Захоплення моїх друзів
ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ
UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES
УРОК 83 (9-10)
Підтема: Захоплення моїх друзів.
Мета: Повторити лексичний матеріал теми.
Узагальнити й відпрацювати граматичний матеріал теми.
Тренувати учнів у діалогічному мовленні.
Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі.
Навчати граматично правильно будувати свої висловлювання.
Виховувати бажання з користю проводити вільний час.
Обладнання: Підручник, робочий зошит.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting and Aim
1. Привітання
Т: I am glad to see you! Today you’ll practise speaking about your friends’ hobbies and pastimes. Let us do a crossword puzzle to review the names of some of the pastimes.
Warming up
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
РЗ, впр. 3 (с. 82). Розгадування кросворда.
Т: Do the crossword puzzle to find out which hobby Ann has. She’s fond of… Перемагає той учень, який першим розгадав кросворд і зміг назвати хобі Енн.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Check 1. Перевірка домашнього завдання.
Т: Last time we acted out the play “А Gift for the Princess”. Your homework was connected with it. First Pd like to listen to your written accounts. Then we’ll enjoy your acting.
Впр. 3 (c. 112), РЗ, впр. 3 (c. 81).
Учитель пропонує двом-трьом учням (з тих, хто вже
Vocabulary Practice
2. Узагальнення лексичного матеріалу теми.
1) Впр. 1 (с. 114).
Робота в парах. Учні по черзі ставлять один одному запитання і відповідають на них.
2) Впр. 2 (с. 114).
Учні продовжують працювати в парах, готуючи відповіді на запитання Why do people collect things? з опорою на ключові слова. Учитель слухає варіанти відповідей.
Grammar Practice
3. Узагальнення граматичного матеріалу.
1) РЗ, впр. 1 (с. 81).
Учні реконструюють діалог і відтворюють його в парах.
2) РЗ, впр. 2 (с. 82).
Учні самостійно працюють у робочих зошитах, вибираючи потрібну форму дієслова. Потім обмінюються зошитами з сусідом по парті. Учитель пропонує одній парі прочитати діалог. Клас перевіряє правильність виконання вправи.
Speaking
4. Тренування учнів у діалогічному мовленні.
Учні працюють у парах, створюючи свій діалог за темою “Hobbies and Pastimes”.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework
1. Домашнє завдання.
1) РЗ, впр. 4 (с. 83), робота з текстом.
2) Підготувати усне повідомлення на одну з поданих тем.
My Hobby.
My Favourite Pastime.
My Friend’s Hobby.
Hobbies in Our Family.
Summarizing
2. Підведення підсумків уроку.
Т: We are finishing our topic “Hobbies and Pastimes”. Next time we’ll review everything we have learned. Your homework will be to make a report on one of the topics (На дошці 4 теми.) You will also do ex. 4 (p. 83). Let us look at it and complete the story about Ewa.
РЗ, впр. 4 (c. 83).
Учні усно виконують завдання вправи.
Related posts:
- Мої захоплення та захоплення моїх друзів Lesson 4. Мої захоплення та захоплення моїх друзів Мета: – навчальна: закріпити граматичний і лексичний матеріали за підтемою “Розпорядок дня”, “Дозвілля”, “Моє хобі”, практикувати мовні засоби за підтемою “Розпорядок дня”, формування навичок вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного монологічного мовлення; – розвиваюча: уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час […]...
- Захоплення для кожного ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 79 (5) Підтема: Захоплення для кожного. Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал теми. Продовжувати розвивати навички усного мовлення. Тренувати учнів у читанні тексту за темою. Розвивати комунікативні здібності учнів. Підготувати учнів до написання листа другові про своє улюблене заняття. Виховувати дбайливе ставлення до культурних цінностей. Обладнання: Підручник, […]...
- Мої захоплення та уподобання моїх друзів Мета: продовжити семантизацію лексики за темою “Хобі та захоплення”; удосконалювати навички читання, усного мовлення; розвивати критичне мислення; уміння висловлювати й аргументувати власну точку зору, аналізувати, порівнювати; виховувати толерантність, уміння працювати в колективі, повагу до співрозмовника. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т – Cl Good morning, boys and girls (Good […]...
- Світ твоїх захоплень ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 84 (9-10) Підтема: Світ твоїх захоплень. Мета: Узагальнити лексико-граматичний матеріал розділу “Хобі і захоплення”. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати учнів у письмі з використанням візуальних і вербальних опор. Підготувати учнів до виконання проекту “Му Hobby Poster” або “Hobby Survey”. Виховувати бажання з […]...
