ПІДСУМКОВИЙ УРОК. ПРОМИСЛОВІСТЬ УКРАЇНИ
РОЗДІЛ ІІІ. ГОСПОДАРСТВО
УРОК 26. ПІДСУМКОВИЙ УРОК. ПРОМИСЛОВІСТЬ УКРАЇНИ *
Навчальна мета: повторити, узагальнити та систематизувати знання з вивчених тем; перевірити рівні засвоєння навчального матеріалу, володіння уміннями та навичками.
Тип уроку: повторення, узагальнення, систематизації та контролю знань, умінь та навичок.
Приклади завдань для контролю
Перший рівень (одне питання – 0,5 бала)
Позначте варіант із правильною відповіддю.
1. Укажіть промислове підприємство, що належить до групи “А”:
А текстильна
Б м’ясопереробний комбінат;
В взуттєва фабрика;
Г металургійний комбінат.
2. Укажіть область, у якій видобуваються найбільші обсяги природного газу:
А Полтавська;
Б Івано-Франківська;
В Харківська;
Г Чернігівська.
3. Укажіть найбільш потужний центр кольорової металургії:
А Миколаїв;
Б Запоріжжя;
В Донецьк;
Г Свердловськ.
4. Укажіть назву нового центру автомобілебудування в Україні:
А Запоріжжя;
Б Черкаси;
В Луцьк;
Г Кременчук.
5. Укажіть фактори, що мають вирішальне значення для розміщення більшості підприємств промисловості будівельних
А екологічний, трудовий (кваліфіковані трудові ресурси);
Б розвиток науки, комбінування;
В сировинний, споживчий;
Г транспортний, енергетичний.
6. Укажіть галузь легкої промисловості, що посідає перше місце з виробництва продукції:
А текстильна;
Б трикотажна;
В швейна;
Г шкіряно-взуттєва.
Другий рівень (одне питання – 1 бал)
7. Розподіліть три галузі промисловості, що посідають перші три місця за обсягами виробництва (цифрою вкажіть місце).
Харчова |
Легка |
Чорна металургія |
Машинобудування й металообробка |
8. Установіть відповідність між трьома районами чорної металургії та центрами галузі.
Район чорної металургії | Центр галузі |
А. Придніпров’я | 1) Маріуполь |
Б. Донбас | 2) Алчевськ |
В. Приазов’я | 3) Запоріжжя |
4) Бровари |
9. Установіть відповідність між галузями промисловості органічного синтезу й видами продукції.
Галузь промисловості органічного синтезу | Види продукції |
А. Хімія органічного синтезу | 1) Мінеральні добрива |
Б. Виробництво полімерів | 2) Синтетичні смоли, хімічні волокна |
В. Переробка полімерів | 3) Поліетиленова плівка, шини |
4) Ацетилен, бензол, стирол |
Третій рівень (одне питання – 3 бали)
10. Які переваги й недоліки мають великі промислові підприємства – комбінати? Обгрунтуйте свою точку зору на прикладі підприємства, що працює в одній із галузей промисловості.
Четвертий рівень (одне питання – 3 бали)
11. “Розмістіть” на території України (укажіть область, місто) машинобудівне підприємство. Обгрунтуйте його місце розташування (чому саме тут воно ефективно працюватиме).
Для записів:
_______________________________________________________________
* Проводиться на розсуд учителя.
