Антивірусні програми, їх класифікація та принципи роботи. Ознайомлення з роботою антивірусних програм. Захист інформації
ТЕМА 4. ОСНОВИ РОБОТИ З ДИСКАМИ (5 ГОДИН)
Урок 23
Антивірусні програми, їх класифікація та принципи роботи. Ознайомлення з роботою антивірусних програм. Захист інформації
Мета:
– навчити користуватися антивірусними програмами для перевірки та лікування ПК; перевірити практичні навички учнів з форматування дисків, сканування та дефрагментації дисків; закріпити вивчений матеріал;
– виховувати сучасну людину, яка володіє інформаційною компетентністю.
Тип уроку: комбінований.
ХІД УРОКУ
І. Актуалізація опорних
1. Укажіть, як можна заразити вірусом комп’ютер:
А) включити ЕОМ;
Б) попрацювати з чужою неперевіреною дискетою;
В) завантажити з вінчестера гру;
Г) кашлянути на ЕОМ.
2. Визначте, чи бувають нешкідливі віруси:
А) так;
Б) ні;
В) вони всі шкідливі;
Г) не знаю, не бачив.
3. Укажіть, якої групи вірусів немає:
А) файлово-завантажувальних;
Б) нерезидентних;
В) стелс-вірусів;
Г) формат-вірусів.
4. Якщо є підозра на вірус, що треба робити відразу:
А) запустити антивірусну програму;
Б) вимкнути ЕОМ;
В) перезавантажити ЕОМ;
Г) відформатувати вінчестер.
II. Вивчення
Антивірусні програми
Для виявлення та знищення комп’ютерних вірусів використовують антивірусні програми. Всі вони поділяються на чотири великі групи: ревізори, детектори, лікарі, фільтри.
Найпоширенішими є AidsTest, Doctor Web, AVP, Norton Antivirus та інші.
Тип антивірусної програми | Принцип дії |
Детектори | Виявляють файли, заражені одним із відомих вірусів |
Лікарі (фаги) | Лікують заражені програми або диски, вилучаючи із заражених програм код вірусу, тобто відновлюють програму в тому стані, в якому вона була до зараження вірусом |
Ревізори | Спочатку запам’ятовують відомості про стан програм і системних областей дисків, а після цього порівнюють їхній стан з початковим; при виявленні невідповідності повідомляють про неї |
Фільтри | Завантажуються резидентно в оперативну пам’ять, перехоплюють ті звернення до системи, що використовуються вірусами для розмноження і нанесення шкоди, і повідомляють про них |
III. Самостійна робота учнів з підготовки навчальної презентації “Віруси й антивірусні програми”
IV. Практична робота на ПК по закріпленню вивченого
1. Ознайомитися з інтерфейсом антивірусної програми.
2. Перевірити жорсткі диски ПК на наявність вірусів.
3. Ознайомитися із пунктом меню “Настройки” антивірусної програми.
Практичне виконання завдань з теми
1) Здійснити форматування дискети 3,5″ в дисководі А:.
2) Перевірити на помилки та дефекти диск D: комп’ютера. Показати результати учителю.
3) Перевірити диск D: комп’ютера на наявність вірусів антивірусною програмою. Показати результати учителю.
4) Зробити дефрагментацію диска D: та показати хід процесу учителю.
5) Перевірити диск С: комп’ютера на наявність вірусів антивірусною програмою. Показати результати учителю.
6) Перевірити на помилки та дефекти диск С: комп’ютера. Показати результати учителю.
VI. Підсумки уроку
1. Аналізуємо, чи досягнуто поставленої на початку уроку мети. Чи навчилися того, чого планували навчитися?
2. Робиться аналіз вивченого матеріалу.
VII. Домашнє завдання
Опрацювати матеріал підручника.
Заповнити таблицю “Види антивірусних засобів”.