- Уподобання моїх друзів Мета: формувати семантизацію лексики за темою “Хобі та захоплення”; удосконалювати навички читання, усного мовлення; розвивати критичне мислення; уміння висловлювати й аргументувати власну точку зору, аналізувати, порівнювати; виховувати толерантність, уміння працювати в колективі, повагу до співрозмовника. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т – Cl Good morning, boys and girls (Good […]...
- Що ти збираєшся робити? ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 77 (3) Підтема: Що ти збираєшся робити? Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал теми. Активізувати в мовленні учнів граматичну структуру to be going to і вживання Future Simple. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Навчати учнів самостійно розповідати про свої захоплення та плани на майбутнє. Закріпити вивчений граматичний […]...
- Незвичайні хобі ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 78 (4) Підтема: Незвичайні хобі. Мета: Продемонструвати деякі особливості вживання артикля the. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Учити учнів розповідати про свої уподобання, інтереси, розкривати творчі здібності учнів. Тренувати учнів у читанні тематичного тексту з метою отримання детальної інформації. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Виховувати інтерес […]...
- Нам це подобається ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 76 (1-2) Підтема: Нам це подобається. Мета:Закріпити введений лексичний матеріал теми. Узагальнити й систематизувати в мовленні граматичну структуру to be going to. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Виховувати інтерес до корисних захоплень. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД […]...
- Подарунок для принцеси ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 82 (8) Підтема: Подарунок для принцеси. Мета: Повторити й узагальнити граматичний матеріал: часові форми дієслова. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Підготувати учнів до інсценування п’єси. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Сприяти розкриттю артистичних здібностей учнів. Виховувати вміння працювати в групі. Обладнання: Підручник, […]...
- Про братів наших менших ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 81 (6-7) Підтема: Про братів наших менших. Мета: Повторити й відпрацювати лексико-граматичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Проконтролювати розуміння учнями змісту тексту для домашнього читання. Формувати навички критичного мислення. Продовжувати розвивати мовленнєві вміння учнів. Виховувати любов до природи […]...
- Родинне хобі ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 80 (6-7) Підтема: Родинне хобі. Мета: Повторити й узагальнити граматичний матеріал теми. Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати учнів у читанні. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Розширювати знання учнів про дитячу літературу. Виховувати в учнів інтерес до читання. Обладнання: […]...
- Поговоримо про хобі ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 75 (1-2) Підтема: Поговоримо про хобі. Мета: Увести новий лексичний матеріал за темою. Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Практикувати учнів у письмі. Розвивати мовну здогадку, довгострокову пам’ять. Виховувати інтерес до корисних захоплень. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для проведення вікторини […]...
- Іди в гості сміло, як не жде вдома діло ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 94 (10-11) Підтема: Іди в гості сміло, як не жде вдома діло. Мета: Узагальнити лексико-граматичний матеріал розділу “Everyday Activities”. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Підготувати учнів до виконання тематичного тесту. Виховувати вміння планувати свій час. […]...
- Узагальнювальний урок за темою “Про мене, мою сім’ю та друзів” Мета: повторити вивчений лексико-граматичний матеріал; удосконалювати навички усного та писемного мовлення. Обладнання: підручник, матеріали для завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Good morning, boys and girls! Ps. Good morning, good morning! Good morning to you! Good morning, our teacher, We are glad to see you! T. Thank you. I am glad to see […]...
- Клуб здоров’я ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 100 (5) Підтема: Клуб здоров’я. Мета: Відпрацювати лексичний матеріал теми. Удосконалювати вимову звуків. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Розвивати вміння знаходити певну інформацію під час читання. Учити працювати з рекламними оголошеннями. Виховувати любов до спорту і бажання […]...
- Підготовка до свята ТЕМА: СВЯТА І ТРАДИЦІЇ UNIT 6. PARTIES AND HOLIDAYS УРОК 65 (1-2) Підтема: Підготовка до свята. Мета: Активізувати в мовленні учнів ЛО, введені на попередньому уроці. Повторити й узагальнити граматичний матеріал теми. Тренувати учнів в аудіюванні з наступним відтворенням прослуханого. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Розвивати вміння працювати в парі, групі. […]...
- У лікаря ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 98 (3) Підтема: У лікаря. Мета: Повторити й активізувати лексико-граматичний матеріал теми. Тренувати учнів у вживанні структур Present Simple, Past Simple. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Надати учням цікаву інформацію про історію медицини. Виховувати повагу до професії лікаря. Обладнання: Підручник, робочий […]...
