Musical Instruments. Grammar Revision
II Семестр
UNIT 4. LISTENING TO MUSIC
УРОК 46
Тема. Musical Instruments. Grammar Revision
Мета: вдосконалювати навички читання, аудіювання й писемного мовлення, вживання лексичних одиниць у непрямій мові; сприяти розвитку самостійного мислення, елементів аналізу й самоаналізу, спостережливості й уваги; розвивати комунікативні здібності учнів.
ХІД УРОКУ
I. Організація класу. Привітання
II. Підготовка до іноземного мовлення
Фонетична й мовленнєва зарядка.
III. Основна частина уроку
A) Ex. 9, p. 95 – Put the verbs in brackets into the correct tense form and voice:
–
– Were told
– Are checked
– Is mentioned
– Was not allowed
– Was shown
B) Ex. 1, p. 96 – Work in pairs. Read and choose the correct item to complete the sentences.
– Jazz started among slaves from West Africa.
– A popular type of music in which the words are spoken is called rap.
– The music of Bach, Beethoven and Mozart is called classical music.
– Traditional music played by the ordinary people is called folk music.
Listen (p. 252) and check your answers.
C) Ex. 2, p. 96 – Work in pairs. Take turns to ask and answer the questions. Add information. Speak using the example of Ex. 2, p. 96.
D) Ex. 3, p. 97 – Listen and repeat the names of the musical instruments.
E) Look at the pictures again and write the names of instruments under the correct heading.
– Stringed instruments: instruments that have strings;
– Wind instruments: instruments that we blow;
– Percussion instruments: instruments that we
– Keyboard instruments: instruments that have keys.
Compare in list with each other.
F) Ex. 4, p. 98 – Read what children say about the musical instruments they play. Match their stories to the photos.
Read the statements and say what musical instrument it is.
G) Grammar: Reported Speech / Statements.
– “I’ll help you”, Steve says to me.
– Steve savs that he will help me.
– He tells me that he will help me.
– “I’ll help my parents about the house”, Helen says.
– Helen says that she will help her parents about the house.
H) Ех. 5, р. 99 – Report the sentences of Ex. 4a on p. 98 into the reported statements. Use the notes from the table given above.
“FLIGHT OF ICARUS”
By “Iron Maiden”
Now the crowd breaks and a young boy appears,
Look the old man in his eyes
As he spreads his wings and shouts at the crowd,
“In the name of God, my father, I fly!”
His eyes seem so glazed
As he flies on the wings of a dream,
Now he knows his father betrayed,
Now his wings burn to ashes, to ashes, his grave.
Fly on your way like an eagle,
Fly as high as the sun,
On your wings like an eagle,
Fly and touch the sun!
IV. Завершальна частина уроку
Домашнє завдання
Ех. 8, р. 99.
Підсумки уроку
Учитель підбиває підсумки уроку й оцінює роботу учнів.
Related posts:
- Project Work. Grammar Revision. Music in Our Life II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 51 Тема. Project Work. Grammar Revision. Music in Our Life Мета: формувати лексичні навички з нової теми; вдосконалювати навички читання, усного мовлення; практикувати в уживанні нових лексико-граматичних структур у словосполученнях та реченнях з теми; навчити учнів уживати нові JIO з використанням зорових лексичних опор; розвивати логічне мислення, […]...
- Music Lessons. Grammar Revision II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 47 Тема. Music Lessons. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; практикувати учнів у ММ і ДМ за проблемними ситуаціями, розвивати логічне й аналітичне мислення; формувати навички непідготовленого усного мовлення; розвивати пізнавальний інтерес, аудитивну пам’ять та увагу. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка […]...
- Famous Composers. Jigsaw Reading. Grammar Revision II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 50 Тема. Famous Composers. Jigsaw Reading. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; формувати навички конкретного й логічного висловлювання з використанням вивчених лексико-граматичних структур; повторити граматичні структури часів Present і Past Simple, уживання фраз наповнення; розвивати аналітичне та критичне мислення, елементи аналізу й самоаналізу. ХІД […]...