Клас програм | Короткий опис | Назви конкретних засобів |
Related posts:
- Принципи проектування програм структурної перебудови економіки Державне управління Принципи проектування програм структурної перебудови економіки. Вихідні положення, на яких засновується проектування програм структурної перебудови економіки. Серед найсуттєвіших можна виокремити такі: обов’язкове обгрунтування вибору головної мети та основних цілей і стратегії структурної перебудови економіки; врахування довгострокових перспектив розвитку національної економіки шляхом приведення у відповідність цілей структурної перебудови з економічного стратегією держави; врахування тенденцій […]...
- Принципи стиснення інформації. Архівація файлів. Робота з програмами-архіваторами. Створення архіву, додавання файлів до архіву, перегляд змісту архіву, вилучення файлів з архіву, розкривання архівованих файлів ТЕМА 4. ОСНОВИ РОБОТИ З ДИСКАМИ (5 ГОДИН) Урок 24 Принципи стиснення інформації. Архівація файлів. Робота з програмами-архіваторами. Створення архіву, додавання файлів до архіву, перегляд змісту архіву, вилучення файлів з архіву, розкривання архівованих файлів Мета: – увести поняття “архівування інформації”; ознайомити учнів з принципами стиснення інформації та найбільш широко вживаними програмами-архіваторами; навчити створювати архіви та […]...
- Дефрагментація диска. Відновлення інформації на диску. Правила записування та зчитування інформації з дискет ТЕМА 4. ОСНОВИ РОБОТИ З ДИСКАМИ (5 ГОДИН) Урок 21 Дефрагментація диска. Відновлення інформації на диску. Правила записування та зчитування інформації з дискет Мета: – закріпити вміння і навички учнів у роботі з програмами з обслуговування дисків; – розвивати уважність, кмітливість; – виховувати інтерес до предмету. Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу. ХІД УРОКУ I. […]...
- Запуск роботи програм, що працюють під управлінням операційної системи ТЕМА 3. ОПЕРАЦІЙНІ СИСТЕМИ (9 ГОДИН) Урок 15 Запуск роботи програм, що працюють під управлінням операційної системи Мета: – навчити учнів використовувати головне меню ос для запуску програм та налаштування комп’ютерної системи; – розвивати навички застосування теоретичних знань щодо використання елементів управління діалогового вікна на практиці; – виховувати сучасну людину, яка володіє інформаційною компетентністю. Тип […]...
- Поняття про комп’ютерні віруси. Класифікація комп’ютерних вірусів. Принципи “зараження” комп’ютерним вірусом диска і пам’яті комп’ютера ТЕМА 4. ОСНОВИ РОБОТИ З ДИСКАМИ (5 ГОДИН) Урок 22 Поняття про комп’ютерні віруси. Класифікація комп’ютерних вірусів. Принципи “зараження” комп’ютерним вірусом диска і пам’яті комп’ютера Мета: – увести поняття комп’ютерного вірусу; ознайомити учнів з видами та типами вірусів, шляхами зараження ПК вірусами та основними методиками боротьби з вірусами; – розвивати практичні навички роботи з ПК, […]...
- Пам’ять комп’ютера. Внутрішня й зовнішня пам’ять комп’ютера. Оперативна пам’ять комп’ютера. Зовнішні запам’ятовуючі пристрої комп’ютера. Дискові накопичувані, їх основні характеристики та принципи роботи. Розміщення повідомлень на магнітних дисках. Процесор. Основні характеристики та функції процесора. Звукові та відеоплати. Контролери. Адаптери. Магістраль. Магістрально-модульний принцип будови комп’ютера. Принципи роботи комп’ютера: принцип програмного управління, принцип адресності ТЕМА 2. ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА (5 ГОДИН) Урок 8 Пам’ять комп’ютера. Внутрішня й зовнішня пам’ять комп’ютера. Оперативна пам’ять комп’ютера. Зовнішні запам’ятовуючі пристрої комп’ютера. Дискові накопичувані, їх основні характеристики та принципи роботи. Розміщення повідомлень на магнітних дисках. Процесор. Основні характеристики та функції процесора. Звукові та відеоплати. Контролери. Адаптери. Магістраль. Магістрально-модульний принцип будови комп’ютера. Принципи роботи комп’ютера: принцип […]...
