ОРФОГРА ФІЧНО-ПУНКТУАЦІЙНИЙ ПРАКТИКУМ. КОНТРОЛЬНИЙ ДИКТАНТ (СЕМЕСТРОВА КОНТРОЛЬНА РОБОТА)
ВСТУП. ПОГЛИБЛЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ НАЙВАЖЛИВІШИХ ВІДОМОСТЕЙ З СИНТАКСИСУ І ПУНКТУАЦІЇ
Урок № 14
ОРФОГРА ФІЧНО-ПУНКТУАЦІЙНИЙ ПРАКТИКУМ. КОНТРОЛЬНИЙ ДИКТАНТ (СЕМЕСТРОВА КОНТРОЛЬНА РОБОТА)
Мета: перевірити й оцінити знання, вміння та навички учнів; розвивати навички самоконтролю; виховувати відповідальність і культуру спілкування.
Міжпредметні зв’язки: культура спілкування.
Тип уроку: контроль і корекція знань, умінь і навичок.
ПЕРЕБІГ УРОКУ
I. Мотиваційно-організаційний етап
Повідомлення теми, мети та завдань
Націлювання учнів на якісне виконання контрольної роботи
II. Процесуально-діяльнісний етап
Диктант
ЦІ ПРОСТІ СЛОВА ВІТАННЯ
Чи звертаємо ми увагу на те, як вітаємося? Не раз при зустрічі щось буркнемо на зразок “доброго дня” – та й годі. І це в той час, коли привітанню в українській культурі завжди надавалося надзвичайне значення. Цим питанням займалося чимало шанованих дослідників. Бо за словами, жестами та інтонацією привітань вони вбачали загальну орієнтацію на культуру народу, світ його почуттів та сподівань, його психологію, мораль, гідність.
Щоденний ритуал вітання –
Підкреслюючи свою повагу, молодший мав вітатися першим, проте прерогатива простягання руки надавалася старшому. Подібним привілеєм володіла і жінка – чоловік вітався першим, натомість руку подавала вона. У середньовічній Європі цілування руки жінки мало означати, що тим самим чоловік віддає себе до її рук.
Окрім виявлення поваги до людини, привітання було і засобом показу зацікавленості нею, її самопочуттям, сімейними обставинами, а отже, і засобом виразу готовності прийти, у разі потреби, на допомогу. Тому привітання супроводжувалися цілим циклом “вступних” діалогів, їх існувала фантастична кількість – різних за розміром та інтонаціями відповідно до пори дня, праці чи відпочинку, сімейних обставин, віку, статі. Ось чому привітання ставало основою основ народної моралі – адже саме від нього залежав подальший характер стосунків поміж людьми (3 журналу; 236 слів).
III. Контрольно-рефлексивний етап
Збирання робіт та нагадування про індивідуальне повторення.
IV. Домашнє завдання
– Індивідуальна робота.
Related posts:
- ОРФОГРАФІЧНО-ПУНКТУАЦІЙНИЙ ПРАКТИКУМ. КОНТРОЛЬНИЙ ДИКТАНТ (РІЧНА КОНТРОЛЬНА РОБОТА) ПОГЛИБЛЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ НАЙВАЖЛИВІШИХ ВІДОМОСТЕЙ З ЛІНГВІСТИКИ ТЕКСТУ І СТИЛІСТИКИ Урок № 34 ОРФОГРАФІЧНО-ПУНКТУАЦІЙНИЙ ПРАКТИКУМ. КОНТРОЛЬНИЙ ДИКТАНТ (РІЧНА КОНТРОЛЬНА РОБОТА) Мета: перевірити та удосконалити орфографічно-пунктуаційні навички; розвивати вміння здійснювати самоконтроль та самокорекцію сформованих навчальних навичок; виховувати відповідальність, прагнення до успіху. Міжпредметні зв’язки: історія. Тин уроку: контроль і корекція знань, умінь і навичок. ПЕРЕБІГ УРОКУ I. […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 4 (КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ) СТИЛІСТИЧНІ ЗАСОБИ ЛЕКСИКОЛОГІЇ І ФРАЗЕОЛОГІЇ Урок № 56 КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 4 (КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ) Мета: перевірити й оцінити рівень навчальних досягнень десятикласників з розділу “Стилістичні засоби лексикології та фразеології”, з’ясувати можливі недоліки в ході опанування мовною теорією; розвивати навички роботи з тестовими завданнями, навички самостійної роботи; виховувати шанобливе ставлення до рідної мови. Тип уроку: урок […]...