- The Mystery of Music. Grammar Revision II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 44 Тема. The Mystery of Music. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення з опорою на вивчені лексико-граматичні структури; продовжувати формувати навички непідготовленого усного мовлення за проблемними ситуаціями; розвивати спостережливість, уяву й естетичне сприйняття навколишнього середовища; сприяти розвитку логічного і критичного мислення, інтересу до поставлених […]...
- Project Presentation. Grammar Revision II Семестр UNIT 3. BOOKS AND WRITERS УРОК 41 Тема. Project Presentation. Grammar Revision Мета: перевірити рівень учнівських знань, умінь і навичок з читання; навчити учнів самостійного виконання завдань тестового характеру, правильного вибору комунікативних завдань, реально оцінювати рівень власних знань; прищеплювати повагу до навчання, розвивати елементи логічного й аналітичного мислення під час виконання контрольних тематичних […]...
- School in the News. Grammar Revision І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 26 Тема. School in the News. Grammar Revision Мета: активізувати й закріпити тематичні ЛО; вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення; практикувати учнів у ММ та ДМ за проблемними ситуаціями; навчати систематизувати здобуту інформацію; розвивати логічне й аналітичне мислення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до […]...
- Primary and Secondary Education in Ukraine. Grammar Revision І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 21 Тема. Primary and Secondary Education in Ukraine. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички писемного й усного мовлення з уживанням лексико-граматичних структур Present і Past Simple Active; формувати навички вживання граматичних структур; виховувати увагу, уміння чітко виконувати інструкції вчителя; розвивати спостережливість, мовну здогадку, елементи аналізу й самоаналізу. ХІД УРОКУ […]...
- My Studies at School, Grammar Revision І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 17 Тема. My Studies At School, Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання, усного й писемного мовлення з теми; формувати навички вживання ситуативної лексики в лексико-граматичних структурах Present Simple, Past Simple Tense / conditional sentences; вчити учнів логічного висловлювання під час виконання проблемних завдань; розвивати фантазію, уяву, відчуття реальності, […]...
- This is the Way We Live. Project Work. Grammar Revision II Семестр UNIT 5. THE UK AND UKRAINE УРОК 64 Тема. This is the Way We Live. Project Work. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; формувати навички конкретного й логічного висловлювання з використанням вивчених лексико-граматичних структур; повторити граматичні структури, вживання фраз наповнення; розвивати аналітичне та критичне мислення, елементи аналізу й самоаналізу. ХІД […]...
- How You Get to Know the News. Grammar Revision І семестр UNIT 1. MASS MEDIA: THE PRESS УРОК 7 Тема. How You Get to Know the News. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички аудіювання, читання, ММ та ДМ; формувати навички вживання нових ЛO в усному мовленні учнів у граматичних структурах; навчити учнів самостійного непідготовленого висловлювання з теми з використанням мовленнєвих штампів; сприяти розвитку самостійного мислення, […]...
- News Services. Grammar Revision І семестр UNIT 1. MASS MEDIA: THE PRESS УРОК 9 Тема. News Services. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення з теми; формувати навички вживання нових ЛО в ММ і ДМ учнів у лексико-граматичних структурах; формувати навички групової та парної роботи, відповідальності за доручену справу, колективізму та толерантності; сприяти розвитку аналітичного та критичного […]...
- Grammar Revision Unit 1. My Family and Friends Lesson 9. Grammar Revision 1. a) Work in pairs. Take turns to ask and answer the questions in the table on page 25. Add information. B) Speak in class. Tell your classmates about your friend’s relatives. Example: A: How many relatives have you got? В: I have got two […]...
- Navigating the Newspaper. Grammar Revision І семестр UNIT 1. MASS MEDIA: THE PRESS УРОК 11 Тема. Navigating the Newspaper. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення з теми; формувати навички вживання ситуативної лексики у граматичних структурах Past Simple Tense / irregular verbs; навчити учнів правильного вживання розповідних, заперечних та питальних лексико-граматичних структур у Past Simple Tense; практикувати […]...