- Прикладні програми навчального призначення. Навчальні програми для підтримки навчання іноземних мов, географії, комп’ютерні енциклопедії ТЕМА 4. ОСНОВИ РОБОТИ З ДИСКАМИ (5 ГОДИН) Урок 28 Прикладні програми навчального призначення. Навчальні програми для підтримки навчання іноземних мов, географії, комп’ютерні енциклопедії Мета: – формування мотивації учнів до вивчення англійської мови через застосування комп’ютерних технологій; – розширення знань учнів про комп’ютерні програми; – закріплення матеріалу з теми “Пристрій комп’ютера”. Інтегрування знань з інформатики […]...
- Принципи роботи користувача з операційною системою. Інтерфейс операційної системи. Різні види інтерфейсів. Основні об’єкти, з якими працює операційна система ТЕМА 3. ОПЕРАЦІЙНІ СИСТЕМИ (9 ГОДИН) Урок 13 Принципи роботи користувача з операційною системою. Інтерфейс операційної системи. Різні види інтерфейсів. Основні об’єкти, з якими працює операційна система Мета: – ознайомити учнів з поняттям “Робочий стіл” та основними об’єктами Windows; навчити виділяти об’єкти та змінювати їх властивості; дати уявлення про контекстне меню об’єктів; навчити учнів розрізняти […]...
- Носії інформації, форми і способи подання інформації. Види інформації. Інформація і шум та їх взаємне перетворення ТЕМА 1. ВСТУП. ІНФОРМАЦІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ (5 ГОДИН) Урок 2 Носії інформації, форми і способи подання інформації. Види інформації. Інформація і шум та їх взаємне перетворення Мета: – навчити учнів відрізняти різні види інформації, форми та способи представлення інформації; – удосконалювати практичні вміння самостійно працювати з підручником, виділяти головні аспекти тексту; – розвивати навички […]...
- Навчальні програми для підтримки навчання біології ТЕМА 4. ОСНОВИ РОБОТИ З ДИСКАМИ (5 ГОДИН) Урок 26 Навчальні програми для підтримки навчання біології Мета: – навчити використовувати програму “Загальна біологія, 10 клас” для засвоєння знань учнями на прикладі вивчення теми “Будова та властивості тканин тварин”; – розвивати навички роботи з програмою, допоміжною літературою; розвивати вміння грамотного вибору ключових моментів теми; – формувати […]...
- Маркетингові програми Маркетингові програми – комплекс взаємопов’язаних заходів, які визначають дії підприємства на заданий період часу і у всіх блоках маркетингу. М. п. можуть бути короткострокові (до одного року), середньострокові (до 5 років) і довгострокові (до 10-15 років). Багато – фірм спираються на органічне поєднання цих програм в єдиній М. п., яка є і системою програм маркетингу […]...
- Прикладне програмне забезпечення навчального призначення. Навчальні програми для підтримки навчання фізики ТЕМА 4. ОСНОВИ РОБОТИ З ДИСКАМИ (5 ГОДИН) Урок 25 Прикладне програмне забезпечення навчального призначення. Навчальні програми для підтримки навчання фізики Мета: – сформувати уміння учнів отримувати знання самостійно, працюючи з навчальними програмами на комп’ютері; – розвивати творчі здібності школярів, уміння аналізувати, моделювати, прогнозувати, творчо мислити; удосконалювати практичні навички учнів у роботі на ПК; – […]...
- Аналіз контрольної роботи. Ознайомлення з прислівником як частиною мови Урок 105 Тема. Аналіз контрольної роботи. Ознайомлення з прислівником як частиною мови Мета: проаналізувати результати контрольної роботи за темою “Дієслово”, ознайомити з новою частиною мови – прислівником, його граматичними ознаками; розвивати вміння спостерігати і порівнювати, виділяти головне; виховувати. ХІД УРОКУ I. Аналіз контрольної роботи II. Актуалізація опорних знань та мотивація навчання – Подивіться на дошку: […]...
