ЗАКРІПЛЕННЯ НАВИЧОК ПИСЬМА ВИВЧЕНИХ ЛІТЕР. УДОСКОНАЛЕННЯ ВМІННЯ ПИСАТИ ВЕЛИКІ БУКВИ В, З. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНОГО РЕЧЕННЯ. САМОДИКТАНТ
Мета: удосконалювати навички письма вивчених букв; формувати гігієнічні навички письма, вміння виконувати елементарні творчі завдання; вчити списувати з рукописного і друкованого текстів; виховувати самостійність.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
Повторення правил сидіння за партою під час письма
Учні повторюють, як правильно сидіти під час письма, класти зошит на парту, тримати ручку в руці. Учитель пропонує дітям продемонструвати в повітрі рух пальців під час зображення овалів, прямих і вертикальних ліній.
II. ПОВІДОМЛЕННЯ
III. РОБОТА НАД ТЕМОЮ УРОКУ. РОБОТА В ЗОШИТІ (с. 24-25)
1. Переведення друкованої букви в рукописну
– Які друковані букви ви впізнали? Скільки їх?
– Запишіть на дошці відповідні рукописні букви.
Учні аналізують, порівнюють літери з буквами на таблиці “Пиши правильно”. Потім записують букви у зошитах.
2. Гра “Дай ім’я на букву В, З”
– Які імена можуть бути у дітей, якщо вони починаються буквами В і З? Як пишуться імена?
– Назвіть жіночі імена на [з], [з’]. (Зіна, Земфіра, Зоя, Зореслава, Зорянка)
– Назвіть чоловічі імена на [з], [з’]. (Захар, Зіновій,
– Назвіть чоловічі імена на [в], [в’]. (Віктор, Валерій)
– Назвіть жіночі імена на [в], [в’]. (Віолетта, Вероніка)
3. Письмо буквосполучень
– Буквосполучення вг, ве пишуться безвідривно.
4. Гра “Давайте посперечаємося”
Довгий – короткий.
Великий – малий.
Оленка весела, а Назар сумний.
5. Виконання завдання зі знаком питання
1) Порівняння букв В і З.
Привітались на шосе
Буква І та буква З.
Де ж вони? Ну й дивина:
З двох з’явилася – одна,
Їй дали ім’я нове:
Стала літера вже В.
2) Письмо буквосполучень.
– Доберіть слова, що містять подані буквосполучення.
6. Самодиктант
Ваза, зірка, вареник.
7. Перетворення друкованого тексту на рукописний
8. Робота над загадками
– Стало біло навкруги –
Я розтрушую сніги,
Наганяю холоди,
Води сковую в льоди.
В дружбі з дітьми я всіма.
Здогадались? Я – … (зима).
– Сіла пташка на дубку,
Завела своє “ку-ку”!
Стрепенулись їжачок,
Заєць і козулі.
Всіх збудив той голосок,
Пісенька… (зозулі).
– В лісі, в полі, навкруги –
Скрізь у мене вороги.
Часом лізу я у шкоду,
Їм капусту на городах,
Моркву, ріпу, буряки.
Відгадайте, хто такий? (Зайчик)
– Скажіть, малята, що воно за птиця?
Все життя співати в півня вчиться,
Але і досі зна вона всього
Лиш половину пісеньки його. (Зозуля)
– Без ніг біжить, без крил летить. (Вітер)
– Що таке: пливе і ллється,
Часом на камінь дереться,
Як немає – все всихає,
Звір і птаха помирає. (Вода)
IV. ПІДСУМОК УРОКУ
– Які літери ми згадували на уроці?
– Яке завдання сподобалося найбільше?
Related posts:
- УДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК ПИСЬМА ВИВЧЕНИХ БУКВ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З ЦИМИ БУКВАМИ. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНОГО РЕЧЕННЯ. ПИСЬМО В ЗОШИТІ БЕЗ ДРУКОВАНОЇ ОСНОВИ. СПИСУВАННЯ З ДОШКИ ДВОСКЛАДОВИХ РУКОПИСНИХ СЛІВ. ДИКТАНТ ОДНОСКЛАДОВИХ СЛІВ. ВИКОНАННЯ ТВОРЧИХ ПИСЬМОВИХ ЗАВДАНЬ. СПИСУВАННЯ ПРИСЛІВ’Я ІЗ БУКВАРЯ. ЗАПИСУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО СЕБЕ Мета: вдосконалювати вміння писати вивчені букви, слова і речення із цими буквами, списувати друковані речення; вчити писати в зошиті без друкованої основи, списувати з дошки двоскладові рукописні слова, писати під диктування односкладові слова, виконувати творчі письмові завдання, списувати з друкованого тексту; розвивати вміння аналізувати, порівнювати, зіставляти; виховувати культуру письма. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ 1. […]...
