Визначні місця Лондона
II Семестр
ТЕМА “ЛОНДОН І КИЇВ”
УРОК 84
Тема. Визначні місця Лондона
Мета:
– формувати лексичні навички з нової теми;
– вдосконалювати навички читання, аудіювання та усного мовлення;
– навчити учнів уживати нові лексичні одиниці з використанням лексичних зорових опор;
– розвивати логічне мислення, спостережливість та аудитивну пам’ять.
ХІД УРОКУ
I. Організація класу. Привітання
II. Підготовка до іноземного мовлення
Фонетична й мовленнєва зарядка.
III. Основна частина уроку
A)
The map comes from a book of walking tours. The tour starts at the castle. Say something about the places you pass on the way.
B) Впр. 1, c. 140 – discuss the following questions.
What do you know about history of London?
What are the main parts of London?
What places of interest are most popular in London?
C) Впр. 2, c. 140 – read the information about places to see in London taken from a tour guide.
Hyde Park
Downing Street
The Houses of Parliament
The Tower of London
The Natural History Museum
Madame Tussaud’s
The Royal Observatory, Greenwich
Match the pictures and the definitions above.
D) A Day in London (some useful hints)
If you are going to London for the day by train, try to buy a rail ticket that also includes travel on London buses and the underground. You will save a fortune of fares!
If you don’t need your passport and other valuables, leave them at home. Like every
Change money before you go to London. It will save time.
Plan your visit to London before you arrive! If you don’t, you will waste hours and risk being crushed in the crowds on the underground!
E) The Petrenko’s family have been to London for a day. Look at the list of things they have done. Which places have they visited?
They have seen the Queen’s crown.
They have had lunch with a brontosaurus.
Father has taken photographs of Oleh and Natalia with David Beckham.
They have had a look at photos of the stars.
F) Listen (tapescript 51, p. 201) and discuss the questions:
What was Covent Garden in the past?
What did it change?
What kind of people can you see there?
What kind of shops can you see there?
How much does it cost to see the performers?
What’s the name of the central square?
Is there such a place in your town / village?
If yes, what is its history?
What would you like to see in Covent Garden?
What was the change of the place connected with?
IV. Завершальна частина уроку
Домашнє завдання
Впр. 2 d, с. 142.
Підсумки уроку
Учитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.
Related posts:
- Визначні місця Києва й Лондона. Міський транспорт II Семестр ТЕМА “ЛОНДОН І КИЇВ” УРОК 87 Тема. Визначні місця Києва й Лондона. Міський транспорт Мета: – формувати навички аудіювання та писемного мовлення з теми; – навчити учнів самостійно виконувати проблемні завдання, здійснювати вибір комунікативних завдань різного рівня складності; – виховувати позитивне ставлення до навчання; – розвивати мовну здогадку, логічність висловлювання, навички аналізу й […]...
- Історичні місця Києва й Лондона II Семестр ТЕМА “ЛОНДОН І КИЇВ” УРОК 85 Тема. Історичні місця Києва й Лондона Мета: – вдосконалювати навички усного мовлення, читання та перекладу з теми; – формувати навички теоретичного та практичного розв’язання завдань проблемно-пошукового характеру; – навчити правильного виконання завдань описово-інструктивного характеру; – виховувати інтерес до вивчення іноземних мов, розвивати вміння аналізу та самоаналізу. ХІД […]...
- Видатні місця Лондона Lesson 7. Видатні місця Лондона Мета – навчальна: ознайомити з новими лексичними одиницями за темою “Подорож”, активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, описувати когось/щось, виражати своє ставлення до когось/чогось, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного монологічного мовлення, збільшення обсягу знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчається, вдосконалення умінь будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно цій […]...
- Визначні місця Києва Мета: розширювати активний словниковий запас учнів; ознайомити учнів із загальною інформацією про столицю України, про визначні місця Києва; сприяти розвитку патріотичних почуттів до батьківщини; розвивати естетичний смак учнів. Обладнання: підручник, відеозаписи про Київ, роздавальний матеріал, наочність. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Good afternoon, dear children! I am glad to see you! Ps. Good […]...
- Проектна робота “Визначні місця України” Мета: повторити лексико-граматичний матеріал із теми “Визначні місця України” у вигляді проектної роботи. Обладнання: підручник, матеріали для проектної роботи. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Good morning, children! Glad to see you at our lesson! Today we have an unusual lesson. We are going to do projects Ukraine and its places to see. ІІ. […]...
- Магазини Лондона Мета: продовжувати збагачувати лексико-граматичні знання учнів із теми “Магазини і покупки”; розширити кругозір учнів з теми; продовжувати ознайомлення з найвідомішими магазинами Лондона; розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, читання, перекладу тексту на слух та письма; виховувати толерантне ставлення до співрозмовника. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання T. Hello! Glad to […]...