- “ПРИБОРКАННЯ” КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОГРАМ ОСНОВНІ СКЛАДОВІ КОМП’ЮТЕРА. ПОЧАТКОВІ НАВИЧКИ РОБОТИ З КОМП’ЮТЕРОМ 8. “ПРИБОРКАННЯ” КОМП’ЮТЕРНИХ ПРОГРАМ 1 Встанови відповідність між зображенням команди та її значенням. 2 Розглянь малюнок екрана і познач, яку кнопку миші було натиснуто. 3 Розглянь малюнки. З’ясуй, які дії було виконано. Познач назви операцій, що відбулися. Закриття вікна. Переміщення вікна. Зміна розмірів вікна. Відкриття програми. Зображення […]...
- Принципи організації роботи керівника Державне управління Принципи організації роботи керівника. Вихідні положення та норми поведінки, на яких засновується організація роботи керівника. Серед них можна виділити принципи єдиноначальності; першого керівника; функціональної дефініції та скалярний; лідерства, згідно з яким більше шансів на успіх і лідерство має той, хто першим починає використовувати нові наукові напрацювання та технології. Принцип єдиноначальності передбачає отримання працівником […]...
- ДЖЕРЕЛА ГЕОГРАФІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ. КАРТИ МАТЕРИКІВ ТА ОКЕАНІВ, ЇХ КЛАСИФІКАЦІЯ Мета: – актуалізувати та розширити знання про джерела географічної інформації; скласти загальні уявлення про підходи до класифікації карт; формувати практичні вміння розрізняти та порівнювати різні види карт, сприяти опануванню основ картографічної грамотності; – розвивати вміння знаходити та аналізувати інформацію, самостійно та за допомогою вчителя обирати критерії для класифікації, встановлювати причиново-наслідкові зв’язки, будувати логічні міркування; – […]...
- Цільові комплексні програми Цільові комплексні програми (ЦКП) – об’єднаний спільною метою, передбачений для планомірного здійснення комплекс взаємопов’язаних завдань і адресних соціальних, економічних, наукових, науково-технічних і організаційних заходів; складова економічних методів управління. ЦКП орієнтовані на кінцевий результат і враховують усі фактори, необхідні для досягнення цілей (ресурси, середовища, структури). Ядром програми є ціль (іноді – низка цілей), конкретизована в завданнях, […]...
- Принципи позакласної роботи Принципи позакласної роботи В основі організації позакласної роботи лежать принципи, що забезпечують засвоєння лінгвістичного матеріалу, зумовлюють доцільний вибір видів позакласної роботи. Принципи організації позакласної роботи – це своєрідні правила взаємодії словесника й учнів, вихідні положення, на яких грунтується система позакласної роботи з української мови, що містить епізодичні й систематичні види. Принципи виступають у певному взаємозв’язку, […]...
- Збереження інформації. Сучасні засоби збереження інформації. Програма “Кросворд “Явища природи” Урок 7 Тема. Збереження інформації. Сучасні засоби збереження інформації. Програма “Кросворд “Явища природи” Мета. 1. Дати уявлення про сучасні засоби збереження інформації. 2. Формувати вміння розгадувати інформацію. 3. Розвивати логічне мислення. 4. Розвивати пам’ять та пізнавальну цікавість. 5. Виховувати інтерес у дітей до вивчення комп’ютерної грамоти. 6. Закріпити знання з техніки безпеки. Тип уроку. Комбінований. […]...
- Додаток 13 ПОРЯДОК розроблення та виконання державних цільових програм ІННОВАЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ Додаток 13 ЗАТВЕРДЖЕНО Постановою Кабінету Міністрів України Від 31 січня 2007 р. № 106 ПОРЯДОК Розроблення та виконання державних цільових програм Загальні питання 1. Цей Порядок визначає механізм розроблення, погодження, подання для затвердження та виконання державних цільових програм (далі – програми). 2. Програми поділяються на загальнодержавні програми, які спрямовуються на розв’язання проблем розвитку […]...
