Доручення. Розписка

Урок № 22

ЗВ’ЯЗНЕ МОВЛЕННЯ

Тема. Доручення. Розписка

Мета: закріпити та систематизувати знання учнів про особливості ділового спілкування та офіційно-ділового стилю, ознайомити із призначенням та формою вказаних ділових паперів, навчати складати їх за зразком.

Обладнання: підручник.

ХІД УРОКУ

I. Повідомлення мети і завдань уроку.

II. Вивчення нового матеріалу.

V Робота з підручником.

Виконання вправ 330 (читання мовчки), 335.

III. Виконання вправ на закріплення вивченого.

V Самостійна робота.

Скориставшись

поданим у вправі 336 зразком, скласти одне з таких доручень:

Бабуся-пенсіонерка доручає онукові-школяреві одержати в поштовому відділенні належну їй пенсію за останні два місяці;

Одинадцятикласник доручає товаришеві одержати у шкільній бухгалтерії належну йому платню за роботу в ремонтній шкільній бригаді в літній канікулярний період.

IV. Вивчення нового матеріалу.

V Робота з підручником.

Виконання вправи 344 (читання мовчки).

V. Виконання вправ на закріплення вивченого.

V Самостійна робота.

Скориставшись поданим у вправі 344 зразком, скласти одну з таких розписок:

Про отримання одинадцятикласниками

п’яти електрогітар та ударної установки у завгоспа школи для репетицій випускного вечора строком на місяць;

Про отримання одинадцятикласником у вчителя фізкультури штанги (ковзанів, волейбольного м’яча) для індивідуальних тренувань терміном на два тижні;

Про одержання одинадцятикласником у вчителя інформатики маніпулятора “миша” для особистих потреб строком на десять днів.

VI. Підведення підсумків уроку.

VII. Домашнє завдання.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...


Ви зараз читаєте: Доручення. Розписка