- Home Reading. “In the School Orchestra” II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 53 Тема. Home Reading. “In the School Orchestra” Мета: вдосконалювати навички читання, ММ та ДМ; формувати навички вживання нових ЛО в усному мовленні учнів у граматичних структурах; навчити учнів самостійного непідготовленого висловлювання з теми з використанням мовленнєвих штампів; сприяти розвитку самостійного мислення, кмітливості; виховувати повагу до однокласників, […]...
- Planning the School Newspaper. Grammar Revision І семестр UNIT 1. MASS MEDIA: THE PRESS УРОК 14 Тема. Planning the School Newspaper. Grammar Revision Мета: вдосконалювати навички аудіювання, читання та усного мовлення з теми “Подорож до інших планет”; формувати навички вживання нової ситуативної лексики у граматичних структурах Active and Passive; формувати навички теоретичного та практичного виконання завдань проблемно-пошукового характеру; сприяти розвитку навичок […]...
- Learn to talk about your parents Lessons 6-8 Learn to talk about your parents Word Box Communication Box Music hall Office Musician Manager To play the piano I say, … Where is your… now? Wow! What does your… do? How interesting! 1. Look and say where the parents work. Example: The girl’s mum works in the hospital. 2. Listen and repeat. […]...
- Thematic Evaluation 4. “Music” II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 54 Тема. Thematic Evaluation 4. “Music” Мета: вдосконалювати навички аудіювання, читання й усного мовлення; формувати навички вживання нових ЛО в усному мовленні учнів у граматичних структурах Present і Past Simple Tenses; навчити учнів правильного вживання англійських модальних дієслів і фраз наповнення; сприяти розвитку логічного та критичного мислення; […]...
- Music Styles. Talking about Music II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 45 Тема. Music Styles. Talking about Music Мета: вдосконалювати навички писемного й усного мовлення з вивчених тематичних лексико-граматичних одиниць; закріпити вивчений лексико-граматичний матеріал на письмі; практикувати учнів у ММ за проблемними ситуаціями; розвивати комунікативні здібності учнів, елементи логічного та критичного мислення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання […]...
- Reserved Lesson. Grammar Recapitulation І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 32 Тема. Reserved Lesson. Grammar Recapitulation Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення, вживання ЛO у граматичних структурах; розвивати комунікативні здібності учнів; сприяти розвитку самостійного мислення, вміння робити висновки, узагальнення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка до іноземного мовлення Фонетична й мовленнєва зарядка. III. Основна частина […]...
- At the Concert. Favourite Melodies. Present Perfect Passive II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 49 Тема. At the Concert. Favourite Melodies. Present Perfect Passive Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; практикувати учнів у ММ і ДМ за проблемними ситуаціями, розвивати логічне й аналітичне мислення; формувати навички непідготовленого усного мовлення; розвивати пізнавальний інтерес, аудитивну пам’ять та увагу. ХІД УРОКУ I. Організація […]...
- HOBBIES AND INTERESTS Unit 2 TIME FOR LEISURE Lesson 2 HOBBIES AND INTERESTS READING 1 Read and name the boys’ unusual hobbies. I am Oleh Kryvoshapko. And I am at our School Hobby Fair today. We can learn a lot about likes and interests of our schoolchildren here. The pupil of the 5th form, Petro Doroshenko, has got […]...
- At the Concert. A Concert Review II Семестр UNIT 4. LISTENING TO MUSIC УРОК 48 Тема. At the Concert. A Concert Review Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; практикувати учнів у ММ і ДМ за проблемними ситуаціями, розвивати логічне й аналітичне мислення; формувати навички непідготовленого усного мовлення; розвивати пізнавальний інтерес, аудитивну пам’ять та увагу. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання […]...
- After Classes Activities of Pupils. Grammar: Sentences with the Conjunctions if/unless І семестр UNIT 2. SCHOOL LIFE УРОК 25 Тема. After Classes Activities of Pupils. Grammar: Sentences with the Conjunctions if / unless… Мета: вдосконалювати навички аудіювання, читання й усного мовлення з теми; формувати навички вживання нової ситуативної лексики у граматичних структурах; формувати навички теоретичного та практичного виконання завдань проблемно-пошукового характеру; сприяти розвитку навичок логічного й […]...
