Потрібно і не потрібно
ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА
UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA
УРОК 35 (10)
Підтема: Потрібно і не потрібно.
Мета: Узагальнити граматичний матеріал: вживання модального дієслова to have to.
Продовжувати формувати навички монологічного та діалогічного мовлення.
Розвивати комунікативні здібності учнів.
Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі.
Виховувати в учнів почуття взаємодопомоги.
Обладнання: Підручник, робочий зошит.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting and Aim
Привітання і повідомлення
Т: Good morning, dear pupils. I’m glad to see you. You are all in your places, with shining faces, ready to work. Today we are going to revise our grammar material and practise using the structures with to have to.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Check on Homework
1. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 4 (с. 37).
Перевірка правильності будови запитань. Учні по черзі читають запитання.
Where does the mother live with her kittens?
What do they do in the morning?
What school do the kittens go?
Who did they see in the park one day?
How did the big dog scare the kittens?
Why did the dog have to run away?
2) Впр. 3 (c. 51).
Тренування учнів у переказі тексту впр. 1 (с. 50) з опорою на запитання та малюнки. Учитель викликає учнів за їх бажанням або ж на свій
Writing
2. Тренування учнів у письмі.
1) Узагальнення граматичного матеріалу: використання модального дієслова to have to. Письмова робота за варіантами. Час виконання – 10 хв.
I варіант виконує РЗ, впр. 1, 2 (с. 37);
II варіант виконує РЗ, впр. 3 (с. 37), 4 (с. 38).
Учні письмово виконують вправи, потім обмінюються зошитами з сусідом по парті й перевіряють роботи один в одного. По закінченні учні ланцюжком читають завдання, учитель стежить за правильністю граматичної будови речень і в разі потреби виправляє помилки.
2) Тренування учнів у виконанні тестових завдань. Підготовка до виконання домашнього завдання.
Впр. 3 (с. 53), №№ 1-6.
Учні по черзі читають речення, якщо вони роблять помилки, товариші їх виправляють.
Speaking
3. Формування навичок мовлення.
Організація роботи в парах.
Впр. 2 (с. 52).
Т: Now you’ll work in pairs. One of you is Bob, the other is Mr Green. Bob asks questions and Mr Green answers them. For example:
Bob: Do I have to work at night?
Mr Green: No, you don’t. You don’t have to work at night.
Учні працюють у парах, потім одна пара читає діалог за ролями перед класом.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework
1. Домашнє завдання.
Впр. 3 (с. 53), письмово.
Summarizing
2. Підведення підсумків уроку.
Т: What did we do at the lesson today? We practised grammar structures in writing and speaking. What task do you have to do at home? You have to finish doing exercise 3, page 53. Those who did not do well can have more practice at home. You can do the exercises of the other variant. I think you have to do it. It is useful and helpful.
Related posts:
- Повторення. Чому потрібно вивчати іноземні мови? II Семестр ПОВТОРЕННЯ УРОК 92 Тема. Повторення. Чому потрібно вивчати іноземні мови? Мета: – вдосконалювати навички писемного та усного мовлення з вивчених тематичних лексико-граматичних одиниць; – закріпити вивчений лексико-граматичний матеріал на письмі; – практикувати учнів у ММ за проблемними ситуаціями; – розвивати комунікативні здібності учнів, елементи логічного та критичного мислення. ХІД УРОКУ I. Організація класу. […]...
- Чому потрібно вивчати іноземні мови І семестр ТЕМА “АНГЛІЙСЬКА МОВА В ПОЗАУРОЧНИЙ ЧАС” УРОК 7 Тема. Чому потрібно вивчати іноземні мови Мета: – вдосконалювати навички аудіювання, читання, ММ та ДМ; – формувати навички вживання нових ЛО в усному мовленні учнів у граматичних структурах; – навчити учнів самостійного непідготовленого висловлювання з теми з використанням мовленнєвих штампів; – сприяти розвитку самостійного мислення, […]...
