Слідкуй за своїм здоров’ям
ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я
UNIT 9. HE>
УРОК 99 (4)
Підтема: Слідкуй за своїм здоров’ям.
Мета: Увести й відпрацювати новий лексичний матеріал.
Формувати навички усного мовлення.
Розвивати комунікативні здібності учнів.
Тренувати учнів у письмі.
Формувати позитивне ставлення до зміцнення здоров’я.
Виховувати бажання дотримуватися здорового способу життя.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (НО).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting
1. Привітання і повідомлення теми та мети уроку.
Т: Hello, boys and girls! Our topic today is “Take Care of Your He>
Check on Homework
2. Перевірка домашнього завдання.
РЗ, впр. 2 (c. 97).
Кілька учнів по черзі читають свої відповіді на запитання вправи. Учитель контролює правильність граматичної будови речень і виправляє помилки у разі їх наявності.
Warming up
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Учні працюють у парах: протягом 3-5 хвилин знаходять слова й співвідносять їх із малюнками, які подано у картках. По закінченні роботи вчитель просить одну пару прочитати виконане завдання вголос.
HO:
WHICH MEDICINE?
These six people
A has got a _______, so Number___ is the best medicine.
В has got a_______ , so Number___ is the best medicine.
C has got a_______ , so Number___ is the best medicine.
D has got a _______, so Number___ is the best medicine.
E has got a_______ , so Number___ is the best medicine.
F has got a _______, so Number ___ is the best medicine.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Vocabulary Practice
1. Розширення словникового запасу учнів.
1) РЗ, впр. 1 (с. 97).
Учні в робочих зошитах записують слова, потім ланцюжком читають їх.
2) New Vocabulary (с. 135).
Учні хором промовляють слова та словосполучення за вчителем.
Reading
2. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 134).
1) Етап підготовки до читання.
Т: Now you will work in groups of four. Read the text of exercise 1 on page 134. Then discuss it in your group answering questions of exercise 2 on page 135.
2) Етап читання.
Учні в групах по черзі читають текст, знаходять відповіді на запитання впр. 2 (с. 135).
3) Етап перевірки розуміння змісту прочитаного тексту.
А) Впр. 2 (с. 135).
Бесіда в режимі Т Class.
Б) РЗ, впр. 2 (с. 97).
Робота в групах. Учні пишуть листівку, вживаючи модальне дієслово should. Час виконання – 5-7 хвилин. Потім представники різних груп читають свої листівки.
Writing
3. Розвиток умінь писемного мовлення.
Впр. 3, 4 (с. 135).
Учитель пропонує більш успішним учням виконати впр. 4 (с. 135), іншим – впр. 3 (с. 135) і по закінченні роботи збирає зошити на перевірку.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework
1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 3. (с. 98), написати “Рецепт здоров’я” з опорою на впр. 1 (с. 134).
Summarizing
2. Підведення підсумків уроку.
Т: Your homework will be to write a recipe of being he>