- Потрібно і не потрібно ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 35 (10) Підтема: Потрібно і не потрібно. Мета: Узагальнити граматичний матеріал: вживання модального дієслова to have to. Продовжувати формувати навички монологічного та діалогічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Виховувати в учнів почуття взаємодопомоги. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД УРОКУ […]...
- Ти і твоє здоров’я ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 103 (8-9) Підтема: Ти і твоє здоров’я. Мета: Повторити й активізувати лексико-граматичний матеріал теми. Закріпити й удосконалити вживання лексики у вивчених граматичних структурах. Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Обговорити текст про надання першої допомоги. Виховувати культуру мовлення. Виховувати […]...
- Школа та друзі ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 24 (9-10) Підтема: Школа та друзі. Мета: Узагальнити вивчений лексико-граматичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Практикувати учнів у письмі. Підготувати учнів до виконання контрольної роботи. Виховувати любов до навчання й повагу до інших людей. Обладнання: Підручник, робочий зошит, анкета “Are […]...
- Які новини? ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 52 (1-2) Підтема: Які новини? Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал. Активізувати граматичний матеріал: уживання минулого тривалого часу. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Практикувати учнів у письмі. Виховувати культуру мовлення. Розвивати вміння слухати співрозмовника, підтримувати бесіду. Виховувати в учнів повагу до інших […]...
- Вивчати англійську ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 63 (12-13) Підтема: Вивчати англійську – необхідно! Мета: Узагальнити вивчений лексичний та граматичний матеріал. Тренувати учнів в усному мовленні за темою уроку. Удосконалювати техніку читання. Практикувати учнів у письмі. Підкреслити важливість вивчення англійської мови. Виховувати в учнів прагнення одержувати нові знання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки […]...
- Що трапилось? ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 96 (1-2) Підтема: Що трапилось? Мета: Увести й активізувати лексичний матеріал теми “Здоров’я”. Продовжувати формувати навички аудіювання тексту. Розвивати мовленнєві вміння учнів у відтворенні діалогів. Заохочувати учнів піклуватися про своє здоров’я. Виховувати бажання дотримуватися здорового способу життя. Обладнання: Підручник, робочий зошит, анкета (НО). ХІД […]...
- Writing a Book Review II Семестр UNIT 3. BOOKS AND WRITERS УРОК 38 Тема. Writing a Book Review Мета: вдосконалювати навички читання, аудіювання, усного й писемного мовлення з використанням вивчених лексико-граматичних структур; активізувати лексичний матеріал теми; розвивати комунікативні здібності учнів, закріпити вивчений лексичний матеріал на письмі; сприяти розвитку логічного мислення, виховувати дисциплінованість та уважність. ХІД УРОКУ I. Організація класу. […]...
- Коли буде свято? ТЕМА: СВЯТА І ТРАДИЦІЇ UNIT 6. PARTIES AND HOLIDAYS УРОК 69 (5-6) Підтема: Коли буде свято? Мета: Повторити граматичний матеріал: вживання числівників і правила читання дат. Тренувати учнів в усному мовленні за темою уроку. Практикувати учнів у письмі. Розвивати мовленнєву реакцію. Учити узагальнювати отриману інформацію. Виховувати в учнів повагу один до одного. Обладнання: Підручник, робочий […]...
- Вчать у школі, вчать у школі, вчать у школі ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 91 (7-8) Підтема: Вчать у школі, вчать у школі, вчать у школі… Мета: Активізувати лексико-граматичний матеріал за темою уроку. Продовжувати формувати навички аудіювання. Вдосконалювати мовленнєві вміння учнів. Учити висловлювати свою точку зору, відстоювати свою думку. Виховувати любов до навчання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, кросворд (НО). […]...
- Здоров’я дорожче за багатство ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 102 (7) Підтема: Здоров’я дорожче за багатство. Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Виховувати культуру мовлення. Виховувати в учнів усвідомлення необхідності берегти здоров’я. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки […]...
- Американська англійська ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 33 (7-8) Підтема: Американська англійська. Мета: Активізувати і закріпити ЛО за темою. Тренувати учнів в аудіюванні віршів. Практикувати учнів у письмі. Продовжити ознайомлення учнів з американським варіантом англійської мови. Навчати систематизувати одержану інформацію. Розвивати мовну здогадку. Виховувати в учнів почуття взаємоповаги. Обладнання: Підручник, робочий зошит. […]...