- Unit 6. GREAT BRITAIN: LONDON Unit 6. GREAT BRITAIN: LONDON Lessons 1-2 Ex. 4, p. 124 A) 1-C, 2-E, 3-A, 4-B, 5-F, 6-D B) 1. article, 2. posters, 3. display, 4. project, 5. exhibition, 6. show Ex. 5, p. 124 1. Are going to London 2. Will give, are going to take 3. Am going to write, are going to […]...
- Lessons 1-2 Unit 6. Great Britain: London Lessons 1-2. 1. a) Listen and repeat. Which of these places have you read about? – Trafalgar Square – Tower Bridge – Buckingham Palace – St. Paul’s Cathedral – Nelson’s Column – the London Eye – the Globe Theatre – the Houses of Parliament and Big Ben – Madame Tussauds […]...
- Lessons 3-4 Unit 6. Great Britain: London Lessons 3-4. 1. Work on your own. Listen, read and find the places on the map. – the River Thames – the National Gallery the Houses of Parliament – Westminster Abbey – the British Museum – Trafalgar Square – 2. Work in groups. Play a game. A leader says two […]...
- Тематичне оцінювання № 7 з теми “Лондон і Київ” II Семестр ТЕМА “ЛОНДОН І КИЇВ” УРОК 91 Тема. Тематичне оцінювання № 7 з теми “Лондон і Київ” Мета: – проконтролювати навички усного та писемного мовлення з вивченої теми; – вдосконалювати навички індивідуальної та групової роботи; – прищеплювати повагу до навчання, почуття відповідальності та колективізму; – формувати навички теоретичного та практичного розв’язання завдань проблемно-пошукового характеру. […]...
- FAMOUS LANDMARKS OF LONDON Цілі: вдосконалювати лексичні навички и навички вимови; вдосконалювати навички читання, аудіювання й усного мовлення; розвивати логічне мислення і пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до культури інших народів. Procedure 1. Warm-up Choose the right answer. 1. What can you find in the City? A) Saint Paul’s cathedral […]...
- SPEAKING Цілі: перевірити рівень умінь учнів з усного мовлення. Procedure Choose any of the following topics and speak on it. Sport in Britain 1. Have you ever taken part in sports competition? 2. What do you prefer: to watch sports competitions or to take part in them? 3. Does sport help you to keep fit? 4. […]...
- PLACES OF INTEREST Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць і навички вимови; вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до традицій інших народів. Procedure 1.Warm-up Answer the guestion. 1. What is the capital of Great Britain? 2. Where […]...
- CULTURAL LONDON Цілі: вдосконалювати лексичні й граматичні навички; вдосконалювати навички читання, аудіювання й усного мовлення; розвивати логічне мислення і пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до культури інших народів. Procedure 1.Warm-up Think Fast. A game for revision Divide the class into teams and give them 30 seconds to name […]...
- Деякі прийменники місця GRAMMAR REFERENCE (Граматичний довідник) ПРИЙМЕННИК § 1. Деякі прийменники місця Прийменник Значення Приклади At 1) в/на (точці) 2) на/в (установі/ закладі і т. п.) 3) за адресою 4) в якійсь частині цілого 5) в/на (кінцевий пункт руху) 6) на (якомусь заході) 1) at the crossroads 2) at the post-office/ station 3) / live at 3, […]...
- Визначні пам’ятки різних країн та міст Мета: ознайомити учнів із визначними пам’ятками різних країн та міст, зокрема Великої Британії; вчити розповідати про них англійською мовою. Обладнання: підручник, фотографії із зображенням визначних пам’яток різних країн та міст, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Good morning, children! I’m glad to see you. How are you today? What colour is […]...
- WE WOULD HAVE LESS POLLUTION IF UNIT 6. IS THE EARTH IN DANGER? LESSON 53 WE WOULD HAVE LESS POLLUTION IF… Цілі: вдосконалювати навички вживання Phrasal verbs і навички вимови, аудіювання, читання й письма; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1. Warm-up 1) Do you worry about the environment? 2) What is the […]...
- Андріївський узвіз II Семестр ТЕМА “ЛОНДОН І КИЇВ” УРОК 86 Тема. Андріївський узвіз Мета: – вдосконалювати навички читання, монологічного та діалогічного мовлення; – ознайомити учнів з деякими практичними рекомендаціями щодо виконання домашнього завдання; – розвивати фантазію, уяву, спостережливість і естетичне сприйняття навколишнього середовища; – сприяти розвитку вміння вдосконалювати власну позицію та об’єктивно оцінювати думки оточуючих. ХІД УРОКУ […]...