- ПОЕЛЕМЕНТНИЙ АНАЛІЗ ВЕЛИКОЇ БУКВИ К. ПОРІВНЯННЯ З ВЕЛИКОЮ РУКОПИСНОЮ БУКВОЮ Н. ПИСЬМО ВЕЛИКОЇ БУКВИ К, СКЛАДІВ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З НЕЮ. ЗАКРІПЛЕННЯ НАВИЧОК ПИСЬМА ВИВЧЕНИХ ВЕЛИКИХ ЛІТЕР Мета: вчити учнів писати велику букву К та поєднувати її з іншими буквами, розрізняти звуки, які вона позначає; розвивати мовлення, вміння аналізувати структуру букв, слів, писати під диктовку; виховувати патріотичні почуття. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Повторення правил сидіння за партою під час письма. II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. РОБОТА НАД НОВИМ МАТЕРІАЛОМ […]...
- АНАЛІЗ СКЛАДОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ ВЕЛИКОЇ БУКВИ Р. ПОРІВНЯННЯ ВЕЛИКИХ БУКВ Р, Г І П. ПИСЬМО ВЕЛИКОЇ БУКВИ Р. ЗАКРІПЛЕННЯ НАВИЧОК ПИСЬМА ВИВЧЕНИХ БУКВ. САМОДИКТАНТ Мета: учити учнів писати велику букву Р, буквосполучення і слова із нею; розвивати мовлення, увагу, пізнавальні можливості дітей; виховувати охайність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ Повторення правил сидіння за партою під час письма, гігієнічних правил письма Учні повторюють, як правильно сидіти під час письма, класти зошит на парту, тримати ручку в […]...
- ПОРІВНЯННЯ ДРУКОВАНИХ І РУКОПИСНИХ, ВЕЛИКИХ І МАЛИХ БУКВ. ЗАКРІПЛЕННЯ НАВИЧОК ПИСЬМА ВИВЧЕНИХ БУКВ. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНИХ СЛІВ, РЕЧЕННЯ. САМОДИКТАНТ. РОЗВИТОК ЗВ’ЯЗНОГО МОВЛЕННЯ Мета: повторити написання друкованих і рукописних, великих і малих літер; закріпити навички списування друкованих слів, речень; розвивати зв’язне мовлення учнів; виховувати охайність, вміння дотримуватися гігієнічних правил письма. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ Розучування скоромовки Чорно, чорно уночі. Чорні очі у сичів. Чорні очі, чорні крила, Чорна тінь усе накрила. Через чорних […]...
- АНАЛІЗ СКЛАДОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ ВЕЛИКОЇ БУКВИ Щ. ПОРІВНЯННЯ ВЕЛИКОЇ БУКВИ Щ З ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ Ш, Ц. ПИСЬМО ВЕЛИКОЇ БУКВИ Щ. ЗАКРІПЛЕННЯ НАВИЧОК ПИСЬМА ВИВЧЕНИХ БУКВ. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНИХ РЕЧЕНЬ. ДИКТАНТ Мета: вчити учнів писати велику букву Щ, поєднувати її з іншими буквами; розвивати мову, вміння визначати звуки [шч], які позначаються однією буквою, зіставляти елементи букв; виховувати пізнавальний інтерес. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Повторення правил сидіння за партою під час письма. II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. РОБОТА НАД НОВИМ МАТЕРІАЛОМ 1. Робота за […]...
- ЗАКРІПЛЕННЯ НАВИЧОК ПИСЬМА ВИВЧЕНИХ ЛІТЕР Мета: закріпити знання учнів про написання вивчених букв, складів та слів з ними; удосконалювати навички звуко-буквеного аналізу; формувати навички письма під диктування; розвивати зв’язне мовлення, граматичну пильність; виховувати старанність, охайність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Гра “Упіймай звук” – Якщо в слові є звук [к] – плесніть у долоні. Їде […]...
- УДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК ПИСЬМА ВИВЧЕНИХ БУКВ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З ЦИМИ БУКВАМИ. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНИХ РЕЧЕНЬ. ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ МІЖ ДРУКОВАНИМИ І РУКОПИСНИМИ ЛІТЕРАМИ. ВИКОНАННЯ ТВОРЧИХ ПИСЬМОВИХ ЗАВДАНЬ Мета: удосконалювати вміння писати вивчені букви, слова і речення із цими буквами, списувати друковані речення; вчити встановлювати відповідності між друкованими і рукописними літерами, виконувати творчі письмові завдання; розвивати вміння аналізувати, порівнювати, зіставляти; виховувати культуру письма. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ 1. Повторення правил сидіння за партою під час письма 2. Повторення гігієнічних правил письма Учні […]...
- ПИСЬМО ВЕЛИКОЇ БУКВИ Д. ПОРІВНЯННЯ ФОРМИ ВЕЛИКОЇ І МАЛОЇ БУКВИ. ПИСЬМО БУКВОСПОЛУЧЕНЬ З ВЕЛИКОЮ БУКВОЮ Д, СЛІВ, РЕЧЕНЬ З НЕЮ. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНОГО РЕЧЕННЯ Мета: вчити учнів писати велику букву Д, порівнювати її з іншими буквами; розвивати мовлення, вміння аналізувати, зіставляти, порівнювати, узагальнювати, візуально визначати правильну форму букви серед інших букв; виховувати уважність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Повторення правил сидіння за партою під час письма. II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. РОБОТА НАД НОВИМ МАТЕРІАЛОМ 1. Робота […]...
- ПОЕЛЕМЕНТНИЙ АНАЛІЗ МАЛОЇ БУКВИ ц. ПОРІВНЯННЯ МАЛОЇ БУКВИ ц З МАЛИМИ БУКВАМИ и, й. ПИСЬМО МАЛОЇ БУКВИ ц. ПИСЬМО СКЛАДІВ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З МАЛОЮ БУКВОЮ ц. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНОГО РЕЧЕННЯ Мета: вчити учнів писати малу букву ц; розвивати мовлення, вміння аналізувати структуру букви, визначати відомі й нові елементи, з’єднувати букви в складах, словах; вчити складати розповідь за малюнком; розвивати навички самоконтролю; виховувати охайність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Повторення правил сидіння за партою під час письма. II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. РОБОТА НАД […]...
- ПОЕЛЕМЕНТНИЙ АНАЛІЗ ВЕЛИКОЇ БУКВИ Ц. ПОРІВНЯННЯ ВЕЛИКОЇ БУКВИ Ц З ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ И, Й. ПИСЬМО ВЕЛИКОЇ БУКВИ Ц, СКЛАДІВ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З НЕЮ. ЗАКРІПЛЕННЯ НАВИЧОК ПИСЬМА ВЕЛИКОЇ БУКВИ Ш Мета: вчити учнів писати велику букву Ц, склади, слова з нею; закріплювати вміння писати малу букву ц, велику букву Ш; вдосконалювати вміння списувати з рукописного тексту; виховувати охайність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Повторення правил сидіння за партою під час письма. II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. РОБОТА НАД НОВИМ МАТЕРІАЛОМ 1. Робота за […]...
- УДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК ПИСЬМА ВИВЧЕНИХ БУКВ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З ЦИМИ БУКВАМИ. ПОВТОРЕННЯ НАПИСАННЯ БУКВ Ф, І, Ї, Я, Р, Л, Д, К, Н Мета: вдосконалювати вміння писати вивчені букви, слова і речення із цими буквами; повторити написання букв Ф, І, Ї, Я, Р, Л, Д, К, Н; вчити виконувати творчі письмові завдання; розвивати вміння аналізувати, порівнювати, зіставляти; виховувати культуру письма. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ 1. Повторення правил сидіння за партою під час письма 2. Повторення гігієнічних правил […]...
- УДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК ПИСЬМА ВИВЧЕНИХ БУКВ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З ЦИМИ БУКВАМИ. ПОВТОРЕННЯ НАПИСАННЯ БУКВ Шш, Гг, Пп, Тт. ВИКОНАННЯ ТВОРЧИХ ПИСЬМОВИХ ЗАВДАНЬ Мета: вдосконалювати вміння писати вивчені букви, слова і речення із цими буквами; повторити написання букв Шш, Гг, Пп, Тт; вчити виконувати творчі письмові завдання; розвивати вміння аналізувати, порівнювати, зіставляти; виховувати культуру письма. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ 1. Повторення правил сидіння за партою під час письма 2. Повторення гігієнічних правил письма Учні повторюють, як правильно […]...
- УДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК ПИСЬМА ВИВЧЕНИХ БУКВ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З ЦИМИ БУКВАМИ. ВИКОНАННЯ ТВОРЧИХ ПИСЬМОВИХ ЗАВДАНЬ. ПИСЬМО В ЗОШИТІ БЕЗ ДРУКОВАНОЇ ОСНОВИ Мета: вдосконалювати вміння писати вивчені букви, слова і речення із цими буквами; вчити виконувати творчі письмові завдання, писати в зошиті без друкованої основи; розвивати вміння аналізувати, порівнювати, зіставляти; виховувати культуру письма. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ 1. Повторення правил сидіння за партою під час письма 2. Повторення гігієнічних правил письма Учні повторюють, як правильно сидіти […]...
- ЗАКРІПЛЕННЯ НАВИЧОК ПИСЬМА ВИВЧЕНИХ БУКВ. ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ МІЖ ВИВЧЕНИМИ ВЕЛИКИМИ І МАЛИМИ БУКВАМИ. ПОРІВНЯННЯ ВЕЛИКИХ БУКВ З, Е Мета: повторити і закріпити матеріал, вивчений у першому семестрі; продовжити роботу над формуванням навичок списування з рукописного тексту; розвивати зв’язне мовлення учнів, збагачувати їх словниковий запас; виховувати повагу до народних традицій. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Гра “Відлуння” Учитель називає слова, а діти хором повторюють останній склад. Свя-то, щедрівни-ки, колядни-ки, […]...
- ПОЕЛЕМЕНТНИЙ АНАЛІЗ МАЛОЇ І ВЕЛИКОЇ БУКВИ Хх, ПОРІВНЯННЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ІНШИХ БУКВ. ПИСЬМО МАЛОЇ І ВЕЛИКОЇ БУКВИ Хх. ПИСЬМО СКЛАДІВ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З БУКВОЮ Хх. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНОГО РЕЧЕННЯ Мета: учити учнів писати малу і велику букву Хх, з’єднувати її у різних складах і словах; розвивати спостережливість, мовлення, вміння аналізувати структуру літер, знаходити спільні й відмінні елементи у вивчених буквах; виховувати повагу до хліба. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ Повторення правил сидіння за партою під час письма, гігієнічних правил письма […]...
- АНАЛІЗ СКЛАДОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ МАЛОЇ І ВЕЛИКОЇ БУКВ Юю. ПИСЬМО МАЛОЇ І ВЕЛИКОЇ БУКВИ Юю, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З НЕЮ. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНОГО РЕЧЕННЯ Мета: вчити учнів писати малу і велику букву Юю, поєднувати її з іншими буквами; розвивати мовлення, фонематичний слух, уміння порівнювати, зіставляти; виховувати любов до природи. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Повторення правил сидіння за партою під час письма. II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. РОБОТА НАД НОВИМ МАТЕРІАЛОМ 1. Робота за малюнком зошита (с. […]...
- АНАЛІЗ СКЛАДОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ МАЛОЇ І ВЕЛИКОЇ БУКВ Шш. ПОРІВНЯННЯ БУКВИ ш З БУКВАМИ и, й. ПИСЬМО МАЛОЇ І ВЕЛИКОЇ БУКВИ Шш. ПИСЬМО СКЛАДІВ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З БУКВОЮ Шш. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНОГО РЕЧЕННЯ Мета: вчити учнів правильно писати малу і велику букву Шш; вдосконалювати навички письма складів, слів і речень, вміння аналізувати і порівнювати структури букв; вчити складати речення за малюнками; виховувати дружні стосунки, колективізм. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Повторення правил сидіння за партою під час письма. II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. РОБОТА НАД НОВИМ […]...