- Скільки потрібно часу для створення фільму? II Семестр ТЕМА “МИСТЕЦТВО ТЕАТРУ ТА КІНО” УРОК 61 Тема. Скільки потрібно часу для створення фільму? Мета: – вдосконалювати навички усного мовлення, читання та аудіювання; – навчити вживати ситуативну лексику, фрази наповнення та мовленнєві штампи; – практикувати учнів в усному мовленні за проблемними ситуаціями, – розвивати критичне й логічне мислення, елементи аналізу та самоаналізу; – […]...
- Вивчати англійську ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 63 (12-13) Підтема: Вивчати англійську – необхідно! Мета: Узагальнити вивчений лексичний та граматичний матеріал. Тренувати учнів в усному мовленні за темою уроку. Удосконалювати техніку читання. Практикувати учнів у письмі. Підкреслити важливість вивчення англійської мови. Виховувати в учнів прагнення одержувати нові знання. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки […]...
- Я та мої друзі ТЕМА: ПОВТОРЕННЯ (INTRODUCTION) УРОК 2 (2) Підтема: Я та мої друзі. Мета: Повторити, систематизувати й активізувати вживання часових форм дієслова (Present Continuous, Present Simple, Past Simple). Продовжувати формувати навички усного мовлення. Навчати учнів характеризувати, порівнювати та оцінювати себе та друзів. Удосконалювати техніку читання. Практикувати учнів у письмі. Розвивати мовленнєву реакцію. Виховувати вміння працювати в команді. […]...
- Що винен ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 61 (11) Підтема: Що винен – віддати повинен. Мета: Активізувати граматичні структури Past Continuous. Продовжувати формувати навички аудіювання. Розвивати вміння монологічного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Розвивати мовленневі вміння учнів. Виховувати в учнів почуття взаємодопомоги. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ […]...
- Ти і твоє здоров’я ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 103 (8-9) Підтема: Ти і твоє здоров’я. Мета: Повторити й активізувати лексико-граматичний матеріал теми. Закріпити й удосконалити вживання лексики у вивчених граматичних структурах. Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Обговорити текст про надання першої допомоги. Виховувати культуру мовлення. Виховувати […]...
- У таборі відпочинку ТЕМА: ЗНОВ ДО ШКОЛИ UNIT 1. SUMMER IS OVER УРОК 10 (5) Підтема: У таборі відпочинку. Мета: Ознайомити учнів з новим лексичним матеріалом теми. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Навчати учнів під час роботи з текстом знаходити певну інформацію. Розвивати вміння самостійно працювати з текстом. Виховувати в учнях почуття взаємодопомоги. Обладнання: Підручник, […]...
- Світ твоїх захоплень ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 84 (9-10) Підтема: Світ твоїх захоплень. Мета: Узагальнити лексико-граматичний матеріал розділу “Хобі і захоплення”. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати учнів у письмі з використанням візуальних і вербальних опор. Підготувати учнів до виконання проекту “Му Hobby Poster” або “Hobby Survey”. Виховувати бажання з […]...
- Клуб здоров’я ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 100 (5) Підтема: Клуб здоров’я. Мета: Відпрацювати лексичний матеріал теми. Удосконалювати вимову звуків. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Розвивати вміння знаходити певну інформацію під час читання. Учити працювати з рекламними оголошеннями. Виховувати любов до спорту і бажання […]...
- Що ти збираєшся робити? ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 77 (3) Підтема: Що ти збираєшся робити? Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал теми. Активізувати в мовленні учнів граматичну структуру to be going to і вживання Future Simple. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Навчати учнів самостійно розповідати про свої захоплення та плани на майбутнє. Закріпити вивчений граматичний […]...
- Годинники та час ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 88 (4-5) Підтема: Годинники та час. Мета: Увести новий лексичний матеріал. Тренувати учнів у читанні тексту. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Тренувати називати час за годинником, правильно вживати прийменники часу. Вчити отримувати під час читання детальну інформацію. Поглиблювати і розширювати знання учнів за темою уроку. […]...
- ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ВМІТИ “ЧИТАТИ” ПЛАНИ МІСЦЕВОСТІ ТА КАРТИ? Зустріч 17. ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ВМІТИ “ЧИТАТИ” ПЛАНИ МІСЦЕВОСТІ ТА КАРТИ? Мета: вчити учнів “читати” плани місцевості та карти; сприяти розвитку вмінь порівнювати, робити висновки; виховувати активну пізнавальну діяльність; розширювати кругозір. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ Відповіді на запитання рубрики “Запитання і завдання для тих, хто прагне розуміти природу” (с. 58) […]...
- У лікаря ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 98 (3) Підтема: У лікаря. Мета: Повторити й активізувати лексико-граматичний матеріал теми. Тренувати учнів у вживанні структур Present Simple, Past Simple. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Надати учням цікаву інформацію про історію медицини. Виховувати повагу до професії лікаря. Обладнання: Підручник, робочий […]...
- Вивчаймо англійську! ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 31 (6) Підтема: Вивчаймо англійську! Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал теми. Активізувати використання учнями модального дієслова to have to. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Тренувати учнів у читанні текстів за темою уроку. Формувати позитивне ставлення до вивчення іноземної мови. Виховувати вміння працювати в парах, […]...
- Літні канікули ТЕМА: ЗНОВ ДО ШКОЛИ UNIT 1. SUMMER IS OVER УРОК 9 (4) Підтема: Літні канікули. Мета: Ознайомити учнів з новим лексичним матеріалом. Тренувати учнів у вживанні нової лексики в усному мовленні. Повторити граматичний матеріал: вживання Past Simple. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Учити працювати з текстом, удосконалювати вміння читати. Практикувати учнів у письмі. Розвивати мовну […]...
- Американська англійська ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 33 (7-8) Підтема: Американська англійська. Мета: Активізувати і закріпити ЛО за темою. Тренувати учнів в аудіюванні віршів. Практикувати учнів у письмі. Продовжити ознайомлення учнів з американським варіантом англійської мови. Навчати систематизувати одержану інформацію. Розвивати мовну здогадку. Виховувати в учнів почуття взаємоповаги. Обладнання: Підручник, робочий зошит. […]...
- Захоплення для кожного ТЕМА: ДОЗВІЛЛЯ UNIT 7. HOBBIES AND PASTIMES УРОК 79 (5) Підтема: Захоплення для кожного. Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал теми. Продовжувати розвивати навички усного мовлення. Тренувати учнів у читанні тексту за темою. Розвивати комунікативні здібності учнів. Підготувати учнів до написання листа другові про своє улюблене заняття. Виховувати дбайливе ставлення до культурних цінностей. Обладнання: Підручник, […]...
- Ласкаво просимо на свято ТЕМА: СВЯТА І ТРАДИЦІЇ UNIT 6. PARTIES AND HOLIDAYS УРОК 64 (1-2) Підтема: Ласкаво просимо на свято. Мета: Увести новий лексичний матеріал. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Практикувати учнів у письмі. Продемонструвати зразки запрошень на свято, вчити учнів писати подібні запрошення. Розвивати творчі здібності учнів. Виховувати в учнів бажання з користю […]...
- Узагальнення засвоєного матеріалу. Захист довкілля Мета: Повторити ЛО теми. Повторити граматичний матеріал. Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів. Удосконалювати навички читання. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати дбайливе ставлення до природи та усвідомлення важливості охорони довкілля. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Прив і тання. Т: How are you today? Ps: We are fine, thank you! Пов і домлення теми та […]...
- Домашнє читання “The Three Little Pigs” ТЕМА: РОБОТА. ПРОФЕСІЇ UNIT 4. PLENTY OF THINGS TO DO УРОК 41 (4-5) Підтема: Домашнє читання ” The Three Little Pigs “. Мета: Увести нові ЛО, тренувати учнів у їх вживанні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Підготувати учнів до переказу казки за ролями. Удосконалювати техніку читання. Виховувати любов до англійської літератури, […]...