- Про мене, мою сім’ю та друзів Мета: вчити учнів розповідати про свого друга (подругу); виховання почуття дружби, товариськості; вчити використовувати в мовленні питальні слова у Present Simple. Обладнання: підручник, матеріали до завдань. ХІД УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ Привітання Т. Good morning, boys and girls. How are you? Today our topic is “My Friend”. ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Перевірка домашнього завдання Впр. […]...
- Learn to describe your hobby UNIT 2 Free Time and Sports 2.2 Learn to describe your hobby Word Box To knit To embroider Nest Nestling Phrase Box – bird watching – to make a model – to collect stamps/stickers – animal feeding Communication Box Personally, … . That’s cool! What about… ? How clever of you! Look and say what […]...
- Робочий день школяра ТЕМА: ПОВТОРЕННЯ (INTRODUCTION) УРОК 3 (3) Підтема: Робочий день школяра. Мета: Відпрацювати в мовленні учнів структури It takes те…. Навчати трансформувати текст, ставити запитання, відповідати на них, уживаючи структури Present Simple, робити висновки. Формувати навички аудіювання. Практикувати учнів в усному мовленні. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Виховувати свідоме ставлення до навчання. Обладнання: Підручник, […]...
- Хто ми? Які ми? ТЕМА: Я ТА МОЇ ДРУЗІ UNIT 2. MEET MY FRIENDS УРОК 19 (4) Підтема: Хто ми? Які ми? Мета: Увести новий лексичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати вміння описувати зовнішність людей. Удосконалювати техніку читання. Розвивати вміння отримувати детальну інформацію під час читання. Виховувати вміння працювати в групі. Обладнання: Підручник, робочий зошит, малюнки […]...
- Вивчаймо англійську! ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 31 (6) Підтема: Вивчаймо англійську! Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал теми. Активізувати використання учнями модального дієслова to have to. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Тренувати учнів у читанні текстів за темою уроку. Формувати позитивне ставлення до вивчення іноземної мови. Виховувати вміння працювати в парах, […]...
- Слідкуй за своїм здоров’ям ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 99 (4) Підтема: Слідкуй за своїм здоров’ям. Мета: Увести й відпрацювати новий лексичний матеріал. Формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати учнів у письмі. Формувати позитивне ставлення до зміцнення здоров’я. Виховувати бажання дотримуватися здорового способу життя. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для […]...
- Є ідея ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 26 (1-2) Підтема: Є ідея. Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал. Увести нові ЛО. Відпрацювати граматичний матеріал: вживання структури It’s tike…. Розширювати базовий словниковий запас учнів. Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Виховувати вміння працювати в групі, допомагати людям і підтримувати один одного. […]...
- Одужуй швидше ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 101 (6) Підтема: Одужуй швидше. Мета: Відпрацювати лексико-граматичний матеріал теми. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Практикувати у переказі тематичного тексту. Удосконалювати техніку читання. Виховувати культуру мовлення. Учити правильно поводити себе під час захворювання. Виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я. Обладнання: […]...
- Хелловін ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 59 (9-10) Підтема: Хелловін. Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Практикувати учнів у письмі. Продовжувати ознайомлювати учнів зі святом Хелловін. Виховувати інтерес і повагу до народних традицій. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД УРОКУ I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ […]...
- У таборі відпочинку ТЕМА: ЗНОВ ДО ШКОЛИ UNIT 1. SUMMER IS OVER УРОК 10 (5) Підтема: У таборі відпочинку. Мета: Ознайомити учнів з новим лексичним матеріалом теми. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Навчати учнів під час роботи з текстом знаходити певну інформацію. Розвивати вміння самостійно працювати з текстом. Виховувати в учнях почуття взаємодопомоги. Обладнання: Підручник, […]...
- Граматичні пазли: непряма мова Мета: Повторити граматичний матеріал – непряма мова. Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів. Тренувати учнів у читанні. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати інтерес до англійської мови. Обладнання: Підручник, дошка, зошити, картки. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Привітання. Т: How are you today? Ps: We are fine, thank you! 2. Пов і домлення теми […]...
- Удосконалюй свою англійську ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 36 (11-12) Підтема: Удосконалюй свою англійську. Мета: Повторити й узагальнити лексико-граматичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати учнів у письмі. Практикувати інтерактивні форми навчання. Стимулювати прояви ініціативи. Виховувати в учнів інтерес до життя людей в інших країнах. Обладнання: Підручник, […]...