- Вади здоров’я. Порядок слів у простому реченні І семестр ТЕМА “МЕДИЦИНА. ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ” УРОК 37 Тема. Вади здоров’я. Порядок слів у простому реченні Мета: – вдосконалювати навички читання та усного мовлення з теми; – формувати навички вживання нових ЛО в ММ і ДМ учнів у лексико-граматичних структурах; – формувати навички групової та парної роботи, відповідальності за доручену справу, колективізму та толерантності; […]...
- Willie’s School UNIT 9. SCHOOL STORIES Lesson 9.1 Willie’s School 1. Speak about your school using these words. There are three floors in our school. Floor Principal’s office Canteen Hall Stairs Entrance Classroom Sports ground 2. Say what you should do and what you should not do in the places from Task 1? We shouldn’t push our […]...
- Бережи здоров’я. Травми та їх лікування І семестр ТЕМА “МЕДИЦИНА. ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ” УРОК 35 Тема. Бережи здоров’я. Травми та їх лікування Мета: – вдосконалювати навички аудіювання, читання, усного та писемного мовлення; – формувати навички вживання ситуативних та тематичних лексичних одиниць у граматичних структурах теми; – виховувати естетичні смаки, культуру поведінки за столом, правила мовного етикету; – розвивати елементи критичного й […]...
- Повторення граматичного матеріалу Мета: узагальнити та систематизувати знання, уміння та навички з тем “Країни та їхні столиці”, “Лондон”; повторити правила уживання означеного та неозначеного артиклів, Present Simple, Past Simple та Present Perfect. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Good morning, dear students! Good morning, teacher! Т. I’ m glad to see you. […]...
- THINGS TO SEE Цілі: вдосконалювати лексичні навички и навички вимови; вдосконалювати навички читання, аудіювання й усного мовлення; розвивати логічне мислення і пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань і повагу до культури інших народів. Procedure 1.Warm-up Match. 1) a tube A) a bus with two levels 2) black cab B) an apartment 3) […]...
- Плавання. Триатлон. Велоспорт II Семестр ТЕМА “СПОРТ” УРОК 57 Тема. Плавання. Триатлон. Велоспорт Мета: – вдосконалювати навички усного мовлення, читання й аудіювання; – ознайомити й навчити вживати граматичні структури з прикметниками та прислівниками; – навчити учнів уживати нові фразеологічні одиниці, давати характеристику; – формувати навички непідготовленого монологічного та діалогічного мовлення за проблемною ситуацією; – розвивати пізнавальний інтерес, аудитивну […]...
- BRUSH UP YOUR GRAMMAR І семестр INTRODUCTION LESSON 4 BRUSH UP YOUR GRAMMAR Цілі: вдосконалювати навички вживання граматичних структур груп simple and Continuous у мовленні, удосконалювати навички усного мовлення, читання й письма; розвивати мовну здогадку; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. PROCEDURE 1. Warm-up Bring some photos of famous people and ask pupils to answer the questions. – Where […]...
- Summer Travel Summer Travel P. 4-5 Grammar Smart Present Perfect and Past Indefinite. Ex.1, p.4-5 1. We have just come home. 2. My friend has already left for Kyiv. 3. I got a letter from my cousin yesterday. 4. I watched that comedy a month ago. 5. I have never been to Paris. 6. We attended a […]...
- Lesson 7 Unite 7. Ukraine. Kyiv Lesson 7. 1. Read the advertisements and choose the place to visit. Explain your choice. Example. Ann: I love drawing. So when there is an art exhibition in my city, I usually go there. This weekend I’m going to the Lavra Gallery to see the paintings by modern artists. 2. Read […]...
- Це цікаво знати. Екскурсія містом II Семестр ТЕМА “ЛОНДОН І КИЇВ” УРОК 88 Тема. Це цікаво знати. Екскурсія містом Мета: – формувати лексичні та мовленнєві навички учнів з теми; – вдосконалювати навички читання, аудіювання та усного мовлення; – розвивати комунікативні здібності учнів, елементи аналітичного та критичного мислення; – виховувати вміння давати суб’єктивну та об’єктивну оцінку. ХІД УРОКУ I. Організація класу. […]...
- Контроль навичок усного мовлення II Семестр ПОВТОРЕННЯ УРОК 98 Тема. Контроль навичок усного мовлення Мета: – проконтролювати рівень набутих знань, умінь і навичок усного мовлення з вивчених протягом семестру тем; – проконтролювати учнівські вміння роботи зв’язне повідомлення за певною ситуацією, без попередньої підготовки підтримувати спілкування в межах вивченої тематики; – прищеплювати повагу до навчання, розвивати самостійне мислення. ХІД УРОКУ […]...
