Родина

Урок 13

Тема. Родина

Мета:

– Навчати монологічного й діалогічного мовлення.

– Ознайомити з новими ЛО, ознайомити з літерами Іі, J j

– Повторити й активізувати лексичний матеріал теми.

– Розвивати вміння сприйняття тексту на слух, розвивати навички письма та комунікативні здібності учнів

– Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови..

– Виховувати культуру спілкування.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1.Привітання.

Т: Good morning, children! How are you?

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні на уроці ви вивчите нові слова, новий віршик, та дві наступні літери англійського алфавіту.

Let’s start our lesson. Почнемо наш урок.

Уведення в іншомовну атмосферу.

Вивчення вірша “Family Alphabet”.

FAMILY ALPHABET A and В and C and D

I so love my family. D and E, D and E My dear, dear family G and H and I and J I love them every day. D and E, D and E My dear, dear family.

Учні повторюють слова вірша за вчителем, а потім хором розповідають,

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Вивчення літер англійської абетки: Іі, Jj.

1) Впр. 1 (с. ЗО).

Т: Подивіться на сторінку ЗО (показує відповідну сторінку). Ви бачите дві літери англійського алфавіту.

Listen

to the song and say these letters. Послухайте пісню і назвіть їх.

Учні слухають фонетичну пісню і називають літери.

Т: Тож ми бачимо літеру Іі (указує) та IGUANA – ігуану (указує); а також літеру

J І (указує) та JAGUAR – ягуара (указує).

Слово IGUANA починається а І,- a JAGUAR – з J.

2) Впр. 2 (с. ЗО).
Гра “Air Writing”.

Учитель демонструє на дошці написання Іі, Jj. Учні в повітрі нібито “пишуть” ці літери. Після цього ведучий (спочатку вчитель, а потім один з учнів) “пише” в повітрі одну з вивчених літер англійського алфавіту, а решта учнів називає її.

3) Впр. З (с. 31).

Учні поєднують зображення тварин із літерами, з яких починаються назви цих тварин, потім вимовляють ці слова і літери.

Письмо. РЗ, впр. З (с, 25).

Учні самостійно прописують літери Іі, Jj та знаходять їх у рядах літер. Учи1: перевіряє охайність виконання завдання, переміщуючись класом.

3. Фонетична зарядка.

Вивчення скоромовки “From the Theatre to the Cinema”. Учитель нагадує, як правильно вимовляти звуки.

Потім учні слухають скоромовку “From the Theatre to the Cinema” у виконанні вчителя. Після цього хором повторюють текст скоромовки за вчителем.

From the theatre То the cinema, From the cinema To the theatre.

4. Активізація ЛО теми.

1)Гра з м’ячем

Гра “Family Picture”.

Учні на окремих аркушах паперу зображують когось із членів своєї родини. Потім по черзі виступають у ролі ведучого: демонструють свої малюнки класові. Інші учні ставлять загальні запитання, намагаючись здогадатися, кого з членів своєї родини намалював ведучий:

Is this your mother/sister/grandmother?

2) РЗ, впр. 1 (с. 24).

Учні розфарбовують малюнок і в парах інсценують діалог, що йому відповідає. Учитель стежить за правильністю вимови слів.

3) РЗ, вир. 2 (с. 24).

Учні самостійно домальовують портрети, а потім називають членів родини Бена.

4. Вивчення пісні. Впр. 4 (с 31).

Учні слухають пісню, потім повторюють її слова за вчителем і хором співають.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями.

Т: Які слова, пов’язані з родиною, ви запам’ятали? Які нові літери вивчили?

Які слова з них починаються?

2. Закінчення уроку.

Т: Goodbye, children! Ps: Goodbye, teacher!


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...


Ви зараз читаєте: Родина