- ТЕМАТИЧНА КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 1. КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ Мета: з’ясувати рівень засвоєння знань, сформованості вмінь і навичок з теми “Дієслово. Форми дієслова”; формувати вміння й навички застосовувати здобуті теоретичні знання на практиці; розвивати комунікативні вміння, зокрема вміння читати мовчки; розвивати логічне мислення, тренувати пам’ять, формувати вміння виокремлювати головне. Тип уроку: урок оцінювання навчальних досягнень учнів. Перебіг уроку І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ, […]...
- ТЕМАТИЧНА КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 3. КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ Мета: – навчальна: оцінити рівень навчальних досягнень семикласників з теми “Дієприкметник”; перевірити знання й уміння, необхідні для правильного використання дієприкметників у мовленні; – розвивальна: здійснити перевірку здатності семикласників читати мовчки незнайомий текст публіцистичного стилю монологічного характеру із належною швидкістю і розуміти й запам’ятовувати після одного прочитання фактичний зміст, виражально-зображувальні засоби прочитаного твору. Форма проведення тематичної […]...
- Контрольна робота: диктант Тема. Контрольна робота: диктант. Мета. Перевірити вміння правильно писати слова на вивчені орфограми та словникові слова, визначені для запам’ятовування; ставити розділові знаки відповідно до опрацьованих правил пунктуації. Хід уроку I. Організація класу. II. Диктант. Перед написанням диктанту з’ясувати значення невідомих слів. Золота купава Погожого теплого ранку на луках враз спалахнули сотні яскравих ліхтариків. Це зацвіла […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 3 (КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ) СТИЛІСТИЧНІ ЗАСОБИ ЛЕКСИКОЛОГІЇ І ФРАЗЕОЛОГІЇ Урок № 43 КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 3 (КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ) Мета: перевірити й оцінити рівень навчальних досягнень десятикласників із розділу “Стилістичні засоби лексикології”, з’ясувати можливі недоліки в ходу опанування мовною теорією; розвивати навички роботи з тестовими завданнями, навички самостійної роботи; виховувати шанобливе ставлення до рід ної мови. Тип уроку: урок перевірки […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 1 (КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ) СТИЛІСТИКА МОВИ. КУЛЬТУРА МОВЛЕННЯ. СТИЛІСТИЧНІ ЗАСОБИ ФОНЕТИКИ Урок № 15 КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 1 (КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ) Мета: оцінити рівень навчальних досягнень десятикласників з розділу “Стилістика мови. Культура мовлення. Стилістичні засоби фонетики”; з’ясувати можливі недоліки в ході опанування мовною теорією; оцінити рівень орфографічної грамотності десятикласників. Тип уроку: урок оцінювання навчальних досягнень учнів. ПЕРЕБІГ УРОКУ I. Організаційний […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 2 (КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ) СТИЛІСТИКА МОВИ. КУЛЬТУРА МОВЛЕННЯ. СТИЛІСТИЧНІ ЗАСОБИ ФОНЕТИКИ Урок № 27 КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 2 (КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ) Мета: оцінити рівень навчальних досягнень десятикласників з розділу “Орфографія”; з’ясувати можливі недоліки в ході опанування мовною теорією; оцінити рівень орфографічної грамотності десятикласників. Тип уроку: урок оцінювання н авчальних досягнень учнів. ПЕРЕБІГ УРОКУ I. Організаційний момент II. Ознайомлення десятикласників із […]...