- TRAVELLING IS II семестр UNIT 5. ON THE MOVE LESSON 57 TRAVELLING IS COOL! Цілі: вдосконалювати навички усного мовлення, читання й аудіювання, систематизувати лексичний матеріал з теми, розвивати мовленнєву реакцію учнів; виховувати доброзичливе ставлення до співрозмовника. PROCEDURE 1. Warm-up Brainstorm all words connected with the following key words: sea, air, road, street, city. Example: sea-ship, voyage, beach, […]...
- LET’S GO SIGHTSEEING II семестр UNIT 6. AROUND THE WORLD LESSON 64 LET’S GO SIGHTSEEING Цілі: формувати навички вживання нових лексичних одиниць; удосконалювати навички читання, аудіювання й усного мовлення; розвивати мовленнєву реакцію й пізнавальні інтереси учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. PROCEDURE 1. Warm-up Put the following sentences in the correct order. Then read the dialogue with […]...
- Літній табір відпочинку. Огляд визначних місць І семестр ТЕМА “ПОВТОРЕННЯ. ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК” УРОК 3 Тема. Літній табір відпочинку. Огляд визначних місць Мета: – вдосконалювати навички читання та усного мовлення; – практикувати учнів у ММ і ДМ за проблемними ситуаціями, розвивати логічне та аналітичне мислення; – формувати навички непідготовленого усного мовлення; – розвивати пізнавальний інтерес, аудитивну пам’ять та увагу. ХІД УРОКУ I. […]...
- Кому потрібен чистий будинок? II Семестр ТЕМА “ДОМАШНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА СІМЕЙНІ ТРАДИЦІЇ” УРОК 75 Тема. Кому потрібен чистий будинок? Мета: – вдосконалювати навички читання, вживання ЛО у ММ учнів; – формувати мовні навички з вживання модальних дієслів; – формувати мовні навички під час обговорення проблемних завдань; – вчити учнів самостійно і критично оцінювати події та явища навколишнього середовища. ХІД […]...
- Lesson 2. Places of Interest Unit 4. LEISURE TIME Lesson 2. Places of Interest Vocabulary Ex.1, p. 153 1-f, 2-i, 3-e, 4-h, 5-g, 6-c, 7-a, 8-b, 9-d Ex. 4, p. 161 1. founded 2. capital 3. tours 4. cathedral 5. statue 6. place of interest 7. architect 8. popular 9. worth 10. monuments Grammar 1. said, had never been 2. […]...
- Корисна інформація про їжу І семестр ТЕМА “ЇЖА. ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ. ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ” УРОК 27 Тема. Корисна інформація про їжу Мета: – активізувати й закріпити тематичні ЛО; – вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення; – практикувати учнів у ММ та ДМ за проблемними ситуаціями; – навчати систематизувати одержану інформацію; – розвивати логічне та аналітичне мислення. ХІД УРОКУ I. Організація […]...
- We Are in Fleet Street І семестр UNIT 1. MASS MEDIA: THE PRESS УРОК 5 Тема. We Are in Fleet Street Мета: формувати лексичні навички з нової теми; вдосконалювати навички читання, усного мовлення; практикувати в уживанні нових лексико-граматичних структур у словосполученнях та реченнях з теми; навчити учнів уживати нові ЛO з використанням зорових лексичних опор; розвивати логічне мислення, спостережливість та […]...
- Мистецтво: спосіб самовираження чи засіб розваги? Мета: Розширити кругозір учнів, поглибити їх знання про англійські галереї. Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів. Удосконалювати навички читання. Розвивати навички письма. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати усвідомлення важливості впливу мистецтва на естетичний розвиток людини. Обладнання: Підручник, дошка, картки, картина, робочий зошит. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Прив і тання. Т: How are […]...
- Lessons 8-9 Unit 2. Shopping Lessons. 8-9. 1. Ann and Dan are in London. They want to buy some souvenirs for their family and friends. Look at the photos and say what they can buy in these shops. Hamley’s Mystical Fairies Forbidden Planet Hope and Greenwood Shop 2. Look through the texts (1-4) on page 49. Say […]...
- Найвідоміші магазини Великої Британії Мета: продовжувати збагачувати лексико-граматичні знання учнів з теми “Магазини і покупки”; розширити кругозір учнів; продовжувати ознайомлювати з найвідомішими магазинами Великої Британії; розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, читання, перекладу тексту на слух та письма; виховувати толерантне ставлення до співрозмовника. Обладнання: підручник, матеріали до завдань, мультимедійна презентація. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання T. Good morning, […]...
- WRITING REPORTS Цілі: формувати навички письма; вдосконалювати навички усного мовлення, читання; розвивати культуру спілкування й мовленнєву реакцію учнів; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1.Warm-up 1) Would you like to eat at a different restaurant every night for the rest of your life? 2) Have you ever complained about the food or service in a restaurant? […]...