Мої плани на найближчий час
ТЕМА: РОБОТА. ПРОФЕСІЇ
UNIT 4. PLENTY OF THINGS TO DO
УРОК 40 (3)
Підтема: Мої плани на найближчий час.
Мета: Тренувати учнів у вживанні структур майбутнього часу.
Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення.
Удосконалювати техніку читання.
Проконтролювати розуміння змісту прочитаної вдома казки.
Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі.
Виховувати вміння планувати свій час.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, вірш “Just Me” (НО).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting
1. Привітання і повідомлення теми та мети уроку.
Т: Good morning, dear pupils. Now I want to ask you what we shall do at our today’s lesson. What are your ideas? Yes, we’ll read and discuss “The Three Little Pigs”. Yes, we’ll work on our grammar. Yes, we’ll do exercises. And we are going to speak about our plans for the future.
Warming up
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
Мовленнєва розминка. Вірш “Just Ме”.
Учні отримують картки з текстом вірша і читають про себе, потім хором повторюють його за вчителем, і один-два учні читають вірш самостійно. Вчитель ставить класу запитання за змістом вірша.
HO:
Read the poem.
JUST ME
People often ask me
“What do you want to be?”
I don’t know what to say.
My answer
I’ll be a pilot and fly through the sky.
I’ll be a dancer and leap way up high.
I’ll be a writer and write a great book.
I’ll be a chef – the world’s greatest cook.
I’ll be a sailor and sail on the sea.
I think for now that I’ll be just me.
T: Did you like the poem? Do you know what you’ll be in the future? Does your answer change every day?
Учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Grammar Practice
1. Узагальнення граматичного матеріалу Future Simple.
1) Робота з таблицею “Grammar Point” (с. 59).
Учні самостійно читають правила вживання Future Simple, що подаються в таблиці.
2) Виконання усних вправ на використання структур Future Simple.
Впр. 1-3 (с. 59).
Учні роблять вправи усно. Вчитель стежить за правильністю виконання завдання й у разі потреби виправляє помилки.
Writing
2. Тренування учнів у письмі.
1) РЗ, впр. 1 (с. 42).
Учні виконують вправу письмово. По закінченні роботи один учень читає речення вголос, інші перевіряють і доповнюють відповідь однокласника. Учитель контролює правильність граматичної будови речень.
2) РЗ, впр. 2 (с. 42).
Учні виконують вправу письмово. Для перевірки завдання вони по черзі виходять до дошки та пишуть на ній свої речення, учитель стежить за правильністю граматичної будови речень.
3) РЗ, впр. 3 (с. 42).
Вправа виконується письмово. Тренування у вживанні заперечної форми Future Simple. Для перевірки правильності виконання завдання один з учнів читає текст уголос.
Home Reading
3. Перевірка розуміння змісту тексту для домашнього читання “The Three Little Pigs” (c. 160).
1) Бесіда з учнями.
Т: Dear pupils, are you ready to read and speak about our home reading? Who has read the story to the end? Great! Fantastic! Who did what I told you to do – to read the first half of the story? Well-done. Was it difficult to read the story? Why? Or why not? And who is not ready for the lesson? That’s bad! That’s awful. Join us now. Open your books at page 160. Let us check how you understood the story. I’ll tell you the story and you’ll correct me if I am not right.
Father Pig lived in a palace. What’s wrong? Ah, Mother Pig lived in a little hut. So, Mother Pig had 7 little pigs. When they grew up Mother Pig said, “Let us live together”. The first pig built a house of glass. The first pig was very sad. The good young Mr Fox came along. When Mr Wolf asked, the first pig opened the door and let Mr Wolf in. The Wolf huffed and puffed but he didn’t blow the house down. Now answer my questions about the second pig.
Did the second pig leave home? What kind of house did he build? Did the bad old Mr Wolf come to his house? What did the Wolf do to the second pig’s house?
Учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя.
2) Тренування учнів у читанні казки вголос.
Учитель звертає увагу класу на вживання структур Future Simple. Учні читають казку за ролями: автор, вовк, перше порося, друге порося.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework
1. Домашнє завдання.
Дочитати казку “The Three Little Pigs” до кінця.
Summarizing
2. Підведення підсумків уроку.
Виконання пісні трьох поросят.
Т: So, we have to stop now. Next time we’ll continue. Do you know the names of the three little pigs? Here they are. The first pig is Niff-Niff, the second one is Snuff – Snuff, and the third pig’s name is Naff-Naff. And let us finish with a song that the three little pigs sing.
Who’s afraid of Big Bad Wolf,
Big Bad Wolf, Big Bad Wolf?
Who’s afraid of Big Bad Wolf?
Tra-la-la-la-la.
Учні прослуховують пісню у виконанні вчителя і хором співають її.