- АНАЛІЗ СКЛАДОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ МАЛОЇ І ВЕЛИКОЇ БУКВ Її. ПИСЬМО МАЛОЇ І ВЕЛИКОЇ БУКВИ Її, СКЛАДІВ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З НЕЮ. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНОГО РЕЧЕННЯ Мета: вчити учнів правильно писати малу і велику букву Її, склади, слова із нею; розвивати мовлення; вміння співставляти, порівнювати; закріплювати знання про написання великих букв; виховувати патріотичні почуття. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Повторення правил сидіння за партою під час письма. II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. РОБОТА НАД НОВИМ МАТЕРІАЛОМ 1. Робота за […]...
- АНАЛІЗ СКЛАДОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ МАЛОЇ І ВЕЛИКОЇ БУКВ Йй. ПИСЬМО МАЛОЇ І ВЕЛИКОЇ БУКВИ Йй. ПОРІВНЯННЯ ВЕЛИКИХ БУКВ Й І И. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНОГО РЕЧЕННЯ. СКЛАДАННЯ РОЗПОВІДІ ЗА МАЛЮНКОМ У ЗОШИТІ Мета: учити учнів правильно писати малу і велику букви Йй окремо і з’єднувати їх у складах і словах; розвивати навички письма рядкових і великих букв, вміння спостерігати, аналізувати графічний матеріал; формувати елементи самоконтролю; виховувати уважність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 1. Повторення правил сидіння за партою під час письма 2. Диктант. […]...
- АНАЛІЗ СКЛАДОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ ВЕЛИКОЇ БУКВИ Я. ПОРІВНЯННЯ ВЕЛИКОЇ БУКВИ Я З ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ Л, М, Г. ПИСЬМО ВЕЛИКОЇ БУКВИ Я. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНИХ БУКВ, РЕЧЕНЬ. ДИКТАНТ КОРОТКИХ СЛІВ Мета: вчити учнів писати велику букву Я, сполучати її з іншими буквами; закріплювати вміння учнів писати малу букву я; розвивати мовлення, вміння порівнювати, співставляти, списувати з друкованого шрифту; виховувати охайність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ Повторення правил сидіння за партою під час письма, гігієнічних правил письма Учні повторюють, як правильно сидіти […]...
- АНАЛІЗ СКЛАДОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ МАЛОЇ БУКВИ я. ПОРІВНЯННЯ МАЛОЇ БУКВИ Я З МАЛИМИ БУКВАМИ л, м, г. ПИСЬМО МАЛОЇ БУКВИ я. ПИСЬМО СКЛАДІВ І СЛІВ З МАЛОЮ БУКВОЮ я. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНИХ БУКВ Мета: вчити учнів писати малу букву я, буквосполучення і слова із нею; розвивати навички списування з рукописного тексту; закріплювати вміння виконувати звуко – буквений аналіз слів; виховувати культуру письма. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ 1. Повторення правил сидіння за партою під час письма, гігієнічних правил письма Учні повторюють, як правильно сидіти […]...
- АНАЛІЗ СКЛАДОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ ВЕЛИКОЇ БУКВИ В. ПОРІВНЯННЯ ВЕЛИКОЇ БУКВИ В З ВЕЛИКОЮ БУКВОЮ З. ПИСЬМО ВЕЛИКОЇ БУКВИ В. СПИСУВАННЯ ДРУКОВАНИХ БУКВ. ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ МІЖ ДРУКОВАНИМИ І РУКОПИСНИМИ БУКВАМИ Мета: вчити учнів писати велику букву В і слова з нею; розвивати вміння аналізувати, співставляти, порівнювати, узагальнювати, складати розповідь за малюнком; виховувати охайність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Повторення правил сидіння за партою під час письма. II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. РОБОТА НАД НОВИМ МАТЕРІАЛОМ 1. Робота за малюнком зошита (с. 19) – […]...
- ПОЕЛЕМЕНТНИЙ АНАЛІЗ ВЕЛИКОЇ БУКВИ Ж. ПОРІВНЯННЯ ВЕЛИКОЇ БУКВИ Ж З ВЕЛИКОЮ БУКВОЮ Х. ПИСЬМО ВЕЛИКОЇ БУКВИ Ж. ПИСЬМО СКЛАДІВ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З ВЕЛИКОЮ БУКВОЮ Ж Мета: вчити учнів писати велику букву Ж; закріплювати навички письма малої букви ж; розвивати вміння аналізувати, співставляти, порівнювати; виховувати працездатність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Повторення правил сидіння за партою під час письма. II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. РОБОТА НАД НОВИМ МАТЕРІАЛОМ 1. Робота за малюнком зошита (с. 22) – До якої казки […]...