- ОРФОГРАФІЧНО-ПУНКТУАЦІЙНИЙ ПРАКТИКУМ. УДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВОПИСНОЇ ГРАМОТНОСТІ: ПРАВИЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ В ПИСЬМОВОМУ МОВЛЕННІ ПІД ЧАС ВІДТВОРЕННЯ І СТВОРЕННЯ ВИСЛОВЛЮВАНЬ ВІДОМИХ ОРФОГРАМ І ПУНКТОГРАМ ВСТУП. ПОГЛИБЛЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ НАЙВАЖЛИВІШИХ ВІДОМОСТЕЙ З СИНТАКСИСУ І ПУНКТУАЦІЇ Урок № 5 ОРФОГРАФІЧНО-ПУНКТУАЦІЙНИЙ ПРАКТИКУМ. УДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВОПИСНОЇ ГРАМОТНОСТІ: ПРАВИЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ В ПИСЬМОВОМУ МОВЛЕННІ ПІД ЧАС ВІДТВОРЕННЯ І СТВОРЕННЯ ВИСЛОВЛЮВАНЬ ВІДОМИХ ОРФОГРАМ І ПУНКТОГРАМ Мета: удосконалювати орфографічну і пунктуаційну грамотність одинадцятикласників; розвивати навички самоконтролю; виховувати поважливе ставлення до культури мовлення. Міжпредметні зв’язки: мова і мовлення, література. […]...
- ТЕМАТИЧНА КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 2 КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ. КОНТРОЛЬНЕ ЧИТАННЯ МОВЧКИ ТЕКСТУ НАУКОВОГО СТИЛЮ Мета: – навчальна: оцінити рівень навчальних досягнень семикласників з теми “Дієслово як частина мови”; перевірити знання й уміння, необхідні для правильного використання дієслів у мовленні; – розвивальна: удосконалити навички розпізнавати мовні явища, установлювати відповідність між ними, групувати, доповнювати тощо. – виховна: за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу познайомити з різноманітністю флори й фауни в Україні й […]...
- ОРФОГРАФІЧНО-ПУНКТУАЦІЙНИЙ ПРАКТИКУМ. УДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВОПИСНОЇ ГРАМОТНОСТІ: ПРАВИЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ В ПИСЕМНОМУ МОВЛЕННІ ПІД ЧАС ВІДТВОРЕННЯ І СТВОРЕННЯ ВИСЛОВЛЮВАНЬ ВІДОМИХ ОРФОГРАМ І ПУНКТОГРАМ ПОГЛИБЛЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ НАЙВАЖЛИВІШИХ ВІДОМОСТЕЙ З ЛІНГВІСТИКИ ТЕКСТУ І СТИЛІСТИКИ Урок № 23 ОРФОГРАФІЧНО-ПУНКТУАЦІЙНИЙ ПРАКТИКУМ. УДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВОПИСНОЇ ГРАМОТНОСТІ: ПРАВИЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ В ПИСЕМНОМУ МОВЛЕННІ ПІД ЧАС ВІДТВОРЕННЯ І СТВОРЕННЯ ВИСЛОВЛЮВАНЬ ВІДОМИХ ОРФОГРАМ І ПУНКТОГРАМ Мета: удосконалювати правописну грамотність одинадцятикласників; розвивати готовність повторювати правила правопису та закріплювати орфографічні й пунктуаційні навички; виховувати прагнення завжди писати (і говорити) […]...