- Згадуючи літо ТЕМА: ЗНОВ ДО ШКОЛИ UNIT 1. SUMMER IS OVER УРОК 15 (9-10) Підтема: Згадуючи літо. Мета: Повторити й узагальнити лексико-граматичний матеріал теми “Знову до школи”. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Практикувати учнів у письмі. Підготувати учнів до самостійної роботи над проектом. Розвивати увагу, креативне мислення. Виховувати вміння працювати в групі. Обладнання: Підручник, […]...
- Розпорядок дня ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 90 (6) Підтема: Розпорядок дня. Мета: Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати відповідати на запитання про розпорядок дня школяра. Удосконалювати техніку читання. Учити проводити нескладні соціологічні дослідження. Розвивати креативне мислення. Виховувати вміння правильно планувати свій час. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД […]...
- Важливість вивчення іноземних мов ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 3. I’VE GOT AN IDEA УРОК 34 (9) Підтема: Важливість вивчення іноземних мов. Мета: Розвивати вміння аудіювання. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Навчати учнів переказувати фабульний текст. Удосконалювати техніку читання. Учити знаходити потрібну інформацію в тексті, трансформувати його, обирати потрібні граматичні структури. Виховувати в учнів інтерес до […]...
- Хатня допомога ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 86 (1-2) Підтема: Хатня допомога. Мета: Тренувати учнів у вживанні прислівників частотності. Активізувати в мовленні граматичну тему “Зворотні займенники”. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Виховувати працелюбність, відповідальне ставлення до виконання обов’язків. Обладнання: Підручник, робочий зошит, […]...
- Час іти до школи ТЕМА: ЗНОВ ДО ШКОЛИ UNIT 1. SUMMER IS OVER УРОК 13 (8) Підтема: Час іти до школи. Мета: Повторити граматичний матеріал: вживання прийменників часу in, on, at і модального дієслова should. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Навчати переказувати текст з опорою на наочні матеріали. Удосконалювати техніку читання. Практикувати учнів у письмі. […]...
- Коли буде свято? ТЕМА: СВЯТА І ТРАДИЦІЇ UNIT 6. PARTIES AND HOLIDAYS УРОК 69 (5-6) Підтема: Коли буде свято? Мета: Повторити граматичний матеріал: вживання числівників і правила читання дат. Тренувати учнів в усному мовленні за темою уроку. Практикувати учнів у письмі. Розвивати мовленнєву реакцію. Учити узагальнювати отриману інформацію. Виховувати в учнів повагу один до одного. Обладнання: Підручник, робочий […]...
- Мої плани на найближчий час ТЕМА: РОБОТА. ПРОФЕСІЇ UNIT 4. PLENTY OF THINGS TO DO УРОК 40 (3) Підтема: Мої плани на найближчий час. Мета: Тренувати учнів у вживанні структур майбутнього часу. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Проконтролювати розуміння змісту прочитаної вдома казки. Закріпити вивчений граматичний матеріал на письмі. Виховувати вміння планувати свій час. Обладнання: Підручник, робочий […]...
- Слідкуй за своїм здоров’ям ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 99 (4) Підтема: Слідкуй за своїм здоров’ям. Мета: Увести й відпрацювати новий лексичний матеріал. Формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Тренувати учнів у письмі. Формувати позитивне ставлення до зміцнення здоров’я. Виховувати бажання дотримуватися здорового способу життя. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для […]...
- Поради тим, хто вивчає англійську ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 56 (6) Підтема: Поради тим, хто вивчає англійську. Мета: Активізувати лексичний матеріал теми. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Вселяти в учнів впевненість щодо досягнення успіху у вивченні іноземної мови. Виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Обладнання: Підручник, робочий зошит, […]...
- Традиції Великодня ТЕМА: МИ УКРАЇНЦІ UNIT 10. WE ARE UKRAINIANS УРОК 106 (1-2) Підтема: Традиції Великодня. Мета: Активізувати в мовленні учнів новий лексичний матеріал. Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Учити обмінюватися інформацією про звичаї та традиції України. Навчати розповідати про важливі події в житті народу. Виховувати культуру мовлення. Виховувати повагу до […]...