- Закріплення правил написання іменників з великої букви Урок 53 Тема. Закріплення правил написання іменників з великої букви Мета: закріпити вміння писати власні назви з великої літери; збагатити знання учнів відомостями про історичне минуле нашого народу; виховувати патріотичні почуття, зацікавленість історією України. Обладнання: мапи України, рідного міста; географічні атласи; портрети гетьманів України. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Актуалізація опорних знань і мотивація […]...
- Ігри на формування мовних навичок на основі вивчених слів Урок 23 Тема: Ігри на формування мовних навичок на основі вивчених слів. Мета: – Повторити й активізувати ЛО теми. – Повторити вивчені літери. – Продовжувати формувати вміння сприйняття тексту на слух. – Навчати монологічного й діалогічного мовлення. – Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. – Розвивати навички письма, комунікативні здібності учнів. – Виховувати культуру […]...
- АНАЛІЗ СКЛАДОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ МАЛОЇ БУКВИ ф. ПОРІВНЯННЯ МАЛОЇ БУКВИ ф З МАЛОЮ БУКВОЮ о. ПИСЬМО МАЛОЇ БУКВИ ф, БУКВОСПОЛУЧЕНЬ, СЛІВ ТА РЕЧЕНЬ З НЕЮ Мета: вчити дітей писати малу букву ф, поєднувати її з іншими буквами у складах і словах; закріплювати вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів; розвивати вміння порівнювати, аналізувати, зіставляти, узагальнювати; удосконалювати вимову; виховувати любов до природи. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Повторення правил сидіння за партою під час письма. II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. РОБОТА […]...
- АНАЛІЗ СКЛАДОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ ВЕЛИКОЇ БУКВИ Г. ПОРІВНЯННЯ ВЕЛИКОЇ БУКВИ Г З ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ Л, М. ПИСЬМО ВЕЛИКОЇ БУКВИ Г. ПИСЬМО СКЛАДІВ, СЛІВ, РЕЧЕНЬ. ПОРІВНЯННЯ ФОРМИ БУКВ Мета: навчити учнів писати велику рукописну букву Г, склади, слова і речення з нею, поєднувати її з іншими буквами; закріплювати навички звуко-буквеного аналізу слів; виховувати працелюбність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Гра “Знайди пару” На дошці – малюнки агрусу, гедзя, гави, гудзика, дзиги і таблички зі словами. Учні мають прочитати […]...
- Повторення теми Шкільне життя. Ігри на формування мовних навичок на основі вивчених слів Урок 10 Тема: Повторення теми “Шкільне життя”. Ігри на формування мовних навичок на основі вивчених слів. Мета: – Повторити й активізувати ЛО теми. – Продовжувати формувати вміння сприймання тексту на слух. – Навчати монологічного й діалогічного мовлення. – Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. – Розвивати навички письма, розвивати комунікативні здібності учнів. – Виховувати […]...
- АНАЛІЗ СКЛАДОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ МАЛОЇ БУКВИ щ. ПОРІВНЯННЯ МАЛОЇ БУКВИ щ З МАЛИМИ БУКВАМИ ш, ц. ПИСЬМО МАЛОЇ БУКВИ щ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З НЕЮ Мета: вчити учнів писати рядкову букву щ; закріпити уявлення про її звукове значення, розвивати мовлення, вміння аналізувати структуру малої букви щ, зіставляти її елементи з уже відомими, правильно розташовувати в рядку; виховувати патріотичні почуття. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Повторення правил сидіння за партою під час письма. II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. РОБОТА […]...
- ПИСЬМО ВЕЛИКОЇ БУКВИ Ф. ПИСЬМО БУКВОСПОЛУЧЕНЬ, СЛІВ І РЕЧЕНЬ З ВЕЛИКОЮ БУКВОЮ Ф Мета: ознайомити з місцем розташування великої букви Ф у сітці зошита; вчити писати велику букву Ф; закріплювати навички письма малої букви ф; розвивати мовлення, пізнавальні можливості, навички письма, вміння аналізувати, порівнювати, зіставляти; виховувати дружбу, колективізм. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Повторення правил сидіння за партою під час письма. 1. Робота за малюнком зошита (с. 45) […]...