- Додаток 7 ПОРЯДОК проведення конкурсного відбору регіональних і галузевих інноваційних програм, які впроваджуватимуться за рахунок бюджетних коштів ІННОВАЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ Додаток 7 ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Державного агентства України з інвестицій та Інновацій 17.10.2007 N 105 Зареєстровано в Міністерстві Юстиції України 29 жовтня 2007 р. За К 1224/14491 ПОРЯДОК Проведення конкурсного відбору Регіональних і галузевих інноваційних програм, які впроваджуватимуться за рахунок бюджетних коштів 1. Цей Порядок визначає механізм проведення на конкурсних засадах відбору регіональних і […]...
- Складання лінійних програм 2. Алгоритми з повторенням і розгалуженням 2.3. Складання лінійних програм Лінійними програмами називають такі програми, в яких команди виконуються послідовно, одна за одною. Правила запису математичних виразів Майже в кожній програмі виконуватимуться обчислення, причому результати обчислень необхідно буде зберігати для подальшого використання. Для цього існує оператор присвоєння. При його виконанні змінна, ім’я якої стоїть ліворуч […]...
- АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ЗАДАЧІ НА ДВІ ДІЇ (ознайомлення). ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ ВИРАЗІВ З БУКВЕНИМИ ДАНИМИ ТАБЛИЦІ ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ЧИСЕЛ. ЗАДАЧІ НА ДВІ ДІЇ. ВИРАЗИ З ДУЖКАМИ ЗАДАЧІ НА ДВІ ДІЇ Урок 22. АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ЗАДАЧІ НА ДВІ ДІЇ (ознайомлення). ЗНАХОДЖЕННЯ ЗНАЧЕНЬ ВИРАЗІВ З БУКВЕНИМИ ДАНИМИ Мета: ознайомити учнів із задачами на дві дії; закріпити вміння розв’язувати прості задачі, знаходити значення виразів з буквеними даними; розвивати спостережливість, уміння міркувати, […]...
- ПРОСТІ МЕХАНІЗМИ. ПРИНЦИПИ РОБОТИ ПРОСТИХ МЕХАНІЗМІВ УРОК 20. ПРОСТІ МЕХАНІЗМИ. ПРИНЦИПИ РОБОТИ ПРОСТИХ МЕХАНІЗМІВ Мета: актуалізувати та поглибити знання про силу, види сил, значення сил у живій природі; сформувати поняття про прості механізми, принципи їх роботи; розвивати уміння розпізнавати прості механізми, наводити приклади їх використання в житті людини; виховувати уважність, працелюбність, логічне мислення. Обладнання: таблиця “Прості механізми”, важіль, блок, похила площина, […]...
- Основні напрями роботи з розвитку мовлення і принципи мовленнєвої підготовки учнів 7 РОБОТА З РОЗВИТКУ ЗВ’ЯЗНОГО МОВЛЕННЯ УЧНІВ (МОВЛЕННЄВА ЗМІСТОВА ЛІНІЯ) 7.1. Основні напрями роботи з розвитку мовлення і принципи мовленнєвої підготовки учнів Методика розвитку мовлення учнів. Відповідно до Державного стандарту загальної середньої освіти України, навчальних концепцій, чинних програм з рідної (української) мови пріоритетною є мовленнєва підготовка учнів, спрямована на формування мовної особистості випускника середньої школи, […]...
- Аналіз контрольної роботи. Ділення багатоцифрових чисел на трицифрові (ознайомлення). Розв’язування задач (№№ 1085-1092) Тема. Аналіз контрольної роботи. Ділення багатоцифрових чисел на трицифрові (ознайомлення). Розв’язування задач (№№ 1085-1092). Мета. Проаналізувати основні помилки, допущені учнями в ході виконання контрольної роботи; організувати роботу над помилками; ознайомити учнів із діленням багатоцифрових чисел на трицифрові; закріплювати вміння розв’язувати задачі на зустрічний рух. Обладнання. Таблиця “Ділення на трицифрове число”; схеми задач; дидактичний матеріал. Зміст […]...