- Контрольний диктант. Контрольне читання мовчки ЛЕКСИКОЛОГІЯ. ФРАЗЕОЛОГІЯ УРОК № 76 Тема. Контрольний диктант. Контрольне читання мовчки Мета: перевірити знання і вміння учнів з розділу “Лексикологія. Фразеологія”, вміння читати в належному темпі, усвідомлювати основний зміст прочитаного; розвивати логічне мислення, орфографічну й пунктуаційну грамотність, пам’ять, увагу. Обладнання: текст диктанту, текст для читання мовчки. ХІД УРОКУ I. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ II. […]...
- Контрольний диктант Фонетика. Орфоепія. Орфографія Урок № 65 Тема. Контрольний диктант Мета: – навчальна: оцінити рівень орфографічної і пунктуаційної грамотності учнів; – розвивальна: розвивати фонематичний слух, мовне чуття, пам’ять, увагу; – виховна: виховувати у школярів гідність за свою Батьківщину, повагу до видатних історичних постатей. Внутрішньопредметні зв’язки: лексикологія, орфографія, пунктуація. Міжпредметні зв’язки: історія, образотворче мистецтво. Тип уроку: перевірка […]...
- КОНТРОЛЬНИЙ ДИКТАНТ. НАВЧАЛЬНЕ АУДІЮВАННЯ ХУДОЖНЬОГО ТЕКСТУ МОНОЛОГІЧНОГО ХАРАКТЕРУ Мета: – навчальна: оцінити рівень орфографічної й пунктуаційної грамотності семикласників: правильно писати слова на вивчені орфограми; ставити розділові знаки відповідно до опрацьованих правил пунктуації; перевірити якість оформлення роботи (охайність, каліграфія, дотримання червоного рядка, відсутність виправлень); – розвивальна: удосконалювати вміння семикласників сприймати на слух незнайоме за змістом висловлювання і з одного прослуховування розуміти зміст художнього тексту […]...
- Контрольний диктант. Контрольне аудіювання Контрольний диктант. Контрольне аудіювання Мета : з’ясувати рівень орфографічної та пунктуаційної грамотності учнів; рівень сформованості комунікативних умінь, зокрема вміння слухати й розуміти почуте; удосконалювати вміння застосовувати здобуті теоретичні знання на практиці, розвивати логічне мислення, слухову пам’ять, удосконалювати навички самостійної роботи. Тип уроку: Урок перевірки й обліку здобутих знань, умінь і навичок. Хід уроку І. Повідомлення […]...
- КОНТРОЛЬНИЙ ДИКТАНТ. КОНТРОЛЬНЕ ЧИТАННЯ МОВЧКИ ТЕКСТУ ПУБЛІЦИСТИЧНОГО СТИЛЮ СТИЛІСТИЧНІ ЗАСОБИ ЛЕКСИКОЛОГІЇ І ФРАЗЕОЛОГІЇ Урок № 32 КОНТРОЛЬНИЙ ДИКТАНТ. КОНТРОЛЬНЕ ЧИТАННЯ МОВЧКИ ТЕКСТУ ПУБЛІЦИСТИЧНОГО СТИЛЮ Мета: оцінити рівень орфографічної і пунктуаційної грамотності десятикласників; перевірити вміння читати мовчки, розуміти й відтворювати незнайоме за змістом висловлювання публіцистичного стилю; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу виховувати у школярів гідність за свою Батьківщину, повагу до видатних діячів культури й […]...
- Контрольний диктант. Читання мовчки СИНТАКСИС. ПУНКТУАЦІЯ УРОК № 24 Тема. Контрольний диктант. Читання мовчки Мета: перевірити рівень сформованості мовних умінь і орфографічних навичок школярів; виховувати уважність, наполегливість у навчанні. Обладнання: текст диктанту, текст для читання мовчки, запитання до тексту. ХІД УРОКУ I. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ II. МОТИВАЦІЯ НАВЧАННЯ ШКОЛЯРІВ III. НАПИСАННЯ ДИКТАНТУ I варіант Ласощі для лисенятка […]...