Related posts:
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК. ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ПОДІЛ УКРАЇНИ РОЗДІЛ ІV. ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ПОДІЛ УКРАЇНИ УРОК 48. ПІДСУМКОВИЙ УРОК. ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ПОДІЛ УКРАЇНИ * Навчальна мета: повторити, узагальнити та систематизувати знання з вивчених тем; перевірити рівні засвоєння навчального матеріалу, володіння уміннями та навичками. Тип уроку: повторення, узагальнення, систематизації та контролю знань, умінь та навичок. Приклади завдань для контролю Перший рівень (одне питання – 0,5 бала) Відзначте […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК. УКРАЇНА НА КАРТІ СВІТУ. НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ РОЗДІЛ ІІ. НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ УРОК 10. ПІДСУМКОВИЙ УРОК. УКРАЇНА НА КАРТІ СВІТУ. НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ * Навчальна мета: повторити, узагальнити та систематизувати знання з вивчених тем; перевірити рівні засвоєння навчального матеріалу, володіння уміннями та навичками. Тип уроку: повторення, узагальнення, систематизації та контролю знань, умінь та навичок. Приклади завдань для контролю Рівень І (одне питання – 0,5 […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК. СОЦІАЛЬНА СФЕРА. УКРАЇНА І СВІТОВЕ ГОСПОДАРСТВО. ЗОВНІШНІ ЕКОНОМІЧНІ ЗВ’ЯЗКИ УКРАЇНИ РОЗДІЛ ІІІ. ГОСПОДАРСТВО УРОК 37. ПІДСУМКОВИЙ УРОК. СОЦІАЛЬНА СФЕРА. УКРАЇНА І СВІТОВЕ ГОСПОДАРСТВО. ЗОВНІШНІ ЕКОНОМІЧНІ ЗВ’ЯЗКИ УКРАЇНИ * Навчальна мета: повторити, узагальнити та систематизувати знання з вивчених тем; перевірити рівні засвоєння навчального матеріалу, володіння уміннями та навичками. Тип уроку: повторення, узагальнення, систематизації та контролю знань, умінь та навичок. Приклади завдань для контролю Перший рівень (одне […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК. СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО. ТРАНСПОРТ РОЗДІЛ ІІІ. ГОСПОДАРСТВО УРОК 33. ПІДСУМКОВИЙ УРОК. СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО. ТРАНСПОРТ * Навчальна мета: повторити, узагальнити та систематизувати знання з вивчених тем; перевірити рівні засвоєння навчального матеріалу, володіння уміннями та навичками. Тип уроку: повторення, узагальнення, систематизації та контролю знань, умінь та навичок. Приклади завдань для контролю Перший рівень (одне питання – 0,5 бала). Відзначте варіант із […]...
- ХІМІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ РОЗДІЛ ІІІ. ГОСПОДАРСТВО УРОК 21. ХІМІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ Очікувані результати: учень називає основні галузі хімічної промисловості; характеризує сировинну базу галузі; пояснює фактори розміщення галузей хімічної промисловості; показує на карті основні райони й центри хімічної промисловості; визначає зв’язки хімічної промисловості з іншими галузями; наводить конкретні приклади негативного впливу хімічної промисловості на довкілля. Тип уроку: вивчення нового матеріалу. […]...
- Легка промисловість – ХІМІЧНА І ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА Розділ 4 ГАЛУЗІ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ 4.8. ХІМІЧНА І ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ 4.8.2. Легка промисловість Провідна галузь легкої промисловості – текстильна. З історичного погляду це досить стара галузь, але вона постійно оновлюється. Частка натуральної сировини у структурі виробництва тканин зменшується, а частка синтетичної сировини – збільшується. Текстильна промисловість є у багатьох країнах світу – як […]...
- МЕТАЛУРГІЙНА ПРОМИСЛОВІСТЬ. ЧОРНА МЕТАЛУРГІЯ РОЗДІЛ ІІІ. ГОСПОДАРСТВО УРОК 17. МЕТАЛУРГІЙНА ПРОМИСЛОВІСТЬ. ЧОРНА МЕТАЛУРГІЯ Очікувані результати: учень називає галузі, що входять до металургійної промисловості, найбільші підприємства та їх типи, проблеми й перспективи розвитку; пояснює фактори розміщення галузі; показує на карті основні райони та найбільші центри металургії; аналізує статистичні дані про обсяги виробництва металургійної продукції; характеризує наслідки впливу металургійної промисловості на […]...
- ПРОМИСЛОВІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ РОЗДІЛ ІІІ. ГОСПОДАРСТВО УРОК 23. ПРОМИСЛОВІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ Очікувані результати: учень називає галузі, що входять до складу промисловості будівельних матеріалів; пояснює фактори розміщення підприємств галузі, значення галузі для задоволення життєвих потреб людей; характеризує сировинну базу; показує на карті найбільші центри галузі; аналізує сучасні тенденції розвитку, технологічні й економічні перспективи галузі. Тип уроку: вивчення нового матеріалу. […]...
- Хімічна промисловість – ХІМІЧНА І ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА Розділ 4 ГАЛУЗІ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ 4.8. ХІМІЧНА І ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ 4.8.1. Хімічна промисловість Ця галузь має велике значення в економічному житті сучасного світу. Найбільшим регіоном хімічної промисловості вважається Західна Європа. До Першої світової війни найрозвиненіша хімічна промисловість була у Німеччині. Згодом позиції цієї галузі посилились і в інших країнах. Уже давно у структурі […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМАМИ “АНТАРКТИДА. ПІВНІЧНА АМЕРИКА”* Мета: Навчальна: узагальнити та систематизувати знання учнів за вивченими темами; удосконалити навички та вміння працювати з картами атласу, виконувати тестові завдання різних типів; визначити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу; Розвивальна: розвивати вміння самостійно контролювати свій час, самостійно оцінювати правильність виконання завдань, вносити корективи за необхідності; Виховна: виховувати самостійність, відповідальність за прийняття рішень. Тип уроку: контролю, […]...
- ПРОМИСЛОВІСТЬ. ГЕОГРАФІЯ ОСНОВНИХ ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОСТІ СВІТУ УРОК 17. ПРОМИСЛОВІСТЬ. ГЕОГРАФІЯ ОСНОВНИХ ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОСТІ СВІТУ Навчальна мета: охарактеризувати склад, особливості розвитку й розміщення основних галузей промисловості світу; розвивати уміння визначати закономірності розміщення певних галузей промисловості, уміння працювати з картами атласу, таблицями і діаграмами; вдосконалювати навички роботи в групах в ході вивчення нового матеріалу. Обладнання: політична карта світу, підручник, довідники, атласи, таблиці, діаграми, […]...
- ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ. ХУДОЖНІ ПРОМИСЛИ РОЗДІЛ ІІІ. ГОСПОДАРСТВО УРОК 24. ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ. ХУДОЖНІ ПРОМИСЛИ Очікувані результати: називає галузі легкої промисловості; пояснює фактори їх розміщення; показує на карті найбільші центри легкої промисловості, осередки художніх промислів; оцінює значення легкої промисловості та художніх промислів для задоволення матеріальних і духовних потреб населення. Тип уроку: вивчення нового матеріалу. Обладнання: підручник географії, атлас, карта “Легка промисловість”, […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМОЮ “ЄВРАЗІЯ “ Мета: Навчальна: узагальнити та систематизувати знання учнів за темою “Євразія”; вдосконалити навички та вміння працювати з картами атласу, виконувати тестові завдання різних типів; визначити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу; Розвивальна: розвивати вміння самостійно контролювати свій час, самостійно оцінювати правильність виконання завдань, вносити корективи за необхідності; Виховна: виховувати самостійність, відповідальність за прийняття рішень. Тип уроку: контролю, […]...
- ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ РОЗДІЛ ІІІ. ГОСПОДАРСТВО УРОК 25. ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ Очікувані результати: учень називає галузі харчової промисловості; пояснює фактори їх розміщення; характеризує роль галузі у формуванні експортного потенціалу країни та задоволенні життєвих потреб населення; показує на карті найбільші центри та підприємства харчової промисловості. Тип уроку: комбінований. Обладнання: підручник географії, атлас, карта “Харчова промисловість”, статистичні дані про розвиток галузі, […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМОЮ “КРАЇНИ ЄВРОПИ” УРОК 33. ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМОЮ “КРАЇНИ ЄВРОПИ” * Навчальна мета: узагальнити та систематизувати знання за вивченими темами; визначити рівень оволодіння знаннями, уміннями та навичками; розвивати вміння працювати з картами атласу, вміння виконувати тестові завдання різних рівнів складності; виховувати уважність, організованість, відповідальність, зосередженість. Обладнання: атласи, роздавальні матеріали із завданнями. Тип уроку: урок узагальнення, контролю, оцінки […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМАМИ: “ВЗАЄМОДІЯ СУСПІЛЬСТВА I ПРИРОДИ”, “СВІТОВЕ ГОСПОДАРСТВО”, “ГЛОБАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛЮДСТВА” УРОК 22. ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМАМИ: “ВЗАЄМОДІЯ СУСПІЛЬСТВА I ПРИРОДИ”, “СВІТОВЕ ГОСПОДАРСТВО”, “ГЛОБАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛЮДСТВА” * Навчальна мета: узагальнити та систематизувати знання за вивченими темами; визначити рівень оволодіння знаннями, уміннями та навичками; розвивати вміння працювати з картами атласа, вміння виконувати тестові завдання різних рівнів складності. Обладнання: атласи, роздавальні матеріали із завданнями. Тип уроку: урок узагальнення, […]...
- ЛІСОВА Й ДЕРЕВООБРОБНА ПРОМИСЛОВІСТЬ РОЗДІЛ ІІІ. ГОСПОДАРСТВО УРОК 22. ЛІСОВА Й ДЕРЕВООБРОБНА ПРОМИСЛОВІСТЬ Очікувані результати: учень називає галузі лісової промисловості; пояснює фактори розміщення підприємств галузі; показує на карті основні райони лісозаготівлі, центри деревообробної та деревопереробної галузей; обгрунтовує необхідність раціонального використання лісових ресурсів. Тип уроку: вивчення нового матеріалу. Обладнання: підручник географії, атлас, карта “Лісова, деревообробна та целюлозно-паперова промисловість”, контурні карти, […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМАМИ “ВСТУП. ЗАКОНОМІРНОСТІ ФОРМУВАННЯ ПРИРОДИ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ” Мета: – узагальнити та систематизувати знання учнів за вивченими темами; вдосконалити навички та вміння працювати з картами атласу, виконувати тестові завдання різних типів; визначити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу; – розвивати вміння самостійно контролювати свій час, оцінювати правильність виконання завдань, вносити корективи за потреби; – виховувати самостійність, відповідальність за прийняття рішень. Обладнання: атласи, дидактичні картки […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК З ТЕМИ “АФРИКА”* Мета: Навчальна: перевірити рівень знань і практичних умінь та навичок учнів за темою “Африка”; удосконалити у процесі виконання роботи навички узагальнення, систематизації, аналізу здобутих знань; Розвивальна: розвивати уважність, зосередженість, аналітичні здібності, географічне мислення, пам’ять, увагу; Виховна: виховувати самостійність, почуття відповідальності, впевненості у своїх знаннях. Тип уроку: контролю, коригування та оцінювання знань, вмінь, навичок. Хід уроку […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК З ТЕМ “АВСТРАЛІЯ” ТА “ПІВДЕННА АМЕРИКА” Мета: Навчальна: перевірити рівень знань і практичних умінь та навичок учнів за темами “Австралія” та “Південна Америка”; удосконалити у процесі виконання роботи навички узагальнення, систематизації, аналізу здобутих знань; Розвивальна: розвивати уважність, зосередженість, аналітичні здібності, географічне мислення, пам’ять, увагу; Виховна: виховувати самостійність, почуття відповідальності, впевненості у своїх знаннях. Тип уроку: контролю, коригування та оцінювання знань, вмінь, […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК З РОЗДІЛУ “ЗАКОНОМІРНОСТІ ФОРМУВАННЯ ПРИРОДИ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ” Мета: Навчальна: перевірити рівень знань і практичних умінь та навичок учнів за наведеною темою; удосконалити у процесі виконання роботи навички узагальнення, систематизації, аналізу здобутих знань; Розвивальна: розвивати уважність, зосередженість, аналітичні здібності, географічне мислення, пам’ять, увагу; Виховна: виховувати самостійність, почуття відповідальності, впевненості у своїх знаннях. Тип уроку: контролю, коригування та оцінювання знань, вмінь, навичок. Хід уроку […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМОЮ “АФРИКА” Мета: – узагальнити та систематизувати знання учнів за вивченими темами; вдосконалити навички та вміння працювати з картами атласу, виконувати тестові завдання різних типів; визначити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу; – розвивати вміння самостійно контролювати свій час, самостійно оцінювати правильність виконання завдань, вносити корективи за необхідності; – виховувати самостійність, відповідальність за прийняття рішень. Обладнання: атласи, дидактичні […]...