- Принципи роботи ендокринної системи Розділ 9 ЕНДОКРИННА РЕГУЛЯЦІЯ ФУНКЦІЙ ОРГАНІЗМУ ЛЮДИНИ Розпитайте в родичів, як змінювався ваш зріст, коли ви були маленькими. Вони розкажуть, що ви росли нерівномірно – спочатку швидко, а потім повільніше. А в 12-13 років ви й самі помітили, як багато додали в зрості. Що регулює швидкість зростання людини? Чому за періодами швидкого зростання йдуть періоди […]...
- Принципи роботи ендокринної системи. Залози внутрішньої секреції. Гормони РОЗДІЛ IX. ЛЮДИНА Тема 9. ЕНДОКРИННА РЕГУЛЯЦІЯ ФУНКЦІЙ ОРГАНІЗМУ ЛЮДИНИ УРОК 53. Принципи роботи ендокринної системи. Залози внутрішньої секреції. Гормони Освітня мета: дати поняття про значення та характерні особливості ендокринної системи, гуморальної регуляції функцій організму, ознайомити з різновидом залоз та їх особливістю. Основні поняття і терміни: ендокринна система, залози зовнішньої секреції, залози внутрішньої секреції, залози […]...
- СОЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ Соціологія короткий енциклопедичний словник СОЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ – виклад основних положень діяльності соціальних інституцій, політ, партій чи організацій на певну перспективу. Серед них розрізняють програми – максимум і програми – мінімум. Перші визначають кінцеву мету, заг. завдання, показують головні шляхи їх вирішення і дають теорет. обгрунтування принципів і методів діяльності. Другі являють собою перелік найближчих завдань […]...
- Механізм реалізації програми Загальний курс транспорту РОЗДІЛ 2 ТРАНСПОРТНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ 2.4. УТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНИ ЯК ТРАНЗИТНОЇ ДЕРЖАВИ Механізм реалізації програми З метою забезпечення виконання завдань Програми встановлюється такий механізм її реалізації. 1. Кабінет Міністрів України: – утворює у місячний строк Міжвідомчу комісію з питань транзитної політики; – враховує у місячний строк потребу введення до складу зазначеної Міжвідомчої комісії […]...
- АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ОЗНАЙОМЛЕННЯ УЧНІВ З ДІЄЮ МНОЖЕННЯ. ЗНАК МНОЖЕННЯ. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ АРИФМЕТИЧНІ ДІЇ МНОЖЕННЯ І ДІЛЕННЯ Урок 51. АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ОЗНАЙОМЛЕННЯ УЧНІВ З ДІЄЮ МНОЖЕННЯ. ЗНАК МНОЖЕННЯ. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ Мета: дати поняття про множення як суму однакових доданків; закріпити обчислювальні прийоми додавання і віднімання, вміння розв’язувати задачі; розвивати логічне мислення, увагу; виховувати акуратність, дисциплінованість. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ 1. Загальна […]...
- У світі інформації. Сприйняття і використання інформації. Програма “Магазин” Урок 5 Тема. У світі інформації. Сприйняття і використання інформації. Програма “Магазин” Мета. 1. Формувати вміння сприймати і використовувати інформацію. 2. 3акріплення навичок роботи з комп’ютером. З. Розвиток логічного мислення, просторової уяви, уваги. 4. Повторення правил поведінки при роботі з комп’ютером. 5. Виховувати культуру поведінки у кабінеті інформатики. Обладнання: комп’ютер, картки з завданням. Хід уроку […]...
- Роль патентної та науково-технічної інформації в організації науково-дослідної роботи ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА РОЗДІЛ III ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ТЕМА 18 ТЕХНІКО-ТЕХНОЛОПЧНА БАЗА ВИРОБНИЦТВА 18.4. Роль патентної та науково-технічної інформації в організації науково-дослідної роботи Працівники, зайняті у сфері науки, повинні бути завжди ознайомлені з усім новим, що виникає в конкретній галузі у нашій країні та за її межами. Вони мають систематично отримувати технічну інформацію про досвід вітчизняного […]...