- КОНТРОЛЬНИЙ ДИКТАНТ. КОНТРОЛЬНЕ АУДІЮВАННЯ ТЕКСТУ НАУКОВО-ПОПУЛЯРНОГО СТИЛЮ СЛОВОТВОРЧІ ЗАСОБИ СТИЛІСТИКИ Урок № 68 КОНТРОЛЬНИЙ ДИКТАНТ. КОНТРОЛЬНЕ АУДІЮВАННЯ ТЕКСТУ НАУКОВО-ПОПУЛЯРНОГО СТИЛЮ Мета: перевірити й оцінити рівень орфографічної та пунктуаційної грамотності десятикласників, перевірити навички сприймання на слух тексту науково-популярного стилю; розвивати навички роботи з тестовими завданнями, навички самостійної роботи; виховувати шанобливе ставлення до рідної мови. Тип уроку: урок перевірки навчальних досягнень учнів. ПЕРЕБІГ УРОКУ […]...
- КОНТРОЛЬНИЙ ДИКТАНТ. КОНТРОЛЬНЕ ЧИТАННЯ МОВЧКИ ТЕКСТУ МОНОЛОГІЧНОГО ХАРАКТЕРУ НАУКОВОГО СТИЛЮ Мета: навчальна: перевірити й оцінити повторені та систематизовані вміння і навички; розвивальна: розвивати навички самоаналізу, самоконтролю, самооцінки, самовдосконалення; виховна: виховувати почуття відповідальності за навчання, за виконання контрольної роботи. Внутрішньопредметні зв’язки: мова і мовлення, пунктуація й орфографія. Міжпредметні зв’язки: мова, географія, історія, фізика. Тип уроку: контролю і корекції знань, умінь і навичок. ПЕРЕБІГ УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЯ […]...
- ЗАМІТКА ДО ГАЗЕТИ. ПЕРЕВІРНА РОБОТА. ДИКТАНТ № 1 Мета: ознайомити учнів з формою написання замітки та її характерними особливостями; перевірити вміння учнів писати текст під диктування; розвивати культуру писемного мовлення; виховувати охайність. Хід уроку ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ Перевірка домашнього завдання (вправа 45, с. 24) – Прочитайте списаний текст. – Які слова характерні для науково-популярного тексту-опису? Каліграфічна хвилинка Гг гв гр […]...
- Повторення вивченого за рік. (Вправи 351-358). Урок розвитку мовлення. Повторення вивченого за рік. (Вправи 359-362). Контрольна робота: диктант Тема. Повторення вивченого за рік. (Вправи 351-358). УРОК 110 Урок розвитку мовлення УРОК 111 Тема. Повторення вивченого за рік. (Вправи 359 362). УРОК 112 Тема. Контрольна робота: диктант. Мета. Перевірити вміння правильно писати слова на вивчені орфограми та словникові слова, визначені для запам’ятовування; ставити розділові знаки відповідно до опрацьованих правил пунктуації. Хід уроку I. Організація […]...
- ПЕРЕВІРНА РОБОТА. ДИКТАНТ № 1 Урок 13. ПЕРЕВІРНА РОБОТА. ДИКТАНТ № 1 Мета: перевірити знання і вміння учнів писати текст під диктування; розвивати культуру писемного мовлення; виховувати охайність. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ (диктант) Орієнтовні тексти диктантів ОСІНЬ Від краю до краю затягнули небо густі сірі хмари. З них сіє дрібний […]...
- ПЕРЕВІРНА РОБОТА. ДИКТАНТ Мета: перевірити й оцінити рівень орфографічної та пунктуаційної грамотності учнів; розвивати навички самостійної роботи, орфографічну пильність, слухову пам’ять; виховувати шанобливе ставлення до рідної мови. ХІД УРОКУ I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ, МЕТИ УРОКУ III. ПЕРЕВІРНА РОБОТА Орієнтовні тексти диктантів ТИ І ТВІЙ ХЛІБ Куди б не закинуло тебе життя – пам’ятай про хліб, яким […]...
