вправ на вираження відсотків числами та навпаки

Урок № 56.

Тема. Відсотки. Розв’язування вправ на вираження відсотків числами та навпаки

Мета уроку. Вироблення навиків по використанню правил по запису відсотків числами та навпаки.

Хід уроку

I. Перевірка домашнього завдання
За готовими розв’язками, записаними на дошці: №№ 1625, 1629.
Фронтально: № 1634 (а).

II. Актуалізація опорних знань
Робота в групах. Учні класу діляться на 3 – 4 групи. Кожній із них даються на картках однакові завдання із розцінкою балів і час на їх виконання (20 хв.). Група, яка вклалась в час і

набрала найбільшу кількість балів – переможець.
Зразок карток.
1. Скільки це відсотків, якщо відрізали п’яту частину торта?, а три чверті? (1 бал)
2. Зобразити схематично зміст речень:
а) накреслити квадрат із стороною 5 см і показати на малюнку 1%, 4%;
б) із свіжих вишень після сушення виходить 15% сушених. (2 бали)
3. Що більше? (2 бали)
0,8 чи 8%

0,88 чи 8%
0,08 чи 8%

5,2 чи 52%
7/10 чи 70%

7/10 чи 7%
4. Виразіть у відсотках: 0,543; 1,005; 7/200; 4/7; 0,8725. (2 бали)
5. Записати відсотки дробом: 1%, 425%, 35%, 101%, 112,5%. (2 бали)
6. Знайти х%, якщо х% (2 бали)

Відсотки. Розвязування вправ на вираження відсотків числами та навпаки

Учні заносять записи в зошити.
Біля дошки робиться аналіз виконаних вправ тими, хто вірно їх виконає.
Членам групи виставляються бали.

III. Повторення вивченого матеріалу
Колективне розв’язання вправ: стор. 309, №№ 1682, 1627.

IV. Підсумок уроку

V. Домашнє завдання

§ 36, №№ 1631, 1630, 1636.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...


Ви зараз читаєте: Відсотки. Розв’язування вправ на вираження відсотків числами та навпаки