АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ ВИРАЗІВ НА ДІЇ РІЗНИХ СТУПЕНІВ. СКЛАДАННЯ І РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ

АРИФМЕТИЧНІ ДІЇ МНОЖЕННЯ І ДІЛЕННЯ

Урок 65. АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ ВИРАЗІВ НА ДІЇ РІЗНИХ СТУПЕНІВ. СКЛАДАННЯ І РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ

Мета: проаналізувати допущені в контрольній роботі помилки, провести роботу над ними; узагальнити вивчений матеріал; розвивати навички самоконтролю; виховувати культуру письма.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ (див. додаток до уроку)

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

– Сьогодні на уроці ми повторимо вивчений матеріал.

IV.

ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

1. Робота за підручником (с. 80-81)

Завдання 509

Учні розв’язують задачу за поданим планом.

План

1) Скільки грибів знайшов один хлопчик?

2) Скільки грибів знайшла дівчинка?

Завдання 510

Після складання плану розв’язання учні записують розв’язання самостійно.

Завдання 511

Учні складають задачу за малюнком.

Під час повторення умови один учень записує коротку умову на дошці і пояснює розв’язання.

Після цього учні самостійно записують розв’язання. Учитель перевіряє.

Завдання 512

Перший стовпчик – з коментуванням, решта прикладів –

самостійно.

Завдання 513*

1) 42 – 24 = 18

2) 18 : 2 = 9

Перевірка: 42 – 9 – 9 = 24.

2. Фізкультхвилинка

V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

1. Гра “Хто швидший?”

АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ ВИРАЗІВ НА ДІЇ РІЗНИХ СТУПЕНІВ. СКЛАДАННЯ І РОЗВЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ

2. Гра “Скільки?”

– Визначте, скільки вірних нерівностей можна записати.

АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ ВИРАЗІВ НА ДІЇ РІЗНИХ СТУПЕНІВ. СКЛАДАННЯ І РОЗВЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ

3. Обчислення значень виразів

АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ ВИРАЗІВ НА ДІЇ РІЗНИХ СТУПЕНІВ. СКЛАДАННЯ І РОЗВЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ

4. Розв’язування задач

– У буфет привезли 25 кг винограду, а потім ще 4 ящика, по 2 кг у кожному. Скільки кілограмів винограду привезли в буфет?

– Біля входу в школу з кожного боку посадили по 8 ялиночок, а вздовж огорожі – ще 7 ялиночок. Скільки всього посадили ялиночок?

– Складіть подібну задачу за виразом.

8 – 2 + 9

– На будівництві працювало 14 мулярів, а столярів – на 6 менше, ніж мулярів. Скільки всього робітників працювало на будівництві?

5. Усні обчислення

– Ділене 12, частка 2. Знайдіть дільник.

– Дільник 2, частка 7. Знайдіть ділене.

– Перший множник 2, добуток 8. Знайдіть другий множник.

6. Офтальмологічна пауза

7. Розв’язування логічних задач

– Микола задумав число. Якщо до задуманого числа додати 15, а потім 48, то вийде 92. Яке число задумав Микола? (29)

– На уроці фізкультури учні вишикувалися в лінійку, на відстані 1 м один від одного. Вся лінійка розтягнулась на 25 м. Скільки було учнів?

– На одній чашці шальці знаходяться дві однакові коробки з макаронами, і стоїть гиря в 4 кг, а на іншій – 2 гирі по 5 кг. Ваги в рівновазі. Знайдіть масу кожної коробки. (3 кг)

– Гра “Магічні квадрати”.

АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ ВИРАЗІВ НА ДІЇ РІЗНИХ СТУПЕНІВ. СКЛАДАННЯ І РОЗВЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ

VІ. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ

– Яке завдання найбільше сподобалося?

– Оцініть свою роботу.

VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

С. 81, завдання 514; 515.

ДОДАТОК ДО УРОКУ 65

1. Загальна характеристика результатів виконання контрольної роботи

2. Аналіз помилок, виконання відповідних завдань

3. Завдання для учнів, які успішно виконали контрольну роботу

1) Розв’язати задачі.

– В магазин привезли 5 ящиків винограду, по 9 кг в кожному. Продали 3 ящики. Скільки кілограмів винограду залишилося продати?

– У буфет привезли 20 кг яблук, груш – на 3 кг менше, а слив – на 7 кг більше, ніж груш. Скільки кілограмів слив привезли в буфет?

2) Обчислити.

АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ ВИРАЗІВ НА ДІЇ РІЗНИХ СТУПЕНІВ. СКЛАДАННЯ І РОЗВЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ

3) Гра “Чарівний знак”.

АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ ВИРАЗІВ НА ДІЇ РІЗНИХ СТУПЕНІВ. СКЛАДАННЯ І РОЗВЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...


Ви зараз читаєте: АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ ВИРАЗІВ НА ДІЇ РІЗНИХ СТУПЕНІВ. СКЛАДАННЯ І РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