- ПЕРЕВІРНА РОБОТА. ДИКТАНТ № 2 Урок 51. ПЕРЕВІРНА РОБОТА. ДИКТАНТ № 2 Мета: перевірити орфографічну та пунктуаційну грамотність учнів; розвивати акуратність; виховувати культуру оформлення письмових робіт. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ. ДИКТАНТ ЧАРІВНИЦЯ-ЗИМА Підморозило. Тоненька прозора крига засклила і швидку річку, й тихе озеро. Це прийшла зима. Ходить вона по долинах […]...
- ПРАКТИЧНІ ВПРАВИ НА ВИЗНАЧЕННЯ ВІДМІНКІВ ПРИКМЕТНИКА. ПЕРЕВІРНА РОБОТА. ДИКТАНТ № 2 Мета: закріплювати вміння учнів визначати відмінок прикметників у реченні за питаннями, закінченням та відмінком іменника; перевірити орфографічну та пунктуаційну грамотність учнів; розвивати акуратність; виховувати культуру оформлення письмових робіт. Хід уроку ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ III. КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ. ДИКТАНТ ЧАРІВНИЦЯ-ЗИМА Підморозило. Тоненька прозора крига засклила і швидку річку, й тихе озеро. Це […]...
- Контрольна робота № 5 з теми “МЕХАНІЧНА РОБОТА ТА ЕНЕРГІЯ” Тип уроку: урок контролю знань. Мета: оцінити знання, уміння та навички з вивченої теми. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. Відеофрагмент:_______________________ Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ III. ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ Приблизний варіант контрольної роботи Рівень 1 (3 бали) 1. Запишіть формулу для обчислення механічної роботи. (0,5 бала) 2. Брусок рівномірно тягнуть […]...
- Тематична контрольна робота № 7 з теми “Повторення і систематизація навчального матеріалу за курс алгебри 9 класу” УРОК № 67 Тема. Тематична контрольна робота № 7 з теми “Повторення і систематизація навчального матеріалу за курс алгебри 9 класу” Мета уроку: перевірити рівень знань та вмінь учнів, набутих ними під час вивчення курсу алгебри 9 класу. Тип уроку: контроль знань та вмінь. Наочність та обладнання: роздавальний матеріал (картки з розв’язаннями завдань тематичної контрольної […]...
- Контрольна робота № 3 з теми “ВЗАЄМОДІЯ ТІЛ. СИЛА” Тип уроку: урок контролю знань. Мета: оцінити знання, уміння та навички учнів з вивченої теми. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. Відеофрагмент:________________________________ Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП II. ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ III. ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ Приблизний варіант контрольної роботи. Рівень 1 (3 бали) 1. Закінчіть фразу: (0,5 бала) Явище зберігання швидкості руху тіла за відсутності […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 1 З ТЕМИ: “ПОЧИНАЄМО ВИВЧАТИ ФІЗИКУ” Мета: перевірити й оцінити якість засвоєних учнями знань; вчити учнів працювати самостійно; формувати вміння грамотно та охайно оформлювати роботу. Тип уроку: урок контролю знань. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. ХІД УРОКУ І. Організаційний етап ІІ. Перевірка домашнього завдання (вибірково). Стислий аналіз виконання лабораторної роботи ІІІ. Виконання завдань контрольної роботи Приблизний варіант контрольної роботи 1 […]...
- КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 23 ТЕМИ: “БУДОВА РЕЧОВИНИ” Мета: перевірити й оцінити якість засвоєних учнями знань; вчити учнів працювати самостійно; формувати вміння грамотно та охайно оформлювати роботу. Тип уроку: урок контролю знань. Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи. ХІД УРОКУ І. Організаційний етап ІІ. Перевірка домашнього завдання (вибірково) ІІІ. Виконання завдань контрольної роботи Приблизний варіант контрольної роботи 1 рівень 1. Виберіть вірну відповідь: […]...