- АВСТРАЛІЯ. ПІВДЕННА АМЕРИКА. ПІДСУМКОВИЙ УРОК УРОК 37. АВСТРАЛІЯ. ПІВДЕННА АМЕРИКА. ПІДСУМКОВИЙ УРОК * Навчальна мета: узагальнити та систематизувати знання учнів за вивченими темами; вдосконалити навички та вміння роботи з картами атласа; визначити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу; Обладнання: атласи, варіанти завдань. Тип уроку: урок узагальнення, систематизації та контролю. Приклади завдань для контролю Варіант 1 I рівень. Оберіть правильну відповідь. 1. […]...
- Товарна продукція промисловості і сільського господарства Товарна продукція промисловості і сільського господарства – вартість усієї продукції підприємств, фірм, компаній, виготовленої за певний період і призначеної для реалізації за їх межами споживачам для виробничого і невиробничого споживання. До складу товарної продукції входять готові вироби, виготовлені на структурних підрозділах, реалізовані напівфабрикати власного виробництва, промислові роботи та послуги за їх межами. У сільському господарстві […]...
- ГЕОПОЛІТИЧНА КАРТИНА СУЧАСНОГО СВІТУ. ПОЛІТИКО-ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ КРАЇН. ОСНОВНІ ВЕКТОРИ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ. ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМОЮ “ПОЛІТИЧНА КАРТА СВІТУ” УРОК 6. ГЕОПОЛІТИЧНА КАРТИНА СУЧАСНОГО СВІТУ. ПОЛІТИКО-ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ КРАЇН. ОСНОВНІ ВЕКТОРИ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ. ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМОЮ “ПОЛІТИЧНА КАРТА СВІТУ” Навчальна мета: узагальнити та систематизувати знання з теми “Політична карта світу”; визначити роль політико-географічного положення держави для її політичного, економічного та культурного розвитку; обгрунтувати основні вектори зовнішньої політики України; розвивати уміння та навички працювати […]...
