Повторення теми Шкільне життя. Ігри на формування мовних навичок на основі вивчених слів
Урок 10
Тема: Повторення теми “Шкільне життя”. Ігри на формування мовних навичок на основі вивчених слів.
Мета:
– Повторити й активізувати ЛО теми.
– Продовжувати формувати вміння сприймання тексту на слух.
– Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
– Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
– Розвивати навички письма, розвивати комунікативні здібності учнів.
– Виховувати культуру спілкування
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Т: Hello, children! How are you? Ps: We are fine! Thank you!
Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Ми продовжуємо повторювати тему “My School”. Сьогодні ми будемо виконувати багато цікавих завдань та грати в нові ігри. Let’s start our lesson. Почнемо наш урок.
Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра “Bring Me Quickly”.
Учитель поділяє клас на три команди. У класній кімнаті розкладаються різні предмети (зображення предметів), назви яких учні знають. Учитель викликає по черзі з кожної команди по одному учню і просить принести один із цих предметів (зображень). Наприклад:
Т: Bring me a pen! Bring me a book!…
Правильне виконання
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Фонетична зарядка.
Гра “Can You Hear?”. Учитель поділяє клас на команди по четверо учнів. Кожний гравець отримує сигнальну картку (кольоровий олівець) певного кольору. Учитель читає англійські слова. Кожен з членів команди відповідає за певний звук. Наприклад, гравці з синіми картками повинні підняти їх, коли вчитель читає слово зі звуком [о]; гравці з червоними картками повинні підняти їх, коли почують звук [аг]; гравці з жовтими картками повинні підняти їх, коли почують звук [и]; гравці з зеленими картками повинні підняти їх, коли почують на звук (е) Команда, гравець якої першим підняв правильну картку, отримує один бал. Перемагає команда з найбільшою кількістю балів. Наприклад: Т: Pencil; cat; hat; goodbye; dog; book, pen; box…
Рольова гра. Впр. 1 ( c. 24).
1) Бесіда за підручником.
Т: Подивіться на сторінки 24-25 (показує відповідні сторінки). Кого ви бач: Це дівчинка та її іграшки – a bear (указує на ведмедика) and a robot (указу робота). Що вони говорять? Listen and repeat. Учні слухають текст діалогу й хором повторюють його.
2)Інсценування діалогу.
Учні в групах по троє, використовуючи малюнки на с. 24-25 підручника як казки, інсценують діалог за ролями. Учитель стежить за правильністю вимови слів. ,
Аудіювання і говоріння.
1) Учитель роздає учням картки з малюнками (Н02). Потім читає діалоги. Учні слухають і ставлять “галочки” поряд із відповідними малюнками. Після цього, спираючись на малюнки, в парах інсценують діалоги.
Т: Listen and tick the correct item. Послухайте та позначте відповідний малюнок.
One – один. Look! Is it a pen?
No, it’s a pencil!
Two – два. Look! Is it a bag?
No, it’s a pencil box!
Three – три. Look! Is it a chair?
No, it’s a table!
Four – чотири. Look! Is it a pupil?
No, it’s a teacher!
Five – п’ять. Look! Is it a dog?
No, it’s a fox!
Six – шість. Look! Is it a bear? No, it’s an elephant
2)РЗ, впр. 3(с. 19).
Учні дивляться на малюнки до вправи та ланцюжком вимовляють відповідні команди. Учитель стежить за правильністю вимови,
Фізкультхвилинка.
Гра “Simon Says”.
Учні виконують рухи тільки після слів учителя: “Simon says…”, наприклад:
Т: Simon says” hands up!
Учні підводять руки.
Т: Hands down! Учні нічого не роблять.
Г: Simon says, hands down!
Учні опускають руки.
Т: Simon says, hands on hips!
Учні кладуть руки на стегна.
Т: Sit down!
Учні нічого не роблять
T: Bend left! Bend right!
Учні нічого не роблять.
Т: Simon says, hop! ,
Учні підстрибують.
Вивчення пісні. Впр. З (с. 25).
Учні слухають пісню, а потім разом з учителем співають.
6. Письмо. РЗ, впр. 1, 2 (с. 18).
Учні самостійно виконують завдання, а потім по черзі називають зображені предмети та літери. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Яку тему ми повторили? Назвіть слова, які ви вже вивчили. Назвіть усі літери англійського алфавіту, які ви вже знаєте.
Закінчення уроку.
Т: Goodbye! Ps: Bye!