- Stories, Stories and Stories II Семестр UNIT 3. BOOKS AND WRITERS УРОК 33 Тема. Stories, Stories and Stories… Мета: вдосконалювати лексико-граматичні навички учнів з теми; навчити учнів правильно вживати нові ЛO у власних словосполученнях, реченнях, мовленнєвих штампах; розвивати навички непідготовленого ММ і ДМ, вміння вести обговорення та дискусії за проблемними завданнями. ХІД УРОКУ I. Організація класу. Привітання II. Підготовка […]...
- Заняття розпочинаються Lesson 5. Заняття розпочинаються Мета: – навчальна, презентувати новий лексичний матеріал за темою “Шкільне життя”, практикувати мовні засоби за темою “Шкільне життя”, формування навичок вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного монологічного мовлення, збільшення обсягу знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчається, вдосконалення умінь будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно […]...
- Ukrainians and Ukraine. The Use of Articles II Семестр UNIT 5. THE UK AND UKRAINE УРОК 63 Тема. Ukrainians and Ukraine. The Use of Articles Мета: вдосконалювати навички читання, ММ і ДМ; формувати навички вживання нових ЛО в усному мовленні учнів у граматичних структурах; навчити учнів самостійного непідготовленого висловлювання з теми з використанням мовленнєвих штампів; сприяти розвитку самостійного мислення, кмітливості; виховувати повагу […]...
- HOME READING. THE ANT AND THE GRASSHOPPER І семестр UNIT 1. WE NEED INFORMATION LESSON 14 HOME READING. THE ANT AND THE GRASSHOPPER Цілі: вдосконалювати навички читання, мовлення, уживання в мовленні граматичної структури Past simple і модальних дієслів; формувати лексичні навички; розвивати логічне мислення. PROCEDURE 1. Warm-up 1) What is the story about? 2) What are the main characters? 3) Do you […]...
- Teenage Leisure. Favourite Pastime II Семестр UNIT 5. THE UK AND UKRAINE УРОК 56 Тема. Teenage Leisure. Favourite Pastime Мета: формувати навички вживання тематичних ЛО в усному мовленні учнів у граматичних структурах; навчити учнів правильного вживання мовленнєвих штампів; практикувати в непідготовленому ММ і ДМ за проблемними завданнями; вдосконалювати навички аудіювання, читання й усного мовлення з теми; розвивати спостережливість, кмітливість […]...
- Lesson 68 Unit 7 MY SCHOOL Lesson 68 1. Work in pairs. Ask and answer the questions. I. A: What’s your full name? B:_________________________________ A: Where were you born? B:_________________________________ A: What country are you from? B:_________________________________ A: Where do you live? B:_________________________________ A: How old are you? B:_________________________________ II. A: What days do you go to […]...
- Тепер ти можеш Lesson 10. Тепер ти можеш… Мета: – навчальна, активізувати та закріпити вивчений лексико-граматичний матеріал, вдосконалювати вміння та навички аудіювання, читання, письма, усного мовлення, реагувати вербально назапитання, які вимагають як простих так і складних відповідей, формувати в учнів комунікативну компетенцію, розвивати та удосконалювати вживання та написання речень у минулому неозначеному часі, вживання правильних та неправильних дієслів; […]...
- Lesson 66 Unit 7 MY SCHOOL Timetable /ˈtaɪmˌteɪb(ə)l/ Розклад Subject / ˈsʌbʤɪkt / Предмет Homework /ˈhəʊmˌwɜːk/ Домашне Завдання Lesson/class /ˈlɛsn///klɑːs/ Урок/заняття To attend /əˈtɛnd/ Відвідувати (школу, урок) To count /kaʊnt/ Рахувати To do sums Розв’язувати задачі To play musical Грати на музичному Instrument Інструменті Favourite /ˈfeɪvərɪt/ Улюблений Daybook /ˈdeɪbʊk/ Щоденник Lesson 66 1. Listen, read and remember […]...