- АНТАРКТИДА. ПІВНІЧНА АМЕРИКА. ПІДСУМКОВИЙ УРОК УРОК 48. АНТАРКТИДА. ПІВНІЧНА АМЕРИКА. ПІДСУМКОВИЙ УРОК * Навчальна мета: узагальнити та систематизувати знання учнів за вивченими темами; вдосконалювати навички та вмінь роботи з картами атласа; визначити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу. Обладнання: атласи, варіанти завдань. Тип уроку: узагальнення, систематизації та контролю. Приклади завдань для контролю Варіант 1 I рівень. Оберіть правильну відповідь 1. Антарктида […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК ТЕМИ. ПРОБЛЕМИ ОБМЕЖЕНОСТІ РЕСУРСІВ ТА ВИБОРУ ВИРОБНИКА УРОК № 18. ПІДСУМКОВИЙ УРОК ТЕМИ. ПРОБЛЕМИ ОБМЕЖЕНОСТІ РЕСУРСІВ ТА ВИБОРУ ВИРОБНИКА Мета уроку: узагальнити і систематизувати знання з теми; закріпити практичні вміння і навички учнів із розв’язування задач; встановити рівень оволодіння учнями основними теоретичними знаннями. Тип уроку: урок контролю і корекції знань, умінь і навичок. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Перевірка знань учнів […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК З ТЕМИ “ЗМІСТ ОСНОВНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА ЯВИЩ” УРОК № 8. ПІДСУМКОВИЙ УРОК З ТЕМИ “ЗМІСТ ОСНОВНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА ЯВИЩ” Мета уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів з теми; закріпити практичні вміння і навички учнів із розв’язування практичних вправ і задач; провести диференційований тематичний контроль навчальних досягнень; розвивати навички самоконтролю, взаємного контролю; виховувати культуру спілкування. Тип уроку: урок перевірки й оцінювання навчальних […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК ТЕМИ “РИНКОВЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ: ЩО, ЯК, ДЛЯ КОГО ВИРОБЛЯТИ” УРОК № 26. ПІДСУМКОВИЙ УРОК ТЕМИ “РИНКОВЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ: ЩО, ЯК, ДЛЯ КОГО ВИРОБЛЯТИ” Мета уроку: узагальнити і систематизувати знання з теми; установити рівень оволодіння учнями основними теоретичними знаннями; закріпити практичні вміння учнів розв’язувати задачі. Тип уроку: урок контролю і корекції знань, умінь і навичок. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент II. Перевірка і оцінювання […]...
- Хімічна промисловість РОЗДІЛ III. ГОСПОДАРСТВО Тема 8. Хімічна промисловість 1. Поняття про хімічну промисловість, її галузева структура Хімічна промисловість, поряд з електронною, найбільш швидко впроваджує досягнення науково-технічного прогресу в усі сфери економіки й підвищує рівень життя населення кожної країни. Це одна з провідних галузей господарства України. Галузь створює нові матеріали, що перевершують за своїми якостями натуральні продукти. […]...
- ЄВРАЗІЯ. ПІДСУМКОВИЙ УРОК УРОК 63. ТЕМА. ЄВРАЗІЯ. ПІДСУМКОВИЙ УРОК * Навчальна мета: узагальнення та систематизація знань учнів за вивченими темами; вдосконалення навичок та вмінь роботи з картами атласа; визначення рівня засвоєння учнями навчального матеріалу. Обладнання: атласи, варіанти завдань. Тип уроку: узагальнення, систематизації та контролю. Приклади завдань для контролю Варіант 1 I рівень. Оберіть правильну відповідь 1. Низка наукових […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМАМИ “ПІВДЕННА АМЕРИКА. АВСТРАЛІЯ” Мета: – узагальнити та систематизувати знання учнів за вивченими темами; вдосконалити навички та вміння працювати з картами атласу, виконувати тестові завдання різних типів; визначити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу; – розвивати вміння самостійно контролювати свій час, самостійно оцінювати правильність виконання завдань, вносити корективи за необхідності; – виховувати самостійність, відповідальність за прийняття рішень. Обладнання: атласи, дидактичні […]...
- Промисловість як сфера матеріального виробництва Розділ 3 ГОСПОДАРСТВО Тема 3. ПРОМИСЛОВІСТЬ: ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА Продукти харчування, одяг, різноманітні побутові прилади, власний автомобіль чи катер, а ще безліч інших матеріальних речей, без яких важко уявити життя сучасної людини, – все це є продукцією промисловості. Діяльність її галузей спрямована на створення як знарядь праці, так і предметів споживання, а основними виробничими функціями промисловості […]...
- ПРОМИСЛОВІСТЬ СВІТУ: ХІМІЧНА, ЛІСОВА, ДЕРЕВООБРОБНА, ЛЕГКА, ХАРЧОВА Розділ 1. Загальна економіко-географічна характеристика світу Тема 4. Світове господарство § 18. ПРОМИСЛОВІСТЬ СВІТУ: ХІМІЧНА, ЛІСОВА, ДЕРЕВООБРОБНА, ЛЕГКА, ХАРЧОВА Хімічна промисловість – галузь, що виробляє продукцію з вуглеводневої, мінеральної та іншої сировини шляхом її хімічної переробки. Хімічна промисловість має дуже складну галузеву структуру. Вона включає майже двісті взаємопов’язаних виробництв із широким асортиментом продукції, яка швидко […]...