- Планування виробничої програми ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА РОЗДІЛ IV ПЛАНУВАННЯ І МОТИВАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ТЕМА 21 ВИРОБНИЧА ПРОГРАМА ПІДПРИЄМСТВА 21.3. Планування виробничої програми При плануванні виробничої програми необхідно використовувати такі матеріали: – перспективний план виробництва продукції і послуг; – результати вивчення поточного попиту на продукцію; – державний контракт і держане замовлення на продукцію підприємства (за умови їх наявності); – прогноз потреби […]...
- ХІМІЧНИЙ КАБІНЕТ, ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ТА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС РОБОТИ В НЬОМУ. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ОБЛАДНАННЯМ ТА ЛАБОРАТОРНИМ ПОСУДОМ ВСТУП & 2. ХІМІЧНИЙ КАБІНЕТ, ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ТА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС РОБОТИ В НЬОМУ. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ОБЛАДНАННЯМ ТА ЛАБОРАТОРНИМ ПОСУДОМ Вивчення параграфа допоможе вам: · називати основне обладнання кабінету хімії і лабораторний посуд; · знати і розуміти правила безпеки під час роботи в хімічному кабінеті Вивчаючи речовини та їх властивості, хіміки виконують різноманітні досліди. Це […]...
- Захист комп’ютерних систем Економічна безпека підприємства Розділ 4. СИСТЕМА ЗАХИСТУ ПІДПРИЄМСТВА 4.7. Технічні засоби захисту бізнесу Захист комп’ютерних систем Найбільшу інформаційну цінність представляють комп’ютерні системи. – Захист комп’ютерних систем здійснюється за декількома напрямками. Найважливіші з них: 1. Організаційні заходи. 2. Технічні заходи. 3. Правові заходи. Кожен з відзначених напрямків захисту комп’ютерних систем має складну внутрішню структуру. Серед організаційних […]...
- ПРОГРАМИ РІЗНІ ТА КОРИСНІ ОСНОВНІ СКЛАДОВІ КОМП’ЮТЕРА. ПОЧАТКОВІ НАВИЧКИ РОБОТИ З КОМП’ЮТЕРОМ 6. ПРОГРАМИ РІЗНІ ТА КОРИСНІ 1 Познач програму, яку ти обереш для відповідних дій. Виконання обчислень. Створення малюнка. Написання тексту. 2 Встанови відповідність. 3 Обведи позначку програми, яку мають використати учні. Я хочу написати листа своєму дідусю. Я хочу намалювати малюнок на конкурс. 4 Дай загальну назву […]...
- Навчальні програми для підтримки навчання математики ТЕМА 4. ОСНОВИ РОБОТИ З ДИСКАМИ (5 ГОДИН) Урок 27 Навчальні програми для підтримки навчання математики Мета: – ознайомити учнів та навчити застосовувати різні види програмного забезпечення для підтримки вивчення математики; – розвивати практичні навички використання можливостей графічного супроводу навчального програмного забезпечення для розв’язання задач; – за допомогою комп’ютера розвивати образне мислення, просторову уяву; – […]...
- Які основні елементи теоретичної та політичної програми неолібералізму? 27 Які основні елементи теоретичної та політичної програми неолібералізму? “Статистським” різновидом лібералізму є неолібералізм. Йому притаманні посилене державно-монополістське регулювання економіки, інституціоналізація нових форм державного втручання в суспільне життя. До табору неолібералів належать відомі американські вчені, сенатори, члени уряду. Програмні установки неолібералізму – ідейне підгрунтя політики демократичної партії СІ1ІА. Які ж основні елементи програми неолібералізму? Неоліберали […]...
- Алгоритми та програми Тема 2. Алгоритми та програми 1. Команда – це наказ, який спонукає до дії. Виконавець – це об’єкт, здатний виконувати певний набір команд. Виконавцями команд (алгоритмів) можуть бути як живі істоти, так і технічні пристрої. Приклади виконавців команд (алгоритмів): мікрохвильова піч, телевізор, солдат, робот, автомобіль. 2. Під алгоритмом розуміють зрозуміле і точне розпорядження (вказівку) виконавцю […]...