- Lesson 70 Unit 7 MY SCHOOL Lesson 70 1. Act out short dialogues and make up similar ones. 1. A: We made up sentences and read the text at the English lesson. B: What did you do? 2. A: Mark has never known his timetable. B: Right. But now he attends every lesson every day. 3. A: […]...
- Цікавий світ тварин Lesson 9. Цікавий світ тварин Мета: – навчальна, ознайомити з новими лексичними одиницями, активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, розвивати вміння та навички читання, письма, усного монологічного та діалогічного мовлення, збільшення обсягу знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчається, вдосконалення умінь будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно цій специфіці; – розвиваюча: розвивати логічне мислення, увагу […]...
- REVISION Цілі: вдосконалювати навички усного мовлення, аудіювання, письма и читання; навички вживання нових лексичних одиниць; розвивати логічне мислення; виховувати відповідальне ставлення до своїх обов’язків. Procedure 1.Warm-up Vocabulary revision You don’t need anything except a blackboard and a few pieces of paper. Divide the class into teams of 5 kids and seat each team around a desk. […]...
- Мої дідусь та бабуся Unit 1. MY FAMILY AND FRIENDS Lesson 6 Тема. Мої дідусь та бабуся Мета: Навчальна: презентувати новий граматичний і лексичний матеріал за темою “Моя сім’я”; практикувати лексичні одиниці за темою “Знайомство”; “Указові займенники”; Розвивальна: розвивати навички аудіювання, спонтанні відповіді на запитання та швидку реакцію; розвивати міжособове спілкування в парі, групі; розвивати комунікативні здібності; Виховна: виховувати […]...
- Lesson 1-2. Look back Unit 1. IN AND OUT OF SCHOOL Lesson 1-2. Look back Ex. 2, p. 35 Yesterday we visited a new school that was opened up in our town. All the pupils wear green uniform there. But they needn’t wear it after classes. Extra school activities usually start at 3 o’clock in the afternoon. Lots of […]...
- VOTING IN UKRAINE Цілі: вдосконалювати лексичні навички й навички читання; вдосконалювати навички аудіювання й говоріння; розвивати логічне мислення; виховувати повагу до законів і зацікавленість у розширенні своїх знань. Procedure 1.Warm-up 1) What is the minimum voting age in your country? 2) Who represents you in your local and national government? 3) How long is the term of elected […]...
- Спорт II Семестр ТЕМА “СПОРТ” УРОК 50 Тема. Спорт – основа здоров’я. Енергетичні рівні спортсмена Мета: – вдосконалювати навички усного мовлення, читання та аудіювання; – навчити вживати ситуативну лексику, фрази наповнення та мовленнєві штампи; – практикувати учнів в усному мовленні за проблемними ситуаціями, розвивати критичне й логічне мислення, елементи аналізу та самоаналізу; – виховувати пізнавальний інтерес […]...
- The Land of Great Britain. Articles. Reported Statements II Семестр UNIT 5. THE UK AND UKRAINE УРОК 60 Тема. The Land of Great Britain. Articles. Reported Statements Мета: вдосконалювати навички читання й усного мовлення; практикувати учнів у ММ і ДМ за проблемними ситуаціями, розвивати логічне й аналітичне мислення; формувати навички непідготовленого усного мовлення; розвивати пізнавальний інтерес, аудитивну пам’ять та увагу. ХІД УРОКУ I. […]...
- Моє улюблене заняття. Теперішній простий час (повторення) І семестр ТЕМА “ПОВТОРЕННЯ. ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК” УРОК 4 Тема. Моє улюблене заняття. Теперішній простий час (повторення) Мета: – вдосконалювати навички читання та усного мовлення; – формувати навички конкретного та логічного висловлювання з використанням вивчених лексико-граматичних структур; – повторити граматичні структури часів Present і Past Simple, вживання фраз наповнення; – розвивати аналітичне та критичне мислення, елементи […]...