- Варіант 2. Земля на плані та карті (підсумковий урок) І СЕМЕСТР РОЗДІЛ ІІ Земля на плані та карті Тема 2. Градусна сітка Землі. Географічні координати точок Урок 20. Варіант 2. Земля на плані та карті (підсумковий урок) Мета: узагальнити знання, вміння і навички з розділу “Земля на плані та карті”, перевірити вміння учнів працювати з картами, виховувати почуття колективізму, впевненості у своїх знаннях, значимості […]...
- МЕТАЛУРГІЯ. МАШИНОБУДУВАННЯ. ХІМІЧНА, ЛІСОВА, ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ Розділ 1 Загальна економіко-географічна характеристика світу ТЕМА 4 СВІТОВЕ ГОСПОДАРСТВО § 17. МЕТАЛУРГІЯ. МАШИНОБУДУВАННЯ. ХІМІЧНА, ЛІСОВА, ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ Металургія. Для виготовлення машин і різноманітного обладнання, транспортних засобів, домашньої побутової техніки використовуються метали, які є продукцією металургії. Металургія – група галузей, що виплавляють метали та їхні сплави, а також надають їм певної форми – виробляють прокат. […]...
- Варіант 1. Земля на плані та карті (підсумковий урок) І СЕМЕСТР РОЗДІЛ ІІ Земля на плані та карті Тема 2. Градусна сітка Землі. Географічні координати точок Урок 20. Варіант 1. Земля на плані та карті (підсумковий урок) Мета: перевірити знання, вміння, навички учнів з теми; виявити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу, вміння користуватися різноманітними картами. Тип уроку: перевірки знань, умінь, навичок. Обладнання: фізична карта […]...
- КОЛЬОРОВА МЕТАЛУРГІЯ РОЗДІЛ ІІІ. ГОСПОДАРСТВО УРОК 18. КОЛЬОРОВА МЕТАЛУРГІЯ Очікувані результати: учень називає найбільші підприємства кольорової металургії, проблеми й перспективи розвитку; пояснює фактори розміщення галузі; показує на карті райони та найбільші центри кольорової металургії; аналізує статистичні дані про обсяги виробництва металургійної продукції; характеризує наслідки впливу металургійної промисловості на довкілля. Тип уроку: комбінований. Обладнання: підручник географії, атлас, зошит […]...
- ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМОЮ “ОРГАНІЗМ ЯК ЖИВА СИСТЕМА” УРОК 11. ПІДСУМКОВИЙ УРОК ЗА ТЕМОЮ “ОРГАНІЗМ ЯК ЖИВА СИСТЕМА” * Мета: узагальнити та систематизувати знання за вивченими темами; визначити рівень оволодіння знаннями, уміннями та навичками; розвивати вміння виконувати тестові завдання різних рівнів складності; виховувати уважність, організованість, відповідальність, зосередженість. Обладнання: роздавальні матеріали із завданнями. Тип уроку: контролю, оцінки й корекції знань учнів. Завдання для контролю […]...
- Зміни структури промислового виробництва України та їх прояв на стані довкілля СИСТЕМА “ПРИРОДА – НАСЕЛЕННЯ – ГОСПОДАРСТВО” ТЕМА 5 ПРОМИСЛОВЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ §22.Зміни структури промислового виробництва України та їх прояв на стані довкілля Структура промислового виробництва. Вона поділяється на галузеву та територіальну. Галузева структура відображає процеси суспільного поділу праці, що вказують на функціональні відмінності між окремими галузями або групами галузей. Водночас територіальна структура відображає просторові особливості організації […]...