- Науково-технічний прогрес. Погляд у майбутнє Мета: Ознайомити учнів із новою лексикою. Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів. Удосконалювати навички читання. Повторити Passive Voice. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати дбайливе ставлення до природи та усвідомлення важливості охорони довкілля. Обладнання: Підручник, дошка, зошит. ХІД УРОКУ І. П І ДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Прив і тання. Т: How are you today? Ps: We […]...
- Робочий день школяра ТЕМА: ПОВТОРЕННЯ (INTRODUCTION) УРОК 3 (3) Підтема: Робочий день школяра. Мета: Відпрацювати в мовленні учнів структури It takes те…. Навчати трансформувати текст, ставити запитання, відповідати на них, уживаючи структури Present Simple, робити висновки. Формувати навички аудіювання. Практикувати учнів в усному мовленні. Розвивати комунікативні здібності учнів. Удосконалювати техніку читання. Виховувати свідоме ставлення до навчання. Обладнання: Підручник, […]...
- Які новини? ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 52 (1-2) Підтема: Які новини? Мета: Повторити й узагальнити лексичний матеріал. Активізувати граматичний матеріал: уживання минулого тривалого часу. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Практикувати учнів у письмі. Виховувати культуру мовлення. Розвивати вміння слухати співрозмовника, підтримувати бесіду. Виховувати в учнів повагу до інших […]...
- Чи є в тебе алібі? ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 60 (9-10) Підтема: Чи є в тебе алібі? Мета: Закріпити у грі вживання структури Past Continuous. Тренувати учнів в усному мовленні. Продовжувати формувати комунікативні навички. Удосконалювати вміння спілкуватися. Практикувати учнів у письмі. Виховувати в учнів почуття взаємоповаги. Обладнання: Підручник, робочий зошит. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО […]...
- Як ми вчимося спілкуватись ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА UNIT 5. WHAT’S THE NEWS УРОК 55 (4-5) Підтема: Як ми вчимося спілкуватись. Мета: Продовжувати формувати навички усного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Навчати висловлювати свою думку. Формувати в учнів навички отримувати детальну інформацію під час читання тексту. Практикувати учнів у письмі. Розвивати вміння підтримувати бесіду. Виховувати вміння працювати в групі. Обладнання: […]...
- Ми можемо зробити це самостійно ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES УРОК 87 (3) Підтема: Ми можемо зробити це самостійно. Мета: Повторити й активізувати лексико-граматичний матеріал теми. Відпрацювати граматичний матеріал: вживання зворотних займенників. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Проконтролювати розуміння змісту тексту домашнього читання. Виховувати прагнення до самостійності, відповідальність за виконання дорученої справи. Обладнання: […]...
- Здоров’я дорожче за багатство ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я UNIT 9. HE> УРОК 102 (7) Підтема: Здоров’я дорожче за багатство. Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Тренувати учнів в аудіюванні. Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів. Виховувати культуру мовлення. Виховувати в учнів усвідомлення необхідності берегти здоров’я. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки […]...
- Проблеми навколишнього середовища: сьогодення і майбутнє нашої країни Мета: Ознайомити учнів із новою лексикою. Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів. Удосконалювати навички читання. Повторити Passive Voice. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати дбайливе ставлення до природи та усвідомлення важливості охорони довкілля. Обладнання: Підручник, дошка, зошит. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Прив і тання. Т: How are you today? Ps: We are fine, […]...
- На вечірці ТЕМА: СВЯТА І ТРАДИЦІЇ UNIT 6. PARTIES AND HOLIDAYS УРОК 68 (5-6) Підтема: На вечірці. Мета: Повторити й узагальнити граматичний матеріал: форми дієслова. Продовжувати формувати навички усного мовлення. Тренувати учнів в усних висловлюваннях з опорою на текст та малюнки. Удосконалювати техніку читання. Поглиблювати і розширювати знання учнів за темою уроку. Виховувати вміння слухати співрозмовника, підтримувати […]...